۲۳۰۷۹۳
۱۳۷۷
۱۳۷۷

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

به نقل از اقتصاد آنلاین: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۵ شهریور

در سالی که با تولدتان شروع می‌شود، فرصتی پیدا خواهید کرد تا ایده‌های بکری به ذهن شما خطور کرده است، اما هرگز فرصتی برای اجرای این ایده‌ها نداشته‌اید را اجرا کنید و مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید. ماه آبان برای اجرای ایده‌‌های‌تان آستین بالا بزنید و در اسفند ماه خودتان را آماده شادی و تفریح کنید. کارهای شما در بهمن ماه به اوج می‌رسد و در این ماه لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برندارید و مطمئن باشید که نتیجه زحمت‌‌های خود را دریافت خواهید کرد.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

در سال‌هایی که زندگی کرده‌اید کوله‌باری از تجربه اندوخته‌اید، چند ماه آینده به بهترین زمان برای بهره‌ گرفتن از این تجربه‌ها تبدیل خواهد شد. مجردها به احتمال زیاد تا اواخر امسال به جمع متاهل ها خواهند پیوست و اگر هنوز قصد ازدواج نداشته باشید هم روابط عاطفیتان به خوبی پیش خواهند رفت. مهر، آذر، بهمن و خرداد بهترین ماه ها هستند.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین فروردین

اگر امروز این طور به نظرتان رسید که دنیا به کام همه است به غیر از شما یک نفر دلسرد نشوید. بالاخره نوبت به شما هم خواهد رسید، شاید امروز روز شما نباشد، اما شما هم حتما روز خودتان را خواهید داشت.

شما امروز ترجیح می دهید که در مورد موضوعات عمیق و جدی به تفکر بپردازید و صحبت کنید، اما اطرافیانتان درگیر مسائل پیش پاافتاده و بی اهمیت هستند و پیدا کردن یک هم صحبت که دغدغه های شما را داشته باشد کار ساده ای نخواهد بود.

شاید بهتر باشد برای مدتی هر چند کوتاه در خلوت خود فرو بروید. البته احتمال اینکه دیگران شما را به حال خودتان بگذارند چندان زیاد نخواهد بود و مدام مزاحمتان خواهند شد! برای یک تغییر آماده باشید.

در مورد رابطه احساسی تان یادتان باشد، حرف با عمل باید یکی باشد. کسی که فقط حرف می زند و عمل نمی کند، رابطه را رو به سردی می برد. یک گره مالی باز می شود و خیالتان از مسئله ای راحت می شود. اوضاع بر وفق مرادتان است.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شاید دلتان بخواهد بی آنکه هیچ کاری انجام دهید فقط روی کاناپه لم بدهید و استراحت کنید. اگر کار مهم و واجبی برای انجام دادن ندارید هیچ اشکالی ندارد که سر جایتان بمانید و هرچقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید. اگر ترجیح می دهید در خانه تنها باشید و با خودتان خلوت کنید در این مورد خیلی صادقانه به دیگران توضیح بدهید.

این حق مسلم شماست که گاهی بخواهید تنها باشید. شاید زندگیتان حسادت خیلی ها را برانگیزد، اما خودتان هنوز هم احساس می کنید که یک چیزی کم دارید. این کمبود ممکن است در ارتباط با مسائل معنوی باشد و پرداختن به مسائل معنوی و حتی مذهبی می تواند حال شما را خیلی بهتر کند.

برای نیکی کردن دلتان را صاف کنید و از شخصی که به او کمک می کنید توقعی نداشته باشید. نتیجه کار نیکتان را اینجا و حالا نمی گیرید. نتیجه اش را بعدها و از جای دیگری دریافت خواهید کرد. شخصی با رفتار جدیدش شما را غافلگیر می کند.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال امروز متولدین خرداد

حال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نیست و همه به نظرتان بیش از حد خشک و جدی شده اند. به دنبال پیدا کردن دلیل این رفتار آنها در وجود خودتان نباشید، شما کاری انجام نداده اید که باعث ناراحتی آنها شده باشد و به احتمال زیاد این رفتار آنها از مسائل شخصی شان ریشه می گیرد. در حال حاضر عشق و خلاقیت دو عامل الهام بخش هستند که در زندگی به شما انگیزه می دهند و اثرات بسیار مهمی دارند.

شاید حتی به این مسئله پی ببرید که احساساتی که نسبت به یک نفر دارید می تواند به شما برای انجام فعالیت هایی که با خلاقیت همراه هستند الهام ببخشد، از این موقعیتی که به وجود آمده است بیشترین بهره ممکن را ببرید. برای گریز از جواب دادن به شخصی دائم در حال فرار هستید.

این وضع بچگانه را پایان دهید و کاری که باید انجام دهید. دلتنگی برای شخصی کلافه تان می کند. سرتان را با هر چیزی که برایتان خوب است گرم کنید. پادکست گوش کنید، فیلم ببینید، کتاب بخوانید یا ورزش کنید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین تیر

امروز خودتان را از شر تمام احساسات منفی از جمله پشیمانی و عذاب وجدان رها کنید. احساساتتان را بیان کنید و چشمتان را به روی آنها نبندید، اما اسیر آنها نشوید و نگذارید دست و پایتان را بگیرند. امروز شما بسیار حساس شده اید، پس مواظب باشید به دیگران فرصت این را ندهید که به احساسات شما لطمه ای وارد کنند و گارد دفاعیتان را بالا بگیرید. فقط یادتان باشد که قرار نیست برای دفاع از خودتان با کسی بجنگید، کافی است از افرادی که آزارتان می دهند دور شوید.

امروز ممکن است با شخص بسیار جذابی روبرو شوید. بد نیست جلو رفته و به نحوی سر صحبت را با او باز کنید و ببینید آیا به جز ظاهر جذابش باطن او نیز می تواند مورد علاقه شما قرار بگیرد. ایده خوب و تازه ای که دارید، به شما کمک می کند از مشکلات به راحتی عبور کنید تا جایی که به برداشتن قدم های بعدی فکر می کنید. روی کمک اطرافیان تان بیشتر حساب کنید. بی خبری از شخصی کلافه تان کرده، راهی پیدا می کنید تا با این وضع کنار بیایید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز اگر بخواهید بیش از اندازه تحقیق و تجسس کنید برای خودتان دردسر درست خواهید کرد، پس از دخالت در کارهای دیگران خودداری کنید و اگر کسی نمی خواهد در مورد چیزی با شما صحبت کند او را به حال خودش بگذارید. به خودتان و اطرافیانتان سخت نگیرید و تا جای ممکن همه چیز را با آرامش پیش ببرید.

امروز هر چقدر بیشتر برای انجام یک کار تلاش کنید با موانع و سختی های بیشتری مواجه خواهید شد. اگر دست از تقلا کردن بردارید و اجازه بدهید کارها طبق روال عادی خودشان پیش بروند همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت. گاهی لازم است از تلاش برای کنترل کردن همه چیز و همه کس دست بردارید و منتظر بمانید و ببینید چه می شود.

وقت آن رسیده که با نگرشی نو و متفاوت به جنگ مشکلات بروید و در این راه از کمک دوستان هم بهره بگیرید. در مورد تصمیم های لحظه ای بیشتر احتیاط کنید و اگر در مورد گام بعدی تان مطمئن نیستید، حتما در تمام زمینه ها تحقیق کنید. از نظر عاطفی به یک تحول بزرگ دست می یابید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال امروز متولدین شهریور

امروز روح ماجراجوی خود را آزاد بگذارید و اجازه بدهید پرنده ی خیالتان به هر کجا که خودش دلش می خواهد پرواز کند. از فرصت فوق العاده ای که برای دنبال کردن رویاهایتان پیش آمده است استقبال کنید و از بیان افکار و رویاهای خود هراسی نداشته باشید. آنچه در ذهنتان می گذرد را به روی کاغذ بیاورید، در مورد آن با دیگران صحبت کنید و از قضاوتی که ممکن است آنها در مورد شما داشته باشند هم نترسید.

صحبت کردن با دیگران می تواند اطلاعات مفید بسیاری را در اختیار شما قرار دهد. کارها دارند سریعتر از انتظار شما پیش می روند، اما اجازه ندهید که این وضعیت باعث نگرانی تان شود. کافیست کمی بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود. برای انجام کاری مجبور به پرداخت هزینه ای می شوید. مدتی است که اصرار دارید برخلاف جریان آب شنا کنید و این یعنی با دیگران جنگیدن. متاسفانه تاکنون پیشرفتی نداشته اید و فقط سدی عمیق بین خود و دیگران ایجاد کرده اید. کمی فکر کنید تا مشکل را پیدا کنید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز دیگر وقت آن فرا رسیده است که دست از برنامه ریزی های تمام نشدنی خود برداشته و دست به کار عملی کردن نقشه هایتان شوید. شاید در این راه مجبور باشید روند عادی انجام کارهایتان را رها کرده و تنها بر اساس حدس و گمان هایتان قدم هایی را بردارید که از آنها چندان مطمئن نیستید. این روش معمول شما برای انجام کارها نیست، اما گاهی لازم است روش های قدیمی را کنار گذاشته و راه های جدید را امتحان کنید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

به ذهن خود اجازه بدهید چیزهای جدید را تجربه کند و رویاهایی را پیش از این به خاطر برخی اهداف دیگرتان رها کرده بودید را بار دیگر با شور و نشاطی حتی بیشتر از قبل دنبال کنید. کاری که انجامش مدت زیادی از شما وقت گرفته به پایان می برید و بالاخره احساس رهایی می کنید. اجازه ندهید شخصی با رفتارش به شما توهین کند. سکوت حدی دارد، سرتان را بالا بگیرید و حرفتان را بزنید. اخبار مهمی می شنوید که به شما در یک تصمیم گیری مهم کمک می کند.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین آبان

امروز تمام سعی خودتان را به کار بگیرید که خود واقعیتان باشید و هیچ چیزی را در مورد خودتان پنهان نکنید. از اینکه در مورد افکارتان با دیگران صحبت کنید و همان چیزهایی را که در ذهنتان می گذرند را به زبان بیاورید هراسی نداشته باشید. ذهن شما امروز خیلی باز و فعال است، از این قدرت فوق العاده ای که ذهنتان پیدا کرده است به بهترین نحو استفاده کرده و کارها و وظایفی که به عهده دارید را انجام دهید.

اگر قرار است با عشقتان دیدار کنید بد نیست با یک لباس جدید و خیلی شیک به رنگ مورد علاقه تان به دیدن او بروید و حسابی به خودتان برسید تا او را یک بار دیگر عاشق و شیفته ی خودتان کنید. یکی از دوستان بدون اینکه به شما بگوید نیاز به کمکتان دارد بهتر است به او توجه کنید و او را از مخمصه ای که دچارش شده برهانید. به هر ترتیبی که شده ورزش را در برنامه روزانه تان بگنجانید. به خودتان بیشتر اهمیت بدهید، جسمی و روحی.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین آذر

امروز ذهن حسابگر خود را کنار گذاشته و کمی روی احساساتتان تمرکز کنید. شما کمی نسبت به بیان احساسات خود مردد هستید و گارد دفاعی به خودتان می گیرید اما باید متوجه باشید که هیچ چیزی به اندازه ی بیان احساستان حال شما را خوب نخواهد کرد. امروز احساسات عاشقانه تان همچنان در حال اوج گرفتن هستند و از طرفی هم خیلی جذاب شده اید و نگاه های تحسین آمیز اطرافیانتان و حتی غریبه ها را به خود جذب می کنید.

اگر مجرد هستید این می تواند فرصت خیلی خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان باشد، اگر هم قبلا عاشق شده اید و درگیر یک رابطه عاطفی هستید این فرصت می تواند به رشد رابطه شما کمک کند. فرصتی برای جبران اشتباهی فراهم می شود بهتر است از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنید. از کندی کارها ناراحت نباشید بلکه از این فرصت استفاده کنید و بیشتر نحوه انجام کار را مورد مطالعه قرار دهید. سرگرم روزمرگی نشوید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روز متولدین دی

در انجام کارهایتان اینقدر عجول نباشید و پیش از هر اقدامی به اندازه ی کافی برای فکر کردن به خودتان فرصت بدهید. شما امروز با احساسات درونی خود ارتباط خوبی دارید و این می تواند فرصت بسیار مناسبی برای باز کردن ذهنتان و از بین بردن تردیدها و نگرانی هایتان باشد. شما نسبت به دیگران و نیازهایشان بسیار حساس شده اید و همین موضوع دیگران را به سوی شما جذب خواهد کرد.

شما از هدف گذاری های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده اید. خوشبختانه اکنون در وضعیتی قرار دارید که نقشه هایتان را می توانید به شرط داشتن پشتکار، بدون برخوردن به هیچ مشکلی به مرحله اجرا بگذارید. یک کمک کوچک شما به شخصی دنیایش را از این رو به آن رو می کند. برای انجام کاری نیاز به کسب اجازه دارید، سرخود کاری انجام ندهید. در مورد یک مسئله مالی باید حواستان را جمع کنید، از هیچکس توقع نداشته باشید جز خودتان، وگرنه دلسرد می شوید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال متولدین بهمن

امروز سعی کنید همه چیز را برای خودتان سخت و بیش از اندازه جدی نکنید. واقعیت این است که گاهی بهترین نقشه ها آنهایی هستند که از قبل برایشان برنامه ریزی نکرده اید، پس چشم هایتان را باز نگه دارید و راه ارتباط با دیگران و ایده هایشان را نبندید. اگر ایده ای در نگاه اول به نظرتان عجیب و غیرمنطقی آمد بلافاصله روی آن خط نکشید و کمی به آن فکر کنید. برای رویاهای خود حد و مرزی تعیین نکنید و باور داشته باشید تمام محدودیت هایی که سر راه خود می بینید در درجه ی اول ساخته و پرداخته ی ذهن خودتان هستند.

در پایان روز خودتان را به یک شام خوشمزه همراه با شخصی که از همه دنیا بیشتر دوستش دارید دعوت کنید. مسئله ای پیش می آید که به شما وقت کافی می دهد تا بیشتر درباره نوع روابطتان بیندیشید و عاقلانه تر تصمیم بگیرید. بهتر است در جمع درد و دل نکنید که بعدا پشیمان نشوید. بعضی از آدم ها بی تکرار هستند، مراقب رفتار و زبانتان باشید چیزی نگویید که پشیمان بشوید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما به این واقعیت پی خواهید برد که آنچه همیشه رویایش را در سر داشته اید می تواند خیلی راحت تر از آن چیزی که خودتان فکرش را می کرده اید به واقعیت تبدیل شود. تا جایی که می توانید با افرادی که می توانند در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند ارتباط برقرار کنید و نشریات و کتاب های مرتبط با آن را مطالعه کنید،

یک دفتر یادداشت هم دم دستتان داشته باشید تا اگر نکته ای به ذهنتان رسید آن را یادداشت کنید. هر لحظه ممکن است ایده های بی نظیری به ذهنتان برسند و به همان سرعت هم از ذهنتان محو شوند، پس حتما تا فراموششان نکرده اید آنها را یادداشت کنید.

فال روزانه شخصی ۲۵ شهریور برای یک آخر هفته آرام!

فراموش نکنید که با یک برنامه ریزی مناسب و عاقلانه از عهده بزرگترین کارها بر می آیید. در مورد تصمیمی که گرفته اید در اطرافتان با سدی از مخالفت و سرسختی دیگران روبرو می شوید. در آینده‌ای نزدیک اتفاقاتی پیش خواهد آمد که شما را از نزدیکانتان دور می کند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.