۲۳۳۳۲۲
۱۷۹۹۴
۱۷۹۹۴

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

اگر خط چشم به نحو صحیحی مورد استفاده قرار گیرد، تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی چشم و صورت دارد. کشیدن خط چشم به صورت‌های متفاوتی امکانپذیر بوده که یکی از مدل‌های بسیار جذاب، مدل خط چشم گربه ای است.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

یکی از لوازم آرایش محبوب خانوم‌ها خط چشم است. این ابزار آرایش اگر به نحو صحیحی مورد استفاده قرار گیرد، تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی چشم و صورت دارد. کشیدن خط چشم به صورت‌های متفاوتی امکانپذیر بوده که یکی از مدل‌های بسیار جذاب، مدل خط چشم گربه ای است.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

این مدل خط چشم تقریبا به انواع مختلف فرم چشم می‌آید و به شکل‌های مختلفی نیز می‌توان این خط را کشید. این مدل جلوه زیبایی به چشم‌ها می‌دهد و اگر به درستی انجامش دهید، مدل دیگری را جایگزین نخواهید کرد. اگر شما به آموزش خط چشم گربه‌ای دخترانه علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم که با ما همراه باشید تا در این رابطه بیشتر صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید: ترفندهای خط چشم کشیدن برای پلک افتاده

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

آموزش خط چشم گربه ای

یاد گرفتن خط چشم گربه‌‌ای دخترانه کار چندان سختی نیست. شما می‌توانید از انواع خط چشم ماژیکی، مایع، مدادی و ژله‌ای برای این کار استفاده کنید. در ادامه کشیدن چند مدل را بررسی خواهیم کرد.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه‌ای دخترانه نازک

برای کشیدن خط چشم مدل گربه‌ای باید اصولی را رعایت کنید؛ به‌طوری‌که در انتها چشمان شما شبیه چشمان گربه‌ باشد. برای کشیدن مدل نازک حرکت اپلیکاتور را به آرامی و از قسمت داخلی چشم آغاز کنید و خط نازکی را تا قسمت وسط چشم بکشید. از قسمت وسط تا گوشه خارجی سعی کنید ضخامت را با دو یا سه بار کشیدن بیشتر کنید.

وقتی به انتهای بن مژه رسیدید، خط چشم را کمی عمود کرده و یک خط نازک مورب بکشید. نوک خط را به قسمت انتهای مژه بچسبانید. یک مثلث بدست می‌آید داخل این مثلث را پر کنید. چون هدف شما کشیدن خط چشم نازک است، بیش از اندازه خط مورب را طولانی نکشید؛ فقط در حدی که به چشمان شما حالت مورد نیاز بدهد.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه ای برای پلک افتاده

اگر پلک شما افتاده است باید بدانید که کشیدن خط چشم کمی سخت‌تر خواهد بود. اما با رعایت چند نکته به نتیجه دلخواه خواهید رسید. اول از همه باید در نظر بگیرید که استفاده از خط چشم مدادی یا ماژیکی انجام کار را برای شما سخت خواهد کرد. بهترین ابزار برای کشیدن یک خط چشم، مدل مایع یا ژل است تا به آسانی و راحتی کشیده شود.

برای کشیدن خط چشم، برعکس مدل قبلی از قسمت گوشه خارجی چشم کار را آغاز کنید. ابتدا خط را به ضخامت دلخواه بکشید (بهتر است نه نازک باشد نه خیلی ضخیم) سعی کنید روی قسمت داخلی چشم چندان مانور ندهید. زیرا در انتها آرایش چشم شما کثیف به نظر می‌رسد. قسمت میانه تا انتها را دو یا سه بار بکشید تا پر رنگ‌تر و ضخیمتر دیده شود.

در قسمت گوشه چشم خط نازکی بکشید، اما آن را کاملا به بن مژه نچسبانید. فاصله بین انتهای خط و بن مژه را یک پله کوچک بکشید. خطوط را طوری با یکدیگر تلاقی دهید تا به هم وصل شوند. مهم نیست وقتی چشمان شما بسته است به چه شکل دیده می‌شود.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه‌ای کوتاه

جذابیت خط چشم مدل گربه‌ای در مدل کوتاه نیز به راحتی خود را نشان می‌دهد. برای کشیدن این خط چشم بهتر است کاری به گوشه داخلی چشم نداشته باشید. قسمت وسط چشم را در نظر بگیرید و یک خط نازک به سمت قسمت خارجی چشم بکشید. زاویه خط چشم را به ۴۵ درجه تغییر دهید و دنباله کوتاهی برای چشم خود در نظر بگیرید.

برای جذاب کردن بیشتر این مدل شما می‌توانید از یک مداد چشم برای قسمت پلک پایین استفاده کنید. با نوک تیز مداد قسمت انتهایی پلک پایین را به سمت بالا بکشید تا خط چشم شما جلوه بیشتری به چشمان شما بدهد.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه‌ای پهن

این مدل به افراد دارای چشمان درشت بیشتر می‌آید. برای شروع، یک خط از قسمت داخلی تا خارجی بکشید. اگر شما فردی مبتدی هستید در قسمت انتهای چشم یک تکه چسب بچسبانید تا کار شما راحت‌تر شود.

خطی را که می‌خواهید، از قسمت انتهای چشم و به بالا بکشید. به میزانی که می‌خواهید خط چشم شما ضخیم دیده شود خط انتهایی را بلندتر بکشید. طبق روال مثلث را پر کنید و هر چقدر که دوست دارید با کشیدن بیشتر خط چشم، آن را پهن‌تر نشان دهید.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه ای با قاشق

اگر تا به حال خط چشم مدل گربه‌ای را نکشیده‌اید یا در کشیدن خط چشم تبحر کافی ندارید، نگران نباشید. با کمک ابزارهای بسیار ساده که در منزل خود دارید به راحتی می‌توانید یک خط چشم زیبا بکشید. ابتدا یک قاشق خوش دست را انتخاب کرده و قسمت دسته قاشق را در گوشه بیرونی چشم خود قرار دهید.

با اپلیکاتور خط چشم، خط راستی به موازات دسته قاشق بکشید. بعد از این مرحله نوبت استفاده از قسمت گرد قاشق است. قسمت گرد را پشت پلک خود گذاشته و با کمک انحنای قسمت گرد خط مورد نظر خود را ترسیم کنید. بعد از برداشتن قاشق اگر فضای خالی وجود داشت آن را پر کنید و اگر از خط بیرون رفته‌اید با کمک یک پد به آرامی آن قسمت را پاک کنید.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

خط چشم گربه ای معکوس

منظور از معکوس یعنی کشیدن خط در قسمت پایینی چشم است. برای این کار ابتدا با مداد چشم قسمت خط پلک پایین را یک خط مشکی پر رنگ بکشید. سپس با کمک یک براش مورب این خط را به سمت پایین فید کنید. سپس خط را به سمت گوشه خارجی چشم ببرید. حال با کمک مداد چشم، خط پلک بالایی را نیز مشکی کنید. وقتی به انتهای پلک بالا رسیدید، کمی مداد را به سمت پلک ببرید تا رنگ مشکی در گوشه خارجی خود را نشان دهد.

این تکنیک آرایشی را باید با دقت و حوصله انجام دهید، زیرا بخش عمده کار به کمک براش انجام می‌گیرد. برای اینکه پلک شما در این آرایش افتاده به نظر نرسد بهتر است از مژه مصنوعی یا ریمل حجم دهنده استفاده کنید. اگر مبتدی هستید، پلک افتاده دارید و چشمانتان بیش از حد کوچک است بهتر است این روش را انجام ندهید؛ زیرا کار کمی سخت‌تر بوده و ممکن است نتیجه قابل قبول نباشد.

ترفندهای کشیدن خط چشم گربه ای مثل حرفه‌ای‌ها!

گیرایی چشمان خود را بالا ببرید

خط چشم یکی از ابزاری است که اغلب خانم‌ها زمان خرید لوازم آرایشی و بهداشتی آن را حتما در نظر می‌گیرند. چشم جزو زیباترین قسمت‌‌های صورت بوده و کشیدن خط چشم گربه ای بر جذابیت آن اضافه می‌کند. سعی کنید مدل خط چشم را براساس حالت و فرم چشم خود انتخاب کنید تا نتیجه رضایت بخش باشد.

منبع: مدیسه

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.