1602
کد: 117453
24 بهمن 1396 - 13:21
چرا بعد از انجام لاپاراسکوپی، تهوع دارم؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من 25 ساله هستم و خردادماه عمل لاپاراسکوپی انجام دادم و تیرماه 12 تا سینال تزریق کردم که دوره پریودم 18 روزه شد (قبلا 30 روزه بود)، این ماه تخمدان راستم و کمرم به شدت درد می کنه و گاهی حالت تهوع و سردرد هم دارم و باردار نیستم. علت چیه؟

پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
شما باید برای بهم خوردن دوران قاعدگی خود به متخصصی که شما را لاپاراسکوپی کرده است مراجعه کنید تا علت بهم خورن قاعدگی خود را بدانید و به شما پیشنهاد می کنم که به مراکز ناباروری هم مراجعه کنید تا به صورت دقیق تری مشکل شما پیگیری و سیکل های درمانی برای شما در نظر گرفته شود. برای درمان کمردرد و سردرد خود بهتر است که به صورت جداگانه ای درمان را شروع کنید چون علت های زیادی برای این دردها وجود دارد.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: