77
کد: 223924
03 شهريور 1399 - 09:44
پسرم ۶ ماهشه و دو روز میشه که واکسن زده، بعد از واکسن تب داشت و اسهال بود.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید پسرم ۶ ماهشه ودو روز میش واکسن زده روزه بعد واکسن کلا تب داشت واسهال بود امروز تبش قطع شدهوبهتره اما هنوز اسهال و از صبح زود که بیدار شده تا الان که شبه هنوز نخوابیده وهرچی سعی میکنم بخوابونمش موفق نمیشم باید چیکارکنم؟
 
 
پاسخ دکتر فاطمه هدی فلاح، متخصص کودکان:
مادر عزیز معمولا همه نوزادان بعد از تزریق واکسن 6 ماهگی دچار تب،‌ بی حالی و بی قراری می شوند اما این که پسر شما بعد از تزریق واکسن اسهال گرفته است کمی عجیب است و این مشکل نمی تواند از مشکلات واکسن زدن باشد. به احتمال خیلی زیاد پسر شما همزمان با تزریق واکسن و یا یکی دو روز قبل از آن عفونت وارد دستگاه گوارشی اش شده است و بعد از تزریق واکسن اسهال گرفته است. به متخصص اطفال مراجعه کنید. 
 
 
پاسخ دکتر محمد زنوزی راد، متخصص کودکان:
مادر عزیز معمولا واکنش هایی مثل تب، بی اشتهایی، بی قراری، شیر نخوردن تا یک هفته بعد از تزریق واکسن طبیعی است. اگر علائم شدید و آزاردهنده شد حتما به پزشک مراجعه کنید. 
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: