۲۲۸۹۱۲
۱۲۷۷۸
۱۲۷۷۸

رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲؛ امسال چی مده؟

اگر طرفدار ترندهای روز در دنیای مد و فشن هستید، قطعا علاوه بر ترندهایی که مربوط به پوشش می‌شوند، مشتاقید که بدانید رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲ شامل چه گزینه‌هایی می‌شود. ما در این مطلب به شما خواهیم گفت.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲ امسال شامل طرح‌ و رنگ‌های مختلفی می‌شود. اگر پیرو ترندهای روز هستید، انتخاب لاکی که متناسب با ترند باشد، استایل شما را کامل خواهد کرد. آن لحظه خاص را تصور کنید که دستان خود را از دستکش بیرون می‌آورید تا لاک جدید مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید! در ادامه همراه ما باشید، به شما خواهیم گفت که امسال کدام طرح و رنگ‌های لاک، زمستان سرد شما را گرما خواهند بخشید.

در این مطلب می‌خوانید:

 • ترند اول رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲؛ براق و درخشنده
 • ترند دوم؛ قهوه‌ای، خاکستری مایل به قهوه‌ای و شکلاتی
 • ترند سوم؛ سایه‌هایی از خاکستری
 • ترند چهارم؛ ناخن‌های بدون لاک!
 • ترند پنجم رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲؛ قرمز آتشی
 • ترند ششم؛ رنگ مشکی
 • ترند هفتم؛ آمبره براق
 • ترند هشتم؛ الهام گرفته از جنگل
 • ترند نهم؛ رنگ‌های پاستلی
 • ترند دهم؛ سایه‌های مختلف آبی
 • ترند یازدهم؛ رنگ‌های غنی جواهری
 • ترند دوازدهم؛ رنگ‌های متالیک

بیشتر بخوانید: مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

ترند اول رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲؛ براق و درخشنده

حتی اگر از یک لاک بسیار پر زرق و برق استفاده می‌کنید، تنها یک یا دو لایه کمرنگ از آن را روی ناخن‌های خود استفاده کنید.

استفاده از لاک‌های براق و درخشنده در ترند امسال جایگاه ویژه‌ای دارند. اما فراموش نکنید که در استفاده از لاک‌های براق زیاده‌روی نکنید. برق کمرنگ و ساده، برای جلوه بخشیدن به ناخن‌های شما کافی است. حتی اگر از یک لاک بسیار پر زرق و برق استفاده می‌کنید، تنها یک یا دو لایه کمرنگ از آن را روی ناخن‌های خود استفاده کنید.

ترند دوم؛ قهوه‌ای، خاکستری مایل به قهوه‌ای و شکلاتی

در طول زمستان امسال شاهد سایه‌های مختلفی از ترکیبات قهوه‌ای و شاه‌ بلوطی خواهیم بود. خانواده قهوه‌ای طیف رنگی وسیعی دارد که می‌توانید بر طبق سلیقه و علاقه خود انتخاب کنید.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند سوم؛ سایه‌هایی از خاکستری

امسال باید انتظار رنگ‌هایی از جمله خاکستری روشن، نقره‌ای، خاکستری فولادی و... را داشت. رنگ خاکستری، استایل زمستانی شما را با ظاهر درخشان خود، بسیار خاص جلوه خواهد داد. رنگ‌های خاکستری تقریبا برای همه افراد عالی به نظر می‌رسند اما اگر مطمئن نیستید که کدام سایه خاکستری را انتخاب کنید، رنگ تیره‌تر را انتخاب کنید، زیرا تقریبا با تمامی تناژهای رنگی پوست سازگار است.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند چهارم؛ ناخن‌های بدون لاک!

باور کنید یا نه، یکی از جذاب‌ترین ترندهای امسال، ناخن‌هایی است که هیچ رنگ لاکی ندارند! ناخن‌های بدون لاک برای سال‌ها جزو اصلی‌ترین ترندهای زیبایی بوده‌اند و اکنون با تغییری جدید بازگشته‌اند. ناخن‌های بدون لاک یا استفاده از برق لاک به تنهایی، در شرایطی ناخن‌هایی مرتب و تمیز داشته باشید، ظاهری شیک و کلاسیک به شما می‌دهد.

بیشتر بخوانید: رشد سریع ناخن ها، زنان بدانند

اگر زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می‌کنید و نگران خراب شدن ناخن‌های خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم روزانه از روغن کوتیکول استفاده کنید تا ناخن‌های مرطوب و سالم در طول زمستان داشته باشید. اگر قصد دارید امسال ناخن‌هایی بدون لاک داشته باشید، لازم است بدانید که ترند امسال، ناخن‌های بیضی شکل و نسبتا بلند برای ناخن‌های بدون لاک است.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند پنجم رنگ لاک زمستانی 2022؛ قرمز آتشی

همچنان امسال هم طرح‌های دونه برف دیده می‌شود اما ساختارمندتر از گذشته.

زمستان بدون ناخن‌های قرمز کلاسیک از زرشکی گرفته تا قرمز گوجه‌ای جذابیت لازم را ندارد! امسال شاهد رنگ‌های قرمز تیره کلاسیک نیز خواهیم بود. بنابراین اگر طرفدار سایه‌های مختلف رنگ قرمز هستید، امسال سال شماست.
رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲ از قوانین خاصی پیروی نمی‌کند. همچنان امسال هم طرح‌های دونه برف دیده می‌شود اما ساختارمندتر از گذشته.

بیشتر بخوانید:‌ کاشت ناخن در زمان بارداری، ممنوعه؟

به گفته «بریتنی بویس» هنرمند مشهور ناخن، فرنج‌های نصفه شیک در ترکیب با رنگ قرمز تند یا فرنچ ساده به صورت مورب و تمیز، انتخاب‌های جذابی برای زمستان امسال خواهند بود. در یک کلام، ترند لاک زمستانی امسال، غیر منتظره و جسورانه خواهد بود!

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند ششم؛ رنگ مشکی

برخلاف رنگ سفید که مخصوص بهار و تابستان است، رنگ مشکی جذابیت خاصی به استایل زمستانی شما خواهد بخشید و گزینه بسیار مناسبی برای به نمایش گذاشتن زیورآلات براق و چشمگیرتر نشان دادن آن‌ها خواهد بود.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند هفتم؛ آمبره براق

در راستای ترند رنگ لاک زمستانی ۲۰۲۲ که پیش‌تر گفته شد که شامل رنگ‌های پر زرق و برق و براق است. اگر علاقه ندارید برای کل ناخن خود از این رنگ استفاده کنید، می‌توانید یک نوار لاک براق را روی نوک ناخن خود بمالید، سپس تکه‌های براق را به آرامی با برس به سمت پایین بکشید. به این ترتیب، بیشتر زرق و برق روی نوک ناخن قرار می‌گیرد و شما یک آمبره زیبا و جذاب روی ناخن‌های خود خواهید داشت.

این کار را می‌توانید روی یک ناخن بدون لاک، ناخن با لاک سفید یا حتی لاک تیره‌تر انجام دهید. اما اگر تیره را انتخاب می‌کنید، از سایه‌های خنثی مانند خاکستری تیره یا آبی تیره استفاده کنید تا بر جذابیت آن افزوده شود.

بیشتر بخوانید:‌ آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۷ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

ترند هشتم؛ الهام گرفته از جنگل

رنگ‌های سبز موجود در برگ‌های درختان، برای زمستان بی‌نظیر هستند. در حالی که در زمستان ممکن است شاخه‌ها بی‌برگ و خشک باشند، شما می‌توانید این سبزی زیبا و چشم‌نواز را به ناخن‌های خود هدیه کنید. سایه‌های مختلف سبز امسال ترند هستند پس شما می‌توانید رنگ دل‌خواه و مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند نهم؛ رنگ‌های پاستلی

اگرچه به نظر می‌رسد که رنگ‌های روشن مخصوص بهار و تابستان هستند اما رنگ‌های ملایم و پاستلی به ویژه در نوک ناخن‌ها، زمستان امسال ترند هستند. می‌توانید از رنگ‌های کلاسیک در این طیف استفاده کنید. رنگ‌های صورتی صدفی و هلویی براق انتخاب‌های مناسبی خواهند بود.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند دهم؛ سایه‌های مختلف آبی

رنگ آبی عضو جدایی ناپذیر زمستان است. از آبی روشن گرفته تا آبی متالیک، همگی امسال جزو رنگ‌های پرطرفدار ناخن در طول فصل زمستان هستند.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند یازدهم؛ رنگ‌های غنی جواهری

اگر به ناخن‌هایی به رنگ‌های جذاب و باشکوه علاقه دارید، این رنگ‌ها مخصوص شما هستند. رنگ‌هایی که از ترکیب رنگ سنگ‌های قیمتی به دست می‌آیند، مانند یاقوت سرخ، زمرد، یاقوت کبود، آمتیست و... همگی امسال هم مانند سال‌های گذشته بسیار پرطرفدار خواهند بود.

رنگ لاک زمستانی 2022؛ امسال چی مده؟

ترند دوازدهم؛ رنگ‌های متالیک

رنگ‌های متالیک نظیر رزگلد، طلایی و سایه‌های برنزی نارنجی انتخاب‌های جذابی برای زمستان خواهند بود. حتی می‌توانید طرح فرنچ را با رنگ‌های متالیک ترکیب کرده و جلوه‌ای خاص و متفاوت را به وجود آورید.

کلام آخر

پیروی از رنگ لاک زمستانی 2022 اگر پیرو ترندهای روز هستید، استایل شما را تکمیل کرده و به آن هویت ویژه‌ای خواهد بخشید. تنها کافیست ترندها را بشناسید و آن گزینه‌ای را که با استایل شما سازگاری بیشتری دارد، انتخاب و استفاده کنید. البته فراموش نکنید که در استفاده از ترندها همیشه امضای شخصی خود را داشته باشید و آن‌ها را کمی شخصی‌سازی کنید تا مخصوص خود شما باشند.

پیشنهاد می‌کنیم سری به کلینیک پوست، مو و زیبایی نی نی بان سری بزنید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.