۲۳۱۴۵۶
۴۷۶۶
۴۷۶۶

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی

میز آرایش، یک وسیله ضروری برای منزل شماست. برای خرید میز آرایش باید نمونه‌ای را در نظر بگیرید که به خوبی برای اتاق شما طراحی شده باشد. راهنمای خرید میز آرایش نی نی بان را بخوانید تا بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی

میز آرایش، یک وسیله ضروری برای منزل شماست. برای خرید میز آرایش باید نمونه‌ای را در نظر بگیرید که به خوبی برای اتاق شما طراحی شده باشد. راهنمای خرید میز آرایش نی نی بان را بخوانید تا بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • نکات راهنمای خرید میز آرایش
 • آینه هم لازم است
 • فضای ذخیره‌سازی ایجاد می‌کند
 • فضای اتاق را در نظر بگیرید
 • میز آرایش، یک مبلمان ضروری است
 • یک ویترین عالی برای وسایل
 • افزودن یک کاراکتر جدید به اتاق
 • گزینه‌های دیگر برای خرید میز آرایش
 • نور و میز آرایش
 • بهینه‌سازی در فضا
 • حواستان به میز آرایش چوبی باشد
 • صندلی برای میز آرایش
 • میز آرایش با کشوهای زیاد
 • تزئین پشت دیوار میز آرایش
 • خلاصه

نکات راهنمای خرید میز آرایش
هنگام انتخاب میز آرایش باید به نکات مختلفی توجه کنید:

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
آینه هم لازم است
اگر در کنار میز آرایش، آینه وجود نداشته باشد، چطور می‌خواهید آرایش کنید؟! میز آرایش شما بدون آینه کامل نمی‌شود.
این آینه‌ها را می‌توان به میز وصل کرد یا به صورت جداگانه خرید و در کنار میز آرایش آویزان کرد. اگر قصد خرید میز آرایش را دارید، هنگام محاسبه قیمت، توجه داشته باشید که آیا میز، آینه دارد یا نه.
برخی از افراد آینه‌ای را ترجیح می‌دهند که دقیقا به میز بچسبد، در حالی که برخی دیگر ممکن است آینه جداگانه را ترجیح بدهند تا برای ایجاد کنتراست از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: کمد تو انتخاب کردی!؟ راهنمای انتخاب بهترین کمد برای شما!

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
فضای ذخیره‌سازی ایجاد می‌کند
اگر می‌خواهید میز آرایش بخرید، باید ببینید چقدر فضای ذخیره‌سازی نیاز دارید. میزهای آرایش بدون کشو یا با کشو در دسترس هستند. اگر وسایل شخصی زیادی دارید که می‌خواهید آن‌ها را داخل کشوها جا بدهید، پس به میزی با کشوهای زیاد نیاز دارید.

اگر وسایل شخصی زیادی دارید که می‌خواهید آن‌ها را داخل کشوها جا بدهید، پس به میزی با کشوهای زیاد نیاز دارید.


فضای اتاق را در نظر بگیرید
در انتخاب میز آرایش همیشه اندازه اتاق را در نظر بگیرید. میز آرایش باید متناسب با اتاق و بقیه مبلمان موجود در آن باشد. میز آرایش همچنین باید متناسب با سبک اتاق هم باشد تا به خوبی با دکوراسیون اتاق هماهنگ شود. با صرف کمی زمان و جستجوی بیشتر، باید بتوانید میز مناسب و متناسب با سبک و نیازهای خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
میز آرایش، یک مبلمان ضروری است
بسیاری از خانم‌ها میز آرایش را یک مبلمان ضروری برای اتاق خواب خود می‌دانند. این میزها این مکان را فراهم می‌کنند تا پشت آن‌ها بنشینید و ظاهرتان را برای شروع یک روز آماده کنید . همچنین با نشستن پشت این میزها می‌توانید آرایش کنید، یا آرایش خود را پاک کنید. می‌توانید لوازم آرایش و جواهرات خود را در کشوهای آن‌ها قرار دهید. در نتیجه، فضایی برای نظم‌دهی به لوازم آرایش یا زیورآلات شما هم هستند.

اگر اقلام شخصی دارید که ترجیح می‌دهید پنهان بمانند، می‌توانید یک میز کشودار بخرید تا همه چیز را به طور مرتب در آن نگه دارید.

بیشتر بخوانید: چیدمان قفسه های آشپزخانه چطور باشد؟

یک ویترین عالی برای وسایل
میزهای آرایش امکانات دیگری را هم ارائه می‌دهند که اغلب فراموش می‌شود. آن‌ها می‌توانند مکانی برای نمایش اقلام فراهم کنند. میز آرایش، مکانی عالی برای قرار دادن شیشه‌های عطر است. اگر اقلامی دارید که باید آن‌ها را از دید پنهان کنید، همان‌طور که گفتیم این میزها می‌توانند فضای ذخیره‌سازی هم ایجاد کنند. اگر اقلام شخصی دارید که ترجیح می‌دهید پنهان بمانند، می‌توانید یک میز کشودار بخرید تا همه چیز را به طور مرتب در آن نگه دارید.

بیشتر بخوانید: زیباسازی منزل با کمترین هزینه، ۱۵ ایده فوق‌العاده

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
افزودن یک کاراکتر جدید به اتاق
میزهای آرایش می‌توانند کاراکتری را به اتاق اضافه کنند. آن‌ها در رنگ‌ها، اندازه‌ها و سبک‌های مختلف، موجود هستند. اگر به دنبال ایجاد یک نقطه کانونی چشمگیر در اتاق هستید، میز آرایشی را در نظر بگیرید که با سایر مبلمان اتاق متضاد باشد.
اگر دوست دارید که میز آرایش به طور یکپارچه با سبک اتاق ترکیب شود ، گزینه‌ای را انتخاب کنید که دقیقا با سایر دکوراسیون اتاق مطابقت داشته باشد. مهم نیست چه میزی را برای هماهنگی، یا تضاد با مبلمان موجود در اتاق خود انتخاب می‌کنید، مطمئنا میز آرایش به یک مبلمان ضروری تبدیل می‌شود که عملکردهای بسیاری را ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید: سرویس حبوبات پلاستیکی چی بخریم؟ نکاتی که بهتره بدونیم

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
گزینه‌های دیگر برای خرید میز آرایش
لازم است برای خرید میز آرایش، گزینه‌های دیگری را هم مد نظر قرار دهید:

نور و میز آرایش
وقتی نوبت به نور می‌رسد، میز آرایش را در معرض نور ورودی از پنجره قرار دهید تا هنگام آرایش از نور طبیعی حداکثر استفاده را ببرید.

بهینه‌سازی در فضا
یک ایده عالی برای صرفه‌جویی در فضای اتاق این است که میز آرایش خود را مثلا در زیر یک سقف شیبدار قرار دهید. همچنین می‌توانید آن را در کنار تخت خود بگذارید تا به عنوان میز کنار تخت هم کاربرد داشته باشد.

بیشتر بخوانید: چگونه کمد مرتب داشته باشیم؟

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
حواستان به میز آرایش چوبی باشد
یک میز آرایش از جنس چوب سخت، برای تمام عمر شما دوام می‌آورد، بنابراین مطمئن شوید که آن را از رادیاتورها یا بخاری‌هایی که ممکن است به چوب آسیب برساند دور نگه دارید.
دور نگه داشتن میز آرایش از رادیاتورها همچنین از به دام افتادن گرمای اتاق در اطراف آن جلوگیری می‌کند. شما به این گرما در طول ماه‌های سرد سال نیاز دارید.

صندلی برای میز آرایش
یک صندلی یا چهارپایه برای میز آرایش شما ضروری است، تفاوتی هم ندارد که آماده شدن شما چند دقیقه طول می‌کشد، یا چند ساعت. همچنین زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید می‌توانید آن را به‌خوبی جمع کنید. برای ایجاد حسی لوکس‌تر، چهارپایه‌ای با کوسن یا صندلی روکش‌دار انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید فرش دستباف، یک کارشناس فرش باشید!

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
میز آرایش با کشوهای زیاد
سطوح مرتب، آرامش‌بخش‌تر هستند، بنابراین برای تمیز و مرتب نگه داشتن میز آرایش خود، میزی را با فضای ذخیره‌سازی، قفسه یا کشو زیاد انتخاب کنید. از طرف دیگر، جعبه‌های کوچک، پایه‌ها، سبدها و شیشه‌های جداگانه‌ای وجود دارد که می‌توانید برای مرتب نگه داشتن وسایل خود، خریداری کنید.
این کار کمک می‌کند تا محتویات میز آرایش خود را اولویت‌بندی کنید. وسایل مورد نیاز روزمره خود را در جعبه‌هایی که به راحتی باز می‌شوند، قرار دهید و چیزهایی را که استفاده نمی‌کنید پنهان کنید. لوازم آرایش، محصولات زیبایی، شانه‌ها و برس‌های خود را تقسیم‌بندی کنید تا میز آرایش خود را مرتب نگه دارید.

بیشتر بخوانید: برندهای معروف سرویس خواب ایرانی کدام‌اند؟

راهنمای خرید میز آرایش، انعکاس زیبایی
تزئین پشت دیوار میز آرایش
برای تکمیل فضای جدید میز آرایش خود می‌توانید دیوار پشت آن را با عکس‌های دوستان و خانواده و تصاویر سفرهای خود تزئین کنید. اگر فضای کافی دارید، قرار دادن یک گیاه کوچک خانگی، طراوت و رنگ را به اتاق شما ارائه می‌دهد. روشن کردن یک شمع معطر یا عود هم حسی آرامش‎بخش را در این فضا ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید جهیزیه عروس، هر آنچه باید بدانید

خلاصه
پیش از خرید، ابتدا فضای اتاق خود را در نظر بگیرید. حتما برای میز آرایش خود، آینه و صندلی یا کوسن کوچک بخرید. خرید میز آرایش با کشوهای زیاد در تقسیم‌بندی و مرتب نگه داشتن وسایل شما کمک می‌کند.

به بخش مد و دکوراسیون نی نی بان هم سر بزنید.

منبع: stylereview

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.