۲۳۳۹۰۸
۱۴۴۳۱
۱۴۴۳۱

ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!

با وجود این که کوتاهی قد داماد نسبت به عروس به هیچ عنوان ایرادی ندارد اما اگر ترجیح می دهید که در جهت جریان عرفی جامعه باشید و کوتاهی قد آقای داماد را از دیگران پنهان کنید و اختلاف قدی خود را به حداقل برسانید در این مقاله با ما همراه باشید

ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!

معمولا دختران جوان در هر کجای دنیا که باشند از مردان قد بلند و دامادهایی که از عروس بسیار قد بلندتر هستند را بیشتر می پسندند و چه بسا دختران جوانی که خواستگاران خود را فقط به دلیل این که قد کوتاه تری نسبت به خودشان داشته اند رد کرده اند اما کم نیستند زوج هایی که معیارهای اخلاقی و شخصیتی را بر ظواهر ترجیح داده و به تفاوت قدی خود توجهی نکرده اند.

ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!

در انتخاب همسر خود باید به شخصیت و رفتار او بیشترین اهمیت را بدهید به دلیل آن که یک عمر با رفتار ایشان می خواهید زندگی کنید و ظاهر ایشان پس از مدتی برای شما عادی خواهد شد و دیگر ملاک اصلی تان برای زندگی نخواهد بود پس هشیار باشید و در انتخاب همسر آینده خود ملاک هایی جدا از ظاهر را برای ازدواج قرار دهید تا بتوانید با تمام وجود در کنار همسرتان زندگی کنید و از زندگی با او لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل آرایش عروس لایت که نباید از دست بدهید!

ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!

با وجود این که کوتاهی قد داماد نسبت به عروس به هیچ عنوان ایرادی ندارد اما اگر ترجیح می دهید که در جهت جریان عرفی جامعه باشید و کوتاهی قد آقای داماد را از دیگران پنهان کنید و اختلاف قدی خود را به حداقل برسانید در این مقاله با ما همراه باشید.شما می توانید در روز عروسی خود با رعایت نکات مهم زیر اختلاف قدی بین خود و همسرتان را کاهش دهید و از بهترین شب زندگی تان لذت ببرید.

نکات بسیار مهم برای کاهش اختلاف قد بین عروس و داماد :


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
شما باید در وهله اول ببینید که به چه اندازه با آقا داماد اختلاف قد دارید تا بر اساس آن بتوانید خود را برای روز عروسی تان آماده کنید. با رعایت نکات زیر می توانید این اختلاف قدی را به حداقل برسانید و خود و آقا داماد در بهترین شب زندگی تان یعنی در شب عروسی بدرخشید.

استفاده نکردن از کفش های پاشنه بلند


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
اگر دوست دارید با داماد هم قد باشید یا بلندتر بودن قد شما نمایان نشود دور کفش های پاشنه بلند را خط قرمز بکشید و به هیچ عنوا به سراغ کفش های پاشنه دار نروید به این دلیل که اختلاف قد شما را بیش از پیش نمایان خواهد کرد. شما می توانید از انواع صندل ها و کفش های پاشنه فرانسوی ( کفش هایی با پاشنه های کوتاه ) استفاده کنید و این دو مدل کفش برای شما بهترین انتخاب هستند.

به مدل لباس و مدل دامن لباس عروس خود دقت کنید


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
اگر از همسر خود قد بلندتری دارید برای لباس عروس سراغ دامن های پفی و دنباله دار بروید. دامن های کات آ، پری دریایی یا ماهی و دامن های راسته برای لباس عروس شما مناسب نیستند زیرا این مدل های دامن قد شما را کشیده‌تر و بلندتر نشان می دهند و ممکن است اختلاف قدی شما با داماد بیشتر به نظر برسد.

لباس هایی با دامن پفی بهترین انتخاب برای شما می باشد زیرا اختلاف قدی تان را به چشم نمی آورد و می توانید به راحتی این مدل لباس ها را برای مراسم عروسی خود به تن کنید و بدرخشید.

مدل شینیون موهای خود را با دقت انتخاب کنید


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
برای عروس و دامادهای هم قد شینیون های رو به پایین و یا مدل موهای باز انتخاب مناسبی هستند. شینیون های رو به بالا قد شما را بلندتر می کنند و شما را کشیده تر نشان می دهند. در روز عروسی خود این مسئله را به آرایشگرتان بگویید تا در انتخاب مدل موی مناسب به شما یاری برساند. اگر موهای بلندی دارید انتخاب مدل موی باز برای شما گزینه بسیار زیبا و مناسبی می باشد. اما اگر موهای کوتاهی دارید می توانید از شینیون های پایین استفاده کنید.

استفاده از تاج های ملکه ایی و بلند را فراموش کنید.


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
نکته بسیار مهم دیگری که باید حتما به آن توجه داشته باشید مدل تاج است. این روزها تاج های با ارتفاع زیاد و تاج های فرحی و ملکه ای بیشتر مورد توجه عروس خانم ها قرار می گیرند اما این تاج ها برای عروس خانم هایی که قد بلندتری نسبت به داماد دارند توصیه نمی شوند زیرا بسیار قد شما را بلند تر از آقا داماد نشان خواهد داد و جلوه مناسبی نخواهد داشت.

ریسه های مو، تورهای بردکیج و گیره های مرواریدی مو بهترین انتخاب ها برای این افراد هستند که هم مدرن و جدید هستند هم قد عروس را بلندتر نشان نمی دهند.

رعایت کردن نکات زیر توسط داماد ضروری می باشد:


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
استفاده از لژ مخفی در کفش داماد

یکی از حیله هایی که در کفش های مردانه برای بلندتر کردن قد افراد استفاده می شود لژ مخفی است. کفش هایی با لژ مخفی در ظاهر بیرونی هیچ تفاوتی با کفش های مردانه معمولی ندارند بلکه در داخل آن ها زیر پاشنه پا یک لژ پنهان وجود دارد که حدود ۲ الی ۵ سانتی متر قد اقا دامادها را بلند تر نشان می دهد. شما هم می توانید از این ترفند بهره بگیرید و اختلاف قدی خود را با عروس خانم پنهان کنید.

رنگ و مدل کت و شلوار داماد


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
آقا دامادهایی که قد کوتاهی دارند بهتر است از کت و شلوار های تیره و هم رنگ به همراه کراوات استفاده کنند. کت و شلوارهای دو رنگ و ناهمگون با رنگ های روشن و سفید، هم چنین کت شلوارهای تاکسیدو و مدل های جلیقه دار باعث می شوند تا کوتاه تر از حد معمول به نظر برسید.

در انتخاب کت و شلوار این نکته را به یاد داشته باشید که هر چه یقه کت باریکتر و نوک تیزتر باشد باعث می شود شما کشیده تر و بلند تر به نظر برسید. بهترین مدل پارچه برای افراد کوتاه قد پارچه های تیره همراه با راه راه های عمودی است. خطوط افقی شما را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهند. همان ظور که ذکر شد باید دور رنگ های روشن مانند رنگ شیری برای کت شلوار خود خط بکشید و سعی کنید از کت شلوار مشکی یا سرمه ایی استفاده کنید و به یاد داشته باشید که کروات خود را هم رنگ کت و شلوارتان انتخاب کنید تا خطای دید ایجاد شود و شما را کشیده تر از حد معمول نشان دهد.

اکسسوری های مربوط به داماد


ترفندهای پنهان کردن اختلاف قد اگر عروس از داماد قدبلندتر بود!
آقا داماد هایی که قد آنها کوتاه تر از عروس خانم است بهتر است برای اکسسوری ها کمی با احتیاط پیش روند. پاپیون ها، دستمال گردن ها و شال کمر داماد باعث می شوند تا قد کوتاه تر از حد معمول به نظر برسید.

بهترین انتخاب برای شما کراوات های باریک و پوشت می باشد. هم چنین سعی کنید تا لبه های آستین پیراهن از آستین کت بیرون بزنند و از دکمه های سر استین استفاده کنید تا دست های شما بلندتر و کشیده تر به نظر بیایند و هم چنین ظاهری بسیار شیک و مرتب داشته باشید. یکی دیگر از مواردی که با به وجود آوردن یک خط افقی در میانه قامت شما باعث می شود کوتاه تر به نظر برسید کمربند است. بهتر است از مدل های کت و شلواری استفاده کنید که بستن کمربند در آن ها ضروری نیست و نبودن آن به استایل شما آسیبی نمی زند.

سخن آخر:

وقتی دو نفر یکدیگر را عاشقانه دوست دارند و احساس می کنند که نیمه گمشده هم هستند هیچ عامل خارجی نمی تواند مانع رسیدن آنها به هم شود. زیبایی های ظاهری، بلندی و کوتاهی قد، رنگ پوست و مو و چشم همگی جزء عواملی هستند که در ابتدا ممکن است بیش از آنچه که اهمیت دارند جلوه کنند اما پس از مدتی به مرور زمان در زندگی مشترک تنها تفاهم های اخلاقی ، درک متقابل ، تعهد، صداقت و جذابیت های شخصیتی هستند.

که باقی می مانند پس در مقوله ازدواج که مهم ترین اتفاقی است که در زندگی شخصی هر فردی پیش می آید با چشم بازتر و دید وسیع تری انتخاب مان را انجام دهیم و به قوانین عرفی نادرستی از این دست که قد داماد حتما باید از قد عروس بلندتر باشد توجه نکنیم.

همان طور که در قسمت های اول مقاله ذکر شد به یاد داشته باشید که ظاهر مردان و زنان بعد از مدتی عادی خواهد شد اما علاقه و اخلاق نیکو چه برای مردان و چه برای بانوان همیشه جذابیت دارد و باقی خواهد ماند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.