۲۳۳۳۴۶
۱۷۱۳۴
۱۷۱۳۴

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان

غذاهای تحریک کننده زنان عبارتند از غذاهایی با طبع گرم برای خانمها. برای شناخت غذاهای تحریک کننده زنان بهتر است با چند خوراکی محرک جنسی زنان آشنا شویم.

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
به نقل از سایت روانشناسی آویژه: غذاهای تحریک کننده زنان عبارتند از غذاهایی با طبع گرم برای خانمها. برای شناخت غذاهای تحریک کننده زنان بهتر است با چند خوراکی محرک جنسی زنان آشنا شویم.

بیشتر بخوانید: جادوی ۵ داروی گیاهی برای افزایش میل جنسی

خوراکی های محرک زنان که میتوان در تهیه غذاهای تحریک کننده زنان استفاده کرد، عبارتند از:

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان

 • جینسینگ این گیاه باعث افزایش جریان خون در نواحی جنسی بانوان شده و تحریک پذیری را در بانوان بالا میبرد.
 • اسفناج: این گیاه حاوی اسید فولیک بوده و باعث افزایش میل جنسی میشود. اسید فولیک درنخود فرنگی، جعفری، مارچوبه، بروکلی و سبوسها وجود دارد.
 • گوشت گوسفند، غذاهای دریایی و خوراکی هایی که حاوی پروتئین هستند مانند سویا، لوبیا و کلا غلات.
 • ضماد گیاه آلوئورا که به صبر زرد مشهور است
 • زنجبیل.
 • انواع آجیل.
 • لبنیات .
 • انواع شوکولات حاوی کاکائو

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
دقت داشته باشید اگر روح و روان شما شاد نباشد میل شما به ارتباط جنسی بسیار ضعیف میشود. اگر هم تن به این ارتباط بدهید برایتان دلپذیر نخواهد بود. د نتیجه همسر شما نیز از این ارتباط آنگونه که باید لذت نخواهد برد. این همخوابی در حد ارضا کوتاه مدت خواهد بود. پس برای اینکه هم خود لذت ببرید و هم همسرتان، باید روحیه شما بانشاط و سالم باشد. بهتر است برای مشاوره خانواده حتما به یک مرکز مشاوره مراجعه کنید و از وضعیت روحی خود مطلع شوید. کارشناسان مشاوره زناشویی و زندگی مشترک پس از گفتگو با شما از روحیات همسرتان آگاه میشوند. آنها برای داشتن یک زناشویی خوب شما را راهنمایی خواهند کرد. مشاوره روانشناسی برای داشتن خانواده ای با نشاط برای شما تلاش میکند. جامعه سالم در گرو خانواده سالم امکان پذیر میشود.

بهترین غذاهای تحریک کننده زنان


غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
بهترین غذاهای تحریک کننده زنان شاید تعجب کنید اما آش رشته همراه با زیره و افزودن اسفناج بسیار مقوی است. این آش چون دارای حبوبات میباشد پروتئین لازم را به بدن شما میرساند. کشک دارای کلسیم بوده و در غدد تاثیر مثبت میگذارد. سبزیهایی چون اسفناج دارای اسید فولیک و جعفری و پیاز که سرشار از ویتامین C هستند و باعث جذب مواد مغذی میشوند. عدس خون ساز است و خون بیشتری به ارگانیزم جنسی از قبیل دهانه واژن و کلیتوریس میرساند. زیره غدد جنسی را تحریک نموده و ضد نفخ میباشد. یکی دیگر از بهترین غذاهای تحریک کننده زنان قطاب اسفناج میباشد. این قطاب با اسفناج، عدس، گوشت چرخکرده و پیاز داغ تهیه میشود. این مواد پخته شده لای خمیر نان به صورت قطاب پیچیده میشوند. این غذا طبع سرد دارد و به تحریک پذیری بانوان کمک میکند.

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
یکی دیگر از بهترین غذاهای تحریک کننده زنان آبگوشت گوسفندی است. البته آبگوشت معمولی و آبگوشت بزباش. این غذا حاوی پروتئین و ویتامین C میباشد و نخود که میتوان گفت جزو بهترین مواد غذایی است. نخود دارای اسید فولیک، ویتامین C، کلسیم، روی، فسفر، پتاسیم و منیزیم میباشد. بهتر است در آبگوشت خود نیز از ضد نفخ نشاط آور یعنی زیره استفاده کنید. آقایان نگران نباشید چون زیره و جنسینگ هم برای تحریک پذیری بانوان مفید هستند و هم برای آقایان. عدسی، ماکارونی همراه با سویا و نخود فرنگی و استامبولی که با لوبیا و عدس همراه باشد ( این غذا در شمال خراسان به قابلی معروف است ).

لیست بهترین غذاهای تحریک کننده زنان


غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
لیست بهترین غذاهای تحریک کننده زنان را اجازه بدهید به ویتامین ها و ریز مغذی ها اختصاص دهیم. ۱- پروتئین ها: خوب است بدانید هورمونها از جنس پروتئین ها و استروئیدها هستند. زمانی شما خوب تحریک میشوید که هورمون ها ترشح شده و بر روی اندامها (و البته سلول ها که مراحل پیچیده ای دارد که در اینجا لزومی بر گفتن آنها نیست ) تاثیر بگذارند.

۲- کلسیم که در لبنیات، انواع کلم ها بخصوص بروکلی یافت میشود.

۳- زیره که محرک غددی است که هورمون ها از آن ترشح میشوند. کسانی که دوره بارداری را میگذرانند و یا قاعدگی سنگین دارند از زیره استفاده نکنند. همچنین دیابتی ها، کسانی که قند خون و یا آلرژی دارن زیره استفاده نکنند.

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
باز هم لیست بهترین غذاهای تحریک کننده زنان را با خوراکی های مفید ادامه میدهیم.

۴- امگا ۳ که در تخم مرغ ( که با امگا ۳ غنی شده اند ) ماهی و آجیلها، دانه گندم و روغن کتان و همینطور سویا وجود دارد این خوراکی ها سرشار از امگا۳ میباشند.

۵- ویتامین D که در روغن ماهی بخصوص ماهی ساردین وجود دارد. قارچ، ماهی های ساردین، تن، شیر کاکائو، پنیر، ژامبون، میگو و خاویار حاوی ویتامین دی هستند. حمام آفتاب نیز میتواند ویتامین C لازم را به بدن شما برساند.

۶- ویتامین C در آب پرتقال، سبزیجات بخصوص جعفری و پیاز وجود دارد.

انواع غذاهای تحریک کننده زنان


غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
انواع غذاهای تحریک کننده زنان را با غذاها و خوراکی هایی آغاز میکنیم که به سلامت واژن کمک میکنند. واژنی که خشک باشد و مایع واژینال در آن جریان نداشته باشد نیاز به زناشویی را کم میکند. واژن ممکن است دچار عفونت شده یا قارچ گرفته باشد. این بانو تمایلی به زناشویی نخواهد داشت چون واژن یا دچار خارش شده یا بو میدهد. انواع غذاهای تحریک کننده زنان را همراه با خوراکی هایی معرفی میکنیم که برای رفع خشکی، عفونت و یا قارچ میباشند. با مصرف این خوراکی ها تمایل به زناشویی را در خود افزایش دهید.

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان

 • لیمو: لیمو حاوی آنتی اکسیدان بوده و علاوه بر مرطوب نگه داشتن واژن از عفونت نیز جلوگیری میکند. محیط واژن را اسیدی نگه میدارد.
 • سیر: سیر ترشحات را کم و از عفونت و قارچ زدن جلوگیری میکند. حتما بانوان گرامی دقت دارند که قبل از زناشویی سیر نخورند چرا که بوی بد دهان مشمئز کننده است. روزهایی که سیر مصرف میکنید با خوردن سیب از بوی بد دهان پیشگیری نمایید.
 • انواع سیب زمینی: سیب زمینی با آزاد کردن بتا کاروتن باعث تولید ویتامین آ شده و ویتامین آ نیز آنتی اکسیدانی قوی است.
 • تخمه کدو تنبل
 • انواع کلم ها
 • آووکادو: رنده شده آووکادو را میتوانید با لیمو ترکیب کرده و به عنوان سس روی مرغ و یا سالادها استفاده کنید.
 • آب: در طول روز آب زیاد بنوشید. نکته: سیب را هنگام پریود ماهانه یا قاعدگی نخورید. خوردن این میوه هنگام پریود باعث بد بو شدن خون قاعدگی میشود.

لازم ترین غذاهای تحریک کننده زنان


غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
لازم ترین غذاهای تحریک کننده زنان غذا هایی هستند که جریان خون را به ارگانیزم جنسی مانند واژن و کلیتوریس برسانند. کلیتوریس در صورتی که حساسیت خاص خود را نداشته باشد دیر تحریک میشود. نکاتی چند در ارتباط با خوب تحریک شدن میگوییم. موهای زائد بر تحریک اثر منفی میگذارند. پاک و تمیز بودن ارگانیزم جنسی باعث تحریک پذیری بیشتر میشود. محیط واژن باید اسیدی باشد نه قلیایی. مرطوب بودن واژن همبستر شدن را لذت بخش ترکرده و درد را کمتر میکند. و از همه مهمتر روحیه بانشاط است که میتواند در یک زناشویی تاثیر مثبت بگذارد.

لازم ترین غذاهای تحریک کننده زنان کاچی همراه با سیاه دانه، رازیانه، زیره و عسل است. بادام زمینی با داشتن ویتامین دی رحم را تقویت میکند.

ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان


غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان غذاهایی هستند که غدد ترشح هورمونهای جنسی را بیشتر میکنند. رازیانه داروی زیبایی نامیده میشود. زیرا این دانه حاوی مقدار زیادی استروژن است. خرما ، سیب و هویج نیز استروژن دارند. علاوه بر اینها گوجه فرنگی نیز مفید است.

پس میتوان گفت ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان شامل: املت، پوره سیب زمینی، بورانی اسفناج و نرگسی میباشد. عدسی و شیربرنج همراه با دارچین آرامبخش و باعث افزایش خون میشود. نیمرو را از خاطر دور نکنید. نیمروی تخم مرغی که با امگا۳ غنی شده باشد. لذت هایتان پایدار.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.