۲۲۸۴۴۱
۱۲۶۰۵
۱۲۶۰۵

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

قالیشویی در تهران به‌خاطر کمبود فضا و کم‌آبی که این شهر بزرگ با آن مواجه است، از ملزومات زندگی مردم تهران به‌شمار می‌آید. امروزه با گسترش انواع فرش ماشینی و تجهیزات تولید فرش؛ همچنین پیشرفت صنعت قالیشویی صنعتی، بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند، فرش‌های منزل خود را به بهترین قالیشویی در تهران یا شهر محل سکونت‌شان بسپارند.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

قالیشویی در تهران به‌خاطر کمبود فضا و کم‌آبی که این شهر بزرگ با آن مواجه است، از ملزومات زندگی مردم تهران به‌شمار می‌آید. تا دهه 70 بیشتر خانواده‌های فرش‎‌هایشان را خودشان می‌شستند؛ اما امروزه با گسترش انواع فرش ماشینی و تجهیزات تولید فرش؛ همچنین پیشرفت صنعت قالیشویی صنعتی، بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند، فرش‌های منزل خود را به بهترین قالیشویی در تهران یا شهر محل سکونت‌شان بسپارند.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

آن جمله معروف «آب هست، ولی کم هست»، مردم تهران را به سمت صرفه‌جویی در مصرف آب تشویق می‌کند و همین امر باعث شده تا کار شستن فرش و قالیشویی در تهران در خانه انجام نشود و پایتخت‌نشین‌ها برای شستشوی فرش و قالی سراغ قالیشویی در تهران بروند.

در این میان انتخاب بهترین قالیشویی در تهران اهمیت زیادی دارد، چرا که فرش و قالی به‌خصوص فرش‌های دستباف جزو مبلمان مهم و گران قیمت خانه هستند که اگر به شکل اشتباه شسته شوند، بافت و تار و پودشان نابود می‌شود و احتمال پارگی، شکستگی و تاخوردگی فرش وجود دارد.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

همه چیز درباره بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران از خدمات پرکاربردی است که درخواست بالایی دارد. برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در تهران چندان فرایند سختی پیش رو ندارد، با کمی بررسی و جستجو می‌توانید بهترین قالیشویی در تهران را بیابید که اتفاقا ارزان‌ترین قالیشویی در تهران هم باشد؛ چرا که لزوما هرچه قیمت بالاتر باشد به منزله کیفیت بهتر در خدمات نخواهد بود.

برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در تهران شاید بد نباشد که نظر بقیه مشتریان را درباره قالیشویی موردنظرخود بپرسید. اینکه کیفیت و وقت شناسی کدام قالیشویی در تهران بهتر است را با کمی جستجو در صفحات مجازی، و خواندن انتقادات و پیشنهادات مشتریان سابق پیدا می‌کنید.

تقریبا همه معتقدیم که بهترین قالیشویی در تهران، قالیشویی است که خدمات شستشوی فرش و قالی را با کیفیت، به‌موقع و با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی تهران انجام دهد چرا که فاکتورهای کیفیت و قیمت قالیشویی مهمترین موارد در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران هستند.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

بهترین قالیشویی در تهران کدام قالیشویی است؟

پایتخت پر است از انواع کارخانه‌ها و مراکز قالیشویی بزرگ و کوچکی که خدمات قالیشویی در تهران را عرضه می‌کنند. اگر به‌دنبال پاسخی برای این سوال هستید که «بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟» باید بگوییم که این مطلب مختص شماست. در ادامه نگاهی داریم به معیارهایی که از نظر مردم تهران، ویژگی‌های بهترین قالیشویی در تهران هستند. بهترین قالیشویی در تهران از نظر مردم باید:

 • قیمت منصفانه داشته باشد
 • زمان دریافت و تحویل کار کاملا مشخص و دقیق باشد
 • خدمات انتقال فرش داشته باشد
 • مشکلات فرش را بررسی و کامل برطرف کند
 • مسئولیت بپذیرد
 • نیروی قالیشویی مجرب و آموزش دیده داشته باشد
 • مجهز به امکانات مدرن برای شستشوی فرش، موکت، و تابلو فرش باشد

با توجه به این موارد، بار دیگر که قصد شستشوی فرش و قالی دارید، مراکزی را انتخاب کنید که ویژگی‌های بهترین قالیشویی در تهران از نظر مردم را داشته باشند.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

ویژگی‌های بهترین قالیشویی در تهران چیست؟

در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران و سایر شهرستان‌ها باید توجه کنید قالیشویی:

 • معتبر باشد
 • مجوز داشته باشد
 • فرش ماشینی را بشوید
 • فرش دستباف را بشوید
 • فرش را خراب نکند
 • رنگ‌های فرش را باهم ترکیب نکند

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

هزینه بهترین قالیشویی در تهران

درست است که بهترین قالیشویی در تهران مجهز به کارکنان و تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای است که هزینه بالاتری می‌طلبد، اما یادمان بماند که داشتن قیمت منصفانه یکی از معیارهای انتخاب بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم پایتخت است. بنابراین هزینه بهترین قالیشویی در تهران باید متناسب با خدمات و امکاناتی باشد که آن قالیشویی به مشتری عرضه می‌کند. لزوما ارزان‌ترین قالیشویی در تهران، بدترین قالیشویی نیست و گران‌ترین قالیشویی در تهران را هم نمی‌توان بهترین قالیشویی در تهران دانست.

هزینه بهترین قالیشویی در تهران باید متناسب با نرخ اتحادیه قالیشویی باشد. البته مراکز و قالیشویی‌هایی که در لیست بهترین قالیشویی در تهران قرار می‌گیرند، هزینه‌های متفاوتی برای شستن انواع فرش ماشینی و دستباف و خدمات قالیشویی دارند.

مطلب پیشنهادی: هال و پذیرایی مدرن، با فرش مدرن فانتزی کامل می‌شه!

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

یکی از نکات مهمی که روی هزینه بهترین قالیشویی در تهران تاثیر می‌گذارد، بُعد مسافت در این شهر است. بزرگ بودن شهر باعث طولانی‌تر شدن مسافت و درنتیجه افزایش هزینه قالیشویی می‌شود. به‌علاوه اینکه زمان انجام و تحویل کار هم طولانی‌تر خواهد شد.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

برای اینکه هزینه بهترین قالیشویی در تهران برایتان به‌صرفه‌تر باشد می‌توانید بسته به محل زندگی‌تان، سراغ خدمات قالیشویی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران بروید. مثلا اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید، باید برای بهترین قالیشویی در غرب تهران جستجو کنید و قالیشویی سرق تهران حتی اگر بهترین قالیشویی در تهران هم باشد برای شما که ساکن غرب تهران هستید، چندان مقرون به صرفه نخواهد بود.

بعد از اینکه براساس منطقه جغرافیایی و محل سکونت خود، بهترین قالیشویی در تهران را پیدا کردید، باید جستجویتان را منطقه محور کنید و به‌دنبال بهترین قالیشویی جنوب تهران، یا قالیشویی ارزان در غرب تهران، یا لیست قالیشویی‌های مجاز تهران در شرق یا شمال تهران بگردید.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

تفاوت شستشوی فرش ماشینی با فرش دستباف در بهترین قالیشویی در تهران

الیاف فرش ماشینی به دلیل تغیراتی که مهندسان نساجیی در آن داده‌اند؛ بسیار مقاوم‌تر‌اند؛ بنابراین برای شستن آن می‌توان از روش‌های صنعتی استفاده کرد. بهترین قالیشویی در تهران را که پیدا کنید؛ خودتان متوجه می‌شوید که این متخصصان فرش دستباف را با تکنیکهای دقیق‌تری می‌شویند تا الیاف خراب نشوند و رنگ‌های فرش در هم نیامیزد.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

مراحل شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

شاید تصور کنید در بهترین قالیشویی در تهران تنها یک دستگاه تعبیه شده است که فرش از یک طرف وارد شده و از طرف دیگر تمیز بیرون می‎‌آید؛ خیر در قالیشویی برای شستن فرش این مراحل انجام می‌شود:

 • خاک گیری
 • بررسی کارشناسانه لکه فرش
 • آبکشی
 • شستشو
 • آبگیری
 • خشک سازی

مطلب پیشنهادی: فرش مدما چقدر راحت شسته می‌شه!

شستشوی فرش دستباف در بهترین قالیشویی تهران چگونه است؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم؛ بهترین قالیشویی در تهران، فرش‌‎‌‌های دستباف را به صورت حرفه‌ای بررسی می‌کند. کارشناس با دقت به بررسی الیاف فرش و رنگ‌ها می‌پردازد. اگر لکه به خصوصی روی فرش است؛ راهکارهای لازم را به کارگران می‌دهد تا لکه‌گیری بدون آسیب به فرش دستباف گران‌قیمت انجام شود. همچنین کارشناس به نوع گره فرش دستباف و نوع دوخت آن توجه می‌کند. اگر قرار باشد این نوع فرش نفیس با دستگاه یا مواد شوینده قوی تمیز شود؛ ممکن است فرش بپوسد یا الیافش پاره شوند.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

خدماتی که در بهترین قالیشویی در تهران عرضه می‌شوند

بهترین قالیشویی در تهران باید شستشوی انواع موکت، قالیشویی فرش دستباف، و قالی، پتو، فرش ماشینی ایرانی، و فرش ماشینی خارجی را با دستگاه‌های مجهز انجام دهد. تمام قالیشویی‌های تهران باید خدمات زیر را به مشتری ارائه دهند:

 • رنگ‌برداری فرش‌هایی که رنگ دارند
 • لکه‌برداری حرفه‌ای برای رفع لکه‌هایی که با شستشوی معمولی پاک نمی‌شوند
 • موگیری و پرزگیری بعد شستشو با دستگاه مخصوص
 • خشکشویی فرش در تهران برای فرش‌هایی که شستشوی کامل نمی‌خواهند یکی دیگر از خدماتی است که باید در قالیشویی تهران ارائه شود.
 • شستشو بدون شکستگی فرش و چروک همراه با آبگیری کامل

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

عوامل مهم در شستشوی فرش دستباف

 • جنس الیاف
 • نوع گره
 • رنگ استفاده شده

چگونه بهترین قالیشویی در تهران را بیابیم؟

می‌توانید بروید در بخش جستجوی گوگل و کلمه بهترین قالیشویی در تهران را جستجو کنید؛ فهرستی از انواع شرکت‌های قالیشویی به شما نشان داده می‌شود؛ با توجه به این‌که تعداد این شرکت‌ها زیاد است؛ ما هم چند مورد از بهترین‌های آنها را در این صفحه به شما معرفی می‌کنیم تا برای دریافت خدمات خیال‌تان راحت باشد.

بهترین قالیشویی در تهران به انتخاب نی‌نی‌بان کدام است؟

در دسته بندی بهترین قالیشویی در تهران سعی شده کلیه قالیشویان معتبر تهران که دارای مجوز فعالیت بوده اند را در دسته قالیشویی در تهران معرفی کنیم، به صورتی که شما در دسته قالیشویی تهران به سادگی لیست قالیشویان مجاز تهران را مشاهده کرده و خدمات و آنها را بررسی کنید، نظرات کاربران دیگر را مطالعه کنید تا یک انتخاب عالی از بین قالیشویان فعال در سایت را داشته باشید.

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی نوین

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

ghalishoienovin.com

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

Ghalishoei_novin

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

۲۲۱۸۱۹۵۵

۲۲۱۸۱۹۵۴

۲۲۴۱۱۴۸۰

۴۴۲۵۳۶۶۵

۷۷۲۴۵۲۳۰

۸۸۳۶۸۵۹۰

۰۹۱۲۲۵۵۸۳۶

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

آدرس: ستارخان، بلوار گلاب، پلاک ۶۳، طبقه اول

بهترین قالیشویی در تهران کدام است؟

کلام آخر برای انتخاب بهترین قالیشویی در تهران

نکته پایانی که باید برای انتخاب بهترین قالیشویی در تهران درنظر داشته باشید این است که معمولا بهترین‌ها سعی در حفظ اعتبار و خوش‌نامی خود دارند؛ بنابراین در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران به قدمت قالیشویی هم توجه داشته باشید. زمانی که پای بهترین قالیشویی در تهران به میان می‌آید، یعنی داریم از مرکز قالیشویی حرف می‌زنیم که تجربه، تخصص، تعهد، مهارت، خدمات با کیفیت و اعتماد مشتری را باهم دارد.

زمانی که مجموعه‌ای، عنوان بهترین قالیشویی در تهران را کسب می‌کند، حال فرقی ندارد بهترین قالیشویی غرب تهران باشد یا بهترین قالیشویی جنوب تهران، یعنی تمام نیروهای کاری این مجموعه دانش، تخصص و مهارت خود را وسط گذاشته‌اند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قالیشویی را با مناسب‌ترین قیمت شستشوی فرش و قالی انجام دهند.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید فرش برای اتاق کودک

بهترین قالیشویی در تهران، مرکزی است که مورد قبول مردم باشد. حتی اگر بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات شستشو و قالیشویی را هم در کارخانه داشته باشید، فقدان نیروی متخصص و با تجربه باعث می‌شود که خدمات بی‌کیفیت و ضعیفی تحویل مشتری بدهید.

یادتان باشد که برخورد خوب پرسنل، قیمت قالیشویی منصفانه، و کیفیت و تمیزی شستشو از جمله مواردی هستند که باید برای انتخاب بهترین قالیشویی در تهران درنظر بگیرید. نظرات و میزان رضایت مشتریان قبلی را بررسی کنید و بعد بهترین قالیشویی در تهران را برای شستشوی فرش و قالی انتخاب نمایید.

منبع: carpetrug

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.