۲۲۸۴۰۵
۷ نظر
۶۰۹۹۷
۷ نظر
۶۰۹۹۷

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو ابرو، یک روش برای پاک کردن تاتوی ابروست که همیشه مزایا یا عوارض آن مورد بررسی متخصصان و خود بانوان بوده است. برای این‌که بخواهید رنگ تاتو یا مدل فیبروز، هاشور یا هر روش دیگر تاتوی ابرو را از بین ببرید یا اصلاح کنید؛ در نی‌نی‌بان به پاک کردن تاتو ابرو با ریموور پرداخته‌ایم.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور یکی از خدمات زیبایی مهم است که برای از بین بردن رنگ و طرح تاتوی ابرو، روی صورت تمجام می‌شود. در این صفحه نی‌نی‌بان انواع روش‌های ریموو تاتو ابرو را توضیح داده‌ایم. همچنین بررسی کرده‌این که آیا روش‌های خانگی ریموو ابرو، موثراند یا خیر؛ اگر به این موضوع علاقمندید؛ لطفا تا پایان صفحه همراه ما باشید.
کار اصلی ریموور در پاک کردن تاتو ابرو بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوها با یک محلول اسید میوه خارج می‌شوند، یا این‌که به رنگ خاکستری کم‌رنگ در‌می‌آیند. چنانچه رنگ به صورت کامل خارج شود نیازی به ملانین‌سازی نیست، اما اگر تاتو کمرنگ شده باشد، لازم است در ترمیم بعدی، از رنگ‌دانه‌سازی استفاده شود.

آنچه در این صفحه می‌خوانید:

 • پاک کردن تاتو ابرو با ریموور چگونه انجام میشود؟
 • ریموو ابرو یعنی چه؟
 • ریموو ابرو با لیزر؟
 • پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل کار درستی است؟
 • ریموو فیبروز
 • ریموو هاشور
 • عوارض ریموو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور چگونه انجام میشود؟

ریموو ابرو همیشه با روش‌هایی انجام می‌شود که طی آن با یک تکنیک شیمیایی یا فیزیکی، رنگ تاتو ابرو تجزیه شده یا با موادی پوشانده می‌شود. این روش از بین بردن تاتو ابرو برای کسانی مناسب است که طرح تاتوی ابروی خود را دوست ندارند یا به هر دلیلی از مدل آن خسته شده‌اند؛ مثلا زمانی ابروهای قیطونی مد بوده یا ابروی پهن؛ اما حالا چون دیگر مد نیست؛ فردی که تاتوی ابرو داشته، مجبور است خدمات تاتوی ابرو را انجام دهد.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو ابرو یعنی چه؟

ریموو ابرو یا ریموو تاتو ابرو، تکنیک اصلاح مدل تاتوی ابرو است؛ به این روش که رنگ تاتو ناپدید می‌شود؛ انگار بخواهید خطوط یک نقاشی را پاک کنید.

روش‌های ریموو ابرو چیست؟

 • ریموو ابرو با لیزر: یک روش فیزیکی
 • ریموو ابرو با مواد: یک روش شیمیایی

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو ابرو با لیزر

ریموو ابرو برای از بین بردن تاتو می‌تواند به کمک لیزرهای مخصوص انجام شود. روش ریموو ابرو با لیزر بهترین روش پاک کردن تاتو است. در این روش طیف‌های رنگ‌های شیمیایی تاتو، با طول موج مشخصی که دارند؛ به کمک لیزر سوزانده شده و از بین می‌روند.

ریموو ابرو با لیزر باید کجا انجام شود؟

ریموو ابرو با لیزر را فقط باید در کلینیک‌های معتبر لیزر انجام بدهید؛ در غیر این صورت ممکن است عواقب بدی در انتظارتان باشد؛ زیرا ریموو ابرو با لیزر یکی از خدمات تخصصی پزشکی پوست و مو است.

ریموو ابرو چند جلسه است؟

برای ریموو ابرو با لیزر معمولا یک جلسه کافی است؛ با این حال اگر رنگ به خصوصی در مواد تاتو باشد که مقاومت زیادی داشته باشد؛ معمولا برای ریموو رنگ تاتو باید چند جلسه مراجعه کرد؛ تا در هر جلسه طیف به خصوصی از رنگ حذف شود. معمولا رنگ مشکی که ترکیبی از چند رنگ است، مقاومت بیشتری دارد.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو ابرو مواد خاصی دارد؟

دومین روش ریموو ابرو به روش شیمیایی است. در این تکنیک یا مواد رنگبر به زیر پوست تزریق می‌شوند یا تاتوکار با استفاده از رنگ سفید، روی رنگ قبلی را می‌پوشاند. این روش به لحاظ علم پزشکی، توصیه نمی‌شود. زیرا مواد شیمیایی رنگ بر بسیار قوی‌اند و خطرات سوزش و حساسیت دارند؛ از طرفی ترکیب رنگ سفید با مواد قبلی خود عامل ماندگاری و ایجاد رنگی بدشکل است.

ریموو ابرو برای کدام رنگ‌ها سخت‌تر است

معمولا ریموو رنگ تاتوی ابرو برای این رنگ‌های مشکی خالص ساده‌تر است. اما رنگ‌های شرابی یا ترکیبی خیلی سخت پاک می‌شوند و هزینه لیزر را هم افزایش می‌دهند.

دیگر روش‌های ریموو ایرو چیست؟

در برخی موارد که ریموو ابرو با لیزر به درستی انجام نشود؛ ممکن است به خاطر وجود رنگ‌های مختلف در تاتوی ابرو، بسیاری از طیف‌های مورد استفاده اشعه لیزر جواب ندهند؛ بنابراین ممکن است پزشک متخصص پوست و مو، روش درم ابریژن را توصیه کند. در این روش پوست با روش‌های پزشکی، خراشیده می‌شود و رنگ از لایه‌های زیری پوست بیرون می‌آید.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل کار درستی است؟

برخی افراد به دنبال دیدن تبلیغات ماهواره‌ای و اینستاگرامی، مواد یا محصولاتی را تهیه می‌کنند که ریموو ابرو خانگی را انجام دهند. این مواد از دسته ریموورهای شیمیایی هستند؛ اگر قوی باشند، حساسیت‌ می‌آورند. اگر هم ضعیف باشند؛ تاثیری ندارند. پس لطفا پول اضافه برای خرید مواد ریموو ابرو در منزل نپردازید.

فقط از پس هزینه ریموو ابرو خانگی برمی‌‍‌یام!

بسیاری از بانوانی که قبلا هزینه تاتو پرداخت کرده‌اند؛ حالا به هردلیلی، نمی‌توانند مدل آن را تحمل کنند؛ دوست دارند که ریموو ابرو خانگی را تجربه را انجام دهند. اولین و مهم‌ترین دلیل‌شان هم ارزان بودن این روش است. هیچ متخصصی این روش را توصیه نمی‌کند. دربازه هزینه ارزان ریموو ابرو در خانه هم اصلا خودتان را گول نزنید. این روش اگرچه در مقابل ریموو ابرو با لیزر، ارزان‌تر است؛ اما انگار هزینه آن محصول را دور ریخته‌اید؛ زیرا هیچ اثری چشم‌گیر و موثری ندارد.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو فیبروز ابرو چطور انجام می‌شود؟

برای ریموو فیبروز ابرو، باید مثل سایر روش‌های تاتو، از لیزر کمک بگیرید. لیزردرمانی برای از بین بردن تاتو، حتما باید در کلینیک زیبایی انجام بشود.

ریموو هاشور ابرو چه روشی دارد؟

برای ریموو هاشور ابرو باید از روش‎‎های ذکر شده به کار برید. زیرا هاشور نیز نوعی تاتو با خطوط ظریف است.

ریموو ابرو با مواد گیاهی کار صحیحی است؟

برای ریموو ابرو اگر روشی به جز روش لیزر را استفاده کنید؛ در دسته روش شیمیایی قرار می‌گیرد. این روش‌های شیمیایی ممکن است با استفاده از مواد استخراج شده از گیاهان باشند. برای این موضوع باید توجه کنید که مواد شیمیایی چه در صنعت تولید شده باشند؛ چه از منبع گیاهی استخراج شده باشند؛ همگی اثری مشابه دارند و در مقایسه با لیزر چندان رضایت‌بخش نیستند.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

ریموو تاتوی ابرو البته عوارضی دارد از جمله:

 • ایجاد زخم
 • درد
 • عفونت
 • هزینه بالا
 • تورم
 • قرمزی

در ادامه تمام این عوارض احتمالی ریموو تاتوی ابرو را بررسی می‌کنیم.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

عوارض ریموو ابرو چیست؟

به دنبال بررسی روش‎های ریموو تاتوی ابرو به این جا رسیدیم؛ که از روش لیزر بهره ببریم؛ درباره این روش موثر هم اطلاعاتی را باید داشته باشید؛ اگر این موارد را رعایت کنید؛ عوارض جانبی ریموو ابرو کمتر یا خفیف‌تر در شما بروز می‌کند.

1) ریموو ابرو جای زخم دارد

باید حتما در نظر داشته باشید، لیزر اگرچه یک روش فیزیکی حرارتی است؛ با این حال سوزاندن رنگ با لیزر می‌تواند زخم و اسکار پوستی ایجاد کند. خصوصا اگر پوست تیره دارید، ممکن است دچار سوختگی با لیزر شوید. پس حتما باید برای ریموو ابرو، نزد متخصص پوست و موی باتجربه بروید؛ همچنین در کلینیکی این خدمات را انجام دهید که لیزرهای جدید با طیف‌های موثر برای تاتو دارند.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

۲) بعد از ریموو ابرو آنتی بیوتیک نیاز است

به دلیل تهاجمی بودن روش لیزر برای پوست‌های حساس، ممکن است پوست حساس و مستعد عفونت شود. بنابراین اگر پزشک متخصص پوست و مو صلاح دانست؛ باید حتما از پماد آنتی بیوتیک موثر،در محل ریموو ابرو، استفاده کنید.

۳) درد غیرقابل تحمل در حین ریموو ابرو

برخی بانوان هنگام ریموو ابرو با لیزر درد دارند. گاهی اعصاب صورت افراد در ناجیه چشم و ابرو، بسیار حساس‌تر است. مثلا شاید افرادی درد اپیلاسیون را تحمل کنند اما برداشتن ابرو، برای‌شان زجرآور باشد. به این افراد توصیه می‌کنیم پزشک متخصص پوست و مو را قبل از شروع خدمات ریموو ابرو با لیزر، از سابقه درد خود مطلع کنند. پزشک برای قابل تحمل شدن شرایط، برای افراد، پماد ضد درد تجویز می‌کند.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

4) هزینه ریموو ابرو گران است

بسیاری افراد درباره ریموو ابرو، اطلاعاتی به دست می‌آورند و برای پاک کردن تاتو به روش لیزر، بسیار اقتصادی رفتار می‌کنند. واقعیت این است که هزینه ریموو ابرو با لیزر برای یک کلینیک بیشتر برای هزینه‌های دستگاه لیزر است. در صورتی‌که تاتوکارها هزینه چند میلیونی را بیشتر به خاطر دستمزد حودشان دریافت می‌کنند.

5) نور آفتاب در روند ریموو ابرو موثر است

نور آفتاب دارای اشعه نافذ UV است؛ این اشعه بر رنگ تاتو اثر دارد و مقاومت رنگ را زیاد می‌کند. بنابراین هنگامی که قصد مراجعه برای خدمات ریموو ابرو با لیزر را دارید؛ حتما باید از ضدآفتاب مناسب استفاده کنید تا روند ریموو درست پیش برود.

پماد برای جای زخم ریموو ابرو چی خوبه؟

اگر در اثر ریموو ابرو با لیزر دچار اسکار شدید؛ پمادهایی دربازار وجود دارند که می‌توانند؛ اثر اسکار را کاهش دهند. به همین خاطر حتما از مسئولان کلینیک لیزر و پزشک متخصص پوست و مو در زمینه این پمادها سوال بپرسید. آنها موثرترین محصول بازار را که در داروخانه‌های معتبر موجود است را برای‌تان تجویز می‌کنند.

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

قیمت ریموو ابرو چقدر است؟

برای ریموو ابرو با لیزر باید جلسه‌ای حداقل 500 هزار تومان پرداخت کنید؛ هرچه کلینیک لیزر تجهیزات قوی‌تر و جدیدتری داشته باشد؛ دستگاه‌ها به روز باشند و متخصص پوست و مو، تجربه بیشتری در زمینه ریموو رنگ ابرو، داشته باشد؛ هزینه هر جلسه لیزر بالاتر می‌رود. در نظر داشته باشید؛ ریموو ابرو با رنگ سفید تاتو نیز حدود ۲-۳ میلیون هزینه دارد که به صرفه است تا روش موثر لیزر را انتخاب کنید.

ریموو تاتو ابرو در خانه، آرایشگاه یا کلینیک؟

برای ریموو تاتو ابرو حتما به کلینیک لیزر مراجعه کنید؛ همانطور که اشاره کردیم؛ سایر روش‌های ریموو ابرو، به جز لیزر بسیار خطرناک‌اند؛ فقط هزینه‌ای پرداخت می‌کنید که در عمل نتیجه بخش و موثر نیست. اگر دوست دارید در انتخاب کلینیک مجهز و خوب لیزر، اطلاعات مفید داشته باشید؛ می‌توانید از پزشکان نی‌نی‌بان کمک بگیرید.

منبع: glamour

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • mona
   درباره پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

   سلام من ابروهامو دیشب ریموو کردم آیا بعد خوب شدن زخمها جای زخم از بین میرود؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  • بدون نام
   درباره پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

   سلام ،من چند جلسه. لیزر ابرو انجام دادم و رنگ مشکی بود ولی الان به رنگ صورتی دراومده آیا اگر لیزر رو ادامه بدم این رنگ صورتی پاک میشه

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  • اعظم
   درباره پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

   ببخشید میخوام ابروهامو پاک کنم

  • سپیده
   درباره پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموو آیا برای زنان مشکل ساز است ؟

   ممنون خوب بود

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام، ممنون از توجه و لطف شما

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.