۲۲۸۳۶۳
۱۴۹۹۹
۱۴۹۹۹

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

پیکر تراشی با لیزر لیپوماتیک چیست؟ روش‌های لاغری جدید در سال‌های اخیر کلی سر و صدا کرده‌اند؛ آیا این خدمات لاغری در کلینیک‌های زیبایی، واقعا خوش هیکل‌مان می‌کنند؟ عوارض پیکرتراشی با لیزر چیست؟ اصلا چقدر هزینه دارد؟ بیایید نی‌نی‌بان کلی اطلاعات در این زمینه آماده کرده‌ایم.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

درباره خوش هیکل شدن بدون ورزش و رژیم غذایی باید به روش‌های کاهش وزن کلینیکی، فکر کنید؛ مثلا می‎‌دانید، پیکر تراشی با لیزر چیست؟ بسیاری از افرادی که یک مشکل روحی - روانی، اضطراب یا افسردگی دارند، پرخوری عصبی می‌کنند، دوست ندارد از خوراکی‌های مورد علاقه‌شان بگذرند یا این‌که برای ورزش، تنبلی می‌کنند؛ برای پیکرتراشی شکم و پهلو با لیزر دنبال کلینیک زیبایی هستند. اولین سوال‌شان هم این است که هزینه پیکرتراشی با لیزر چقدر است؟ در ادامه به نکات مهمی که درباره این روش لاغری سرپایی نیاز دارید را گفته‌ایم؛ لطفا تا پایان صفحه همراه ما باشید.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

همه آنچه درباره پیکر تراشی با لیزر باید بدانید

پیکرتراشی با لیزر، نوعی روش سرپایی لاغری است که ادعا می‌شود، وزن افراد چاق را کاهش می‌دهد. در این روش با انواع دستگاه‌های لاغری لیزر، بافت چربی زیر پوست، در هم می‌شکند؛ پروب‌های لیزر این دستگاه‌ها به محل‌های چاق و بدشکل بدن، نصب می‌شوند و جلسه درمان آغاز می‌شود.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

پیکر تراشی با لیزر برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

بسیاری از کسانی که وزن بالایی دارند؛ به هیچ عنوان صبوری به خرج نمی‌دهند که با یک رژیم غذایی متعادل و سالم، ماهی حدود 4 کیلوگرم کم کنند و مثلا بعد از 1 سال با کاهش وزن چشم‌گیر روبه‌رو شوند؛ این افراد دنبال روش‌های لاغری سریع هستند تا از سختی‌های ورزش، در امان بمانند. پیکر تراشی با لیزر، اصلا به چنین افرادی توصیه نمی‌شود؛ زیرا اصلا یاد نگرفته‌اند پرخوری عصبی یا رژیم غذایی خود را کنترل کنند. این افراد با هر روش موضعی یا سریعی لاغر شوند؛ دوباره به عادت‌های غلط‌شان روی می‌‌آورند و دوباره چاق می‌شوند؛ شکم یا پهلو می‌آورند.

پیکر تراشی با لیزر برای افرادی موثر است که، رژیم غذایی متعادل و سالم دارند؛ به طور منظم ورزش‌های سبک تا حرفه‌ای را انجام می‌دهند اما برخی از بخش‌های بدنشان کمی چربی اضافه دارد؛ این مقدار چربی اندک با روش‌های موضعی از بین خواهد رفت. بنابراین از پیکر تراشی با لیزر، انتظارات واقعی داشته باشید.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

عوارض پیکرتراشی با لیزر چیست؟

پیکر تراشی چند عارضه جانبی دارد که در تحقیقات اخیر برخی متخصصان را نگران کرده است؛ مثلا پوست زیر عمل، بعد از جلسات مداوم ممکن است خیلی سفت شود؛ مسلما یک خانم و همسرش، دوست ندارند، بعد از پیکر تراشی با لیزر، با پوست سفت شکم و پهلو مواجه شوند.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

مهم‌ترین خطر پیکرتراشی با لیزر چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم،، پیکر تراشی با لیزر برای کسانی واقعا اثربخش است که وزن بالایی ندارند و حتی چربی موضعی، شکم، پهلو، بازو، ران، باسن یا حتی غبغب‌شان، واقعا کم است. افرادی که وزن بالا یا چربی موضعی خیلی زیادی دارند از قدرت‌های کم دستگاه پیکر تراشی با لیزر و جلسات محدود، جواب نمی‌گیرند. بنابراین افراد سوجو برای جلب مشتری، قدرت دستگاه را بدون توجه به سلامت فرد، بالا می‎‎‌برند و این روش غلط سبب سوختگی جدی پوست می‌شود.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

پیکر تراشی بدون جراحی چیست؟

پیکر تراشی بدون جراحی در اصل همان روش پیکر تراشی با لیزر است که طی آن بدن با روش‌های تهاجمی درگیر نمی‌شود. مسلما با استفاده از لیزر، فرد با ناراحتی‌های کمتری روبه‌رو است.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

مزایای پیکر تراشی با لیزر چیست؟

 • دوره نقاهت کوتاه‌تر
 • کبودی کمتر
 • نداشتن خونریزی

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

مراحل پیکرتراشی با لیزر لیپوماتیک چیست؟

هنگامی که لیزر به محل مورد نظر تابیده می‌شود؛ چربی‌های در هم شکسته باید به روشی از بدن خارج شوند؛ در این روش دستگاه مخصوص پیکر تراشی با لیزر لیپوماتیک، با مکش خلاء، چربی‌ها را از زیر پوست بیرون می‌کشد.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

آیا پیکر تراشی با لیزر لیپوماتیک مزایایی هم دارد؟

هنگامی که دو روش لیپوساکشن لیزردرمانی با هم ترکیب می‌شوند، اثرات این خدمات زیبایی لاغری افزایش می‌یابد اما گروهی از محققان می‌گویند این روش لاغری، با تابش لیزر، سبب تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شود و از افتادگی پوست هم جلوگیری می‌کند.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

پیکرتراشی شکم و پهلو با لیزر چیست؟

به خاطر این‌که بیشتر خانم‌ها با افزایش سن بعد از ۳۰ یا ۴۰ سالگی دچار اضافه وزن موضعی در ناحیه شکم و پهلو هسند؛ دستگاه‌های جدید،، مدرن و موثر پیکر تراشی با لیزر، برای همین نواحی طراحی می‌شوند. شرکت‌های مشهور و معتبر این دستگاه‌ها نیز، دقیقا برای اثربخشی روی همین نواحی تحقیقات خود را انجام می‌دهند. بنا به مطالعات علمی انجام شده، این آمارها درباره پیکر تراشی با لیزر شکم و پهلو به دست آمده است:

 • بیشتر بیماران زنان بالای 35 سال بوده‌اند.
 • ۷۵ درصد بیماران، خانم بوده‌اند.
 • بیشتر مراجعان پیکرتراشی شکم و پهلو را خواسته‌اند.
 • پزشکان توانسته‌اند ۳۰-۹۰ درصد چربی موضعی مورد نظر را خارج کنند.

پیکرتراشی با لیزر، یکی از بهترین روش‌های لاغری‌ست؟

هزینه پیکرتراشی با لیزر چقدر است؟

برای پیکر تراشی با لیزر باید به کلینیک‌هایی مراجعه کنید که دستگاه‌های مدرن و به روز دارند تا اثر لیزر دقیقا به عمق مورد نظر زیر پوست وارد شود؛ نه فقط باعث سوختگی پوست‌تان شود. هزینه چنین خدماتی طی جلسات متمادی، بسته به هدف فرد از پیکر تراشی با لیزر، بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان است.

بهترین کلینیک پیکر تراشی با لیزر کجاست؟

برای انتخاب محل انجام پیکر تراشی با لیزر، عجله نکنید. این روش درمانی باید به صورت واقع‌بینانه و منطقی برای‌تان انجام شود. پس سر فرصت، برای مشاوره مراجعه کنید؛ ببینید پزشکان متخصص آن کلینیک، به فکر سلامتی شما هستند یا تنها می‌خواهند بازاریابی کنند؟ اگر مثلا پزشک جراح پلاستیک کلینیک زیبایی به شما توصیه کرد، ابتدا وزن‌تان را کم کنید؛ سپس برای زدودن چربی‌هایی که با رژیم و ورزش از بین نرفته‌اند، به کلینیک او مراجعه کنید؛ احتمالا چنین پزشکی قابل اعتماد است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از پزشکان کلینیک نی‌نی‌بان هم کمک بگیرید.

منبع: webmd

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.