۲۲۸۰۷۷
۳۵۲۳۶
۳۵۲۳۶
پ

جدیدترین دستگاه لاغری ۲۰۲۴: بررسی بهترین‌ها

برای این‌که در سال ۲۰۲۴ بتوانید بهترین تجربه کاهش وزن موضعی را داشته باشید، در ادامه با جدیدترین دستگاه‌ های لاغری ۲۰۲۴ آشنا خواهید شد.

 

جدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌هاجدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌ها

وقتی بخواهید جدیدترین دستگاه لاغری در سال 2024 را انتخاب کنید با حداقل 10 تکنیک مختلف روبه‌رو می‌شوید. تمام این دستگاه‌ها کمک می‌کنند که سلول‌های چربی با انواع تکنیک‌های فیزیکی، بتوانند محتویات خود را ذوب کنند و به این ترتیب، حجم زیادی از چربی بدن متقاضی کاهش یابد. در ادامه با تمام مزایا و معایب هر یک از این دستگاه‌ها آشنا خواهیم شد. 


در این مقاله می‌خوانید:

 1. NEO EMsculpt چه مزیتی دارد؟
 2. EMSculpt موثر است؟
 3. InMode خوب است؟
 4. truSculpt چه تکنیکی دارد؟
 5. CoolSculpting هنوز جوابه؟
 6. کاویتاسیون جدید است؟
 7. ویبره‌درمانی ۴۰K خطری ندارد؟
 8. دستگاه لاغری با LED شش در یک
 9. اولتراسونیک Vansaile
 10. دستگاه سفت‌کننده پوست ضد سلولیت Enshey
 11. دستگاه RF Mlay 

 

اهمیت بررسی جدیدترین انواع دستگاه لاغری 

برای این‌که بخواهید با دستگاه به طور موضعی لاغر شوید؛ لازم است که ببینید هر دستگاهی چه تکنیکی دارد و چطور به چربی‌سوزی اثر می‌گذارد. اکثر این دستگاه‌ها را می‌توان در نقاط مختلف بدن استفاده کرد؛ با این حال هر کدام از این دستگاه‌ها برای فردی به خصوص مناسب هستند.

 

کدام یک از جدیدترین دستگاه‌های لاغری را انتخاب کنیم؟

باید برای تصمیم‌گیری درباره این موضوع، حتما از یک پزشک جراح زیبایی یا دکتر تغذیه کمک بگیرید. این افراد بر اساس آنالیز بدنی شما و فاکتورهای سلامت بدن‌تان می‌توانند بهترین گزینه درمانی را به شما پیشنهاد دهند. یعنی اگر یکی از بستگان شما با دستگاه لاغری به خصوصی وزن کم کرده است؛ دلیل ندارد این دستگاه مناسب شما باشد.

فاکتورهای موثر در انتخاب دستگاه لاغری جدید

پزشک معالج بعد از بررسی وضعیت بدنی شما، به این فاکتورها در انتخاب یک دستگاه، دقت می‌کند:

 • سن 
 • جنس
 • وضعیت سلامت
 • میزان اضافه وزن
 • هدف لاغری موضعی
 • محل لاغری موضعی

مزایای دستگاه‌های لاغری جدید 

برای کاهش وزن با دستگاه لاغری کلی فایده می‌توان گفت؛ از جمله:

 • غیرتهاجمی بودن روش
 • عدم نیاز به بی‌هوشی
 • نداشتن عوارض جانبی عمده 
 • جوابدهی موثر
 • میزان بالای کاهش وزن 

جدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌ها

NEO EMsculpt چه مزیتی دارد؟

دستگاه نئو ای‌ام اسکالپت یکی از جدیدترین دستگاه‌های لاغری در کل دنیاست. این دستگاه می‌تواند درصد قابل توجهی از چربی‌های موضعی بدن را برطرف کند؛ همچنین سبب رشد بافت عضلانی شود. به این ترتیب که با یک تکنیک خاص، عضله را وادار می‌کند که بیشتر فعالیت کند. 

نحوه اثر این دستگاه 

بر اساس جدیدترین تکنولوژی دستگاه‌های لاغری جدید؛ دستگاه نئو ای‌ام اسکالپت به این سبک عمل می‌کند که با میدان مغناطیسی به بافت عضلانی بدن، فرمان انقباض می‌دهد. در نتیجه عضلات بدن باید به شدت منقبض شوند.

نتیجه اثر دستگاه نئو ای‌ام اسکالپت

با استفاده از  EMSculpt NEO  این نتایج به دست می‌آید:

 • رشد عضلانی: ۲۵ درصد
 • کاهش چربی: ۳۰ درصد

تعداد و تناوب جلسات EMSculpt NEO 

برای گرفتن نتیجه موثر از دستگاه نئو ای‌ام اسکالپت  6 جلسه 30 دقیقه‌ای با تناوب بین 5 تا 10 روز نیاز دارید.

تکنیک دستگاه EMSculpt NEO

در این دستگاه نوعی امواج رادیویی تولید می‌شوند که با ایجاد گرما، سبب تحریک فعالیت عضلانی خواهند شد و از طرفی به سلول‌های چربی آسیب خواهند رساند. 

 

جدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌ها

EMSculpt موثر است؟

نسبت به جدیدترین دستگاه لاغری که در بالا توضیح دادیم؛ دستگاه EMSculpt تکنیک ساده‌تری دارد. این دستگاه هم با امواج الکترومغناطیسی کار می‌کند اما با شدت کم‌تری. به همین دلیل میزان جواب‌دهی آن از دستگاه قبلی کم‌تر است.

تکنیک دستگاه ای‌ام اسکالپت

در این نوع جدیدترین دستگاه لاغری 2024، با کمک امواج الکترومغناطیسی، عضلاتی که در تمرین ورزشی سخت تحریک می‌شوند؛ مورد هدف قرار می‌گیرند. . از تحریک الکترومغناطیسی برای کمک به عضلات ناحیه مورد نظر برای انجام انقباضاتی استفاده می کند که در طول تمرینات معمولی قابل دستیابی نیستند. الگوی و سرعت انقباض در طول جلسات درمانی ثابت و قابل پیش بینی باقی می ماند و باعث کاهش چربی می شود. EMSculpt به کاهش چربی دست می یابد زیرا بدن به انرژی شدیدی که انقباضات فوق حداکثری درخواست می کند با واکنشی که اسیدهای چرب آزاد را رها می کند پاسخ می دهد. اسیدهای چرب آزاد بر سلول های چربی غلبه کرده و باعث مرگ آنها می شود.

InMode خوب است؟ 

این دستگاه یکی از جدیدترین دستگاه لاغری  است که می‌تواند انقباضات عضلانی را تحریک کند و سبب چربی‌سوزی شود. این دستگاه را می‌توان در بخش‌هایی از بدن که بافت چربی زیادی دارند؛ برای متقاضیان استفاده کرد. البته برخی امواج خاص RF نیز این دستگاه ساتع می‌شوند که سبب چربی‌سوزی بهتر دستگاه خواهند شد.

تکنیک دستگاه این مود

استفاده از تحریک عضلات الکتریکی (EMS) برای تحریک انقباضات عضلانی ساخته شده است. با استفاده از اپلیکاتورهای هندزفری که EMS ساطع می کنند، می توان از چهار اپلیکاتور برای درمان گروه های عضلانی خاص استفاده کرد. FDA فناوری EMS را برای استفاده در شکم، باسن و باسن تأیید کرده است. درمان ها از چهار جلسه 30 تا 60 دقیقه ای تشکیل شده است. هیچ درصد دقیقی از رشد عضلانی افزایش نمی یابد، فقط کاهش قابل توجهی دارد.

مزیت دستگاه این مود

 InMode به عنوان جدیدترین دستگاه لاغری، اپلیکاتورهای دیگری ایجاد کرده است که فقط RF منتشر می کنند تا به طور جداگانه برای اهداف چربی سوزی استفاده شوند و درمان Evolve Tite نامیده می شود. این شرکت همچنین روی Evolvex کار کرده است، درمانی که فرکانس رادیویی را با EMS ترکیب می کند. هنوز درصد خاصی برای کاهش چربی و افزایش عضله مشخص شنده است 

 

دستگاه لاغری جدید truSculpt

دستگاه TruSculpt که توسط Cutera ساخته شده است، از لیپولیز فرکانس رادیویی از طریق اپلیکاتورهایی استفاده می کند که حرارت موضعی را برای افزایش دمای بافت فراهم می کند. FDA این دستگاه را فقط برای لیپولیز شکمی تایید کرده است. درمان شامل یک یا دو جلسه است که 15 دقیقه طول می کشد و ثابت شده است که باعث کاهش بیش از 24 درصدی چربی می شود.

تکنیک جدید ترواسکالپت

همان سازنده truSculpt  flex را ایجاد کرد، یک دستگاه جداگانه که از فناوری تحریک چند جهته (MDS) برای درمان رشد عضلانی استفاده می کند. این فناوری حرکات کرانچ، چمباتمه زدن و چرخش شدید را تکرار می کند و دارای هشت اپلیکاتور است که برای درمان نواحی مختلف به طور همزمان قرار می گیرند. FDA فلکس truSculpt را برای درمان شکم، باسن و ران تایید کرده است. برای مشاهده افزایش 30 درصدی توده عضلانی، سازنده حداکثر 6 جلسه 45 دقیقه ای را با فاصله 48 ساعت توصیه می کند.

 

جدیدترین دستگاه لاغری CoolSculpting 

در جدیدترین دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ از تکنیک کرایولیپولیز استفاده می‌شود. این روش برای انجماد چربی که رسوبات چربی موضعی را در نواحی بدن که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند، کاهش می دهد. بافت های چربی در ناحیه انتخاب می شوند و با اپلیکاتور ماساژ داده می شوند که پوست و بافت چربی را در فنجان های خنک کننده مکش می کند. CoolSculpting توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان چانه، بالای بازوها تایید شده است.

ویژگی‌های لاغری با دستگاه CoolSculpting 

 • قابل استفاده در داخل و خارج ران ها، شکم، باسن/ پهلو، قسمت بالایی پشت، پایین کمر و زیر باسن.

 • مدت درمان: دو یا سه جلسه به مدت ۳۵ تا ۷۵ دقیقه
 • میزان اثر دهی ۲۵ درصد تخریب سلول های چربی 

جدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌ها

 

دستگاه لاغری  کاویتاسیون

کاویتاسیون، دستگاهی برای کاهش وزن است. این دستگاه از مکانیسم ساده امواج صوتی با فرکانس پایین برای ذوب سلول‌های چربی استفاده می‌کند. این روش درمانی در کاهش چربی موثر است و به بدن شما فرم مطلوبی می‌دهد.

تکنیک کاویتاسیون 

کاویتاسیون، یک روش لاغری غیر تهاجمی و غیر جراحی است و از این رو برای همه افراد در همه سنین و با هر بدنی ایده‌آل است. اگر هر روز بین و بعد از جلسات لاغری، یک رژیم غذایی متعادل را هم دنبال کنید، بین هشت تا دوازده جلسه می‌توانید به نتایج مطلوب برسید.

مزایای دستگاه لاغری کاویتاسیون

 • بدون درد و غیرتهاجمی: دستگاه‌های کاویتاسیون برای آب کردن سلول‌های چربی از هیچ سوزنی استفاده نمی‌کنند. از این رو کل جلسات درمان بدون درد است. علاوه بر این به هیچ‌گونه جراحی برای حذف چربی نیاز نخواهید داشت. این دستگاه برای افراد در هر سن و هر نوع بدنی ایده‌آل است.
 • شکل دادن به بدن: کاویتاسیون نه تنها چربی بدن شما را کاهش می‌دهد بلکه به آن فرم هم می‌دهد.
 • کم‌ترین عوارض جانبی: کاربران دستگاه کاویتاسیون هیچ عارضه جانبی گزارش نکرده‌اند. آنها از این دستگاه کاملا راضی هستند و آن را به دیگران توصیه می کنند. 
 • بهبود گردش خون: این دستگاه برای افزایش گردش مایعات بدن بسیار مناسب است. متابولیسم را تقویت و به خلاص شدن از چربی ناخواسته کمک می‌کند. 

 • بهبود خاصیت ارتجاعی و سفتی پوست: بعد از استفاده منظم از دستگاه، احساس کشیدگی در پوست خود خواهید کرد، خصوصا اگر پوست شل و سستی دارید. پوست شما جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسد.

 • ماساژ و آرامش: این دستگاه، اعضای بدن شما را ماساژ می‌دهد و همچنین استرس را از بین می‌برد.

 

دستگاه حذف چربی و ویبره‌درمانی ۴۰K

از میان جدیدترین دستگاه‌های لاغری خانگی می‌توان ویبره 40K را معرفی کرد. این دستگاه چربی‌سوز هر نوع تورم و خطوط پوستی بدن را کاهش می‌دهد. دستگاه حذف چربی، جایگزینی مناسب برای لیپوساکشن است.

​ویژگی‌های مهم  ویبره ۴۰K

 • درد ندارد.

 • برای هر دفعه 45 دقیقه زمان نیاز  است.

 • زمان جلسات حداکثر 45 دقیقه است.

 • ممکن است ارتعاشات آن سبب کبودی شود. 

 • افراد خیلی چاق نباید از آن استفاده کنند. 

 

دستگاه لاغری با LED شش در یک

دستگاه لاغری با LED شش در یک، یکی از بهترین دستگاه‌های چربی‌سوز است.

اگر چاقی شما را نگران کرده، این دستگاه لاغری شش در یک برای شما مناسب است. کاملا روی شکم، پاها و ران‌ها تاثیر می‌گذارد.

ویژگی‌های دستگاه LED شش در یک

 • با سفت شدن عضلات بدن، چربی بسوزانید.
 • به افزایش گردش خون کمک می‌کند و نتایج حرفه‌ای می‌دهد.
 • نور LED به کاهش چربی بدن کمک می‌کند.
 • یک درمان بدون مواد شیمیایی و بدون درد برای فرم دادن به بدن است.
 • برای استفاده آسان است.
 • برای افرادی که تنظیم‌کننده ضربان قلب دارند، مناسب نیست.

 

دستگاه لاغری اولتراسونیک Vansaile

دستگاه لاغری اولتراسونیک Vansaile، می‌تواند انتخاب شماره یک شما باشد. این دستگاه جز جدیدترین دستگاه‌های لاغری است و بدون نیاز به جراحی به حذف چربی اضافی از لگن، شکم، پاها و حتی سینه‌ها کمک می‌کند. از ویژگی‌های این دستگاه می‌‌توان  به موارد زیر اشاره کرد: 

 • بعد از جراحی لیپوساکشن به راحتی قابل استفاده است.
 • استفاده از این دستگاه درد ندارد و بسیار آسان است.
 • در کتابچه راهنمای آن گفته که طی یک تا دو هفته، چربی را کاهش می‌دهد، اما این موضوع درست نیست. باید تقریبا ۳ ماه از آن به صورت منظم استفاده کنید. 

 

دستگاه سفت‌کننده پوست ضد سلولیت Enshey

دستگاه سفت‌کننده پوست ضد سلولیت، یکی دیگر از جدیدترین دستگاه‌های لاغری 2024 است. این دستگاه کوچک برای کسانی مناسب است که به تازگی زایمان داسته‌اند و پوست‌ شکم‌شان شل شده است. این دستگاه را می‌توان به طور فردی در خانه استفاده کرد و از چروک‌های پوست بعد از زایمان مطمئن شد.

 دستگاه جمع و جور دیگری که است بدون تلاش زیاد به کاهش چربی بدن کمک می‌کند. علاوه بر این، هیچ اثر سوئی بر پوست و بافت‌های آن ندارد. استفاده از این دستگاه در انواع پوست بسیار راحت است. به سفت شدن و لیفت پوست کمک می‌کند و مشکل چین و چروک و پیری را برطرف می‌سازد.

علاوه بر این، افراد می‌توانند با خیالی آسوده از آن در خانه استفاده کنند. این دستگاه به عنوان ماساژدهنده پوست مفید است و به شما کمک می‌کند تا بعد از یک جلسه درمان، احساس آرامش کنید.

ویژگی‌های این دستگاه

 • قابل استفاده در خانه

 • کاربرد برای بعد از زایمان روی شکم، ران، دست‌ها و پاها

 • کمک به سفتی پوست و گردش خون

 • سر و صدای زیاد

 •  

جدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌هاجدیدترین دستگاه لاغری 2024: بررسی بهترین‌ها

دستگاه RF Mlay برای لاغری خوب است؟

این دستگاه، با کمک فرکانس رادیویی سبب سفتی و تقویت پوست می‌شود. این دستگاه جزو جدیدترین دستگاه‌های لاغری است اما بیشتر به جمع شدن پوست بعد از لاغری کمک می‌کند.

مزایای دستگاه RF MIay

 • دو اندازه مختلف دارد، یکی برای عضلات صورت و یکی دیگر برای بقیه بدن.

 • ایمنی بالا برای لیفتینگ، تقویت‌کننده و سفت‌کنندگی پوست

 • قابل استفاده در منزل

 • اثربخشی 45 روزه

جمع‌بندی 

در کلینیک‌های زیبایی از انواع دستگاه‌ها برای لاغری موضعی استفاده می‌شود. با این حال جدیدترین دستگاه لاغری را می‌توان طوری انتخاب کرد که با شرایط بدنی فرد مناسب و مطابق باشد. در بالا 5 مورد از این موارد را معرفی کرده‌ایم. برای انتخاب هر دستگاه باید با پزشک زیبایی خود در ارتباط باشید که بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.
 

پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند