۲۳۲۷۶۳
۴۴۶۶۳
۴۴۶۶۳

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

اگر رابطه جنسی شما با شوهرتان خیلی زود به اتمام برسد، سرخوردگی و عدم رضایتی که برای شما ایجاد می کند می تواند به ضرر هر دو طرف باشد. رابطه جنسی آداب خاص خودش را دارد و باید برایش وقت صرف کرد. تند و سریع انجام دادن کارها مسلما در بسیاری از بخش های زندگی شما کاربرد خوبی دارد ولی نه در رابطه جنسی. هرچقدر زمان بیشتری صرف رابطه جنسی خود کنید زندگی مشترک تان گرمتر خواهد شد.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

رابطه جنسی آداب خاص خودش را دارد و باید برایش وقت صرف کرد. تند و سریع انجام دادن کارها مسلما در بسیاری از بخش های زندگی شما کاربرد خوبی دارد ولی نه در رابطه جنسی. در واقع اگر رابطه جنسی شما با شوهرتان خیلی زود به اتمام برسد، سرخوردگی و عدم رضایتی که برای شما ایجاد می کند می تواند به ضرر هر دو طرف باشد.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

چند ترفند زنانه برای طولانی‌تر شدن رابطه جنسی

بسیاری از ما از رابطه جنسی فقط می آموزیم که این موضوع برای مردان احساس خوبی دارد اما از پرداختن به لذت جنسی برای زنان باز می مانیم. فرهنگ ما زمان زیادی را صرف صحبت در مورد واژن یا لذت زنانه نمی کند، بنابراین حتی خود زنان نیز گاهی در مورد نحوه عملکرد اعضای بدن، احساس خوب در رختخواب و چگونگی ارگاسم در حین رابطه جنسی آگاه نیستند. در اینجا چند راه امتحان شده و واقعی برای بهتر کردن رابطه جنسی برای خانم ها، مستقیماً توسط یک درمانگر جنسی آورده شده است.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

برای رابطه جنسی وقت صرف کنید

برای بهتر کردن رابطه جنسی برای زنان، محیطی ایجاد کنید که او بداند زمانی برای تمرکز و استراحت دارد. تمام حواس‌پرتی‌ها و مسئولیت‌ها، از جمله کار، کودکان، تلویزیون و هر گونه کار روزانه را حذف کنید. از قبل بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانید از او حمایت کنید تا بتواند برای یک یا دو ساعت (یا یک آخر هفته کامل) فقط روی خودش تمرکز کند.

از او حمایت کنید که بداند وقت دارد استراحت کند، فضایی را برای او در نظر بگیرید تا از رابطه جنسی لذت ببرد. عجله، حواس پرتی یا مزاحم بودن می تواند برای او آزاردهنده باشد و داشتن احساس خوبی را برای او سخت می کند. فراهم کردن تمام این شرایط به او نشان می دهد که شما نسبت به او حساس هستید و به شما کمک می کند فضایی ایجاد کنید که او بتواند عمیقاً در آن احساس آرامش کند.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

به نیازهای او توجه کنید

مطمئناً ارگاسم احساس خوبی دارد. اما برخی از زنان ممکن است پس از ارگاسم احساس بی تفاوتی داشته باشند. برای برخی از زنان، ارگاسم به تنهایی بدون داشتن احساس عمیق لذت بخش نیست. سعی کنید تمام بدن او را طولانی و محکم لمس کنید تا خون در بدن او گردش کند. با استفاده از لمس محکم و طولانی بر روی تمام بدن او و دعوت از او به نفس کشیدن و آرامش، به او اجازه می دهید تا بفهمد که وقت کافی برای لذت بردن از سکس با شما را دارد.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

نقاط خاص بدن را کشف کنید

مناطق مختلف تحریک پذیر بدن زن از جمله، گردن، شانه ها، پوست سر، گوش ها، شکم، داخل ران ها، داخل بازوها ، پشت، باسن و پاها را کاوش کنید. سعی کنید سرعت یا فشار را آزمایش کنید. لمس سطحی می تواند گاهی اوقات احساس خوبی داشته باشد اما برای دیگران آزار دهنده است. نشانه ها را دنبال کنید و به بازخورد او برای کمک به حرکت در بدنش توجه نمایید.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

به او اجازه دهید نشان دهد که چه زمانی آماده است

همیشه وقتی صحبت از صمیمیت به میان می آید، به خصوص برای تماس با ناحیه تناسلی آمادگی را در نظر داشته باشید. به آرامی شروع کنید و سپس افزایش دهید. از یک روان کننده واژن با کیفیت استفاده کنید، زیرا انگشتان خشک روی اندام تناسلی احساس خوبی ندارند. از او بپرسید که چگونه دوست دارد او را لمس کنند، یا حتی از او بخواهید که نشان دهد.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

بر روی کلیتوریس تمرکز کنید

تمرکز خود را روی فرج (لب های داخلی و خارجی) و کلیتوریس نگه دارید، نه واژن. اگر هر دوی شما علاقه مند به کمک به ارگاسم او هستید، روی تحریک کلیتوریس او تمرکز کنید. اکثر زنان برای رسیدن به ارگاسم به تحریک کلیتورال نیاز دارند و بیشتر زنان نمی توانند تنها از طریق تحریک واژن به ارگاسم برسند.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

رابطه جنسی تانتریک را کشف کنید

رابطه جنسی تانتریک در مورد عشق ورزی آرام است که بر ایجاد یک ارتباط عمیق و صمیمی بین عاشقان تأکید دارد. بسیاری از زنان از این رویکرد آهسته تر و جامع تر لذت می برند. در اینجا راهنمای کامل ما در مورد رابطه جنسی تانتریک ، به علاوه نحوه انجام ماساژ یونی تانتریک (معروف به ماساژ واژن با احساس بالا) است. حتی اگر ماساژ تانترا (ماساژ واژن) هدف شما نیست، ایجاد یک ارتباط عاطفی در طول رابطه جنسی را در اولویت قرار دهید .

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

پیشنهاد معاشقه برای طولانی تر شدن رابطه جنسی

قبل از شروع رابطه جنسی می توانید از لمس و ماساژ اندام های جنسی لذت ببرید. به شوهرتان بگویید که می خواهید او شما را هنگام لمس بدنتان نگاه کند، از او بخواهید فانتزیهای خودش را در این مورد به شما بگوید و بدون خجالت و با افزودن عشوه و حرکات تحریک کننده فانتزیهای او را برایش انجام دهید، مسلما استقبال خواهد کرد. این کار به شما هم کمک می کند از نظر جنسی برانگیخته شده و به ارگاسم نزدیک تر شوید و بنابراین زمانی که وارد رابطه جنسی می شوید هر دوی شما برانگیختگی کافی را خواهید داشت.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

استفاده از تکنیک فشار برای طولانی تر شدن رابطه جنسی

زمانی که شوهرتان احساس می کند نزدیک رسیدن به ارگاسم است از او بخواهید آلتش را از واژن خارج نموده و سر آلت تناسلی او را فشار دهید. نیاز به فشار خیلی شدید نیست. ولی درست قبل از این که او احساس تخلیه شدن کند ، دست از رابطه کشیده و با انگشت شصت و اشاره خود سر آلت تناسلی اش را بفشارید. فشردن می تواند به عقب رفتن مایع منی کمک کند بنابراین می توانید مدت زمان رابطه جنسی را طولانی تر کنید.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

تغییر پوزیشن برای طولانی تر شدن رابطه جنسی

اغلب مردان متوجه نزدیک شدن زمان ارگاسم خود می شوند، می توانید از او بخواهید زمانی که احساس می کند نزدیک به ارگاسم شدن است، مکث نموده و پوزیشن خود را تغییر دهید.شما خودتان هم اگر دقت کنید می توانید متوجه نزدیک شدن او به ارگاسم شوید، بیضه های او سفت تر شده و به بالا کشیده می شوند که به وضوح نشان دهنده نزدیک شدن به زمان ارگاسم است. زمانی که یک مرد نزدیک به ارگاسم است دچار دو بار انقباض می شود که هر انقباض حدود 0.8 ثانیه با هم فاصله دارد. در این هنگام حرکات سریعتر و ریتم مشخص می تواند او را به ارگاسم برساند بنابراین کاهش سرعت یا تغییر ریتم می تواند ا رگاسم مردان را به تاخیر بیندازد.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

برای طولانی تر شدن رابطه جنسی کمی توقف موقتی داشته باشید

هیچ کسی نگفته است که شما مجبورید تمام زمان رابطه جنسی را سخت و سریع تلاش کنید، استفاده از تکنیک توقف و شروع مجدد می تواند به طولانی تر شدن زمان رابطه شما کمک کند. می توانید بعد از مدتی آلت خود را از واژن بیرون آورده و مشغول بوسیدن یا لمس بدن همسرتان شوید تا از هیجانتان کاسته شود. این کار باعث می شود بتوانید مدت زمان طولانی تری نعوظ داشته باشید و در نتیجه رضایت مندی شما از رابطه جنسی افزایش پیدا کند.

طولانی تر شدن رابطه جنسی با ترفندهای زنانه که نمی دانستید!

انجام تمرینات کف لگن برای طولانی تر شدن رابطه جنسی

تمرینات کف لگن یا ورزش کگل فقط برای خانم ها نیست مردان هم می توانند از فواید آن استفاده کنند و شاهد تغییرات بزرگی در اتاق خوابشان باشند. در مطالعه سوئدی که سال 2014 انجام شد مردانی که چند ماه ورزش های کف لگن را انجام می دادند توانایی کنترل انزال زودرسشان را بدست آوردند. مشکل انزال زودرس در این مردان همیشگی بود. این نتیجه باید شما را برای انجام ورزش های کگل تشویق کند. شما می توانید حتی پشت میز کارتان در حین انجام دادن کار ورزش های کگل را انجام دهید. با منقبض کردن روزانه عضلات ناحیه تناسلی در کف لگن می توانید تغییر بزرگی در توانایی جنسی خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات رایج و خطرناک در رابطه جنسی که نباید انجام دهید!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.