۲۱۵۲۴۸
۱۷۴۱
۱۷۴۱

قیمت فیلر چانه ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

اگر می‌خواهید برای چانه خود، فیلر بزنید حتما می‌خواهید درباره میزان حجم ژل و فیلر بدانید و این‌که هزینه کلی آن در هر نوبت چقدر می‌شود؟ در ادامه بخوانید؛ به تمام موارد مورد نیازتان در این باره اشاره کرده‌ایم.

قیمت فیلر چانه 1403 / 1402 این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

هزینه تزریق فیلر چانه در سال 1403 / 1402 به‌طور متوسط 4-5 میلیون تومان می‌شود؛ البته قیمت ژل تزریق کردن به چانه به 20 میلیون هم می‌‌رسد اما عوامل متفاوتی هستند که سبب این بازه متفاوت قیمت می‌شوند. در ادامه این صفحه نی‌نی‌بان توضیح داده‌ایم که چرا هزینه تزریق ژل به چانه زیاد است؟ بهترین مارک را حتما باید بزنیم یا برندهای متوسط هم برای فیلر چانه مناسب‌اند؟ همچنین درباره دستمزد پزشکی که این تزریق را برای‌تان انجام می‌دهد هم گفته‌ایم.

در این مطلب می‌خوانید:

 • عوامل موثر برا هزینه تزریق فیلر چانه
 • تجربه پزشک
 • نوع فیلر
 • میزان فیلر مورد نیاز چانه
 • محل کلینیک یا مطب زیبایی
 • روش و تکنیک تزریق
 • قیمت تزریق فیلر چانه در سال 1403 / 1402

عوامل موثر بر هزینه تزریق فیلر چانه

برخی افراد تصور می‌کنند که تزریق ژل به چانه یا هر نوع فیلر دیگری، یک هزینه مشخص سالانه دارد و تمام پزشکان یا کلینیک‌های زیبایی، همین مقدار را دریافت می‌کنند. در حالی‌که برای محاسبه قیمت فیلر چانه باید حتما به عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت آن توجه کنید.

قیمت فیلر چانه 1403 / 1402 این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

1) تجربه و تخصص پزشک تزریق‌کننده

در کشور ما پزشکانی که به طور قانونی می توانند فیلرهای پوستی را تجویز کنند، جراحان پلاستیک، پزشکان گوش و حلق و بینی و دندانپزشکان هستند. همه این پزشکان باید میزان کافی از تجربه را داشته باشند و همچنین دوره‌های تخصصی دانشگاهی را در این زمینه دیده باشند. هرچه پزشک در این زمینه به دوره‌های آموزشی داخلی و خارجی بیشتری در جوامع عمل‌های زیبایی رفته باشد؛ در این زمینه تبحر بیشتری دارد.

موارد مهم در بررسی تجربه پزشکان زیبایی

 1. تعداد مراجعان روزانه برای تزریق فیلر چانه
 2. انواع روش‌های تزریفی مورد استفاده
 3. تکنیک‌های مورد نیاز و به روز
 4. انجام و هنر تزریق بسته به نیاز صورت مراجع
 5. داشتن مهارت کافی برای تزریق فیلر چانه مردان

پزشکان آموزش و اعتبار متفاوتی دارند، که ممکن است شامل دوره‌های پیشرفته تزریق کننده و گواهینامه‌ها باشد که اغلب توسط مارک های فیلر پوست ارائه می‌شود. در حالی‌که یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره با چندین دهه تجربه در تزریق ماهرانه فیلرها معمولاً بیشتر از یک تزریق کننده پرستار هزینه دریافت می‌کند، برخی از متخصصان که به طور انحصاری در مواد تزریقی مانند فیلرها و بوتاکس تخصص دارند نیز می‌توانند حق‌الزحمه و پورسانت دریافت کنند.

مطلب پیشنهادی: تزریق ژل فیلر چانه چگونه انجام می شود؟ کاربرد، مزایا و عوارض

قیمت فیلر چانه 1403 / 1402 این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

2) محل کلینیک

از آنجا که در شهرهای مختلف میزان هزینه اجاره بها و ملک متفاوت است؛ به همین دلیل برای تزریق ژل باید به شهری که هستید و همچنین منطقه کلینیک زیبایی در آن شهر، دقت کنید. برخی از کلینیک‌ها هزینه‌های ماهانه بالایی دارند اما به دلیل تعدادی بالای مراجعان، این فاکتور در هزینه تزریق فیلر چانه تقریبا پخش می‌شود. با این‌حال کلینیک‌هایی که هزینه‌های بالایی به دلیل منطقه شهری خود دارند؛ باید برای تامین هزینه‌های خود این مبلغ را از تعداد محدود مراجعان خود بگیرند که در نتیجه هزینه هر تزریق فیلر چانه، در چنین کلینیک‌هایی بسیار بالاتر است اما نبودن ازدحام مراجع هم دقت پزشک را بیشتر می‌کند هم آسایش مراجعان بیشتر تامین می‌شود. مثلا هزینه تزریق فیلر چانه در نزدیکی میدان ونک یا متروی تجربش در مقابسه با کوچه‌های دنج و لوکس این مناطق به مراتب پایین‌تر است.

3) نوع و برند فیلر

فیلر چانه انواع مختلفی دارد اما رایج‌ترین فیلر برای چانه اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک (HA) ماده ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود و می‌تواند تا 1000 برابر وزن خود آب را حفظ کند تا ظاهری برآمده ایجاد کند. این دسته از پرکننده‌های پوستی شامل Juvéderm، Restylane و مجموعه RHA هستند. در حال حاضر، فقط Juvéderm Voluma XC و Restylane Defyne برای فیلر چانه مورد تایید FDA هستند و میانگین هزینه‌های مشابهی دارند.

گاهی اوقات، پزشکانی هستند که برندهای متفاوت فیلر را به چانه مراجعه تزریق می‌کند. مثلا انواع فیلرهای محرک زیستی مانند Sculptra یا Radiesse. این فیلرها بدن را تحریک می‌کنند که کلاژن بیشتری بسازد. این ژل‌ها به ازای هر ویتل، هزینه‌ای چند ده میلیونی دارند و برای مدیریت نقص تزریق راهی ندارند. البته دوام‌شان از فیلرهای اسید هیالورونیک اسید، بیشتر هستند.

قیمت فیلر چانه 1403 / 1402 این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

4) مقدار فیلر مورد نیاز چانه بیمار

فیلر تزریقی در یک سرنگ از پیش پر شده عرضه می‌شود. پزشکان معمولاً توسط شرکت‌های فروشنده سرنگ نامین می‌شوند و اندازه‌های مختلفی در دسترس دارند. نگرانی‌های منحصربه‌فرد شما و نتایج دلخواه شما بر تعداد سرنگ‌هایی که ارائه‌دهنده شما باید استفاده کند، تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، صرفاً افزودن حجم یا تعریف به یک چانه کمی ضعیف ممکن است هزینه کمتری نسبت به اصلاح عدم تقارن، چانه دوتایی، یا جول ها داشته باشد، که ممکن است به پرکننده خط فک نیاز داشته باشد. متعادل کردن کل قسمت پایین صورت (نه فقط یک چانه فرورفته) می تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند، اما ممکن است

5) میزان ماندگاری فیلر و نیاز به ترمیم دوره‌ای

بیشتر فیلرها قبل از متابولیسم و تجزیه شدن طبیعی در بدن بین یک تا دو سال در چانه دوام می‌آورند؛ اما همه افراد این فیلرها با سرعت‌ بکسان تجزیه نمی‌کنند. همچنین برخی از این فیلرها در بدن دوام بیشتری دارند مثلا گفته می‌شود که Juvéderm Voluma تا دو سال دوام می‌آورد، در حالی که نتایج Restylane Defyne تا یک سال قابل مشاهده است. اگر قصد دارید نتایج خود را در طول زمان حفظ کنید، باید درمان های ترمیمی را هم در نظر بگیرید. فقط به خاطر داشته باشید که پس از 5جلسه درمان فیلر چانه، احتمالاً به اندازه‌ای که برای پروتز چانه باید هزینه جراحی بدهید؛ هزینه خواهید کرد.

قیمت فیلر چانه 1403 / 1402 این عمل چقدر هزینه می‌برد؟

سوالات متداول

برای قیمت تزریق فیلر چانه تمام نکات مورد نیاز را توضیح دادیم تا بتوانید بهترین برآورد اولیه هزینه فیلر چانه را از پزشک خود بگیرید. اگر در این ارتباط سوال‌های بیشتری دارید؛ به این پرسش و پاسخ‌ها دقت کنید.

هزینه و قیمت تزریق فیلر چانه به صرفه است؟

باید دقت کنید که این عمل زیبایی از نیازهای مهم و اولویت‌بندی شده شما نیست؛ باید ببینید که بر اساس درآمدتان هزینه کافی برای این عمل و ترمیم‌های متمادی آن در توان شما هست یا خیر.

فواید تزریق فیلر چیست؟

با این روش می‌توانید تعادل‌های فیزیکی زیبایی صورت‌ خود را بهبود ببخشید و چهره خود را به روز سازید.

هدف از تزریق فیلر چانه چیست؟

با تزریق ژل به چانه می‌توانید به این اهداف برسید. بهبود شکل و ساختار نیمرخ چانه، حجیم و کشیده کردن چانه، کمک به ایجاد تقارن بیشتر در صورت، کانتور خط فک و پر کردن شکاف چانه

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر زدن چانه چیست؟

بعد از تزریق فیلر چانه باید این موارد را رعایت کنید: نوشیدنی الکلی نخورید. ورزش سنگین نکنید. سولاریوم نروید و با آفتاب برنزه نکنید. از عوامل حساسیت‌زا دوری کنید.

مقدار فیلر مورد نیازتان چقدر است؟

هر فرد بسته به ظاهر و هدفش، حدود 1-10 سی‌سی فیلر چانه نیاز دارد.

آیا باید فیلر چانه را ترمیم کرد؟

بله باید هر 1-2 سال یک‌بار دوباره فیلر تزریق کنید.

منبع: realself

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.