۲۳۵۷۴۸
۱۲۳۱۷۳
۱۲۳۱۷۳

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

این روزها افراد بسیاری علاقمند استفاده از طب سنتی و روش‌های آن برای درمان بیماری‌ها یا کمک به بهبود سلامت خود شده‌اند. یکی از حوزه‌هایی که طب سنتی به کمک ما آمده‌ است، کاهش وزن و چربی سوزی است. انواع روش‌ های گیاهی و سالم، می‌توانند جایگزین قرص‌ها شوند و نه‌تنها ما را به هدف خود، که همان تناسب اندام است، برسانند

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

تهیه دمنوش لاغری چربی سوز، کار چندان مشکلی نیست؛ زیرا این دمنوش‌ها اغلب از یک یا دو جزء تشکیل می‌شوند و به همین دلیل به آن‌ها دمنوش لاغری خانگی سریع می‌گویند.برخی از مواد گیاهی، روی بدن تاثیر می‌گذراند و سبب می‌شوند بدن متابولیسم و سوخت‌وساز خود را افزایش دهد. همچنین برخی از انواع دمنوش گیاهی وجود دارد که می‌تواند عملکرد دستگاه گوارش را بهبود ببخشد و از این طریق بر توقف افزایش وزن تاثیر گذاشته و ما را آماده کاهش وزن و لاغری می‌کند. برخی از دمنوش‌های لاغری همچون بابونه نیز، به‌طور مستقیم روی چربی سوزی نقش ندارند، اما می‌توانند با ایجاد آرامش اعصاب در فرد از پرخوری عصبی او کمک کنند. بنابراین هرکدام از این دمنوش های لاغری، از روش‌های متفاوتی در کاهش وزن سریع موثر هستند.تفاوتی که مصرف محصولات طبیعی همچون دمنوش گیاهی، نسبت به انواع قرص‌های شیمیایی روی بدن می‌گذارد؛ سرعت اثرگذاری و همچنین تاثیرات آن‌ها در دراز مدت است.

بیشتر بخوانید:

دمنوش لاغری گیاهی، نیازمند صرف زمان طولانی‌تری برای پاسخگویی مناسب است و ممکن است این موضوع افراد را خسته کند؛ اما از طرفی دیگر با نوشیدن روزانه دمنوش گیاهی برای چربی سوزی، در دراز مدت به بدن خود آسیب نمی‌رسانید و سلامت شما حفظ می‌شود.درحالی‌که قرص‌های شیمیایی، اغلب پاسخگویی و تاثیر سریع‌تری دارند، اما در دراز مدت، مشکلاتی همچون مشکلات کبدی برای افراد ایجاد می‌کنند.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش برای لاغری شکم و پهلو

در این بخش چند مدل از طرز تهیه دمنوش لاغری شکم را برای شما آورده‌ایم. این دمنوش‌ها را به راحتی آماده کرده و میل نمایید.

دمنوش لاغری با زنجبیل

زنجبیل یکی از گیاهانی است که طبع گرم دارد و به همین دلیل سوخت‌وساز شما را افزایش می‌دهد.می‌توانید زنجبیل را به قطعات کوچک خرد کنید و پس از خشک کردن آن‌ها، تنها تکه‌ای را در چای خود بیاندازید. بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری زنجبیل، زمانی است که اشتهای شما افزایش پیدا کرده و می‌خواهید از آن جلوگیری کنید.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش لاغری با دارچین

دارچین نیز همانند زنجبیل طبع گرمی دارد؛ اما این تنها خاصیت آن نیست. یکی از خواص دمنوش لاغری دارچین که آن را از بسیاری از انواع دمنوش لاغری متمایز می‌کند، خاصیتی است که در کنترل قند خون دارد. دارچین قند خون را به حالت تعادل درمی‌آورد؛ درنتیجه کاهش و افزایش ناگهانی قند خون در فرد رخ نداده و سبب می‌شود میل کاذب به خوردن غذا در او کاهش پیدا کند. نه تنها می‌توانید این دمنوش لاغری شکم و پهلو خانگی را با آب جوش، چوب دارچین و کمی پودر دارچین تهیه کنید؛ بلکه می‌توانید با اضافه کردن چوب دارچین به چای خود از خواص آن بهره‌مند شوید.

دمنوش چای سبز

چای سبز خاصیت چربی سوزی بالایی دارد و برای از بین بردن چربی شکم و پهلو بسیار مناسب است. برای استفاده از تاثیر این دمنوش روی کاهش وزن، باید روزانه در حدود ۶ فنجان از آن نوشیده شود. البته می‌توان با اضافه کردن زنجبیل به آن و تهیه دمنوش لاغری چای سبز و زنجبیل، تاثیر آن به عنوان یک دمنوش چربی سوز را افزایش داد.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

چای ماچا

دمنوش لاغری چای ماچا را بسیاری از افراد بهترین دمنوش لاغری می‌دانند و ادعا می‌کنند تاثیر زیادی بر کاهش وزن و چربی سوزی آن‌ها داشته است. درواقع تاثیر چای ماچا از چای سبز بیشتر است، یعنی معادل ۱۰ برابر آن؛ اما به آن معنی نیست که می‌تواند معجزه یا جادو کند. در هر حال چای ماچا یک دمنوش لاغری برای رانها، شکم و پهلو محسوب می‌شود.

دمنوش لاغری با قهوه سبز

قهوه سبز، همان قهوه خام است که هنوز تفت داده نشده است. قهوه سبز به دلیل کافئین بالایی که دارد، می‌تواند متابولیسم را افزایش دهد و یک دمنوش چربی سوز عالی باشد. البته مصرف دمنوش لاغری قهوه سبز در کنار غذای رژیمی و ورزش است که می‌تواند عملکرد خود را نشان دهد. بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری قهوه سبز، صبح یا پیش از ورزش است.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

​دمنوش لاغری هل

هل میوه‌ای از خانواده زنجبیل محسوب می‌شود که در انواع مختلفی مثل هل سبز، سفید و سیاه وجود دارد. هل دارای فیبر بسیار زیادی است؛ در نتیجه باعث احساس سیری در فرد می‌شود و سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. همچنین ملاتونین یکی از عناصر مهم در این دمنوش برای لاغری شکم و پهلو عالی است و منجر به چربی سوزی طبیعی خواهد شد. استفاده از هل به همراه یک برنامه غذایی سالم می‌تواند باعث کاهش وزن و لاغری بسیار مفید شود.

دمنوش لاغری ریبوس

آنتی اکسیدان موجود در ریبوس نسبت به چای سبز و سیاه بیشتر است. قرمز معروف است آنتی اکسیدان‌های موجود در آن باعث تخریب رادیکال‌های آزاد می‌شود. افرادی که دوست دارند بعد از غذا چای بنوشند، می‌توانند از این دمنوش استفاده کنند تا از جذب آهن توسط بدن جلوگیری نشود. تا ۲۲ درصد مانع از ایجاد چربی در بدن می‌شود.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش لاغری گل محمدی

اگر رژیم بگیرید بدن آب زیادی را از دست می‌دهد. گل محمدی با موادی که در آن وجود دارد می‌تواند کمک کند تا کلیه‌ها مقدار بیشتری سدیم را از بدن خارج کرده و منجر به سم زدایی شود. علاوه بر این گل محمدی به هیدراته نگه داشتن بدن کمک می‌کند؛ یعنی مانع از دست دادن آب بدن خواهد شد.

دمنوش لاغری جینسینگ

جنسینگ انواع بسیار گوناگونی از آسیایی تا آمریکایی دارد. این ماده منجر به سوخت و ساز بدن برای از بین بردن چربی‌ها می‌شود. همچنین اگر از این ماده در طول روز استفاده کنید باعث می‌شود انرژی بدنتان بالا بماند و به راحتی ورزش کنید. همچنین جنسینگ به تعادل قند خون کمک می‌کند و باعث می‌شود سبک زندگی سالمی داشته باشد.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش لاغری قاصدک و نعناع

این دمنوش باعث حفظ عملکرد کبد و سلامتی آن می‌شود. کبد مسئول سم زدایی بدن است از این رو نقش بسیار عمده‌ای در سوخت و ساز ایفا می‌کند. سلول‌هایی که در کبد وجود دارند باعث می‌شوند تا چربی‌ها بشکند و انرژی آن‌ها برای بدن استفاده شود. در نهایت منجر به سوخت و ساز بدن و تنظیم اشتها خواهد شد. استفاده از دمنوش قاصدک و نعناع برای محافظت از کبد در این امر بسیار مفید است.

دمنوش لاغری کرفس و چای سبز

دمنوش کرفس و چای سبز همانگونه که از نام آن‌ها واضح است، از ترکیب کرفس و چای سبز تهیه می‌شود. هر یک از این مواد مزایای و خواص خود را دارند و ترکیب آن‌ها با یکدیگر سبب می‌شود تا مزایای آن‌ها افزایش پیدا کند. کرفس خود یک گیاه مغزی محسوب می‌شود که استفاده از آن به عنوان یک گیاه مؤثر بر روی لاغری رواج بسیاری دارد. چای سبز هم سرشار از انتی اکسیداهایی است که با افزایش متابولیسم بدن سبب چربی سوزی می‌شوند. بنابراین کرفس و چای سبز هر دو دارای تأثیرات زیادی بر روی چربی سوزی و کاهش وزن هستند.

تأثیرگذاری زیاد این دمنوش بر روی کاهش وزن سبب شده تا آن را به عنوان یک داروی لاغری بشناسند. تهیه این داروی لاغری هم بسیار آسان است. به این منظور باید 2 قاشق چای خوری چای سبز را به همراه نصف قاشق چای خوری پودر برگ کرفس ترکیب کرده و مواد را درون یک لیوان آب جوش بریزید. سپس در حدود 5 دقیقه به مواد زمان بدهید و بعد از آن دمنوش لاغری شما آماده است. به منظور طعم دار شدن دمنوش کرفس و چای سبز می‌توانید مقداری زیره سبز یا زعفران به دمنوش خود اضافه کنید.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش لاغری زیره

زیره، یک ادویه بسیار پر کاربرد است که در بسیاری از غذاهای ایرانی استفاده شده و علاوه بر طعم و رایحه خوش دارای خواص و مزایای زیادی هم هست که این مزایا همگی در دمنوش زیره وجود دارند. اگر به دنبال یک دمنوش چربی سوز قوی شکم و پهلو هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از دمنوش زیره است. این دمنوش به کاهش فوری وزن شما کمک می‌کند. از دمنوش زیره می توان به عنوان یک معجون یاد کرد که سبب تقویت سیستم ایمنی شده و مزایای دیگری از جمله تقویت پوست، کمک به سلامت قلب، بهبود عملکرد سیستم گوارش و. . را هم دارد.

زیره به دلیل تأثیرگذاری بر روی کاهش سطح کلسترول و همچنین کاهش چربی خون سبب می‌شود تا چربی سوزی در بدن افزایش پیدا کند. زیره ترکیبات مؤثر بسیار زیادی دارد که از آن جمله می توان به فیبر اشاره کرد. فیبرهای موجود در زیره دارای خاصیتی هستند که اشتها را کاهش داده و سبب می شود تا شخص برای مدتی بیشتر احساس سیری داشته باشد. فیبر موجود در زیره و همچنین تأثیرگذاری آن بر روی کاهش اشتها سبب شده تا از آن به عنوان یک دمنوش لاغری یاد کرد.

با این دمنوش های لاغری از شر شکم و پهلوی اضافی خلاص شوید

دمنوش لاغری بلوبری

بلوبری یک میوه بسیار خوشمزه است که یک منبع بسیار غنی از فیبر محسوب می‌ شود و سرشار از ویتأمین هایی نظیر ویتأمین سی و پتاسیم است. افزودن میوه بلوبری به رژیم غذایی روزانه سبب می‌شود تا سلامت بدن شخص تضمین شود. این میوه یک منبع غنی از آنتی اکسیدان است که نقش بسیار مؤثری در مقابله با رادیکال‌های ازاد مضر دارد و از این رو احتمال ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان را کاهش می‌ دهد.

جالب است بدانید هیچ میوه‌ای به اندازه بلوبری سبب افزایش سوخت و ساز بدن نمی‌ شود! افزایش سوخت و ساز بدن به واسطه مصرف منظم میوه بلوبری تأثیر مستقیمی بر روی کاهش وزن دارد به همین دلیل دمنوش بلوبری یکی از دمنوش‌ های لاغری فوق‌العاده محسوب می‌ شود. دمنوش بلوبری علاوه بر مؤثر بودن بر روی کاهش وزن سبب تنظیم حرکات روده شده و به درمان یبوست هم کمک می‌ کند. در مجموع دمنوش بلوبری سبب افزایش سرعت کاهش وزن در افراد می‌شود در نتیجه اگر قصد کاهش وزن دارید قرار دادن دمنوش بلوبری را در برنامه غذایی روزانه خود فراموش نکنید.

بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری

دمنوش‌های لاغری تا حد زیادی بر روی کاهش وزن و لاغری مؤثر هستند، اما این لاغری در صورتی محقق می‌شود که تمام نکات مربوط به مصرف دمنوش‌های مورد نظر خود را رعایت کرده باشید. یکی از این نکات توجه به بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری است. به طور کلی مشخص کردن بهترین زمان مصرف دمنوش لاغری تا حد زیادی به نوع دمنوش و همچنین هدف شما از مصرف آن دارد. در مجموع بهتر است دمنوش‌هایی که برای لاغری مصرف می‌کنید را در ساعات میان وعده میل کنید. بیشتر دمنوش‌های لاغری بر روی اشتها تأثیر گذاشته و با کاهش اشتها و میل غذا خوردن سبب کاهش کالری دریافتی و در نهایت کاهش وزن می‌شوند. به همین دلیل بهتر است تا این دسته از دمنوش‌ها را در میان وعده مصرف کرده تا میل شما را به خوردن مواد غذایی بیشتر کاهش بدهند.

منبع: حیات

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.