۲۳۳۲۷۵
۲۸۱۶
۲۸۱۶

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

پروتز سینه، یک سینه‌ی مصنوعی است که برای تغییر اندازه و شکل سینه‌های شما استفاده می‌شود، اما وزن و احساس آن مثل سینه‌های واقعی است. روی این مقاله کلیک کنید تا با انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها آشنا شوید.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

تولید کنندگان پروتز سینه اغلب از ژل سیلیکونی یا مواد مشابه آن استفاده می‌کنند که نرم هستند و حسی مانند سینه‌های طبیعی را ایجاد می‌کنند. این پروتزها معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که درون کاپ سوتین شما قرار بگیرند و راحت باشند. به خواندن ادامه دهید تا با انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل پروتز سینه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ چقدر است؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • انواع پروتز سینه
 • انواع برندها و مارک های پروتز سینه
 • کدام برند پروتز سینه از همه بهتر است؟

انواع پروتز سینه

انواع مختلف پروتز سینه عبارتند از:

 • سیلیکون خارجی: پروتزهای سیلیکونی از سیلیکون نرم ساخته شده‌اند که باعث می‌شود وزن‌شان بیشتر باشد، اما حس طبیعی‌تری را ایجاد می‌کنند. این مدل پروتزها می‌توانند در جلوگیری از افتادن شانه‌های شما موثر باشند.
 • غیر سیلیکونی: این نوع پروتزها از فوم یا فیبر پر ساخته می‌شوند که سبک‌تر هستند و آن‌ها را به گزینه‌‌ای خوب برای کسانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند، تبدیل می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید با خیال راحت این پروتزها را زیر مایوهای خود بپوشید و شنا کنید و مطمئن باشید که با آب کلردار استخر یا آب شور دریا خراب نمی‌شوند.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: مراقبت های بعد از پروتز سینه / نکات مهمی که در نقاهت باید رعایت شوند

 • پروتزهای نرم بعد از جراحی: این پروتزها در یک جلیقه‌ی مخصوص قرار می‌گیرند، سبک وزن هستند و بلافاصله پس از جراحی استفاده می‌شوند تا به فرم گرفتن سینه‌های شما کمک کنند.
 • قابل اتصال: این پرتزها خود چسب هستند. یعنی این‌که شما می‌توانید آن‌ها را به پوست قفسه‌ی سینه‌ی خود بچسبانید.
 • پروتز جزئی (شکل دهنده یا پوسته): این پروتزها می‌توانند از سیلیکون، فیبر پر یا فوم ساخته شوند و مثل یک کاپ یا پوسته روی سینه‌های شما قرار می‌گیرند تا طرح کلی سینه را بزرگ کرده و به آن شکل دهند.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: پروتز سینه مدل اشکی چیست؟

بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که برای خودشان یک پروتز سفارشی تهیه کنند.

بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که برای خودشان یک پروتز سفارشی تهیه کنند. دلیلش این است که پروتزهای سفارشی منحصر به فرد هستند و با انحنای طبیعی بدن، رنگ پوست، اندازه و شکل سینه‌های طبیعی شما مطابقت بیشتری دارند. در نتیجه، طبیعی‌تر از سایر گزینه‌ها به نظر می‌رسند.
یک سازنده معمولاً پروتزهایی می‌سازد که به پوست یا لباس شما متصل می‌شوند. برخی از تولیدکنندگان لباس نیز تاپ‌هایی با جیب‌های سفارشی برای قرار دادن پروتزها می فروشند که ممکن است پوشیدن آن پروتزهایی که به لباس متصل می‌شوند را آسان‌تر کند.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: تفاوت پروتز سینه روی عضله یا زیر عضله چیست؟

انواع برندها و مارک های پروتز سینه

انواع برندها و مارک های پروتز سینه عبارتند از:

پروتز سینه منتور

پروتز سینه منتور، یکی از باکیفیت‌ترین انواع برندها و مارک های پروتز سینه محسوب می‌شود.

پروتز سینه منتور، یکی از باکیفیت‌ترین انواع برندها و مارک های پروتز سینه محسوب می‌شود که در دو جنس سیلیکونی و آب نمکی وجود دارد. شرکت سازنده‌ی منتور آمریکایی است و یکی از بهترین و مرغوب‌ترین پروتزها را ارائه می‌دهد.
کسانی که از پروتز سینه منتور استفاده می‌کنند، درصد رضایت بالایی دارند و از طبیعی‌ و واقعی به نظر رسیدن سینه‌های خود تعریف‌های خوبی ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید: کاندیدای مناسب لیفت سینه و پروتز سینه

پروتز سینه آریون

یکی دیگر از انواع برندها و مارک های پروتز سینه، پروتز سینه آریون است که از ژل سیلیکونی بسیار منسجم ساخته شده و ساختاری مشابه غده‌های پستانی دارد که به همین دلیل، بسیار طبیعی و نرم به نظر می‌رسد. علاوه بر این، درصد پارگی آن نیز بسیار پایین است که به کاهش نگرانی‌های شما در این زمینه کمک شایانی می‌کند.
روکش الاستومری این پروتز نیز به طور قابل‌ توجهی مقاوم و در عین حال، نازک است که باعث می‌شود بیش از پیش قابل اعتماد باشد و البته طبیعی به نظر برسد.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: پروتز سینه بدون نیاز به عمل جراحی

پروتز سینه موتیوا

برند موتیوا یکی از بهترین تولید کنندگان پروتز و ایمپلنت سینه است که متقاضیان زیادی دارد.

برند موتیوا یکی از بهترین تولید کنندگان پروتز و ایمپلنت سینه است که متقاضیان زیادی دارد. جنس پروتز سینه موتیوا سیلیکونی است که در آن از یک ژل مخصوص استفاده شده تا ظاهر سینه‌های طبیعی را به بهترین نحو ممکن شبیه سازی کند.
یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده‌ی این نوع پروتز، ژل پلاس است که می‌تواند در پرتر نشان دادن قسمت فوقانی سینه‌ها نقش به سزایی داشته باشد. چسبندگی هر دو نوع این ژل‌ها بسیار قابل اعتماد است و از نشت مواد به خارج جلوگیری می‌کند. در نتیجه انتخاب خوبی محسوب می‌شود.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: باورهای غلط در مورد پروتز سینه

پروتز سینه پلی تک

برند پلی تک یکی از اولین تولید کنندگان پروتز سینه در جهان است که پروتز سینه را در دو جنس سیلیکونی و آب نمکی به بازار عرضه می‌کند.

آخرین مورد از انواع برندها و مارک های پروتز سینه، برند پلی تک است. برند پلی تک یکی از اولین تولید کنندگان پروتز سینه در جهان است که پروتز سینه را در دو جنس سیلیکونی و آب نمکی به بازار عرضه می‌کند. پروتز سیلیکونی برند پلی تک دارای یک ژل چسبنده‌ی مخصوص است که ظاهری طبیعی دارد و احساس لمس طبیعی را نیز برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این، درجه سمیت این ژل بسیار پایین است و سایر مواد به کار رفته در این پروتز نیز حالت نیمه جامد دارند که باعث می‌شود بعد از پارگی پروتز چیزی به بیرون نشت پیدا نکند و سلامت شما را به خطر نیندازد.
پروتز آب نمکی برند پلی تک نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این نوع پروتز را می‌توان جایگذاری کرده و سپس با سرم مخصوص تا سایز دلخواه پر کرد. این پروتز به دلیل سفت‌تر بودن، هنگام حرکت کردن طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

انواع برندها و مارک های پروتز سینه، جنس و کیفیت آن ها

بیشتر بخوانید: سن مناسب پروتز سینه

کدام برند پروتز سینه از همه بهتر است؟

انتخاب این‌که کدام برند پروتز بهتر است، تا حدی به شخص خود شما بستگی دارد.

انتخاب این‌که کدام برند پروتز بهتر است، تا حدی به شخص خود شما بستگی دارد. انواع برندها و مارک های پروتز سینه مزایای مخصوص به خودشان را دارند که می‌توانید در مورد هر کدام از آن‌ها با پزشک خود مشورت کنید و گزینه‌ای را که مناسب شما است، پیدا کنید.
بعضی از افراد دوست دارند سینه‌هایشان طبیعی‌تر به نظر برسد، به همین دلیل سراغ پروتزهای سیلیکونی می‌روند. در حالی که برای بعضی‌های دیگر، کارایی پروتز اهمیت بیشتری دارد و به همین دلیل، سراغ پروتزهایی می‌روند که برای فعالیت‌هایی مانند شنا اذیت‌شان نکند و راحت باشد.

بیشتر بخوانید: پروتز سینه آب نمکی، ایمن است؟

کلام آخر

پروتز سینه ممکن است برای افرادی مناسب باشد که از ظاهر سینه‌های خود راضی نیستند و می‌خواهند شکل و اندازه‌ی سینه‌های خود را با روشی مقرون به صرفه‌ تغییر دهند. در این صورت، انواع برندها و مارک های پروتز سینه وجود دارند که هر کدام جنس و کیفیت مخصوص به خودشان را دارند و دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با متخصصین پوست، مو و زیبایی، به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.