۲۲۹۰۱۰
۳۵۵۸
۳۵۵۸

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران به چه نکاتی توجه کنیم؟ آیا متخصصی که بیشتر بینی را جراحی کرده است؛ می‌تواند قسمت‌های میانی بدن را هم جراحی کند؟ در ادامه بخونید.

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

آیا شما علاقه مند به انجام یکی از این روش های جراحی زیبایی شکم و پهلو در سال 1401 هستید؟ اگر چنین است، ممکن است در مرحله انتخاب جراحان پلاستیک بهتر است این موارد را رعایت کنید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • ۷ ویژگی بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران
 • مدارک تحصیلی پزشکی در جراحی پلاستیک
 • دوره‌های فلوشیپ برای جراحی زیبایی
 • سابقه پزشکی در نظام پزشکی کشور
 • تجربه و تخصص جراح زیبایی
 • معرفی دوستان، آشنایان و دیگران در اینترنت
 • کلینیکی که جراح با آن فعالیت می‌کند
 • خودتان چه کسی را ترجیح می‌دهید

۷ ویژگی بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران

با توجه به گزینه های زیادی که برای جراحان وجود دارد، ممکن است در جستجوی بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران غرق شوید. در ادامه مراحل جستجوی شما را کمی آسان‌تر می‌کنیم؛ این ۷ قدم را بروید؛ بهترین جراح پلاستیک شکم و پهلو را پیدا می‌کنید.

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

مدارک تحصیلی پزشکی در جراحی پلاستیک

اولین چیزی که هنگام انتخاب هر متخصص پزشکی باید به آن توجه کنید، مدارک تحصیلی است. جراحان پلاستیک باید دارای مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک باشند؛ نه پزشک عمومی؛ یا جراح عمومی. پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی، همه جراحان پلاستیک باید به مدت 4 سال تحت آموزش به عنوان دستیار یا انترن جراحی قرار بگیرند. سپس باید 2-4 سال دیگر در بخش فوق تخصص جراحی پلاستیک آموزش ببینند تا تمام نکات جراحی زیبایی را یاد بگیرند.

دوره‌های فلوشیپ برای جراحی زیبایی

تمام گواهینامه های فوق باید در مطب جراح زیبایی، قابل ارائه باشد. اما اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید، فقط جراحانی را انتخاب کنید که اعضای انجمن جراحان پلاستیک یک کشور خاص هستند یا دوره‌های فلوشیپ به خصوصی را در دانشگاه‌های پزشکی معتبر دنیا دیده‌اند.

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید، فقط جراحانی را انتخاب کنید که اعضای انجمن جراحان پلاستیک یک کشور خاص هستند یا دوره‌های فلوشیپ به خصوصی را در دانشگاه‌های پزشکی معتبر دنیا دیده‌اند.

این مدارک باید قابل استعلام باشد. این عضویت نشان می‌دهد که جراح آموزش‌های لازم را برای انجام عمل‌های زیبایی دیده است. همچنین نشان می دهد که پزشک استانداردهای اخلاقی بالایی دارد و در یک مرکز جراحی تایید شده و استاندارد کار می کند.

سابقه پزشکی در نظام پزشکی کشور

شما نمی خواهید اصلاح وضعیت شکم و پهلوی‌تان را به جراح پلاستیکی بسپارید که سابقه شکایت یا کلاهبرداری از بیماران را دارد. به همین دلیل است که قبل از تصمیم گیری نهایی، بررسی قصور جراحان و سابقه انضباطی بسیار مهم است. قصور زمانی رخ می‌دهد که پزشک جراح زیبایی در طی یک جراحی یک عمل غیرقانونی انجام دهد یا در پیاده‌سازی تکنیک سهل‌انگاری کند.

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

تجربه و تخصص جراح زیبایی

وقتی صحبت از هر نوع روش پزشکی می شود، تجربه و تخصص مهم است. شما نمی خواهید پزشکی را انتخاب کنید که فقط 1 سال جراحی پلاستیک انجام داده است. همچنین نمی خواهید یک جراح پلاستیک را برای عمل بینی انتخای کنید، در صورتی که تخصص او در بزرگ کردن سینه تخصص دارد.

هر چه جراح پلاستیک شما سال های بیشتری کار کرده باشد، مهارت های او بهتر خواهد شد. بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که نتیجه نهایی را دوست داشته باشید.

هر چه جراح پلاستیک شما سال های بیشتری کار کرده باشد، مهارت های او بهتر خواهد شد. بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که نتیجه نهایی را دوست داشته باشید. همین موضوع در مورد تعداد دفعاتی که جراح شما روش(هایی) را که می خواهید انجام دهید، مهم است.

دلیل دیگری که تجربه و تخصص مهم است

جراحی پلاستیک می تواند خطرناک باشد. هر چه جراح شما تجربه و تخصص بیشتری داشته باشد، بهتر می تواند از عوارض پیشگیری کند یا در صورت بروز عوارض، تاثیر را کاهش دهد. در طول مشاوره اولیه، از پزشک خود بپرسید که چند سال کار کرده است.
سپس، در مورد تعداد دفعاتی که او عملی را که می‌خواهید انجام دهید، بپرسید. همچنین ممکن است بخواهید میزان عوارض و تصاویر قبل و بعد را بپرسید.

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

 

معرفی دوستان، آشنایان و دیگران در اینترنت

اگر می‌خواهید تمام مراحل بالا را نادیده بگیرید، می‌توانید به سادگی از پزشک جراح را در اینترنت جستجو کنید. همچنین می توانید از خانواده و دوستان بپرسید. آیا دخترخاله یا آشنای شما اخیرا عمل جراحی شکم و پهلو انجام داده است و شما نتایج آن را دوست دارید؟
اگر چنین است، ایده خوبی است که درخواست ارجاع به پزشک او را بدهید. البته، خواندن نظرات آنلاین نیز همیشه می تواند کمک کننده باشد. به بازبینانی که عکس های قبل و بعد خود را ارسال می کنند توجه ویژه ای داشته باشید. این عکس‌ها می‌توانند به عنوان مدرکی ملموس از مهارت‌های جراح پلاستیک انتخابی شما (یا فقدان آن) باشند.

کلینیکی که جراح با آن فعالیت می‌کند

هنگام مقایسه هزینه های جراحی، این را در نظر بگیرید: اکثر ارائه دهندگان بیمه برای جراحی های زیبایی پوششی ارائه نمی دهند.

اکثر ارائه دهندگان بیمه برای جراحی های زیبایی پوششی ارائه نمی دهند.

بیمه گاهی اوقات جراحی ترمیمی صورت را پوشش می دهد. با این حال، برای واجد شرایط بودن، رویه باید:

 • عملکرد فیزیکی خود را بهبود بخشید.

 • یک نقص مادرزادی را اصلاح کنید

 • آسیب یا تغییر شکل به دست آمده در هنگام تصادف را تصحیح کنید.

اگر اندازه شکم پهلو باعث درد قابل توجهی شود، برخی از طرح های بیمه ممکن است خدمات کوچک کردن سینه را نیز پوشش دهند. بازسازی سینه پس از ماستکتومی نیز اغلب تحت پوشش قرار می گیرد. اگر نشان داده شود که رینوپلاستی (یعنی جراحی بینی) توانایی تنفس شما را افزایش می دهد، ممکن است پوشش داده شود.

بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کیست؟

خودتان چه کسی را ترجیح می‌دهید

یک نکته وجود دارد که بررسی‌های آنلاین، مراجع و حتی تصاویر قبل و بعد از آن هرگز نمی‌توانند در مورد یک جراح پلاستیک به شما بگویند: راحتیید یا خیر. همیشه جراح پلاستیک مورد اعتماد خود را خودتان با مراجع حضوری انتخاب کنید.

انتخاب جراح زیبایی در نی‌نی‌بان

همیشه انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم و پهلو در تهران کار مشکلی است. چراکه در تهران جراحان پلاستیک زیادی هستند که کارشان را عالی انجام می‌دهند؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم، سری به کلینیک پوست، مو و زیبایی نی‌نی‌بان بزنید؛ اینجا کلی متخصص عالی هستند که می‌توانید برای انتخاب جراح‌تان از آنها شروع کنید.

منبع: labellevieps

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.