60
کد: 225019
24 شهريور 1399 - 09:32
شبی یک عدد قرص ال دی خوردم و بعدش به مدت ۶ روز پریود شدم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام.من دو و نیم ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم و آلت نامزدم به واژن برخورد کرده وشک دارم اسپرم به واژن رسیده یا نه. (باکره هستم)اونموقع ۲۰ روز به پریودیم مونده بود. دو هفته اخرش رو شبی یدونه قرص ال دی خوردم و بعدش پریود شدم به مدت ۶ روز
الان دو ماهه بعد از اون پریود نشدم.نمیدونم اون خونریزی شاید واسه قرص بوده.
تو این یک ماه یه کیلو به وزنم اضاف شده و بد خلقم شدم. و جدیدا احساس میکنم نوک سینه هام یکم درد میکنه. و کمرم هم درد میکنه.
باید چکار کنم
 
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیزعلت مصرف قرص ال دی شما هر چه که بوده کاملا اشتباه و باعث بهم خوردن سیستم هورمونی شده است. به نظر می رسد شما به صورت سرخود دارو را مصرف کرده اید که بدن را کاملا بهم ریخته است. جهت درمان عملکرد تخمدان که کاملا با مصرف دارو بهم ریخته است به پزشک مراجعه کنید. 
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: