۲۳۲۱۱۸
۴۰۷۴
۴۰۷۴

کش لیفت شقیقه چیست؟

با بالا رفتن سن، بافت‌های صورت شما خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند، که می‌تواند باعث افتادگی صورت شما شود. امروزه روش‌های انتخابی زیادی وجود دارد که بسته به ناحیه‌ای از صورت که نیاز به درمان دارد.

کش لیفت شقیقه چیست؟
با بالا رفتن سن، بافت‌های صورت شما خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند، که می‌تواند باعث افتادگی صورت شما شود. امروزه روش‌های انتخابی زیادی وجود دارد که بسته به ناحیه‌ای از صورت که نیاز به درمان دارد، می‌توان از آن‌ها برای سفت کردن پوست استفاده کرد.
اگر چشم‌های بیرونی، گونه‌های بالایی و ابرو‌های بیرونی شما گذر زمان را نشان می‌دهند، ممکن است کاندیدای لیفت با کش باشید.
اگر چشم‌های بیرونی، گونه‌های بالایی و ابرو‌های بیرونی شما گذر زمان را نشان می‌دهند، ممکن است کاندیدای لیفت با کش باشید.
از تکنیک‌های جراحی پیشرفته برای بلند کردن و سفت کردن بافت‌ها برای دستیابی به ظاهری جوان استفاده می‌شود. مطمئن باشید، نتایج شما طبیعی به نظر می‌رسد و نیازی به نگرانی در مورد جای زخم قابل توجه نخواهید داشت.

کش لیفت ابرو چیست؟

این روز‌ها احتمالا اصطلاح لیفتینگ را در خصوص بسیاری از زمینه‌های زیبایی شنیده‌اید. تکنیک‌های زیبایی مانند لیفت ابرو، لیفت مژه، لیفت ابرو در خانه و مواردی از این قبیل، روش‌هایی هستند که در بین خانم‌ها رواج زیادی دارند. همانطور که می‌دانید لیفت به معنای کشیدن است . در حقیقت روش‌های مختلف زیبایی در این زمینه به منظور کشیدن پوست، ابرو و مژه ابداع می‌شوند و بعد از مدتی در بین افراد محبوب می‌شوند.
حتی در حالتی که این عملیات اسامی مشابه هم دارند نیز تفاوت‌هایی بیشمار در آن‌ها مشاهده می‌شود. به عنوان مثال لیفت در خصوص ابرو و مژه به معنای تقویت مو‌های این ناحیه به منظور زیبایی بیشتر است. در حالی‌که نتیجه استفاده از کش لیفت شقیقه کاملا متفاوت از این مورد است.
کش یا بند لیفت ابرو در حقیقت ابزاری است برای کشیدن پوست اطراف ابرو به سمت بالا که در نتیجه سبب زیبایی و جوانی چهره شما می‌شود.
کش یا بند لیفت ابرو در حقیقت ابزاری است برای کشیدن پوست اطراف ابرو به سمت بالا که در نتیجه سبب زیبایی و جوانی چهره شما می‌شود. کش لیفت از یک بند با قابلیت تنظیم سایز و دو گیره مو در دو طرف آن ساخته شده است.
از این ابزار به منظور فرم دادن به چهره استفاده می‌شود که در نتیجه آن می‌توانید چهره خود را کشیده‌تر نمایش دهید.
وجود گیره‌های مو که به محکمی به مو‌های شما متصل می‌شود، سهولت استفاده از این ابزار را حتی برای افراد مبتدی نیز بیشتر نموده است. پس اگر می‌خواهید شما نیز تغییر اساسی در چهره خود ایجاد کنید و نتیجه‌ای بهتر از عمل‌های زیبایی به دست آورید، می‌توانید به سادگی از این ابزار استفاده نمایید.
کش لیفت شقیقه چیست؟

مزایای کش لیفت ابرو

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این ابزار می‌تواند به راحتی و توسط هر فردی استفاده شود. مزایای کش لیفت ابرو بیشمار است، اما تصمیم داریم به تعدادی از آن‌ها در ادامه اشاره کنیم.

فرم دادن به صورت

شما می‌توانید با نصب این بند یا کش لیفت به صورت خود فرم دهید. برای این کار کافیست که گیره‌ها را در محل مناسبی از مو‌ها نصب کنید. این گیره‌ها وظیفه دارند تا با فشار به ریشه موها، پوست اطراف شقیقه را لیفت کنند . در این حالت ابرو‌های شما به سمت بالا قرار می‌گیرد. در نتیجه این کار، فرم صورتتان کشیده‌تر و لاغرتر به نظر می‌آید. شما می‌توانید از این ابزار برای زیباتر کردن گریم چهره خود استفاده کنید.
کش لیفت شقیقه چیست؟

از بین بردن چین و چروک

اگر چین و چروک اطراف چشم‌ها، شقیقه و افتادگی پلکتان برای شما ناخوشایند است احتمالا دفعات زیادی به استفاده از روش‌های تهاجمی فکر کرده‌اید. روش‌هایی مانند میکرونیدلینگ و پلکسر از روش‌های پیشنهادی می‌باشد. اما روشی ساده‌تر وجود دارد و آن استفاده از کش لیفت ابرو است.
احتمالا با داشتن چین و چروک همواره بعد از گریم صورت ظاهر آن بیشتر نمایان می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از این ابزار ابتدا چین و چروک خود را با کشش پوست رفع کنید. سپس اقدام به آرایش چهره خود نمایید.

استفاده آسان و بدون درد

استفاده از کش لیفت شقیقه به آسانی امکان‌پذیر است و برای انجام آن نیاز به تخصص ندارید. حتی در اولین بار استفاده از آن نیز می‌توانید بدون درد و به راحتی آن را نصب کنید. زیرا نصب آن تنها با بستن دو گیره مو به راحتی انجام می‌شود.
کش لیفت شقیقه چیست؟

قابل استفاده برای انواع مدل مو

اگر می‌خواهید کمی پوست خود را قبل از آرایش تابستانی خود بکشید، باید از این کش استفاده کنید. فرقی ندارد که می‌خواهید مو‌های خود را مدل باز درست کنید یا بسته، در هر صورت می‌توانید از این ابزار استفاده نمایید.

دارای رنگ‌بندی

دارا بودن رنگ‌بندی متنوع این ابزار باعث شده تا بتوانید با هر رنگ مویی از آن استفاده نمایید. این محصول در رنگ‌های سفید، کرم، نخودی، گندمی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شود. به همین خاطر شما می‌توانید با هر رنگ مویی از این محصول استفاده نمایید.

نحوه استفاده از کش لیفت ابرو

حال که با این محصول بسیار کاربردی آشنا شده‌اید، می‌خواهیم نحوه استفاده از کش ابرو را به شما آموزش دهیم. برای این آموزش، ویدیویی برای شما تهیه کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید. همچنین مراحل آن را در ادامه توضیح داده‌ایم.
۱- ابتدا بخش بالایی مو‌های خود را جمع کنید. این کار را انجام می‌دهیم تا بعد از بستن کش، بتوان آن را زیر مو‌ها پنهان نمود.
۲- مقداری از مو‌های خود را در قسمت بالای لاله گوش جدا کنید. آن را با کش‌های ریز ببندید. این کار را در دو طرف سر انجام دهید.
۳- بند لیفت دارای دو عدد گیره مو در دو طرف بند است. یک گیره را روی مو‌های بسته شده در سمت چپ ببندید.
۴- بند را از زیر مو‌های جمع شده رد کنید.
۵- سپس گیره دوم را به مو‌های بسته شده در طرف دیگر ببندید.
۶- حال باید اندازه بند را تنظیم کنید تا متوجه لیفت صورت شوید. اندازه آن را مطابق سلیقه خود تنظیم کنید.
۷- سپس مو‌های جمع شده خود را به مدل انتخابی خود شکل دهید. شما می‌توانید در این مرحله با استفاده از یک شینیون صورت و میکاپ ساده، زیبایی چهره خود را دو چندان کنید. همچنین اگر نمی‌خواهید مو‌های خود را شینیون کنید، می‌توانید از براشینگ مو استفاده نمایید.
کش لیفت شقیقه چیست؟

لیفت ابرو و شقیقه چیست؟

لیفت شقیقه که به عنوان لیفت گیجگاهی ابرو نیز شناخته می‌شود، یک روش انتخابی است که برای بالا بردن ابرو خارجی استفاده می‌شود. با این کار، دید پای کلاغی را نرم کرده و پوست اطراف شقیقه‌ها را سفت می‌کند. ابروی بیرونی و گونه‌های بالایی شما نیز با یک روش کم تهاجمی سفت‌تر به نظر می‌رسند.

جراحی لیفت شقیقه چگونه انجام می‌شود؟

پس از مشاوره اولیه، شما برای عمل خود برنامه ریزی می‌کنید. آرام بخش یا بی حسی موضعی برای اطمینان از راحتی شما استفاده می‌شود، زیرا یک برش کوچک در خط مو نزدیک گوش قرار می‌گیرد. بافت زیرین برای بالا بردن قسمت بیرونی ابرو و چشم‌ها بالا می‌رود. هر گونه پوست اضافی قبل از بسته شدن برش با استفاده از چند بخیه کوچک برداشته می‌شود.
کش لیفت شقیقه چیست؟

اثرات لیفت شقیقه چقدر دوام دارد؟

مهم است که به یاد داشته باشید که بالا بردن شقیقه روند طبیعی پیری را متوقف نمی‌کند. پس از عمل، جاذبه، عوامل استرس زای محیطی و سایر عوامل همچنان بر روی پوست شما تأثیر خواهند گذاشت. با این حال، نتایج لیفت شقیقه به یک معنا دائمی است، زیرا نواحی از صورت شما که از این روش بهره می‌برند، همیشه نسبتاً جوان به نظر می‌رسند (در مقایسه با این که اگر هرگز این عمل را انجام نمی‌دادید، جوان به نظر می‌رسیدند).

در طول ریکاوری از لیفت موقت ابرو چه انتظاری می‌توانم داشته باشم؟

تورم خفیف طبیعی است، مانند کبودی‌های جزئی در شقیقه‌ها و اطراف گوشه چشم. همچنین ممکن است کمی ناراحتی عمومی وجود داشته باشد. خوابیدن با سر بالا و مصرف دارو‌های ضد درد ممکن است به به حداقل رساندن این اثرات کمک کند. زمان خرابی زیادی مورد نیاز نیست.
اکثر بیماران می‌توانند ظرف چند روز پس از ویزیت خود به سر کار برگردند. به طور معمول، بخیه‌ها حدود یک هفته پس از جراحی برداشته می‌شوند. معمولاً پس از حدود دو هفته می‌توان فعالیت بدنی شدید را از سر گرفت. البته مهم است که به بدن خود گوش دهید.
برخی از افراد سریع‌تر از دیگران بهبود می‌یابند ، و عاقلانه نیست که خود را به انجام کار‌هایی وادار کنید که برای آن آمادگی ندارید. اگر لیفت شقیقه شما با جراحی‌های دیگر مانند لیفت صورت ترکیب شود، زمان بهبودی شما ممکن است به میزان قابل توجهی طولانی‌تر شود.
کش لیفت شقیقه چیست؟

سخن پایانی

بند یا کش لیفت ابرو، محصولی برای کشیدن موقتی پوست می‌باشد. شما می‌توانید این ابزار را قبل از آرایش صورت روی مو‌های خود نصب کنید. در این حالت پوست بخش‌های شقیقه و ابرو‌های شما کشیده می‌شود. در این شرایط چین و چروک پوست شما از بین خواهد رفت و زیبایی چهره شما دو چندان می‌شود.
برای نصب آن نیازی به مهارت خاصی ندارید و کافیست که دو گیره آن را به دو طرف مو‌های خود نصب کنید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.