۲۲۸۱۱۱
۸۶۷۲
۸۶۷۲

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

لیزر مو‌های زائد سبب می‌گردد که مو‌های زائد به طور کلی و برای همیشه کاهش یافته، نازک شوند و یا حتی در شرایطی از بین بروند. پیش از انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بهتر است نکاتی را بدانید.

از بین بردن مو‌های زائد ، همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و به خصوص بانوان بوده است. همین موضوع سبب گشته است که روش‌های مختلفی برای از بین بردن آن‌ها به میان آیند. ساده‌ترین روش از بین بردن مو‌های زائد، شیو کردن آن‌ها می‌باشد، اما این روش در برخی موارد ممکن است سبب افزایش حجم مو‌های زائد گردد. از همین رو روش‌هایی به وجود آمدند که می‌توانستند مو‌های زائد را از ریشه کنده و موجب کاهش روند رشدی آن‌ها شوند. روش‌هایی مانند اپیلاسیون و بند انداختن از جمله این روش‌ها بودند که به محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دست یافتند.

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

با روی کار آمدن روش لیزر مو‌های زائد، بسیاری از روش‌های از بین بردن مو‌های زائد کنار زده شد و این روش تبدیل به مهم‌ترین و بهترین روش از بین بردن مو‌های زائد گشت. لیزر مو‌های زائد سبب می‌گردد که مو‌های زائد به طور کلی و برای همیشه کاهش یافته، نازک شوند و یا حتی در شرایطی از بین بروند. البته این روش تنها در یک جلسه صورت نمی‌پذیرد و بسته به روش انتخابی، فرد ملزم است تعداد جلسات مشخصی را برای از بین بردن این مو‌های زائد بگذراند.

این جلسات در یک کلینیک لیزر مو‌های زائد انجام می‌شوند و کیفیت این کلینیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای اینکه بتوانید به مناسب‌ترین و بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد مراجعه نمایید، باید ابتدا با انواع دستگاه‌های لیزر مو‌های زائد آشنا شوید و بدایند یک کلینیک خوب در این زمینه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. در ادامه این مطلب با نی‌نی‌بان همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با لیزر مو‌های زائد، مزایای آن، انواع دستگاه لیزر و همچنین ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد با ما در میان بگذاریم.

لیزر مو‌های زائد چیست؟

پیش از اینکه با مفهوم لیزر مو‌های زائد آشنا شوید، بهتر است بدانید که کدام موها، موی زائد به حساب می‌آیند. به طور کلی هر موی ضخیمی و تیره رنگی که در قسمت‌هایی از بدن و صورت رشد می‌کند، موی زائد گفته می‌شود. این مو‌های زائد ممکن است به دلایل مختلفی به وجود آمده و یا رشد کنند. لیزر مو‌های زائد روشی نوین برای کاهش و نازک‌تر شدن این مو‌ها می‌باشد. در صورتی که بوجود آمدن و رشد مو‌های زائد شما علت خاصی داشته باشد و بیماری خاصی منجر به بوجود آمدن یا تشدید آن‌ها گردد، پیش از اقدام برای لیزر مو‌های زائد، باید نسبت به درمان آن اختلال یا بیماری اقدام نمایید.

لیزر مو‌های زائد فولیکول‌های مو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و به آن‌ها آسیب می‌رساند تا در روند رشد آن‌ها اختلال ایجاد نماید. این اختلال سبب می‌گردد که رویش مو‌ها به مرور متوقف شود و یا به شدت کاهش یابد. این روش اثرگذاری بسیار بالایی دارد و تا کنون توانسته رضایت افراد بسیار زیادی را جلب نماید.

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

افزایش محبوبیت این روش سبب گشته که تعداد کلینیک‌های لیزر مو‌های زائد افزایش یابد و در نتیجه افراد برای یافتن بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد دچار سردرگمی شوند. از آن جایی که ممکن است کلینیک‌های مختلف از دستگاه‌های متفاوتی استفاده کنند بهتر است پیش از انتخاب تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید.

مزایای مراجعه به کلینیک لیزر مو‌های زائد

کیلینیک لیزر مو‌های زائد مکانی است که در آن لیزر مو‌های زائد توسط افراد متخصص انجام می‌پذیرد. مراجعه به یک کیلینیک لیزر مو‌های زائد برای از بین بردن مو‌های زائد می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، اصلی‌ترین مزیت لیزر مو‌های زائد اثرگذاری بسیار زیاد این روش در کاهش و حتی از بین بردن مو‌های زائد می‌باشد.

معمولا این روش گزینه بسیار مناسبی برای از بین بردن مو‌های قسمت‌های خاصی از بدن مانند زیر بغل، خط بیکینی و لیزر واژن، پا، چانه، بازو و صورت می‌باشد. البته دستگاه‌های مختلف می‌توانند اثرگذاری‌های متفاوتی داشته باشند. برخی دیگر از اصلی‌ترین مزایای مراجعه به کلینیک لیزر مو‌های زائد به شرح زیر می‌باشند:

 • دقت بسیار بالا در مورد هدف قرار دادن مو‌های زائد، بدون آسیب رساندن به باقی قسمت‌های پوست
 • سرعت بسیار بالای انجام لیزر مو‌های زائد
 • ریزش مو‌های زائد پس از چند جلسه ابتدایی
 • عدم نیاز به شیو کردن و از بین مو‌ها به روش‌های مختلف دیگر
 • درد کمتر لیزر مو‌های زائد نسبت به روش‌هایی مانند اپیلاسیون

انواع دستگاه لیزر در کلینیک لیزر مو‌های زائد

از آن جایی که لیزر مو‌های زائد به محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم رسید، دستگاه‌های مختلفی توسط برند‌های مختلفی ساخته شدند تا برای از بین بردن مو‌های زائد مورد استفاده قرار گیرند. سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر می‌کند این است که بهترین دستگاه لیزر کدام دستگاه است؟ در پاسخ باید بگوییم که بهترین دستگاه لیزر مو‌های زائد می‌تواند بسته به نوع و رنگ پوست افراد متفاوت باشد. برخی از دستگاه‌ها ممکن است برای پوست‌های نازک گزینه مناسبی نباشند و یا برخی دیگر نیز می‌توانند سبب ایجاد تغییراتی در رنگدانه‌های پوستی شما شوند. پس پیشنهاد ما به شما این است که پیش از انتخاب بهترین روش به یک کلینیک لیزر مو‌های زائد مراجعه کنید و از آن‌ها بخواهید که شما را در انتخاب بهترین دستگاه لیزر راهنمایی کنند.

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

در ادامه به معرفی تعدادی از اصلی‌ترین دستگاه‌های لیزر که در بیشتر کلینیک‌های لیزر مو‌های زائد مورد استفاده قرار می‌گیرند، خواهیم پرداخت. این معرفی می‌تواند تا حدودی راهنمای شما در انتخاب روش مناسب باشد.

 • لیزر الکساندرایت

یکی از شناخته شده‌ترین دستگاه‌هایی که در بسیاری از کلینیک‌های لیزر مو‌های زائد مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه لیزر الکساندرایت می‌باشد. این دستگاه همچنین یکی از قدرتمندترین و مطمئن‌ترین دستگاه‌های لیزر نیز شناخته می‌شود. طول موج این دستگاه ۷۷۵ نانومتر است. استفاده از این دستگاه سبب می‌گردد که مقدار زیادی ملانین جذب پوست شده و در نتیجه مو‌های زائد از بین بروند. تعداد جلسات برای اثربخشی این لیزر نسبت به سایر دستگاه‌ها کمتر است و همین مزایا سبب گشته‌اند که کلینیک لیزر مو‌های زائد با دستگاه الکساندرایت گزینه بهتری برای عموم باشد.

 • لیزر دایود

دومین دستگاه لیزر پرطرفدار در بین مردم، دستگاه لیزر دایود می‌باشد. این دستگاه طول موجی حدود ۸۰۰ نانومتر دارد و نفوذ بیشتری در پوست دارد. این لیزر می‌تواند عوارضی مانند خارش پوست و خونریزی را در پی داشته باشد و به همین خاطر نیز محبوبیت آن کمتر از لیزر الکساندرایت است.

 • لیزر IPL

لیزر intense pulse light که به اختصار IPL گفته می‌شود، از نور و گرما برای رفع مو‌های زائد کمک می‌گیرد. البته این دستگاه را نمی‌توانیم دقیقا یک دستگاه لیزر بدانیم. زیرا IPL بیشتر یک ساطع‌کننده پرتو‌های تقویت شده نور است. از این دستگاه علاوه بر از بین بردن مو‌های زائد، به منظور جوانسازی پوست و درمان آکنه نیز استفاده می‌شود و همین موضوع سبب افزایش محبوبیت آن شده است. عوارض ناشی از این روش بسیار ناچیز است و استفاده از آن برای از بین بردن مو‌های زائد با هیچگونه نگرانی همراه نیست.

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

 • لیزر SHR

این دستگاه لیزر را می‌توانیم یکی از جدیدترین دستگاه‌ها بدانیم که دارای فرکانس ۷۷۵ نانومتر بوده و سرعتی بیشتر از لیزر دایود دارد. یک کلینیک لیزر مو‌های زائد با دارا بودن دستگاه لیزر SHR می‌تواند تمام مو‌های بدن را در ۳۰ دقیقه لیزر کند که این بدان معناست که سرعت این دستگاه بسیار بالاست.
از دیگر مزایای این دستگاه :

 • رفع موهای زائد بدون درد و احساس سوزش روی پوست
 • کاملا ایمن و بدون ایجاد سوختگی
 • بدون نیاز به ژل بدن حین انجام کار

رفع موهای زائد بدون درد، در زمان کوتاه تر و بدون سوختگی با دستگاه لیزر SHR میتواند یک انتخاب خوب باشد.

اگر تا‌کنون به یک مرکز متخصص پوست مراجعه نکرده‌اید و تصمیم دارید که لیزر موهای زائد انجام بدهید، همین الان تلفن را برداشته و برای گرفتن وقت از کلینیک زیبایی داکشا اقدام کنید.


بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر با مشکل انتخاب بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد مواجهید، آشنایی با ویژگی‌های بهترین کلینیک می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد به شرح زیر می‌باشند:

 • دارای مجوز

از آن جایی که استفاده از دستگاه‌های لیزر نیازمند تخصص و تبحر می‌باشد، لازم است که کارکنان یک کلینیک لیزر مو‌های زائد مجوز‌ها و تخصص‌های لازم را دارا باشند. این مجوز‌ها نشان می‌دهند که کارکنان این کلینیک لیزر مو‌های زائد دارای گواهینامه سپری کردن دوره‌های لازم و مورد نیاز می‌باشد. بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد همچنین دارای پروانه اشتغال مراکز کار با لیزر بوده و قابل اطمینان است.

 • مشاوره پیش از انجام

در بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد، پیش از آغاز جلسات لیزر، فرد از پزشک متخصصی مشاوره خواهد گرفت و در این مشاوره بهترین و مناسب‌ترین دستگاه لیزر برای او مشخص خواهد شد. همچنین پزشک در رابطخ با نتایج لیزر و همچنین مزایا و عوارض آن توضیح خواهد داد تا فرد بتواند با آگاهی کامل‌تری نسبت به لیزر مو‌های زائد اقدام نماید.

 • استفاده از بهترین دستگاه‌ها

بهترین کلینیک لیزر مو‌های زائد تنوع دستگاه‌های بیشتری دارد تا بهترین و مناسب‌ترین دستگاه برای هر فرد مورد استفاده قرار گیرد. هر یک از دستگاه‌ها به نوبه خود دارای مزایای بسیار زیادی هستند و این که کدام دستگاه می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد باید طی یک جلسه مشاوره توسط یک متخصص تعیین گردد.

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

کلینیک زیبایی داکشا

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

daksha_clinic

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

۰۹۳۳۷۵۸۸۴۳۲

۰۹۱۹۶۸۱۵۱۷۰

۰۹۹۰۹۸۰۴۰۳۱

کلینیک لیزر موهای زائد؛ کدام گزینه بهتر است؟

آدرس: میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، خیابان چهارم، پلاک۱، واحد۷، طبقه چهارم.

 • قیمت‌های مناسب

لیزر مو‌های زائد معمولا هزینه‌های چندان زیادی ندارد و هزینه آن نسبت به تاثیرگذاری آن کاملا منطقی می‌باشد. یک کلینیک معتبر در زمینه لیزر مو‌های زائد، قیمت‌های مناسبی دارد. البته لازم به ذکر است که باید از کلینیک‌های ارزان قیمت نیز دوری کنید. اگر قیمت خدمات از حد عادی پایین‌تر باشد، ممکن است اثربخشی روش کمتر شود و یا خطراتی را برای فرد به همراه داشته باشد. اما می‌توانید کلینیک‌هایی را بیابید که هزینه‌های استانداردتری دارند و مراجعه به آن‌ها عقلانی‌تر است.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.