۲۳۳۵۲۹
۴۸۹۰۰
۴۸۹۰۰

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

تیرگی واژن به علت پوشیدن لباس نامناسب مثل شلوار تنگ و جنس بد و راه رفتن های زیاد پدیدار می شود. برای رفع آن از سفیده تخم مرغ و ماست و آلوئه ورا استفاده کنید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

به نقل از نمناک: تیرگی واژن به علت پوشیدن لباس نامناسب مثل شلوار تنگ و جنس بد و راه رفتن های زیاد پدیدار می شود. برای رفع آن از سفیده تخم مرغ و ماست و آلوئه ورا استفاده کنید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

علت تیرگی واژن زنان و راه های طبیعی و خانگی درمان و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان)

برای همه شما کاربران عزیز سوالاتی بسیار در زمینه تیرگی واژن (آلت تناسلی زنان) وجود دارد. اینکه علت سیاهی واژن چیست و راههای درمان و رفع تیرگی واژن با استفاده از ماسک ها و روش های خانگی گیاهی کدام است. همانطور که در ادامه می گوییم تیرگی واژن و اندام تناسلی زنان بنا به علل و دلایل متعددی بروز می کند و به واقع بسیار ناخوشایند است. قبل از آنکه برای درمان و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان) توصیه ای داشته باشیم بهتر است علت را بشناسیم تا با حذف و کاهش این موارد به طور طبیعی طیف رفع تیرگی واژن را سرعت ببخشیم.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

علت تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان) چیست؟

 1. پوشیدن شلوارتنگ یکی از مهم ترین و اصلی ترین علل تیرگی پوست وازن است.
 2. استفاده از ژیلت و یا تیغ کهنه برای اصلاح موهای واژن
 3. استفاده زیاد از تیغ و ژیلت برای از بین بردن موهای واژن
 4. پیاده‌روی و راه رفتن زیاد
 5. برخی از داروها ، با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد که در این صورت با تجویز پزشک برای قطع و یا کاهش دفعات مصرف اقدام کنید.
 6. هورمون های و اختلالات هورمونی
 7. استفاده از لباس زیر (شورت) پلی استری غیر گیاهی:علاوه بر انتخاب جنس مناسب و ضد حساسیت لباس زیر بایستی روزانه آن را تعویض کنید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

راه های گیاهی و خانگی درمان و رفع تیرگی واژن

پیشنهاد ما به شما استفاده از ماسکهای گیاهی و طبیعی است که بدون ترس از عوارض می توان استفاده کرد فقط تنها نکته استفاده از آبلیمو است که اگر بعد از مصرف احساس سوزش کردید به سرعت باید ان را از روی پوست بشویید. ماسکهایی که برای رفع تیرگی واژن (آلت تناسلی زنان) مناسب هستند شامل:

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

ماسک ماست و آبلیمو برای رفع سیاهی و تیرگی واژن

لایه ی نازکی از ترکیب مقداری ماست و چند قطره آبلیمو را به محل بمالید و بعد از 20 دقیقه با آب ملایم بشویید.

ماسک لیمو و زردچوبه برای درمان و رفع سیاهی و تیرگی واژن

با ترکیب آبلیمو و زردچوبه خمیری تهیه کنید و برای رفع سیاهی اندام تناسلی روی محل بمالید. بعد از 10 الی 15 دقیقه ماسک را از روی پوست بشویید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

ماسک ضد تیرگی و سیاهی واژن (اندام تناسلی زنان) با جوش شیرین

جوش شیرین علاوه بر خاصیت درمانی عفونت و باکتری واژینال اگر با چند قطره آب لیمو ترکیب شود به خوبی می تواند سیاهی و تیرگی پوست را در ناحیه آلت تناسلی زنان از بین ببرد.

روش خانگی رفع سیاهی و تیرگی واژن (اندام تناسلی) با ماست و پرتقال

ماسک بعدی که برای درمان و رفع تیرگی واژن با تاثیر قوی مورد استفاده قرار گیرد ماسک ماست و پرتقال است. برای تهیه این ماسک کافی است ماست و پرتقال پوست کنده را با مقدار کمی پودر جو دوسر مخلوط کرده و یک خمیر تهیه کنید. این یکی از بهترین و قوی ترین ماسک های خانگی برای درمان و رفع تیرگی واژن است. باقی ماندن این ماسک روی محل به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه کافی است.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

بادام و شیر برای رفع تیرگی واژن

این ترکیب برای رفع تیرگی پوست واژن فوق‌العاده است که برای تهیه ماسک آن کافیست 2 قاشق چایخوری پودر بادام را با 2 قاشق غذاخوری شیر سرد مخلوط کرده و خمیر غلیظ بدست امده را به ناحیه مورد نظر بمالید و پس از 15 دقیقه بشویید.

تاثیر گوجه فرنگی در رفع تیرگی واژن

برای رفع سیاهی و تیرگی واژن با گوجه فرنگی کافیست 1 عدد گوجه فرنگی تازه را نصف کرده و یک قطعه از آن را روی نواحی تیره اطراف واژن بمالید تا زمانی که گوجه فرنگی خشک شود و سپس با آب سرد بشویید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

نقش آلوئه ورا در رفع تیرگی واژن

ناحیه واژن را به خوبی شسته و با حوله نرم خشک کنید ، سپس ۱ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا با مقدار کمی زردچوبه مخلوط و روی ناحیه قرار دهید، پس از ۳۰ دقیقه آن را بشویید. برای تاثیر بهتر و رفع سریع تیرگی واژن سه بار در روز از این روش استفاده کنید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

چگونه با سفیده تخم مرغ تیرگی واژن را رفع کنیم؟

سفیده تخم مرغ را به قدری هم بزنید تا کاملا کف کند و بعد مقداری از آن را روی نواحی تیره قرار داده و بعد از خشک شدن ماسک، با آب سرد بشویید. فقط باید بگوییم که استفاده از سفیده تخم مرغ روشی سریع اما بدبو برای رفع تیرگی پوست واژن است.

رفع تیرگی واژن با روغن نارگیل روشن کننده پوست

برای استفاده از روغن نارگیل به عنوان سفید کننده واژن باید ابتدا موهای زائد ناحیه را از بین برده و با یک محلول ملایم تمیز کنید. سپس روغن نارگیل را به پوست واژن بمالید و مدتی لباس نپوشید تا روغن کاملا توسط پوست جذب شود.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

ماست برای رفع تیرگی واژن

مقداری ماست ساده به نواحی اطراف واژن مالیده و ۵ دقیقه ماساژ دهید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه بماند و بعد با آب گرم بشویید.

رفع تیرگی واژن با شیر خام

پد پنبه ای را داخل ۱ فنجان شیر سرد فرو برده و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی نواحی تیره واژن بمالید، بعد از ۱۵ دقیقه با آب بشویید و برای نتیجه بهتر دو بار در روز از این روش استفاده کنید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

آب گوجه فرنگی، سیب زمینی و عسل ترکیبی عالی برای رفع تیرگی واژن

برای رفع تیرگی واژن و سفید کرد پوست آن کافیست 2 قاشق غذاخوری آب، آب گوجه فرنگی، آب سیب زمینی و مقدار کمی عسل را با هم مخلوط کرده و در ناحیه واژن قرار دهید. پس از 15 دقیقه با آب سرد بشویید.

سیب زمینی و تاثیر آن برای رفع تیرگی واژن

یکی از مواد مشهور برای سفید کردن پوست و روفع تیرگی سیب زمینی است ، برای رفع تیرگی واژن هم کافیست به طور منظم سیب زمینی را برش داده و به آرامی روی مناطق مورد نظر بمالید.

معجزه روش‌های خانگی در سفید کردن سریع واژن

خاصیت خیار برای رفع تیرگی واژن

اگر می خواهید با خیار پوست واژن را سفید کنید باید برش کوچکی از خیار را روی نواحی مورد نظر قرار داده و بعد از ۲۰ دقیقه با آب سرد بشویید.

نعناع چه تاثیری در رفع تیرگی واژن دارد؟

روش قدیمی چینی ها برای درمان تیرگی و سیاهی پوست واژن استفاده از نعناع است، برای این کار مقداری برگ نعناع تازه و ارگانیک را با هاون بکوبید. خمیر حاصل را روی ناحیه مورد نظر مالیده و بعد از ۲۰ دقیقه با آب سرد بشویید، این روش را دو بار در روز استفاده کنید تا بعد از دو هفته نتایج عالی آن را ببینید.

منبع: نمناک

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.