۲۲۸۳۸۷
۴۲۲۰
۴۲۲۰

بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن

بریتنی اسپیرز می‌گوید که می‌خواهد کودک دیگری داشته باشد، اما «محافظه‌کاری» از این اتفاق جلوگیری می‌کند. این ستاره پاپ می‌گوید که «محافظه‌کاری» به او اجازه نمی‌دهد «آی یو دی» برداشته شود.

بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن

بریتنی اسپیرز می‌گوید که می‌خواهد کودک دیگری داشته باشد، اما «محافظه‌کاری» از این اتفاق جلوگیری می‌کند.
این ستاره پاپ می‌گوید که «محافظه‌کاری» به او اجازه نمی‌دهد « آی یو دی » برداشته شود و با داشتن آی یو دی نمی‌تواند باردار شود.
اگر برایتان این سئوال وجود دارد که «محافظه‌کاری» چیست، خوب است بدانید که «محافظه‌کاری» یک وضعیت حقوقی است که در آن دادگاه، شخص را برای مدیریت امور مالی‌اش، یک فرد یا خردسال تعریف می‌کند که در انجام کارهای مهم، شخصی دیگر برایش تصمیم می‌گیرد.
در مورد «بریتنی»، پدرش عنوان «محافظه‌کار» را دارد و می‌تواند درآمد او و همه مسائل مهم زندگی‌اش از جمله بچه‌دار شدن و ازدواجش را کنترل کند.


بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن بریتنی و پدرش

بیانیه «بریتنی اسپیرز» در دادگاه
چهارشنبه گذشته، بریتنی اسپیرز در دادگاه بیانیه‌ای قدرتمند ارائه داد که در آن به «محافظه‌کاری» خود اعتراض کرد. شهادت این خواننده مجموعه‌ای از افشاگری‌ها را به همراه داشت که تمایل او به ازدواج و داشتن یک فرزند دیگر را شامل می‌شد.
«بریتنی» زمانی اعتراض کرد که وکیل مدافع مشترک وی، «جودی مونتگومری»، خواستار مهر و موم پرونده دادرسی دادگاه شد.
بریتنی در جریان دادگاه خود خواست که که در معرض دید عموم قرار بگیرد تا بتواند هدف خود را برای پایان دادن به «محافظه‌کاری» بحث برانگیز، که 13 سال تحت آن بوده است، فاش کند.
بریتنی اظهارات خود را به «برندا پنی» قاضی دادگاه عالی لس‌آنجلس، گفت.
بریتنی با اشاره به محافظه‌کاران خود که پدرش؛ «جیمی اسپیرز» و تیم مدیریتی او را شامل می‌شود، گفته: «آن‌ها به خوبی از زندگی من سوء استفاده کرده‌اند
این ستاره پاپ توضیح داده که محل زندگی او به طور مداوم تحت کنترل قرار می‌گیرد، حتی وقت گذراندنش با «سام اصغری» هم کنترل می‌شود.


بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن پدر بریتنی «جیمز اسپیرز» معروف به «جیمی»

بریتنی اسپیرز، بچه می‌خواهد
بریتنی می‌گوید: «من حتی به تنهایی قادر به رانندگی با ماشین خودم نیست. من مادر دو فرزندم که می‌خواهم بتوانم ازدواج کنم و از خودم بچه داشته باشم.»
اما برای بچه‌دار شدن او مانعی وجود دارد که دراین‌باره هم می‌گوید: «در حال حاضر، یک دستگاه داخل رحمی (آی یو دی) مانع از بارداری من می‌شود و محافظه‌کاران اجازه برداشتن آن را به من نمی‌دهند.»
دستگاه داخل رحمی (IUD)، نوعی پیشگیری از بارداری است که در آن یک دستگاه کوچک شبیه T انگلیسی به رحم وارد می‌شود که از بارداری جلوگیری می‌کند.
استفاده از دستگاه داخل رحمی (آی یو دی) می‌تواند 99درصد از بارداری جلوگیری کند .
این روش پیشگیری از بارداری، یک گزینه طولانی‌مدت است که می‌تواند بین 3 تا 10 سال دوام داشته باشد.
اگر چه آی یو دی‌ها قابل برداشتن هستند، اما این نوع روش کنترل بارداری می‌تواند عوارض جانبی زیادی به همراه داشته باشد که عبارتند از:


بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن بریتنی و سام اصغری

بریتنی و سام اصغری
بریتنی و سام اصغری از سال 2016 میلادی با یکدیگر رابطه دارند. این زوج در ابتدا هنگام فیلمبرداری یک موزیک‌ویدئو برای فیلم «Slumber Party» با یکدیگر آشنا شدند.
سام، چهارشنبه گذشته، درست قبل از دادگاه، از خودش یک سلفی گرفت و در اینستاگرام خود قرار داد. او در این تصویر، تی‌شرتی با جمله «Free Britney» «آزادی بریتنی» پوشیده بود.
سام، ۲۷ ساله است و دوست دارد بچه داشته باشد.
سام که یک بازیگر ایرانی‌الاصل است به نشریه «فوربس» گفته که می‌تواند خودش را «پدری جوان» بداند.
او گفته: «می‌توانم خودم را تصور کنم که قدم بعدی را در زندگی شغلی و شخصی‌ام برمی‌دارم.»


بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن بریتنی و سام اصغری

نظارت بر اموال و زندگی شخصی «بریتنی»
«بریتنی» از سال ۲۰۰ میلادی بر اساس رای دادگاه، تحت نظارت پدرش قرار دارد.
اندکی پس از این اتفاق، او دو بار با آمبولانس برای ارزیابی روان‌پزشکی به بیمارستان منتقل شد.
این خواننده آمریکایی از سال ۲۰۱۴ میلادی در تلاش است که حق «محافظه‌کاری» پدرش بر او برداشته شود.
«بریتنی» در سال 2016 میلادی گفته بود که احساس می‌کند «محافظه‌کاری» به ابزاری سرکوبگر و کنترل‌کننده علیه او تبدیل شده و روی او کنترل بیش از حد صورت گرفته است.

«بریتنی جین اسپیرز» که در دسامبر ۱۹۸۱ میلادی به دنیا آمده، خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر آمریکایی است که به دلیل تاثیرگذاری در احیای مجدد پاپ نوجوان در اواخر دهه ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ شناخته می‌شود. به همین دلیل از او با عنوان «شاهزاده خانم پاپ» یاد می‌شود.

بر اساس گفته‌های «بریتنی» پدرش بر همه مسائل زندگی شخصی او از «رنگ کابینت خانه‌اش» تا قرارهایش اعمال نظر می‌کند.
او در سال ۲۰۱۹ میلادی به دادگاه گفت که توسط پدرش مجبور شده بر خلاف خواسته و اراده خود، در یک مرکز بیماری‌های روانی بستری شود.
بریتنی که 39 ساله است، از ازدواجش با «کوین فدرلاین» که از سال 2004 تا 2007 میلادی ادامه داشت، دو پسر دارد .

پیام اینستاگرامی بریتنی به طرفدارانش
بریتنی در صفحه اینستاگرام خود به طرفدارانش گفته: «می‌خواهم از شما بچه‌ها به خاطر پشتیبانی از من در طول این سال‌ها بسیار تشکر کنم! بعضی وقت‌ها وقتی کامنت‌ها را می‌خوانم می‌فهمم که مردم دوستم دارند و مردم واقعا چقدر زیبا هستند. با تشکر از همه کلمات مهربانانه شما... این‌ها برای من خیلی باارزش است. خدا به همه شما برکت بدهد.»


بریتنی اسپیرز، «شاهزاده خانم پاپ» در آرزوی بچه‌دار شدن
بیوگرافی کوتاه از بریتنی، شاهزاده خانم پاپ
«بریتنی جین اسپیرز» که در دسامبر 1981 میلادی به دنیا آمده، خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر آمریکایی است که به دلیل تاثیرگذاری در احیای مجدد پاپ نوجوان در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 شناخته می‌شود.
به همین دلیل از او با عنوان « شاهزاده خانم پاپ » یاد می‌شود. او در اوایل خوانندگی خود، پرفروش‌ترین هنرمند نوجوان در همه دوران بود.
دو آلبوم نخست او موفقیت‌های جهانی کسب کرد و برایش عنوان «پرفروش‌ترین هنرمند نوجوان همه دوران» را به ارمغان آورد. همچنین آلبوم‌های او به عنوان پرفروش‌ترین آلبوم‌های یک خواننده زن شناخته می‌شود.
«بریتنی» توسط مجله «بیلبورد» به عنوان هشتمین هنرمند بزرگ دهه ۲۰۰۰ میلادی رتبه‌بندی شده و در طول ۱۲ سال، هفت بار در فهرست « محبوب‌ترین افراد مشهور » قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی: کودک بلوچ می‌گوید ما آب نداریم، ویدیویی تکان‌دهنده
مطلب پیشنهادی: ورود آقایان ممنوع
مطلب پیشنهادی: «امبر هرد» بارداری‌اش را پنهان کرده بود

منبع: babygaga

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.