۲۲۸۳۷۳
۴۸۳۴
۴۸۳۴

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

در این صفحه نی‌نی‌بان به معرفی بهترین سالن زیبایی جردن پرداخته‌ایم. اینجا بررسی کرده‌ایم که یک آرایشگاه خوب چه ویژگی‌هایی دار؟ آیا تراکت هر آرایشگاهی را که دیدیم باید به آن مراجعه کنیم؟ بهترین سالن زیبایی تهران در محدوده جردن، فقط در اینستاگرام معرفی می‌شود؟ لطفا با ما همراه باشید.

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

لوکس ترین سالن های زیبایی تهران چه ویژگی‎هایی دارند؟ همان‌طور که در مقدمه این مطلب اشاره کردیم؛ معرفی بهترین سالن زیبایی جردن و مناطق اطراف آن، توسط بلاگرهای اینستاگرام، نباید ملاک انتخاب آرایشگاه توسط شما باشد. برای انتخاب بهترین آرایشگاه در جردن باید به موارد مهم دیگری توجه کنید؛ تا پایان این مطلب قدم به قدم بیایید؛ تا کارشناس شناخت بهترین سالن زیبایی تهران بشوید.

در بخشی از این مقاله می‌خوانید:

 • فاکتورهای مهم در انتخاب و معرفی بهترین سالن زیبایی جردن
 • در واحد اداری - تجاری یا یک خانه ویلایی هستند
 • طراحی اصولی دکوراسیون سالن زیبایی
 • تجهیزات سالن زیبایی لوکس
 • سرشور با قابلیت چرخش و تنظیم ارگونومیک
 • پرسنل مجرب و تکنیک‌های روز
 • مواد شیمیایی و آرایشی مرغوب

مطلب پیشنهادی: ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب چیست؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

فاکتورهای مهم در انتخاب و معرفی بهترین سالن زیبایی جردن

حالاکه می‌خواهیم بهترین سالن زیبایی جردن را معرفی کنیم؛ به خاطر این‌که منطقه جردن در تهران، از مناطق اعیان نشین مدرن در دهه 1370 و 1380 است؛ باید به ویژگی‌های لوکس و آیتم‌های تامین‌کننده رفاه مشتری، حتما توجه کنید.

مطلب پیشنهادی: یک آرایشگاه خوب برای رنگ مو در شمال تهران!

۱ - در واحد اداری - تجاری یا یک خانه ویلایی هستند

درست است که آرایشگری ریشه در هنر زیبایی دارد؛ هر آرایشگری حتی روی یک صندلی غذاخوری آشپزخانه هم می‌تواند مشتری خودش را به زیباترین حالت ممکن بیاراید؛ با این‌حال در سال‌های اخیر، خدمات سالن زیبایی بسیار باید حرفه‌ای باشد و سیستم مدیریت یکپارچه‌ای بر آن نظارت کند. بنابراین هنگام معرفی بهترین سالن زیبایی جردن اولین نکته را به محل آرایشگاه اختصاص می‌دهیم. یک آرایشگاه مدرن، لوکس و حرفه‌ای در یک ساختمان اداری - تجاری بنا شده است.
همچنین آرایشگاه‌هایی که خیلی دقیق‌تر و حرفه‌ای عمل می‌کنند؛ یک خانه ویلایی را به سالن زیبایی اختصاص می‌دهند؛ تا بانوان بتوانند به راحتی و آسایش در محیط آرایشگاه تردد کنند. بدون این‌که دیگر ساکنان یا کسانی که در ساختمان اداری - تجاری رفت و آمد دارند؛ مزاحم آنها شوند.

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

۲ - طراحی اصولی دکوراسیون سالن زیبایی

بعد از این‌که محل سالن زیبایی را بررسی کردید، به نکته دوم لیست معرفی بهترین سالن زیبایی جردن توجه داشته باشید. موسسان یک آرایشگاه حرفه‌ای لوکس، به رفاه حال مشتریان خود توجه می‌کنند؛ بنابراین فضای داخلی بهترین سالن زیبایی تهران، مثلا در ناحیه جردن، باید توسط یک دیزاینر به صورت اصولی طراحی شده باشد تا ازدحام مشتریان و پرسنل، همچنین بوی مواد شیمیایی و سرو صدای دستگاه‌ها، سبب سلب آسایش مشتریان نشود.

مطلب پیشنهادی: عوارض آرایش در بارداری چیست؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

3 - تجهیزات سالن زیبایی لوکس

در یک سالن زیبایی خوب باید تمام تجهیزات و وسایل درجه 1 باشند. در فهرست معرفی بهترین سالنن زیبایی جردن، چند مورد از تجهیزاتی که در لوکس ترین سالن های زیبایی تهران وجود دارند را معرفی می‌کنیم:

مطلب پیشنهادی: خطرات آرایش برای کودکان را جدی بگیرید!

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

4 - سشوار کلاهی از رده خارج است

برای انواع روش‌های آراستن مو، دیگر سشوار کلاهی استفاده نمی‌شود؛ در عوض از این سشوارهای حرفه‌ای به کار می‎رود تا باد گرم با قدرت و از فاصله درست به سر بخورد؛ همچنین فضای بسته سشوار کلاهی سبب تشنج، غش یا سردرد نشود.

مطلب پیشنهادی: صدای سشوار برای گوش بچه خطر داره یا آرامش می‌کنه؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

5 - سرشور با قابلیت چرخش و تنظیم ارگونومیک

یک آرایشگاه خوب هنگام شستن موی سر مشتری، او را مجبور نمی‌کند که موهایش را در سینک دستشویی یا ظرفشویی بشوید. خم شدن در سینک سبب آسیب به کمر می‌شود. در معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، به این نکته هم دقت کنید که سرشورهای جدید به جز داشتن صندلی یا کاناپه‌ای برای دراز کشیدن، قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع را دارند؛ یعنی محل قرار گرفتن گردن در سینک سرشور قابل تنظیم است؛ ارتفاع آن نیز برای آرایشگر تنظیم می‌شود.

مطلب پیشنهادی: اپیلاسیون در بارداری ضرر دارد؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

6 - پرسنل مجرب و تکنیک‌های روز

بسیاری از آرایشگاه‌هایی که خدمات ضعیفی را ارائه می‌دهند؛ برای این‌که مشتری شکایتی نکند؛ بدون‌این‌که به نظر او توجهی داشته باشند؛ مدل‌های قدیمی و بدشکلی را روی صورت و موی او اجرا می‌کنند و مرتب به او می‌گویند که زیبا شده است.
پرسنل یک آرایشگاه لوکس باید در هر فصل برای دیدن دوره‌های جدید مد آرایش مو و صورت به آرایشگران مطرح دنیا مراجعه کنند تا جدیدترین متدها را بیاموزند. در معرفی بهترین سالن زیبایی جردن به این موارد نیز توجه کرده‌ایم.

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

7 - مواد شیمیایی و آرایشی مرغوب

در یک آرایشگاه لوکس حرفه‌ای از لوازم آرایش بسیار مرغوب استفاده می‌شود. برندهای مطرح لوازم آرایش و مواد شیمایی رنگ مو و دکلره حتما باید جلوی چشم مشتری استفاده شوند.

مطلب پیشنهادی: برای مراقبت از مو، محصولات باکیفیت بخرید.

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

8 - لاین‌های حرفه‌ای خدمات گوناگون

هنگام انتخاب و معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، به این نکته هم دقت کردیم که موسسان آرایشگاه، در هر لاین خدماتی چندین فرد متخصص را داشته باشند؛ تا مشتریان برای گرفتن خدمات معطل نشوند.

مطلب پیشنهادی: کاشت ناخن در بارداری ممنوع است؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

9 - پارکینگ خودروی اختصاصی

بسیاری از آرایشگاه‌های محدوده جردن تهران، برای مراجعه دردسرآفرین‌اند؛ چراکه خانم‌ها نمی‌توانند با چهره آرایش‌شده مقداری از مسیر را پیاده طی کنند تا به محل پارک خودروی‌شان برسند . آرایشگاه‌های که به رفاه حال مشتریان توجه دارند؛ پارکینگ اختصاصی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند تا آسایش بانوان تامین شود.

مطلب پیشنهادی: صندلی ماشین کودک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

10 - کافی‌شاپ و رستوران در آرایشگاه

هنگامی که خانمی برای انجام خدمات زیبای به یک آرایشگاه مراجعه می‌کند؛ معمولا چند خدمات را با هم دریافت می‌کند؛ مثلا رنگ ریشه، ترمیم ناخن، برداشتن ابرو و اپیلاسیون. بنابراین یک خانم حداقل 3-4 ساعت در آرایشگاه به سر می‌برد. برای معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، دقت کردیم که موسسان برای تشنگی و گرسنگی مشتریان هم خدماتی دارند؟ یک بار نوشیدنی، کافی شاپ کوچک یا رستوران جذاب، در فضای آرایشگاه، طی شدن زمان طولانی آرایشگاه رفتن را بهتر می‌سازد برخی از آرایشگاه‌ها پذیرایی را روی خدمات‌شان دارند و گروهی دیگر تامین مواد غذایی را در نظر گرفته‌اند اما مشتریان باید خودشان هزنیه منو را پرداخت کنند.

مطلب پیشنهادی: باغ رستوران خوب در اطراف تهران سراغ دارید؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

11 - محل بازی کودکان

خانمی که برای دریافت خدمات زیبایی مراجعه می‌کند؛ ممکن است بچه کوچک داشته باشد که در سن مهد کودک نیست یا به هر دلیلی نمی‌توانسته در مهد حضور داشته باشد. داشتن یک فضای بازی شامل تاب، سرسره، الکلنگ، استخر توپ یا لوازم بازی کودکانه برای سرگرمی کودکان در معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، مهم است. همچنین برخی از سالن‌های آرایش خوب مربی یا پرستار بچه مجرب هم دارند تا مادر با خیال راحت به زیبایی خود بپردازد.

مطلب پیشنهادی: چطور به بچه یاد بدهیم که از آرایشگاه نترسد؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، نظر شما چیست؟

در این فهرست 10 مورد از سالن‌های مشهور جردن را می‌بینید؛

 1. سالن زیبایی گلاره
 2. سالن زیبایی عروس سرا
 3. سالن زیبایی احمدوند
 4. سالن زیبایی فهیمه
 5. سالن زیبایی مریم معتضدی
 6. سالن زیبایی گل آرایه
 7. سالن زیبایی پارس عروس
 8. سالن زیبایی شیده
 9. سالن زیبایی ترانه شهریاری
 10. سالن زیبایی مهدیس

مطلب پیشنهادی: برای رزرو وقت آرایشگاه این اپلیکیشن را بریزید!

معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این‌دفعه کدام‌‌یکی را بروم؟

بهترین آرایشگاه در جردن کدام است؟

این فهرست معرفی بهترین سالن زیبایی جردن به انتخخاب نی‌نی‌بان بود؛ شما چه نظری دارید؛ سالن زیبایی خوبی در جردن می‌شناسید که به ما و سایر خوانندگان نی‌نی‌بان معرفی کنید؟ لطفا با ما در ارتباط باشید. در صورتی‌که که به هر یک از مواد آرایشی در آرایشگاه حساسیت پیدا کردید؛ می‌توانید از پزشکان متخصص کلینیک نی‌نی‌بان مشاوره بگیرید.

خلاصه
علاوه بر تجهیزات، بهداشت و پرسنل مجرب آرایشگاه، یکی از مواردی که باید در انتخاب آرایشگاه به آن دقت کنید این است که در یک واحد تجاری قرار گرفته باشد. از انتخاب مواد شیمیایی و آرایشی مرغوب توسط آرایشگرها هم مطمئن شوید.

مطالب پیشنهادی

برای پیشگیری از کرونا در آرایشگاه‌ها به چه نکاتی دقت کنیم؟

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران کیه؟

منبع: allure

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.