۲۳۰۹۶۴
۱۸۴۶۲
۱۸۴۶۲

۱۰ روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

هودی پوششی محبوب هم بین آقایان و هم بین خانم ها به شمار می آید و سال به سال نیز به محبوبیت این مدل خاص سویشرت اضافه می شود. هودی های زنانه هم در قد کوتاه و هم در قد بلند تولید و عرضه می شوند و شما می توانید با توجه به دیگر اجزای استایل پاییزیتان هودی مد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه با استایل های جذاب با هودی با ما همراه باشید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

به نقل از ساعد نیوز: هودی نوعی لباس گرم مناسب پاییز و زمستان است، که شباهت بسیاری به سویشرت و ژاکت دارد، با این تفاوت که شامل کلاه است. جنس هودی معمولا از نخ و پنبه بوده و داخل بعضی از مدل های آن شامل پشم است. با این حال تنوع هودی روز به روز بیشتر می شود و در جنس های متفاوتی تولید و عرضه می شود. هودی به صورت جلو بسته، زیپ دار یا دکمه دار در بازار به فروش می رسد و ویژگی اصلی هودی، کلاه است، که آن را از گروه لباس های پاییزه دیگر جدا می کند. این مدل لباس پاییزه و بهاره در میان خانم ها و آقایان، به خصوص نوجوانان طرفداران بسیاری دارد که معمولا افرادی که به لباس اسپرت و ورزشی علاقه دارند یا سبک خاصی از استایل، مانند استایل رپ را دنبال می کنند، به هودی توجه ویژه ای دارند.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

۱.هودی با پافر

پافر یک کاپشن زمستانی گرم و سبک است که معمولا زیپ و کلاه دارد اما آستین ندارد. این گزینه ها را به راحتی می توانید با هودی بپوشید و برای پاییز جذاب تر باشید. بهتر است رنگ پافر و هودی هماهنگ باشد و یا از هودی های رنگ روشن و یا پافر رنگ تیره استفاده کنید. در کنار پافر می توانید از شلوار اسلیم چرم هم استفاده کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

2.هودی با شلوار، جوراب شلواری و لگ

هودی را می توانید با یک جوراب شلواری بلند هم ست کنید. انواع جوراب شلواری زنانه مجلسی که با رنگ هودی یکی باشند می توانند گزینه های خوبی در حالت بافت گرم زمستانی برای پاییز و زمستان یا لانه زنبوری برای تابستان باشند. برای خرید جوراب شلواری علاوه بر قیمت توجه داشته باشید که اگر هودی شما ساده است از انواع رنگی و طرح دار جوراب شلواری استفاده کنید و اگر هودی شما رنگی و طرح دار است به سراغ جوراب های ساده تر بروید.

گاهی اوقات هودی ها شبیه یک تی شرت ضخیم زمستانی هستند که می توانید آنها را با یک شلوار راسته ست کنید. معمولا شلوارهای آزاد با هودی قشنگ می شوند اما شما می توانید به سراغ لگینگ هم بروید و آنها را با لگینگ مشکی ست کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

3.هودی با کت کوتاه

هودی را همچنین می توانید با یک کت کوتاه پاییزه هم بپوشید. سپس می توانید از شلوار جین یا مام استایل به همراه آنها استفاده کنید یا آنکه از جوراب زنانه ساق بلند یا کوتاه هم رنگ کت خود استفاده کنید. جوراب شیشه ای نازک و یا انواع پارازین به همراه یک کت و بوت یا نیم بوت می توانند استایل شما را تکمیل کنند. علاوه بر این می توانید به جای صندل به همراه کت و هودی از جوراب روفرشی بافتنی یا انواع جوراب های فانتزی مجلسی استفاده کنید. جوراب های ساده سفید و مشکی این روزها طرفداران بیشتری دارند و به راحتی می توانید آنها را با انواع هودی و کت ست کنید.

۴.هودی با پیراهن اورسایز

این روزها استایل اورسایز بسیار رواج پیدا کرده است و شما می توانید برای زیباتر به نظر رسیدن در روزهای سرد پاییزی هودی خود را بر روی یک پیراهن اورسایز و آزاد چهارخانه یا ساده بپوشید. لباس های اورسایز برای افراد لاغر مناسب هستند و سبک خاصی را ایجاد می کنند. باید دقت داشته باشید که زمانی که یکی از لباس های شما اورسایز است باید دیگر لباس ها ساده باشد. بنابراین وقتی از یک پیراهن اورسایز استفاده می کنید باید هودی شما ساده باشد. هودی و پیراهن اورسایز را می توانید با لگینگ مشکی یا شلوار جین آبی یا ذغالی و نیم بوت بند دار و غیره ست کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

5.هودی با کت چرم

معمولا پوشیدن کت های چرم استایلی راک گونه به شما می دهد و البته هر کسی هم جسارت انتخاب و پوشیدن کت چرم را ندارد. با این ال اگر به دنبال استایلی منحصر به فرد با هودی هستید، می توانید از ترکیب پوشیدن یک کت چرم از روی هودی استفاده کنید. به همراه کت چرم می توانید از شلوارهای راسته استفاده کرده و ظاهر خود را تکمیل کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

۶.هودی و پالتو

پالتو یکی از لباس هایی است که در کمد لباس هر خانم و آقایی در فصل سرد وجود دارد. پالتوها دارای رنگ و اندازه های متفاوتی هستند و یکی از ترندهای خاصی که اخیرا وجود دارد و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است؛ پوشیدن هودی و پالتو است. شما می توانید هودی را در زیر پالتو به تن کنید اما برای ترکیب پالتو و هودی باید جسارت داشته باشید زیرا این ترکیب در واقع ترکیب یک لباس رسمی و غیر رسمی است. شما در کنار این دو لباس می توانید از شلوارهای آزاد یا لگینگ مشکی استفاده کرده و با کفش یا نیم بوت آنها را ست کنید.

۷.هودی با کاپشن پف دار یا پالتو بادگیر

زمانی که هوا سردتر می شود و به روزهای زمستانی نزدیک تر می شویم شما می توانید از پالتوهای بادگیر و کاپشن های پف دار بر روی هودی ها استفاده کنید. این استایل هم به نوبه خود خاص و منحصر به فرد است. در این استایل شما می توانید از شلوارهای آزاد و مام استایل و راسته هم استفاده کنید. کفش های آل استار برای این استایل مناسب هستند یا می توانید از یک نیم بوت اسپرت هم برای تکمیل ظاهر خود استفاده کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

8.هودی و کت آزاد چهار خانه

ترکیب هودی با یک کت آزاد چهار خانه هم می تواند گزینه جذابی باشد زیرا انتخاب بسیار خلاقانه و زیبایی است و شما می توانید از آن برای پاییز و یا زمستان استفاده کنید. در این استایل شما باید به طرح و رنگ توجه ویژه ای داشته باشید برای مثال بسته به رنگ کت چهار خانه شما می توانید از یک شلوار اسلیم متناسب با کت و هودی استفاده کرده و یا کتانی سفید بپوشید تا جلوه زیباتری به استایل خود بدهید. بهتر است برای پوشیدن کت چهارخانه از هودی ساده و تک رنگ استفاده کنید.

9.هودی و بادگیر

بادگیرها نه تنها از شما در برابر باد محافظت می کنند؛ بلکه ضد آب نیز هستند و در شرایط بارش باران و برف پاییزی عایق بسیار خوبی به شمار می روند. برای آن که یک استایل خاص و ویژه داشته باشید می توانید از بادگیرها بر روی هودی خود استفاده کنید و این استایل را با یک شلوار راسته یا لگینگ به همراه بوت یا نیم بوت تکمیل کنید.

10 روش برای ست کردن هودی در استایل خیابانی مناسب برای فصل پاییز و زمستان

۱۰.ست کردن هودی با کت جین

کت های جین از جمله مناسب ترین گزینه ها برای ساخت استایل هودی در پاییز به شمار می روند. پوشیدن این کت ها روی هودی جلوه ای بسیار جذاب و زیبا به استایل فرد می دهد. به طور معمول کت های جین آبی رنگ گزینه مناسب تری محسوب می شوند، زیرا این رنگ را می توان با رنگ های دیگر به راحتی ست نمود. استفاده از لگ های مشکی یا جین و شلوارهای اسلیم گزینه ی مناسبی برای این استایل است. برای کفش نیز می توانید از نیم بوت های ساده یا کتانی سفید استفاده نمایید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.