۵۶۹۶۵
۱۳ نظر
۶۸۵۲۸۱
۱۳ نظر
۶۸۵۲۸۱

علائم بامزه تعیین جنسیت (۳)

سومین مطلب از بسته تعیین جنسیت جنین شما را با عجیب ترین و بامزه ترین علائم بارداری پسر و دختر آشنا می کند.

نی نی بان: سومین مطلب از بسته تعیین جنسیت جنین شما را با عجیب ترین و بامزه ترین علائم بارداری پسر و دختر آشنا می کند.
حالت خوابتان، خشکی دست، رنگ سینه ها، خوردن یا نخوردن نان، نوع ویار شما به شیرینی یا شوری، خوابیدن به پهلوی چپ یا راست، همه این ها می تواند به شما بگوید که جنین تان دختر است یا پسر. البته اینها روش هایی غیر علمی و ثابت نشده هستند.
اغلب خانم ها می دانند که این روش ها اثبات نشده اند، اما با این وجود، دوست دارند هر چه سریع تر جنسیت جنین خود را بفهمند، یا حتی فقط برای سرگرمی و کنجکاوی، از این روش ها استفاده می کنند.

علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

شکم هندوانه یا توپ بسکتبال؟
توی آینه به شکم تان نگاه کنید. شبیه توپ بسکتبال گرد شده است احتمالا جنین تان پسر است و اگر شبیه هندوانه به نظر می رسد، احتمالا صاحب دختر شده اید.

لگد به دنده یا مثانه؟
کمی به حرکات جنین تان در طی روز دقت کنید و ببینید که کدامیک از قست های بدن تان بیشتر در معرض ضربه های جنین قرار دارد. اگر بیشتر ضربه ها را به سمت سینه یا دنده های تان احساس می کنید جنین شما دختر است اما اگر بیشتر احساس می کنید که به مثانه تان لگد می زند و کلا حرکاتش را در پایین شکم احساس می کنید احتمال دارد که جنین تان پسر باشد.

ویار چی دارید؟
اگر عاشق طعم شیرین و همه خوراکی هایی شده اید که به نوعی شیرین هستند جنین تان دختر است ولی اگر بیشتر به غذاهای شور و ترش علاقه پیدا کردید و طاقت شیرینی را اصلا ندارید و از بوی شیرین حالت تهوع می گیرید باید انتظار یک پسر را بکشید. داشتن هوس غذاهای پر ادویه و تند نیز حکایت از پسر بودن جنین می کند.

سینه های تان چقدر بزرگ شده است؟
مادرهایی که قرار است صاحب دختر شوند معمولا احساس می کنند که سینه شان یکی دو سایز نسبت به قبل بزرگتر شده است اما اگر سینه های شما از نظر اندازه و سایز هیچ تفاوتی با زمان قبل از بارداری تان ندارد یعنی که قرار است پسردار شوید.

وضعیت پوست و مو و ناخن تان چطور است؟
اگر زیباتر از قبل شدید، اگر موها و ناخن های تان سریع تر از قبل رشد می کنند و اگر موهای تان برق خاصی می زند جنین تان پسر است در غیر این صورت اگر پوست تان نرم تر شده اما موهایتان حالت اصلی اش را از دست داده است و کدر شده باید انتظار یک دختر را بکشید.

آزمون حلقه ازدواج
حلقه ازدواج تان را از انگشت تان در آورده و آن را توی یک زنجیر کرده و بالای شکم تان نگه دارید. اگر حلقه به این طرف و آن طرف برود نشانه این است که جنین شما دختر است اما اگر حرکتش دایره ای باشد یعنی پسر دار شده اید.

محاسبه جنسیت از روی سن مادر
سن خودتان را در زمانی که اقدام به بارداری کردید با عدد ماهی که در آن اقدام کردید جمع بزنید. اگر نتیجه زوج باشد جنین پسر و اگر فرد باشد جنین شما دختر است.

بالشت تان را به چه سمتی می گذارید؟
اگر موقع خوابیدن بالشت تان به سمت شمال است جنین پسر و اگر به سمت جنوب قرار می گیرد جنین دختر است.

به کدام پهلو می خوابید؟
مادرهایی که به پهلوی راست می خوابند معمولا دختردار شده و مادرهایی که به پهلوی چپ شان می خوابند احتمالا جنین پسری را در رحم شان دارند.

اولین کلمه فرزند قبلی تان چه بوده است؟
اگر اولین کلمه ای که فرزند قبلی تان گفته «مادر» بوده در این بارداری دختردار می شوید و اگر «بابا» گفته باشد باید انتظار یک پسر را داشته باشید.

علائم بامزه تعیین جنسیت (3)
از افسانه تا واقعیت
بعضی از علائم بارداری هستند که به جنین پسر یا دختر ارتباط داده می شوند. آیا علم چنین فرضیه هایی را قبول دارد؟ در ادامه از برخی از این علائم رازگشایی کرده ایم.
۱. اگر شکم به سمت پایین باشد جنین پسر و اگر به سمت بالا باشد، جنین دختر است.
علم چه می گوید: وضعیت شکم مادر بسته به سن بارداری و فرم بدنی مادر دارد و جنسیت جنین نمی تواند روی فرم شکم اثر بگذارد.
۲. جنین پسر سرعت رشد موی زائد پای مادر را بیشتر می کند.
علم چه می گوید: جنین به خودی خود نمی تواند آنقدری هورمون بسازد و ترشح کند که بتواند روی سرعت رشد موی بدن مادر اثر خاصی داشته باشد.
۳. اگر رنگ ادرار مادر تیره باشد جنینش دختر و در غیر این صورت پسر است.
علم چه می گوید: رنگ ادرار مادر بسته به میزان آبی دارد که در طی روز مصرف می کند و میزان رنگ دانه هایی که همراه مواد غذایی به بدنش وارد شده است. جنسیت جنین روی رنگ ادرار مادر اثری ندارد و این مسئله بسته به میزان هیدراتاسیون بدن خود مادر است.
۴. تعداد ضربان بالاتر قلب می تواند نشانه دختر بودن جنین باشد.
علم چه می گوید: مطالعات متعددی در این زمینه انجام شده که نشان داده اند تعداد ضربان قلب جنین تحت تأثیر سن بارداری و میزان حرکات جنین است نه جنسیت او.
۵. مخلوط کردن ادرار با ماده شوینده و تغییر رنگ آن می تواند جنسیت جنین را تعیین کند.
علم چه می گوید: این مسئله نه تنها صحت ندارد بلکه ممکن است شما و فرزند به دنیا نیامده شما را مسموم هم بکند.
۶. ویار شیرین یعنی جنین دختر و ویار شور یعنی جنین پسر.
علم چه می گوید: مادر باردار ممکن است در طی بارداری هوس هر نوع غذا یا ماده غذایی خاصی را بکند و طعم آن هیچ ربطی به جنسیت جنینی که در شکمش حمل می کند، ندارد.
اگر می خواهید درباره تعیین جنسیت جنین در بارداری بیشتر بدانید ادامه مطالب این بسته را در این صفحه ببینید.

مهم‌ترین مطالب در این‌باره:
در گذشته به علت نبود روش سونوگرافی برای تشخیص جنسیت جنین ، خانم های مسن تر از روی حالت زنان باردار جنسیت جنین آنان را حدس می زدند . گرچه این تشخیص برخی از مواقع درست از آب در نمی آمد و روش قطعی برای تشخیص جنسیت نبود اما بسیاری از مواقع نیز این تشخیص ها درست بود .
اگر هنوز جنین تان آنقدر بزرگ نشده که سونوگرافی بتوانید جنسیتش را تشخیص دهد و دیگر تحمل بی خبری برایتان آسان نیست، از روش مادربزرگ ها برای تعیین جنسیت جنین کمک بگیرید.
در این بخش از بارداری و نوزاد روش های قدیمی را برای تعیین جنسیت جنین برای شما آورده ایم که در نوع خود جالب است و دانستن آنها میتواند در عین جذابیت و تفاوت مفید باشد.
باز هم تاکید می‌کنیم که به هیچ کدام از این علایم نمی‌توانید صد در صد اطمینان کنید.

تعیین جنسیت جنین با توجه به خشکی دست
مادر بزرگ ها عقیده دارند خانم هایی که در بارداری خشکی دست را تجربه می کنند ، جنین پسر در شکم دارند ولی خانم هایی که در بارداری پوست دستشان نرم و لطیف است ، احتمالا جنین آنها دختر است!

روش تعیین جنسیت جنین با توجه به علائم مادر
معمولا تا ۲۰ هفتگی جنسیت جنین مشخص نمی شود و سونو گرافی ها قبل از این موعد از جنسیت جنین پرده برنمی دارندو اظهار نظری در مورد آن نمی کنند. شما می توانید در این مدت با استفاده از روش های زیر تشخیص دهید جنینی که در شکم دارید پسر است یا دختر اما بدانید این روش ها صد در صد قابل اطمینان نیستند.

تعیین جنسیت جنین با توجه به حالت خواب
برای تشخیص جنین خود به حالت خوابتان توجه کنید . اگر حالت خوابتان یعنی جهتی که در آن به خواب می روید به سمت چپ باشد ، احتمالا فرزندتان پسر است و اگر به سمت راستتان می خوابید ، فرزند شما دختر است.

تعیین جنسیت جنین با توجه به وضعیت معده
بسیاری از خانم هایی که جنین آنها دختر است بد ویار هستند و حالت تهوع بیشتری دارند و اوضاع معده شان نابسامان تر است.
اگر ویار صبحگاهی دارید و وزنتان کم شده و وضعیت معده تان نابسامان است ، احتمال دختر دار شدن تان زیاد است.

علائم بامزه تعیین جنسیت (3)
تعیین جنسیت جنین با توجه به زیبایی مادر
اگر در دوران بارداری ، صورتتان پر از جوش شده احتمالا دختر دار خواهید شد زیرا دختردار شدن هورمون های مادر را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث جوش جوشی شدن مادران باردار می شود.
این موضوع را نمی توان با علم ثابت کرد اما این روش در زمانقدیم برای تعیین جنسیت متداول بوده است . مادرانی که جنین پسر در شکم دارند ، در دوران بارداری زیباتر خواهند شد.

تعیین جنسیت جنین با توجه به فعال بودن مادر
از نظر زنان قدیمی مادرانی که جنین پسر در شکم دارند ، بی دست و پا می شوند و دائما سکندری می خورند اما زنانی که قرار است دختردار شوند ، از قبل از بارداری شان هم تواناتر می شوند و بسیار فعال هستند.

تعیین جنسیت جنین با توجه به شکل ظاهری
برای اینکه تشخیص دهید جنین شما دختر است یا پسر به اجزای صورتتان دقت کنید.
اگر صورتتان تپل تر شود و دماغتان چاق گردد ، احتمالا دختردارمی شوید پس همین الان در آیینه نگاه کنید شما هم می توانید مانند قدیمی ها با دیدن چهره خود تشخیص دهید جنسیت فرزندتان چیست.

تعیین جنسیت جنین با توجه به خوردن نان
قدیمی ها معتقدند خانم های بارداری که در این زمان، ته مانده نان را نمی خورند قرار است دختر دار شوند اما خانم هایی که ته مانده نان را می خورند در آینده پسردار می شوند.

تعیین جنسیت جنین با توجه به وضعیت اعصاب
اگردر دوران بارداری کم طاقت ، دل نازک شده اید و اشکتان سر مشکتان است به طوری که سر مسائل جزئی اعصابتان به هم می ریزد ، قرار است دختردار شوید . این اتفاق برای همه باردارها نمی افتد، بلکه سراغ کسانی می رود که انتظار وارد شدن یک دختر به خانواده را دارند.

تعیین جنسیت جنین با توجه به نشان دادن دست
برخی از زنان قدیمی خود را جنین شناس تجربی می دانند و ادعا می کنند تشخیص آنها درست است . این خانم های مدعی می گویند ، اگر به یک خانم باردار بگویید دستش را به شما نشان دهد و او روی دستش را به شما نشان داد ، شما قرار است دختردار شود اما اگر پشت دستش را به شما نشان داد، جنین پسر در شکم دارد!

تعیین جنسیت جنین با استفاده از کودک نو پا
مادر بزرگ ها برای تشخیص جنسیت جنین ، از یک کودک نوپا کمک می گیرند زیرا معتقدند بچه های کوچک را هم می توان جنین شناس دانست.
اگر پسر کوچولویی به شکم شما توجه کرد، یعنی دختر به دنیا می آورید و اگر یک دختر کوچولو توجهش به شکم شما جلب شد یعنی قرار است پسردار شوید.

تعیین جنسیت جنین با توجه به رنگ سینه
رنگ نوک سینه مادر روشی دیگر برای تشخیص جنین است ، اگر محدوده دور نوک سینه مادر تیره تر شود، فرزند او پسر است اما اگر نوک سینه زیاد تیره نباشد ، جنین دختر است.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • ماندانا
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   عالی بود

  • بی نام
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   اتفاقا برعکس من در بارداری قبلی خیلی از چیز های شیرین بدم می اومد ولی صاحب یک دختر زیبا شدم

  • بدون نام
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   منم نی نی میخااام

   پاسخ ها

   • کاربرناشناس

    سلام منکه همه چیزم به پسر میخوره کلا اصلا هرچی نوشته مثل پسر هاست و لی بچم دختره بچه اولمم دختره

  • فاطمه
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   با قاطعیت دارم میگم همه این نشانه ها وقت تلف کردنه.من همه نشانه های پسر رو داشتم ولی بچم بخیله

  • f:M
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   منم دلم بچه میخواد هم خودم همم شوهرم دوسداریم بچه اولمون پسر باش ولی نمیدونم چیکار کنم
   دعا کنین ما هم به حاجتمون برسیم
   ممنون

  • بدون نام
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   چه خنده دار..همش وقت تلف کردنه..من سر دختر و پسرم دقیقا مثل هم بودم ویار و به پهلو خوابیدن و شکم و ....

  • بدون نام
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   من ماه اولم.دهنم ترش میشه. کسی تا حالا اینجوری بوده؟ بچش چی بوده؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید
    https://bit.ly/31AMOqp

  • مهسامحمدی
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   سلام وقتی باردارشدم همش چیزهای ترش میخوردم ولی صاحب دخترشدم

  • افروزولی الهی
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   سلام من حال تهوع دارم با استفراغ از چیزهای ترش خوشم مياد اما هي حالم بده

  • بدون نام
   درباره علائم بامزه تعیین جنسیت (3)

   سلام ب همگی من بارداری دومه بچه ی اولم پسره سر اون هر روز حالت تهوع داشتم ولی الان صبح ها دارم گاهی هم بعدظهر ها ب طرف چپم اصلا نمتونم بخوابم این عادت بر مگرده ب قبل از بارداریم ولی طرف چپ شکم احساس سنگینی وفشار ب دنده ها رودارم مدونید بچم چی میشه

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.