۲۳۱۵۲۰
۳۲۷۵
۳۲۷۵
پ

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

یک نوجوان زمان زیادی را در اتاق خواب خود می‌گذراند؛ چه در حال خلق هنر باشد، چه در حال انجام یک بازی کامپیوتری یا انجام تکالیف خود. بنابراین، میز یکی از بخش‌های مهم چیدمان اتاق نوجوانان محسوب می‌شود. روی این مقاله کلیک کنید تا با بهترین مدل میز تحریر نوجوان آشنا شوید.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

اگر به دنبال چیزی هستید که فرزند شما بتواند حتی تا دوران دانشجویی خود از آن استفاده کند یا میزی که شخصیت او را به رخ بکشد، به خواندن ادامه دهید تا بهترین مدل میز تحریر نوجوان را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: چیدمان اتاق خواب کوچک، استفاده بهینه از فضا

در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین مدل میز تحریر نوجوان
 • اشکال مختلف میز تحریر نوجوان

بهترین مدل میز تحریر نوجوان

بهترین مدل میز تحریر نوجوان باید بتواند تمام نیازهای فرزند شما را برآورده کند.

میزهای تحریر دارای سطوح بزرگ و مسطح هستند که آن‌ها را به گزینه‌ای همه کاره برای هر نوجوان تبدیل می‌کند. نوجوان شما می‌تواند روی میز تحریر خود بنویسد، نقاشی بکشد، تکالیف مدرسه‌اش را انجام دهد و حتی برای لپ تاپ خود جا داشته باشد.
بهترین مدل میز تحریر نوجوان باید بتواند تمام نیازهای فرزند شما را برآورده کند. بنابراین، اگر متوجه شدید که نوجوان شما به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارد، یک میز تحریر با کشو انتخاب کنید. کشوها به فرزند شما اجازه می‌دهند که وسایل الکترونیکی و لوازم جانبی کوچک خود را در زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌کند، دور نگه دارد.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: چیدمان اتاق نوجوان پسر، بهترین طراحی برای فرزند شما

احتمالاً شما دنبال یک م دل میز تحریر ساده و شیک می‌گردید، اما باید بدانید که نباید انتخاب‌های خود را محدود کنید. در واقع، انواع مدل میز تحریر نوجوان وجود دارد که شما می‌توانید از بین آن‌ها بهترین‌ها را برای فرزند خود پیدا کنید:

میز تحریر مناسب برای کامپیوتر

بعضی از میز تحریرها این قابلیت را دارند که تمام لوازم الکترونیکی نوجوان شما مانند لپ‌تاپ، کامپیوتر رومیزی، سیم‌ها و لوازم جانبی آن‌ها را در خودشان جای دهند. این میزها اغلب دارای یک قفسه هستند و می‌توانند یکی دو کشو نیز در یک طرف برای ذخیره سازی بیشتر داشته باشند.
شما هم می‌توانید از یک سازمان دهنده‌ی کابل استفاده کنید تا جلوی درهم ریختگی اضافی و گره خوردن سیم‌ها را بگیرید.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: اندازه استاندارد تخت نوجوان و نکات مهم برای خرید تخت نوجوان که باید بدانید!

میز تحریر ایستاده

میز تحریرهای قابل تنظیم می‌توانند همزمان با فرزند شما رشد کنند.

بعضی از نوجوانان هنگام نشستن بی‌ قرار می‌شوند که نشان می‌دهد نیاز به میز ایستاده دارند. میز تحریرهای ایستاده دارای ارتفاع قابل تنظیم هستند که به فرزند شما اجازه می‌دهد هر زمان که تمایل به تعویض دارد، بنشیند یا بایستد.
این ویژگی مخصوصاً برای نوجوانانی که هنوز در حال رشد هستند، بسیار مناسب است. در واقع این مدل میز تحریرهای قابل تنظیم می‌توانند همزمان با فرزند شما رشد کنند.

بیشتر بخوانید: میز و صندلی کودک، بیشترین تنوع و مناسب‌ترین قیمت

میز تحریر شناور

میز تحریر شناور می‌تواند بهترین مدل میز تحریر نوجوان محسوب شود؛ چرا که طراحی شناور این میز به فرزند شما مکانی می‌دهد تا بنشیند و تکالیف خود را بدون سبقت گرفتن از اتاق خواب خود انجام دهد.
در واقع، این مدل میزها به فضای زیادی نیاز ندارند و کاملاً مناسب اتاق‌های کوچک هستند. به علاوه، طرح شناور حس سرگرم کننده‌ای دارد که مطمئناً فرزند شما آن را دوست خواهد داشت.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: میز و صندلی برای کودکان، چگونه باشد؟

میز تحریر نردبانی یا کج

این میزها باریک هستند و می‌توانند به اتاق، جلوه‌ای مینیمال ببخشند.

میز تحریرهای کج نیز گزینه‌ای مناسب برای اتاق‌های کوچک هستند، زیرا فضای ذخیره سازی و میز را در یک تکه مبلمان ارائه می‌دهند. علاوه بر این، این میزها باریک هستند و می‌توانند به اتاق فرزند شما جلوه‌ای مینیمال ببخشند و البته، در عین حال از کارایی لازم نیز برخوردار باشند.
این میزها دارای قفسه‌های اضافی برای اضافه کردن وسایل تزئینی (مانند عکس دوستان یا لوازم جانبی تلفن) نیز هستند که باعث می‌شود بیش از پیش به یک گزینه‌ی عالی تبدیل شوند.

نکته‌ی کلیدی!

بهترین مدل میز تحریر نوجوان در وهله‌ی اول، میزی است که فرزند شما وقتی پشت آن می‌نشیند، احساس راحتی کند. به همین دلیل، هنگام انتخاب میز مناسب، حتماً باید قد فرزند نوجوان خود را در نظر بگیرید و گزینه‌ای را انتخاب کنید که بتواند به راحتی روی آن بنشیند و پاهایش زمین را لمس کنند.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: ترفندهای چیدمان اتاق خواب کوچک

اشکال مختلف میز تحریر نوجوان

میز تحریرها می‌توانند علاوه بر مدل و کارایی، اشکال مختلفی نیز داشته باشند. در واقع اگر دنبال بهترین مدل میز تحریر نوجوان می‌گردید، باید اشکال مختلفی که برای آن وجود دارد را نیز در نظر بگیرید:

میز تحریر مستطیلی شکل

میز تحریر نوجوان ساده معمولاً مستطیلی شکل است.

میز تحریر نوجوان ساده معمولاً مستطیلی شکل است. میزهای مستطیلی یکی از بهترین میزها برای نوجوانان هستند، زیرا به راحتی در هر اتاقی جای می‌گیرند و با هر دکوراسیونی ست می‌شوند.
علاوه بر این، سطح صاف این میزها به فرزند شما اجازه می‌دهد تا بدون نگرانی از فضای محدود میز، فعالیت‌های خود را تغییر دهد. لازم به ذکر است که یک میز مستطیلی می‌تواند یک کشو یا قفسه‌ی کشویی نیز داشته باشد.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: بهترین مدل کاغذ دیواری اتاق کودک را پیدا کنید!

میز تحریر گوشه‌ای

برای اتاق خواب‌های کوچک می‌توانید میز گوشه‌ای انتخاب کنید.

اگر دقت کرده باشید، گوشه‌های اتاق اغلب بدون استفاده می‌مانند. در نتیجه، شما برای صرفه جویی در فضا در یک اتاق خواب کوچک می‌توانید میز گوشه‌ای انتخاب کنید.
این کار به فرزند شما این امکان را می‌دهد که با داشتن یک فضای کاری مشخص، در اتاق خواب خود قدم بزند. ناگفته نماند که قفسه‌های اضافی در یک میز تحریر گوشه‌ای برای ایجاد فضای ذخیره سازی عالی عمل می‌کنند.

بیشتر بخوانید: خرید کتابخانه اتاق کودک، یک انتخاب زیبا و کاربردی

میز تحریر L شکل

اگر فرزند شما نیاز به فضایی برای جابه‌جایی دارد، یک میز L شکل فضای زیادی را در دو طرف صندلی میز ارائه می‌دهد. در واقع، این یک گزینه‌ی عالی برای کسی است که عادت دارند روی چندین پروژه به طور همزمان کار کنند یا از لپ تاپ خود در حین انجام تکالیف استفاده ببرند.
ناگفته نماند که اندازه‌ی بزرگ این میز برای نوجوانانی مناسب است که اتاق خواب آن‌ها نیز به همان میزان بزرگ باشد.

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، راحتی و کارایی را در اولویت قرار دهید

بیشتر بخوانید: جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

جمع‌بندی

بهترین مدل میز تحریر نوجوان، میزی است که اول از همه، راحت باشد و دوم از همه، تمام نیازهای فرزند شما را برآورده کند. باقی جزئیات اعم از شکل و مدل دقیق میز، به سلیقه‌ی شخصی و سایر قسمت‌های دکوراسیون اتاق بستگی دارد.

به کلینیک نی نی بان هم سر بزنید.

پ
منبع: wayfair

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.