۲۳۲۸۰۷
۵۲۷۸
۵۲۷۸

با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که فکر می کنید سشواری که آرایشگرها می کشند زمین تا آسمان با سشواری که خودمان با هزار زحمت در خانه می کشیم تفاوت دارد باید بگوییم که تنها نیستید. اما آرایشگرها وِرد خاصی ندارند و فقط می دانند چطور و در چه جهتی سشوار بکشند تا موها اینقدر خوش حالت شود.

با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!
حتما برای شما هم پیش آمده که برای مهمانی و مراسم خاص یا بعد کوتاهی مو، آرایشگر حرفه ای موهایتان را سشوار کشیده است. سشواری که آرایشگر می کشد با سشواری که خودمان در خانه می کشیم زمین تا آسمان فرق می کند. فکر می کنید، سشوار سالن زیبایی حرفه ای و بهتر است؟ یا برس پیچ سالن فرق می کند؟ راستش را بخواهید هیچ کدام از این ها نیست. سشوار کشیدن آنقدرها که به نظر می رسد سخت نیست، فقط کافی است این چند ترفند ساده را برای سشوار کشیدن امتحان کنید تا مثل یک آرایشگر حرفه ای موهایتان را سشوار بکشید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!
بسیاری از خانم ها و آقایان برای آراستگی موهای خود از سشوار استفاده می کنند، اما دانستن نحوه صحیح استفاده از سشوار به شما در زیباتر شدن موهایتان کمک می کند. با استفاده از سشوار شما می توانید به سادگی و در زمانی کوتاه موها را آراسته و مرتب کنید اما اگر با اصول کشیدن سشوار آشنا نباشید استفاده نا درست از این وسیله حرارتی نه تنها سبب زیبایی موها نمی شود بلکه می تواند به موهای شما آسیب برساند.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!
خشکی، شکستن و وز شدن شدید موها از عواقب استفاده ی نادرست از سشوار هستند.استفاده زیاد از سشوار و اتوی مو با حرارت بالا به مرور زمان سبب آسیب به ساختمان موها و شکننده کردن آن ها می شود بنابراین اگر برای حالت دادن به موهای خود قبل از استفاده از سشوار یا هر وسیله داغی موهای خود را نم دار کرده و محصولاتی مانند اسپری یا کرم های حفاظت کننده روی آن بزنید تا از موها در برابر آسیب و گرما محافظت کند و موها را نرم و خوش حالت نماید.اگر مو های خشکی دارید از محصولاتی که حاوی الکل می باشند، استفاده نکنید. اگر هم موهایتان نرمال یا چرب است، دور مواد روغنی را خط بکشید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

از متعلقات سشوار استفاده نمی کنید

برای خشک کردن یا حالت دادن به موها از متعلقات سشوار که در داخل جعبه در کنار خود دستگاه قرار دارند، استفاده کنید. سری این دستگاه که مانند نوک اردک است جریان هوای سشوار را به جای پخش شدن، مستقیم روی موهای شما متمرکزمی کند. برای صاف کردن موها نیز می توانید از این سری ها کمک بگیرید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

موهایتان را تقسیم بندی نمی کنید

خشک کردن و حالت دادن به موها با سشوار از سخت‌ترین کارها برای افراد دارای موهایی حجیم و پر پیچ و تاب است. اگر شما موهایتان را تقسیم بندی نکنید، نه تنها کارتان بیشتر طول می کشد، بلکه نتیجه خوبی نیز خواهید گرفت.پس با تقسیم بندی موها به 4 تا 5 بخش و این قسمت های کوچک را با کلیپس های نگهدارنده ببندید و آنها را خشک و آراسته کنید سپس از جلوی موهاتیان سشوار کشیدن را آغاز کنید و به سمت پشت بروید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

سشوار را صحیح نگه نمی دارید

یکی از مهارت هایی که سرعت شما را در سشوار کشیدن موها دو چندان می کند، نگه داشتن صحیح سشوار است. برخی افراد برای استفاده از سشوار بدنه آن را در دست می گیرند. اما این کار اشتباه است زیرا دید شما را حین کار می گیرد و سبب می شود بر روی آن کنترل نداشته باشید.پس سشوار را از دسته آن و موازی با شانه تان نگه دارید. به علاوه اینکه سر سشوار باید با دسته سشوار در یک جهت قرار گیرد. نه به صورت عمودی چون در این صورت موها از پشت شانه سوخته و وز می شوند.
اگر راست دست هستید و هنگام سشوار کشیدن آن را با دست راستتان می گیرید این کار اشتباه است بلکه بهتر است سشوار را در دست چپتان بگیرید تا با قدرت بیشتری به کمک برس موهایتان را خشک و به آن حالت دهید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

از باد خنک استفاده نمی کنید

برخی مواقع هنگام سشوار کشیدن، برخی قسمت های مو از زیر دستتان بدون اینکه خشک شوند، خارج می شوند که در اینصورت در انتها موهای شما در برخی نقاط وز دیده می شود پس برای داشتن موهایی یک دست و زیبا و برای اطمینان یافتن از خشک شدن مو با کمک باد خنک سشوار خیس بودن یا خشک شدن موهای خود را بررسی کنید.زمانی که شما می خواهید به موهایتان مدل خاصی دهید باد خنک انتخاب مناسب تری است زیرا رطوبت موهای شما را دیرتر تبخیر می کند که می تواند فرم مو های شما را در مدت زمان بیشتری ثابت نگه دارد.

با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

از برس های نامناسب استفاده می کنید

یکی دیگر از اشتباهات ما در آراسته کردن موها استفاده از برس های نامناسب در کشیدن سشوار است. استفاده از برس های فلزی هنگام کشیدن سشوار به دلیل داغ شدن سریع این برس ها سبب آسیب جدی به موها مخصوصا موهای زبر یا نازک و ظریف می شود.پس قبل از کشیدن سشوار از محصولات محافظت کننده استفاده نمایید و هنگام سشوار کشیدن از برس هایی با دندانه هایی که جنس آن طبیعی باشد استفاده کنید تا موها از صدمه یا شکستن درامان بمانند.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

سشوار را نزدیک موهایتان قرار می دهید

سشوار را مستقیم و نزدیک به موهای خود قرار ندهید زیرا موهای شما را می سوزاند. بنابراین هنگام استفاده از سشوار، آن را حداقل با سه تا چهار سانت فاصله از موهای تان نگه دارید و مرتب حرکت دهید تا همه موها به یک اندازه گرما و حرارت غیرمستقیم دریافت کند.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

پس از سشوار کشیدن از محصولات مراقبتی استفاده نمی کنید

برای افزایش زیبایی موهایتان و جلوگیری از وز شدن و حالت گرفتن بهتر موها بعد از پایان سشوار محصولاتی مانند سرم یا اسپری های مو را به انتهای موهای تان بزنید و به بقیه قسمت های مو منتقل کنید اما در این کار افراط نکنید زیرا سبب چرب شدن و به هم چسبیده شدن موها می شود.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

مسیر سشوار کشیدن را اشتباه انتخاب می کنید

شما هنگام سشوار کشیدن باید این کار را از ریشه آغاز کنید و به سمت انتهای موهایتان بروید تا با حرکت جهت کوتیکول های مو ، موهایتان صاف و شفاف تر گردد. در غیر این صورت کوتیکول های موی شده باز شده و موها وز می شوند.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

سشوار را نزدیک سرتان نگه می دارید

نزدیک نگه داشتن سشوار به سرتان به موها و پوست سرتان آسیب می رساند پس فاصله مناسب میان سشوار و سرتان باید 30.5 باشد.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

موهایتان را مدت زمان زیادی در حوله می پیچید

اگر جنس حوله شما از نخ است موهایتان را بیشتر از ۳۰ دقیقه در حوله نپیچانید زیرا این جنس پارچه به دلیل اصطکاکی که ایجاد می کند، به مو های شما آسیب بیشتری در طول سشوار کشیدن می رساند. پس بهتر است جنس حوله شما میکرو فیبر باشد و موهایتان را نیز بیشتر از ۱۰ دقیقه داخل حوله نگه ندارید.
با این ترفندها مثل آرایشگر حرفه‌ای‌ سشوار بکشید!

سشوار را تمیز نمی کنید

وجود گرد و غبار و کثیفی روی سشوار سبب کم شدن طول عمر سشوار و آسیب به مو های شما می شود. وجود گرد و غبار شدت باد سشوار را کم کرده و دمای موتور را بالا می برد پس بهتر است سشوار را ماهی 1 بار و یا در صورت استفاده زیاد دو هفته یکبار تمیز کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.