۲۳۴۰۵۵
۱۰۹۰۲
۱۰۹۰۲

سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند

در هالیوود سلبریتی ها برای حفظ زیبایی و جوانی خود همواره تحت فشار قرار دارند. علیرغم همه ی این فشارها ستاره هایی هم هستند که با مقوله ی پیری در جنگ نیستند و این مرحله ی طبیعی از زندگی خود را پذیرفته اند.

سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
در هالیوود سلبریتی ها برای حفظ زیبایی و جوانی خود همواره تحت فشار قرار دارند. علیرغم همه ی این فشارها ستاره هایی هم هستند که با مقوله ی پیری در جنگ نیستند و این مرحله ی طبیعی از زندگی خود را پذیرفته اند.

بیشتر بخوانید: راز جوانی خانم خواننده لو رفت!

جنیفر آنیستون


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
یکی از مشهورترین زنان تاریخ تلویزیون بودن، جینفر آنیستون را به تلاش برای حفظ جوانی وانداشته است. او درباره ی زنانی که تصمیم می گیرند موهای سفید خود را رنگ نکنند گفته: «اگر دوست دارید موهای سفیدتان را رنگ نکنید، همین کار را کنید! اگر دل تان می خواهد موهایتان را رنگ کنید، این هم عالی است. من فکر می کنم همه باید نسبت به انتخاب هایی که دارند اعتماد به نفس داشته باشند. من هم احساس متفاوتی ندارم. من حالا به لحاظ فیزیکی احساس فوق العاده ای دارم. برای همین خیلی حس عجیبی دارد که یک دفعه با چنین پیامی مواجه شوید: "به نسبت سنت عالی هستی." فکر می کنم در مورد چنین موضوعاتی باید یک کم ادب را رعایت کنیم.»

کامرون دیاز


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
نگاه کامرون دیاز به مقوله ی پیری بعد از مادر شدنش در دهه ی ۴۰ زندگی خود بسیار تغییر کرد. او در اینباره گفته: «خیلی هیجان زده ام. من ۵۰ یا ۶۰ سال دیگر پیش رویم دارم. دلم می خواهد تا ۱۱۰ سالگی زندگی کنیم، چون یک بچه ی کوچک دارم. فکر می کنم همه ی آدم ها آن لحظه ی فوق العاده را در دهه ی ۴۰ زندگی شان دارند که قدر پدر و مادرشان را می دانند و دلم می خواهد که من هم این تجربه را با فرزندم وقتی به دهه ی ۴۰ زندگی اش رسید داشته باشم.»

علاوه بر این ها او تلاش می کند خود را از بند همه ی فشارها برای حفظ جوانی رها کند: «آخرین چیزی که در روز به آن فکر می کنم این است که چه شکلی هستم. بی صبران منتظرم همه ابعادی از رشدی هستم که در دهه ی ۵۰ زندگی ام خواهم داشت. دارم روی ساخت توده ی عضلانی ام کار می کنم تا بتوانم با تغییرات هورمونی ام از آن برخوردار شوم. از اینکه به این سن رسیده ام، از دوستانی که داشته ام و از داشتن دخترم احساس خوشبختی می کنم.»

بی بی رکسا


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
بی بی رکسا در سال ۲۰۱۹ با مخاطبان توییترش از چیزهایی گفت که یک تهیه کننده موسیقی یک بار به او گفته بود: «آن مرد به گفت که خیلی دارم پیر می شوم و وضعیت گیج کننده ای پیدا کرده ام. من یک ترانه نویسم و من عکس هایی از خودم در اینستاگرامم می گذارم که بقیه ی ترانه نویس ها نمی گذارند، به خصوص در سنی که هستم، یعنی ۲۹ سال.»

بی بی رکسا حالا ۳۳ ساله است و می گوید از سنش فرار نمی کند: «من درمورد سنم دروغ نمی گویم یا آهنگ هایی نمی خوانم که احساس کنم بهتر فروش می کنند چون "جوانانه تر" به نظر می رسند. من قدردان سنم هستم. می دانید چرا؟ چون حالا عاقل تر و قوی تر هستم.»

آنتونیو باندراس


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
برای آنتونیو باندراس که همیشه نقش مردان خوش چهره را در فیلم ها داشته، پیری مفهومی است که حالا رابطه ی خوبی با آن دارد: «بعد از سکته ی قلبی ام چیزهایی که از نظرم واقعاً مهم بودند فوراً برایم روشن شدند و همه ی چیزهایی هم که فکر می کردم مهم بودند در حقیقت اینگونه نبودند.»

او بعد از پا گذاشتن به ۶۰ سالگی به این نتیجه رسید نقش هایی می خواهد که معنی دارتر باشند، نه بر اساس چهره اش: «گاهی نقش هایی به شما پیشنهاد می شود که بر اساس ظاهرتان هستند. نقش های من در جوانی بسیار رمانتیک بودند و ظاهری ورزشکاری داشتند. همیشه از این نقش ها به من پیشنهاد می شد. اما از یک جایی به بعد گفتم:"نه دلم چیزی عمیق تر از این می خواهد."»

کیت وینسلت


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
این احساسی است که کیت وینسلت نسبت به مقوله ی پیری دارد: «ما از قبل زنانگی و قدرت بیشتری پیدا می کنیم. ما بیشتر خودمان می شویم. این توانایی را پیدا می کنیم که عقیده ی خود را بیان کنیم و از اینکه دیگران چه فکری درباره ی ما می کنند نترسیم و برایمان مهم نباشد که چه شکلی هستیم.»

او درباره ی انتخاب نقش هایش گفته: «برایم خیلی مهم است که درباره ی مشکلاتی باشد که لازم است در مورد آن ها صحبت شود و شاید حرف زدن درباره ی آن ها برای آدم ها سخت باشد. به علاوه، از اینکه بیشتر وقت ها ظاهر واقعاً آشفته ای دارم خجالت نمی کشم. منظورم این است که چه کسی وقتی می رود مدرسه دنبال بچه اش آرایش می کند؟ من که این کار را نمی کنم.»

هلن میرن


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
یک وقتی در مصاحبه ای از هلن میرن درباره ی پیر شدن به شکل طبیعی و بدون انجام عمل های زیبایی در هالیوود سؤال شد، در پاسخ گفت: «به نظرم بهتر از پیر شدن با کمک عمل های زیبایی است. شما یا جوانمرگ می شوید یا پیر. گزینه ی وسطی وجود ندارد! مادرم همیشه می گفت: "هیچ وقت نگران پیر شدن نباش."»

او همچنین گفت شاید تصور ۲۰ سال دیگر خود در زمان حال ترسناک به نظر برسد، اما وقتی به آن سن برسید دیگر دل تان نمی خواهد ۲۰ سال جوان تر شوید: «هر سنی معایب و مزایای خودش را دارد. و اغلب به این نتیجه می رسید که دلتان نمی خواهد به عقب برگردید. دلتان می خواهد دقیقاً همین جایی باشید که حالا هستید، با همه ی چیزهایی که تجربه کرده اید.»

جین سیمور


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
جین سیمور ۷۲ ساله اعلام کرده قصد ندارد هیچ عمل زیبایی روی چهره و بدن خود انجام دهد: «من تا حالا لیفت صورت یا بوتاکس و همه ی کارهای زیبایی که هست را انجام نداده ام چون صادقانه بگویم، فکر نمی کنم هیچوقت به اندازه ی حالا مشغول کار بوده باشم. و حالا می توانم واقعی باشم و فکر می کنم واقعی بودن برای یک بازیگر واقعاً مهم باشد. شما صورتی لازم دارید که تکان بخورد.»

سیمو همچنین گفته او تظاهر نمی کند که جوان تر از سنش است، بلکه تنها سعی می کند سالم ترین نسخه از خودش باشد: «مادرم همیشه می گفت سخت ترین کار در دنیا پدیرفتن است. می دانید که در همین سنی که من حالا هستم بسیاری از اعضای خانواده و دوستانم و مردم انواع بیماری ها و بحران ها درگیرند. بنابراین هر روزی که اینجا هستیم یک معجزه است و هر لحظه که بتوانید عشق تان به دیگران را ابراز کنید شما را خوشحال تر می کند. این شعار زندگی من است.»

هایدی کلوم


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
هایدی کلوم به عنوان یکی از موفق ترین سوپرمدل های دنیا می گوید که به پیری فکر نمی کند: «اگر بگویم که فشاری از بابت پیری حس نکردم، دماغم مثل پینوکیو دراز می شود. اما من سعی نمی کنم زمان را نگه دارم یا دنبال چشمه جوانی بگردم. همه ی ما پیر می شویم. برای همین سعی می کنم این موضوع را بپذیریم، اما نه بدون مقداری جنگ.»

او همچنین گفته قصد ندارد به این زودی ها دست از کار مدلینگ بکشد، اما ممکن است دیگران این احساس را به او دهند که دیگر برای این کار پیر شده است: «وقتی ۴۰ سالم شد می گفتند: "پس کی می خواهی مدلینگ را کنار بگذاری؟ دیگر ۴۰ سالت شده و داری پیر می شوی". ولی ۴۰ سال زیاد نیست. من سال دیگر ۵۰ ساله می شوم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.»

جولیا رابرتس


سلبریتی‌هایی که از پیر شدن ترسی ندارند
جولیا رابرتس یک بار در مصاحبه ای با ذکر یک خاطره بی اهمیت بودن عمل های زیبایی برای خود را نشان داد: «اخیراً برای یک چکاپ پوستی پیش یک متخصص پوست رفته بود. آقای دکتر به یک طرف صورتم نگاه کرد و گفت: "وای نمی خواهی خط های خنده ات را پر کنی؟" من هم گفتم: "پرشان کنم؟ می دانید چقدر ماجراهای خوبی پشت آن ها هست؟ چقدر خنده های خوب؟ چقدر مهمانی های عالی؟ پرشان کنم؟"»

رابرتس درباره ی همسرش نیز گفته: «وقتی به من نگاه می کند بی نهایت احساس خوشحالی می کنم. اینطوری نیست که نگاه کنم و به این فکر کند که دارم پیر می شوم. معنای نگاهش این است: "بیست و چند سال است که با این آدم زندگی می کنم. این آدم زندگی من است و او این شکلی است."»

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.