۵۱۳۵۲
۲۱ نظر
۱۰۴۹۷۵۵
۲۱ نظر
۱۰۴۹۷۵۵

بارداری هفته به هفته

وقتی متوجه شدید که باردار هستید، ممکن است بخواهید برنامه‌ریزی بارداری خود را به صورت بارداری هفته به هفته شروع کنید. هر روز ممکن است سئوالات بیشتری در مورد بارداری سالم برایتان به وجود بیاید.

بارداری هفته به هفته

نی نی بان: وقتی متوجه شدید که باردار هستید، ممکن است بخواهید برنامه‌ریزی بارداری خود را به صورت بارداری هفته به هفته شروع کنید.

در این مقاله درباره بارداری هفته به هفته می‌خوانید:

 • سه ماهه اول بارداری
 • در هفته های بارداری سه ماهه دوم بارداری ، چه خبره؟
 • سه ماهه سوم بارداری
 • هشدار به زنان باردار

هر روز ممکن است سئوالات بیشتری در مورد بارداری سالم برایتان به وجود بیاید. حتما از خودتان می‌پرسید: چه چیزی باید بخورم؟ آیا می‌توانم ورزش کنم؟ چه نوع آزمایش‌هایی را قبل از تولد نوزاد باید انجام بدهم؟
اگر دوقلو یا چندقلو داشته باشید، ممکن است هفته به هفته حتی سئوالات بیشتری در مورد بارداری داشته باشید.
حتما از خودتان این سئوال‌ها را می‌پرسید: چقدر باید وزن اضافه کنم؟ چگونه می‌توانم از زایمان زودرس جلوگیری کنم؟ آیا به استراحت مطلق نیاز خواهم داشت؟
سئوالات شما هر چه باشد، درک هفته به هفته بارداری می‌تواند به شما کمک کند تا در تمام دوران بارداری تصمیمات خوبی بگیرید.
بایدها و نبایدهای تغذیه دوران بارداری را بیاموزید و اطلاعات بیشتری را درباره اصولی که باید در بارداری سالم به کار ببرید- از ورزش گرفته تا کمر درد و رابطه جنسی- کسب کنید.
هر چه درباره بارداری هفته به هفته خود بیشتر بدانید، آمادگی بیشتری برای رویارویی با آنچه در پیش رو دارید، خواهید داشت.

سه ماهه اول بارداری

 • چند ماه اول بارداری -سه ماهه اول بارداری- با تغییرات سریع هم برای شما و هم برای کودکتان پیش می‌رود.
 • برای شما، تغییرات فیزیکی سه ماهه اول ممکن است شامل حساسیت پستان‌ها، خستگی و حالت تهوع باشد. بیشتر بخوانید: آیا دستبند ضد تهوع بارداری موثر است؟
 • حس‌های شما ممکن است از هیجان تا اضطراب تغییر کند.
 • برای جنین هم سه ماهه اول، دوران رشد و نمو سریع است. مغز، نخاع و سایر اندام‌های جنین شروع به شکل‌گیری و قلب او شروع به تپیدن می‌کند. حتی انگشت‌های او در این سه ماهه، شکل می‌گیرد.
 • اگر در سه ماهه اول بارداری خود هستید، برای شروع مراقبت‌های دوران بارداری با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید.
 • آنچه یاد می‌گیرید می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین مراقبت را از کودکتان داشته باشید.
 • سه ماهه اول بارداری، شامل هفته اول تا پایان هفته سیزدهم بارداری است.
بارداری هفته به هفته
در ادامه می‌توانید مراحل رشد جنین و تغییراتی را که در بدن شما اتفاق می‌افتد با انتخاب هفته بارداری و کلیک روی آن مشاهده کنید:

هفته اول بارداری

بارداری هفته به هفته
برای بسیاری از زنان، ۱۲ هفته اول بارداری بسیار متفاوت است زیرا چیزهای جدید، حتی خسته‌کننده‌ای را تجربه می‌کنند. در هفته اول بارداری ، بدن شما در حال آماده کردن فضا برای رشد جنین است.

هفته دوم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته دوم بارداری ، تخمک‌گذاری صورت و اسپرم در جای خود قرار گرفته است. در این مرحله، جنین هنوز توده‌ای از سلول‌های گرد است که در حال تقسیم شدن است.

هفته سوم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته سوم بارداری می‌توانید هر لحظه منتظر اعلام نتیجه برای انتخاب خود به عنوان بازیگر نقش مادر باشید. این هفته مشخص می‌شود که می‌توان شما را ستاره آینده این سریال دانست یا نه؟

هفته چهارم بارداری

بارداری هفته به هفته
تبریک می‌گوییم، شما رسما در هفته چهارم در نقش یک مادر پذیرفته شده‌اید. این هفته بهترین هفته زندگی‌تان خواهد بود و البته وظیفه‌تان سنگین‌تر می‌شود.

هفته پنجم بارداری

بارداری هفته به هفته
این دومین هفته از پذیرش رسمی نقش شما و پنجمین هفته بارداری است. به گمانم حسابی در تلاشید تا نمایشنامه‌ای را که خودتان نوشته‌اید‌ حفظ کنید.

هفته ششم بارداری

بارداری هفته به هفته
اگر چه شما در هفته ششم بارداری هستید، اما کوچولوی شما ۴ هفته است که به داستان سریال اضافه شده. نشانه‌های آن هم بروز علائم بارداری است.

هفته هفتم بارداری

بارداری هفته به هفته
هنوز هم به درستی با وجود آنکه هفته هفتم بارداری را سپری می‌کنید در نقش خود جا نیفتاده‌اید. ایرادی ندارند، طول می‌کشد تا بتوانید با زندگی جدیدتان خود را وقف دهید.

هفته هشتم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته هشتم بارداری ، رویان حسابی در نقش خودش جا افتاده و با سرعت بیشتری در حال ایجاد تغییرات در نوع بازی خودش است. گریم رویان این هفته بیشتر تغییر می‌کند و شما می‌توانید چهره بهتری از او در هنگام فیلم‌برداری ببینید.

هفته نهم بارداری

بارداری هفته به هفته
هفته نهم بارداری
، اولین هفته از سومین ماه بارداری است. دیگر به خوبی با شرایط کنار آمده‌اید، همچون ستاره‌های بزرگ تلویزیون به خوبی می‌دانید چگونه باید نقش‌آفرینی کنید.

هفته دهم بارداری

بارداری هفته به هفته
هفته دهم بارداری
چگونه می‌گذرد؟ به نظر می‌رسد مسائل خیلی جدی‌تر از آن شده است که شما انتظارش را داشتید؟ هیچ وقت فکر نمی‌کردید بازی‌کردن در این نقش آن‌قدر سخت باشد.

هفته یازدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
یک حساب سرانگشتی بیندازید، ببینید از زمانی که به فکر بارداری افتاده‌اید چقدر گذشته؟ یک سال، دو سال و شاید هم اصلا به سال نمی‌کشد. هفته یازدهم بارداری هم داستان‌های مخصوص به خودش را دارد.

هفته دوازدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته دوازدهم ، شما ۳ ماه بارداری را تمام می‌کنید. به این فکر کنید که یک سوم از بارداری گذشته و تا چشم بر هم بزنید مابقی این زمان هم تمام خواهد شد.

هفته سیزدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
باید به شما یک جام قهرمانی داد. شما در هفته سیزدهم بارداری ، توانسته‌اید سه ماه اول بارداری را به خوبی پشت سر بگذارید. خب! حالا راه و چاه بازی‌ کردن را حسابی آموخته‌اید.


بارداری هفته به هفته

در هفته‌های بارداری سه ماهه دوم بارداری، چه خبره؟

 • در سه ماهه دوم بارداری -از ماه چهارم تا ششم- ممکن است احساس بهتری نسبت به سه ماهه اول داشته باشید. اکنون زمان لذت بردن از بارداری است!
 • در این دوره، ممکن است داشتن کودک و پذیرش او برایتان واقعی‌تر به نظر برسد. علائم و نشانه‌های سه ماهه دوم بارداری ممکن است بزرگ‌تر شدن شکم و تغییرات پوستی باشد.
 • جنین در سه ماهه دوم بارداری، اغلب توانایی حرکت و شنیدن را به دست می‌آورد. در هفته بیستم، در نیمه راه بارداری خود خواهید بود. بیشتر بخوانید: حقایقی درباره بزرگی شکم در بارداری
 • مراجعه منظم به پزشک یا ماما در طول سه ماهه دوم، همچنان اهمیت ویژه‌ای دارد. آنچه در ذهنتان است با پزشک یا ماما مطرح کنی، حتی اگر فکر می‌کنید که این مساله بی‌اهمیت است.
 • در سه ماهه دوم، شامل هفته‌های چهاردهم تا پایان هفته بیست و هشتم بارداری است.

هفته چهاردهم بارداری

بارداری هفته به هفته
او اکنون ۱۲ هفته سن دارد و شما هفته 14 بارداری را سپری می‌کنید. به عنوان یک بازیگر که نقش مادری را به عهده گرفته‌اید در این چند ماه با فوت و فن بازیگری در این نقش حسابی آشنا شده‌اید.

هفته پانزدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته پانزدهم بارداری ، شما تقریبا یک سوم راه را طی کرده‌اید. در این مدت گاهی ناامیده شده‌اید، گاهی از شدت خستگی حال و حوصله شوهر خودتان را هم نداشته‌اید و گاهی هم دلتان می‌خواسته‌ که اصلا به دنیا نمی‌آمدید.

هفته شانزدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
شما در هفته شانزدهم بارداری قرار دارید و جنین هم ۱۴ هفتگی خود را می گذراند. این عالی است، منتظر بمانید تا تهوع‌های صبحگاهی خودشان را پنهان کنند. اگر هنوز این اتفاق نیفتاده، نگران نباشید.

هفته هفدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته هفدهم بارداری باید کمی صحنه‌های اکشن ببینید. او لگد می‌زند خیلی هم ناگهانی و بدون هیچ اطلاعی. شما می‌دانید که باید گاهی منتظر لگدهایش باشید با این حال این کار را آن‌قدر غیرمنتظره انجام می‌دهد.

هفته هجدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
احنملاً در این دو هفته اخیر توانسته‌اید با جنین هماهنگ شوید. دیگر واکنش‌های او را می‌شناسید و حرکاتش شما را غافلگیر نمی‌کند. در هفته هجدهم بارداری درست می‌دانید که چگونه باید با او رفتار کنید.

هفته نوزدهم بارداری

بارداری هفته به هفته
او احتمالا در هفته نوزدهم بارداری ، در حال تمرین است گاهی لگد می‌زند، گاهی دست‌هایش را تکان می‌دهد و از آنجایی که در مایع آمنیوتیک شناور است حسابی برای خودش جولان می‌دهد.

هفته بیستم بارداری

بارداری هفته به هفته
تا هفته بیستم بارداری که خوب پیش آمده‌اید و نیمی از زمان بارداری شما سپری شده است. شما بازیگر خوبی هستید این را اطرافیان هم تصدیق می‌کنند.

هفته بیست و یکم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته بیست و یکم بارداری ، رویان حسابی در نقش خودش جا افتاده و با سرعت بیشتری در حال ایجاد تغییرات در نوع بازی خودش است. گریم رویان این هفته بیشتر تغییر می‌کند و شما می‌توانید چهره بهتری از او در هنگام فیلم‌برداری ببینید.

هفته بیست و دوم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته بیست و دوم بارداری بشمارید که چند هفته تا پایان این مسابقه طولانی باقی مانده. حتما خوشحالید و هر روز هم بیشتر به غرولندهای او عادت می‌کنید، اگر یک روز لگدپرانی‌هایش را رها کند شما سکته می‌کنید.

هفته بیست و سوم بارداری

بارداری هفته به هفته
در 23 هفته بارداری می‌دانیم که لبخند بر لب دارید، هر چند که گذراندن این مدت چندان آسان نبوده. ۶ ماه است که باردار هستید. روزهای اول بارداری را به یاد می‌آورید چه روزهای سخت و پر استرسی بود.

هفته بیست و چهارم بارداری

بارداری هفته به هفته
حالا شما در هفته بیست و چهارم بارداری قرار دارید و ۱۶ هفته آینده، هفته‌های مهمی برای شما خواهد بود چرا که باید به فکر جور کردن اسباب و اثاثیه برای این نی‌نی کوچولویتان باشید که زورش را به گونه‌ای عجیب با مشت و لگدهایش نشان می‌دهد.

هفته بیست و پنجم بارداری

بارداری هفته به هفته
بهتر است در هفته بیست و پنجم بارداری ، فقط روی هفته‌های باقی مانده تمرکز کنید و از شمردن روزها صرف نظر کنید، این روزشمار حوصله‌تان را سر می‌برد. این روزها به فکر طوفان روحی باشید که ممکن است گریبان شما را بگیرد.

هفته بیست و ششم بارداری

بارداری هفته به هفته
تو مادری هستی که در هفته بیست و ششم بارداری ، جنین را در شکم خود نگه داشته‌ای. حتما خسته و کلافه‌ای. حتی نمی‌توانی خودت را کش و قوس دهی، گاهی فکر می‌کنی برای داشتن این ناقلا هنوز آمادگی لازم را نداری.

هفته بیست و هفتم بارداری

بارداری هفته به هفته
شروع پیدایش چشم‌ها در بدن جنین از روز ۲۳ یا هفته پنجم حاملگی است. در هفته بیست و هفتم بارداری ، ابتدا چشم‌ها به صورت دو شیار فرو رفته در طرفین مغز در حال تکامل است.

هفته بیست و هشتم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته بیست و هشتم بارداری ، شما ۷ ماه را پشت سر گذاشته‌اید. زمان کمی نیست. شما دیگر حرفه‌ای شده‌اید، اگر چه گاهی عصبی و کلافه می شود و دوست دارید این فیلمبرداری ۹ ماهه را به پایان برسانید.


بارداری هفته به هفته
سه ماهه سوم بارداری

 • سه ماهه سوم شامل هفته‌های بیست و نهم تا پایان هفته چهل و یکم بارداری است.
 • سه ماهه سوم بارداری، می‌تواند از نظر جسمی و روحی چالش‌برانگیز باشد. علائم و نشانه‌های سه ماهه سوم ممکن است شامل کمردرد، دل‌درد و اضطراب باشد و حتی این علائم افزایش یابد. بیشتر بخوانید: آیا درد شکم در بارداری خطرناک است؟
 • در این دوره، کودک شما احتمالا چشم‌های خود را داخل رحم باز می‌کند. رشد سریع ممکن است منجر به حرکات چشمگیر جنین شود.
 • در سه ماهه سوم، باید به طور منظم با پزشک خود ملاقات کنید. پزشک موقعیت کودک را بررسی می‌کند.
 • با نزدیک شدن به موعد زایمان، سئوالات خود را درباره زایمان از پزشک بپرسید. دانستن اینکه در سه ماهه سوم چه انتظاری باید داشته باشید، می‌تواند در مراحل آخر بارداری به شما کمک کند.

هفته بیست و نهم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته بیست و نهم بارداری ، گاهی فکر می‌کنید یک کیسه پلاستیک چند کیلویی از میوه را با خودتان حمل می‌کنید این حس شما را بیشتر زن‌های بارداری تجربه می‌کنند. بیخود نیست که قدیمی می‌گفتند طرف بارش را باید بر زمین بگذارد.

هفته سی ام بارداری

بارداری هفته به هفته
شماره معکوس شروع شده؟ در هفته سی ام بارداری ، فقط ۱۰ هفته تا پایان بازی شما در فصل اول این سریال مانده ، ۱۰ هفته‌ای که در یک چشم به هم زدن می‌گذرد و شما می‌توانید نوزاد خود را در آغوش می‌گیرید.

هفته سی و یکم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته سی و یکم بارداری ، ۹ هفته به پایان بارداری، باقی مانده است. استرس زایمان و دیدن نوزادتان هر روز صبح تا شب با شما همراه است. استرس این روزهای شما همانند روزهای نخستینی است که امیدوار بودید مادر شوید.

هفته سی و دوم بارداری

بارداری هفته به هفته
فکر می‌کنید در هفته سی و دوم ، خیلی سنگین شده اید؟ وزنتان بالا رفته و عصبی هستید؟ همه این سختی ها می گذرد. فقط چند هفته تا دیدار شما با نوزادتان باقی مانده است. یک استرس همراه با هیجان همه وجودتان را فرا گرفته است.

هفته سی و سوم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته سی و سوم بارداری ، هفت هفته طلایی بیشتر تا رسیدن شما به اوج موفقیت باقی نمانده است. می‌توانید به خودتان افتخار کنید. دیگر کسی نیست که از بازی زیبای شما در ۳۳ قسمت قبل تعریف نکرده باشد.

هفته سی و چهارم بارداری

بارداری هفته به هفته
۶ هفته دیگر تا ورود زلزله‌یتان باقی مانده. با ورود او خانه شما رنگ و بوی دیگری می‌گیرد. احتمالا در هفته سی و چهارم بارداری، دلتان می‌خواهد زودتر او را ببیند که چه شکلی است؟

هفته سی و پنجم بارداری

بارداری هفته به هفته
۵ هفته آینده روزهای پر التهابی برای شماست. حالا که در هفته سی و پنجم بارداری هستید، خوب است بدانید از ۵ هفته دیگر نقش جدیدی را ایفا کنید. این درحالی است که تازه توانسته‌اید در این نقش جا بیفتید.

هفته سی و ششم بارداری

بارداری هفته به هفته
۴ هفته بیشتر تا رسیدن مسافر کوچولوی شما باقی نمانده است. بهتر است از همین هفته سی و ششم بارداری ، تمرین مادر شدن را انجام دهید. چرا که باید بدانید با این موجود فضایی چگونه رفتار کنید.

هفته سی و هفتم بارداری

بارداری هفته به هفته
شما تاکنون می‌توانستید حرکات او را درک کنید و با استفاده از دستگاه سونوگرافی او را ببینید با این حال هیچ کدام از این‌ها به اندازه یک ملاقات رو در رو حال شما را خوب نخواهد بود. در هفته سی و هفتم دیگر باید آماده آماده شده باشید.

هفته سی و هشتم بارداری

بارداری هفته به هفته
۲ هفته باقی مانده نسبت به مدت زمانی که شما باردار بوده‌اید، زیاد نیست. در هفته سی و هشتم بارداری ممکن است شما کلافه باشید و دلتان بخواهد هر چه زودتر او را در آغوش بگیرید.

هفته سی و نهم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته سی و نهم بارداری ، قطعا صبرتان ته کشیده و دیگر حوصله انتظار ندارید می‌خواهید هرچه زودتر او از راه برسد. شکم بزرگ شما را خسته کرده و دوست دارید از دست آن زودتر خلاص شوید.

هفته چهلم بارداری

بارداری هفته به هفته
انتظارها سرآمده و شما هم خوب توانسته‌اید از پس نقش به این سختی برآیید. هفته چهلم بارداری ، هفته درخشش شما به عنوان قهرمان این داستان است.

هفته چهل و یکم بارداری

بارداری هفته به هفته
در هفته چهل و یکم بارداری ، کوچولوی شما کمی بارداری را برایتان سخت کرده، اما شما به هیچ عنوان از این بازیگر چند کیلویی ناراحت نیستید. او به زودی در آغوش شما خواهد بود.
بارداری هفته به هفته

هشدار به زنان باردار

1- اگر دچار تهوع، کاهش اشتها، استفراغ، یرقان و یا خستگی همراه با خارش پوست شدید، با پزشک خود تماس بگیرید، زیرا این نشانه‌ها می‌تواند نشان‌دهنده مشکلات کبدی باشد. بیشتر بخوانید: کاهش تهوع بارداری چه راهی دارد؟ ۲- اگر ورم بدن ناگهانی و شدید باشد و یا به سرعت افزایش وزن بیابید، با پزشک خود تماس بگیرید، زیرا این نشانه‌ها می‌تواند نشان‌دهنده پره اکلامپسی (مسمومیت حاملگی) و یا افزایش فشار خون بارداری باشد.

اگر درباره دوران بارداری خود پرسشی دارید، متخصصان زنان و زایمان کلینیک نی نی بان می‌توانند به شما کمک کنند.
منبع: mayoclinic

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • mahya72
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام'ممنون ازبرنامتون'ازاول سال ۹۴جلوگیری نداشتیم و درماه دوبارپریودمیشدم که باقرص درس شد'روز۸تیرپریودشدم که و۸مرداد ازمایش خون بدون عدددادم که منفی بودوالان که ۱۱مرداده پریودنشدم ایازودبودبرای ازمایش?وکی ازمایش بتابدهم?

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://niniban.com/fa/forms/1

  • حلما
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام ممنون ازتوضیحاتتون من تاریخ پریودم یادم نیست طبق سونوهفته۲۴هستم خواستم تقریباتاریخ زایمان بدونم والان رفتم تو۷ماه یانه؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

     سلام و روزتون بخیر برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید ممنون از لطفتونhttps://niniban.com/fa/forms/1

  • رقیه مرادی
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام من لاردار هستم ودرهفته یازدهمم.ولی هیچ حرکتی زیر.شکمم حس نمیکنم.حتی تغییری در ظاهر شکمم.رخ نداده ایا ممکن است جنینم نبض نداشته باشد؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://niniban.com/fa/forms/1 

   • زهراخانوم

    دوست عزیز
    هفته یازدهم؟؟؟
    من ک پسر داشتم ازهفته بیستم لگدهای محکمشوحس کردم

  • مرادی
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام من هفته ۱۳بارادری رو طی میکنم خیلی ضغیفم ومیخوام کمی چاق شم وبهتر شم میشه راهنماییم کنید ممنون

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

      سلام و از توجهتون ممنونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://niniban.com/fa/forms/1

  • مرادی
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام من درهفته 14بارداری هستم کمی عفونت دارم و دکترم برام فیتوواژکس تجویز کرده..خواستم بپرسم ک چون واژینال هست برای جنین ضرری نداره؟؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتونبرای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنیدhttps://niniban.com/fa/forms/1 

  • موسوی
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام چرا سایت بهم ریخته؟

  • لیلا
   درباره بارداری هفته به هفته

   س خسته نباشید.من چهارده شهریورآخرین پریدیه من بود من الان توهفته چندم بارداری هستم ممنون میشم

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و
    ممنون از توجهتون
    برای طرح سوال و گرفتن پاسخ
    فقط از لینک زیر استفاده کنید

    https://niniban.com/fa/forms/1

  • آیسان
   درباره بارداری هفته به هفته

   با سلام.من 29سالمه.یک ساله ازدواج کردم تازه آزمایش خون دادم بتا بالای 200بود.دکتر سونوگرافی کرد گفت 5هفته و 4روز بارداری من هست .ساک حاملگی دیده شد ولی دکتر گفت هنوز زنده نیست!دو هفته بعد بیا برای سونوگرافی مجدد.خیلی میترسم یعنی چی زنده نیست هنوز؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتون

    برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

    https://moshavere.niniban.com/

   • کاربرناشناس

    چون قلب جنین هنوز کامل نشده برای همین اینطوری گفته بهتون

  • بدون نام
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام من چطوری باید با سایت مشکل ناباروری حرف بزنم

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتون

    برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید

    https://moshavere.niniban.com/

  • هدی
   درباره بارداری هفته به هفته

   سلام من قرص گلوکوفاژ میخورم ایاواسه بارداری خوبه

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتون
    برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید
    https://moshavere.niniban.com

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.