۲۲۸۸۸۸
۱۴۲۱۸
۱۴۲۱۸

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس یکی از مواردی است که در مراسم عروسی برای عروس خانم‌ها بسیار مهم است. عموماً طوری انتخاب می‌شود که در تمام طول روز دوام بیاورد، و چهره عروس در عکاسی زیبا به نظر برسد. با جدیدترین میکاپ لایت عروس آشنا شوید.

آرایش عروس یکی از مواردی است که در مراسم عروسی برای عروس خانم‌ها بسیار مهم است. عموماً طوری انتخاب می‌شود که در تمام طول روز دوام بیاورد، و چهره عروس در عکاسی زیبا به نظر برسد. با جدیدترین میکاپ لایت عروس آشنا شوید.

آرایش عروس یکی از مواردی است که در مراسم عروسی بسیار مهم است و طوری انتخاب می‌شود که در تمام طول روز دوام بیاورد.

درست مانند آرایش معمولی، سبک‌های زیادی وجود دارد که با توجه به سلیقه و سبک جشن‌تان می‌توانید انتخاب کنید. مکاپ طبیعی ، زمستان، تابستان، پرنعمت، دودی، دراماتیک و یا رژلب قرمز باشد. انتخاب گزینه‌ها تقریباً بی پایان هستند.
شما می‌خواهید چیزی را انتخاب کنید که منعکس کننده شما و زیبایی شما باشد، اما بهترین ویژگی‌های شما را نیز به نمایش بگذارد.

آنچه در این مقاله در خصوص آرایش عروس می‌خوانیم

 1. آرایش عروس چیست؟
 2. آرایش عروس طبیعی
 3. آرایش عروس کلاسیک
 4. آرایش عروس دراماتیک
 5. آرایش عروس بوهمیایی
 6. آرایش عروس در زمستان
 7. آرایش عروس پر زرق و برق
 8. آرایش عروس با رژلب قرمز
 9. آرایش عروس با Smokey Eye
 10. چگونه آرایش عروسی خود را انتخاب کنیم؟
 11. انواع آرایش عروس که هر عروس خانمی باید بداند!

چگونه آرایش عروسی خود را انتخاب کنیم؟

انتخاب آرایش عروسی شما می‌تواند بسیار مشکل باشد. برای انتخاب آرایش عروسی خود موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • فصل
 • مکان عروسی
 • محل برگزاری عروسی
 • تم و لباس عروسی شما
 • رنگ پوست و ته رنگ و آرایش معمولی شما

جدیدترین میکاپ لایت عروس
اگر یک عروسی تابستانی ساحلی برگزار می‌کنید، بهتر است به سراغ یک عروسی سبک بروید، در حالی که اگر عروسی زمستانی را در برف برگزار می‌کنید، این فرصت عالی است تا چیزی دراماتیک‌تر را به تصویر بکشید. البته، شما همچنین نمی‌خواهید هنگام قدم زدن در راهرو غیرقابل تشخیص به نظر برسید، بنابراین اگر معمولا آرایش نمی‌کنید، به سراغ چیز‌های طبیعی‌تر بروید.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

انواع آرایش عروس که هر عروس خانمی باید بداند!

پس از نهایی کردن لباس‌های عروسی، وظیفه بزرگ بعدی شما این است که یک آرایشگر را رزرو کنید.
اما حتی قبل از اینکه یک حرفه‌ای را به پایان برسانید، باید به این فکر کنید که چه ظاهری برای شما مناسب‌تر است. در حالی که ممکن است به یک مکاپ خاص علاقه داشته باشید، عواملی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، مانند اینکه آیا این رنگ با نوع پوست، لباس و جشن شما مطابقت دارد یا خیر.

بیشتر بخوانید: آرایش موی بلند ساده، از نظر آرایشگران حرفه‌ای!

انتخاب مدل آرایش عروسی مناسب برای روز عروسی شما می‌تواند بسیار مشکل باشد. همچنین بسیاری از سبک ها، انتخاب‌ها و روند‌های زیبایی می‌توانند فرآیند تصمیم گیری شما را پیچیده کنند.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس طبیعی

آخرین چیزی که در روز عروسی خود به آن نیاز دارید این است که نگران آرایش خود نباشید و اینکه آیا آرایش، همچنان تازه و زیبا باقی می‌ماند یا خیر! آرایش طبیعی برای تضمین ماندگاری تمام روز، تمرکز بر روی پوست شبنم‌دار و سایه‌های چشم خنثی بسیار ایده‌آل است.

داشتن آرایش طبیعی عروس یک انتخاب عالی است، زیرا ویژگی‌های شما را برجسته می‌کند و به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که بهترین نسخه از خود در روز عروسی‌تان هستید.

داشتن آرایش طبیعی عروس یک انتخاب عالی است، زیرا ویژگی‌های شما را برجسته می‌کند و به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که بهترین نسخه از خود در روز عروسی‌تان هستید.

بیشتر بخوانید: لوازم آرایش در بارداری، ضروری است؟!

آرایش عروس کلاسیک

آرایش کلاسیک یک گزینه عالی برای روز بزرگ شما است، زیرا در عین ظرافت، جاودانه خواهید بود و از مد نمی‌افتد. برای رسیدن به این ظاهر، به سراغ آرایش چشم‌های ساده با رنگ‌های قهوه‌ای مخملی و بسته به فرم چشم خود بروید، از یک خط چشم تمیز استفاده کنید.

برای لطیف‌تر کردن بیشتر ظاهر، خط چشم قهوه‌ای تیره را به جای مشکی، همراه با رژ لب صورتی گلگون امتحان کنید. توجه داشته باشید که در مورد برنز کننده‌ها زیاده روی نکنید، ویژگی‌های طبیعی خود را تقویت کنید و برای یک زرق و برق کلاسیک در تمام روز آماده شوید.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس دراماتیک

شما هم می‌توانید آرایش عروسی بی عیب و نقص و رمانتیکی داشته باشید و در همان زمان بیانیه‌ای بسازید. برای داشتن یک استایل دراماتیک تر ، به سراغ مژه‌های پرپشت و خط چشم ضخیم بروید که با رنگ‌های قهوه‌ای دودی ترکیب شده اند.

بیشتر بخوانید: آرایش کردن در بارداری، بایدها و نبایدها

برای چشم‌های بزرگ‌تر، خط چشم مدادی را در خط آب خود بکشید تا چشم‌هایتان برجسته شود، و برای چشم‌های کوچک‌تر، خط چشم را پهن‌تر بکشید تا چشم‌ها درست‌تر شود. با توجه به تم دراماتیک، یک رژلب نود را انتخاب کنید، زیرا ممکن است یک لب پررنگ برای آرایش صورت شما خیلی زیاد باشد. برای تکمیل این آرایش، به آرامی فریم صورت خود را با یک برنز کننده آغشته کنید تا رنگ‌های عمیق سایه چشمتان را تحسین کند.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس پر زرق و برق

کلید آرایش زیبای عروسی این است که آن را نسبتاً نرم، اما همچنان زنانه و شیک نگه دارید. یک ظاهر عروس پر زرق و برق لباس عروسی شما را به سطح بالاتری می‌برد و ویژگی‌های شما را به جذاب‌ترین شکل ظاهر می‌کند.

کلید آرایش زیبای عروسی این است که آن را نسبتاً نرم،
اما همچنان زنانه و شیک
نگه دارید.

ابرو‌ها را پرپشت و طبیعی نگه دارید، با چشم‌های طلایی برای سایه‌ای ماندگار بهتر است که لایه‌های ضخیم ریمل را در مژه‌های بالا و هم پایین بزنید و برای خانم‌هایی که مژه‌های کوتاه‌تر دارند، در استفاده از مژه مصنوعی نترسید.

برای داشتن چشم‌هایی زیباتر ، از یک مداد چشم مسی در امتداد خط مژه بالایی برای عمق بیشتر استفاده کنید و آن را با هم مخلوط کنید تا خط شدید نباشد. اطمینان حاصل کنید که سایه لب و گونه خود را با رنگ سایه چشم خود هماهنگ کنید تا ظاهری بدون نقص داشته باشید.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس با Smokey Eye

شما هنوز هم می‌توانید آرایش چشم دودی رمانتیکی داشته باشید بدون اینکه برای روز عروسی خود با آرایشی خیلی سنگین یا تیره به نظر برسد. به سراغ پالت خاکستری زغالی بروید، سایه‌های تیره‌تر در گوشه‌های بیرونی چشم و روشن‌تر روی پلک ایجاد کنید. اگر طرفدار انبوه رنگ‌های خاکستری نیستید یا به رنگ پوست شما نمی‌آیند، در عوض رنگ‌های آلویی را انتخاب کنید، به این معنی که همچنان می‌توانید به ترند دودی دست پیدا کنید. برای متعادل کردن رنگ ها، آرایش خود را با رژ لب با ته رنگ گرم تمام کنید.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس با رژلب قرمز

بی انتها و کلاسیک، لب قرمز برای مدت طولانی مورد علاقه دنیای زیبایی بوده است. این سبک مکاپ برای داشتن یک آرایش عروس زیبا پرطرفدار است، اگر شما فردی هستید که سبکی جسورانه و مدرن دارید، این سبک مکاپ یک گزینه عالی است.

رژلب قرمز برای مدت طولانی مورد علاقه دنیای زیبایی بوده است. این سبک میکاپ برای داشتن یک آرایش عروس زیبا پرطرفدار است.

در انتخاب سایه مناسب، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید.

اینکه آیا ته رنگ‌های سرد یا گرم دارید. این امر به شما اطمینان می‌دهد که رنگ مناسب و در نتیجه آرایش مناسب را دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، به دنبال یک فرمول با ماندگاری طولانی باشید تا آرایش و زیبایی شما در تمام طول روز عالی باشد.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس بوهمیایی

آرایش عروس بوهو یکی از بهترین سبک رمانتیک برای روز عروسی شماست و دستیابی به آن بسیار آسان است. پوست را طبیعی و شبنم دار نگه دارید، پوست را با یک روشن کننده برای پوست روشن و درخشان برای پایه آماده کنید.

نقاط برجسته صورت خود را برجسته‌تر کنید، تا ویژگی‌های خود را بهتر نشان دهید.

نقاط برجسته صورت خود را برجسته‌تر کنید، تا ویژگی‌های خود را بهتر نشان دهید و در عین حال کمی درخشش به آن اضافه کنید و رژ لب پاستلی رز برای نرم نگه داشتن آرایش به کار ببرید.

اگر تاج گل به سر می‌گذارید پس بهتر است که از سایه‌های مشابه با گل آرایی تاج خود برای سایه چشم‌تان استفاده کنید.

جدیدترین میکاپ لایت عروس با متد‌های روز ۲۰۲۲

آرایش عروس در زمستان

زمستان به دلیل خشک کردن پوست شما مشهور است، بنابراین مطمئن شوید که پوست شما مرطوب و آماده شده است و از کرم پودر یا مایع برای پایه خود استفاده کنید. علاوه بر این، یک لب پررنگ برای ظاهر عروسی شما جذابیت بیشتری خواهد داشت. برای سایه زمستانی نهایی به سراغ رنگ‌های آلو، توت و شراب قرمز بروید. پلک‌ها را ساده و نه خیلی دراماتیک نگه دارید و به رژ لب اجازه دهید ستاره نمایش باشد.

مطالب ویژه نی نی بان را به شما پیشنهاد می‌دهیم

لیفت شکم برای چه کسانی مناسب است؟

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.