۲۳۶۹۹۳
۱۷۷۹
۱۷۷۹

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

زاویه سازی صورت گرد شامل مجموعه‌ای از روش‌های زیبایی است که در سال‌های اخیر برای تغییر چهره انجام می‌شود. در واقع، بسیاری از افراد هستند که دیگر صورت گرد برایشان جذابیتی ندارد. به همین دلیل، دل‌شان می‌خواهد صورت زاویه دار داشته باشند. اگر شما هم در این دسته از افراد قرار دارید، روی این مقاله کلیک کنید تا با تمام روش‌های زاویه سازی صورت گرد آشنا شوید.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

زاویه سازی صورت گرد به هدف افزایش زیبایی و جذابیت چهره انجام می‌شود. این اقدام زیبایی، روش‌های مختلفی دارد که همه آن‌ها می‌توانند صورت شما را لاغرتر و باریک‌تر از آنچه که اکنون است نشان دهند. پس به خواندن ادامه دهید تا با تک تک این روش‌ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: زاویه سازی فک و صورت چیست؟ روش ها، مزایا، هزینه ها

در این مقاله می‌خوانید:

 • زاویه سازی صورت گرد
 • زاویه سازی صورت گرد با نخ
 • زاویه سازی فک با فیلر
 • زاویه سازی صورت گرد با ژل
 • زاویه سازی صورت گرد با چربی
 • عمل زاویه سازی صورت گرد
 • هزینه زاویه سازی صورت گرد

زاویه سازی صورت گرد

اول از همه، شما باید فرم صورت خود را بشناسید تا ببینید آیا اصلاً به این روش نیاز دارید یا نه.

اول از همه، شما باید فرم صورت خود را بشناسید تا ببینید آیا اصلاً به این روش نیاز دارید یا نه. طول و عرض صورت‌های گرد معمولاً برابر است. این صورت‌ها حالت گوشتی دارند و معمولاً استخوان‌های گونه و فک نیز در آن‌ها مشخص نیست.
از اسم زاویه سازی صورت گرد و چاق نیز مشخص است که برای چه صورت‌هایی به درد می‌خورد و چه هدفی را دنبال می‌کند. در واقع، روش‌های مختلف زاویه سازی با مشخص کردن خط فک و برجسته کردن گونه‌ها می‌توانند حالت گرد صورت را به باریک تغییر دهند. در این مقاله نیز، چند عکس زاویه سازی صورت گرد برایتان قرار می‌دهیم تا بیشتر با تغییراتی که این روش ایجاد می‌کند آشنا شوید.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: لیفت غبغب چیست؟ نحوه عمل، مزایا و عوارض آن

زاویه سازی صورت گرد با نخ

زاویه دار کردن صورت با نخ یک روش غیرتهاجمی است که در آن، از نخ‌های قابل جذب پلی دیوکساندون استفاده می‌شود. در این روش، ابتدا شما تحت بی حسی موضعی قرار می‌گیرید تا در طی عمل دردی را احساس نکنید. بعد از تاثیر بی حسی، جراح نخ‌های پی دی او را زیر پوست شما قرار می‌دهد و با کشیدن آن‌ها در جهت‌های مشخص، باعث تغییر فرم صورت شما می‌شود. بعضی از متخصصان از این روش به عنوان بهترین راه زاویه دار کردن صورت یاد می‌کنند.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت گرد با نخ موثر است؟

زاویه سازی فک با فیلر

زاویه سازی فک با فیلر نیز یک روش غیرتهاجمی دیگر است که کار خود را با فیلرهای تزریقی انجام می‌دهد. یکی از رایج‌ترین نوع فیلرها همان ژل‌ها هستند که در زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید:

زاویه سازی صورت گرد با ژل

زاویه سازی چانه با این روش راحت‌تر است و نتایج بهتری می‌دهد.

این روش طرفداران زیادی دارد و به راحتی در هر نقطه از صورت با تزریق فیلرهای پوستی و فرم دادن به آن انجام می‌شود. به عنوان مثال، اگر گونه‌های شما به دلیل افزایش سن یا هر دلیل دیگری چروکیده شده باشند، تزریق ژل به آن نواحی می‌تواند چروکیدگی را از بین ببرد.
علاوه بر این، زاویه سازی چانه با این روش راحت‌تر است و نتایج بهتری می‌دهد. در واقع، با تزریق ژل به چانه می‌توان آن را به شکل V درآورد؛ هر چند که ممکن است نتایج آن خیلی قابل توجه و بولد نباشند.

بیشتر بخوانید: زاویه سازی فک با فیلر: ۱۰ سوال که باید بپرسید

ژل‌های ساخته شده از اسید هیالورونیک و کلسیم طرفداران بیشتری دارند، زیرا این مواد در بدن نیز یافت می‌شوند و به همین دلیل، ایمن هستند. در این روش از دو متد کانولا و سوزنی برای تزریق در ناحیه چانه استفاده می‌شود. هم‌چنین، ممکن است کل تزریق در کمتر از ۱۰ دقیقه تمام شود. ماندگاری زاویه دار کردن صورت گرد با فیلر، به نوع ژل استفاده شده بستگی دارد و می‌تواند از ۹ تا ۱۲ ماه متغیر باشد.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: تزریق ژل گونه و صورت، عوارض و میزان ماندگاری ژل صورت و گونه

زاویه سازی صورت گرد با چربی

در این روش که باز هم روشی بدون جراحی محسوب می‌شود، ابتدا جراح مقداری از بافت چربی شکم یا ران را بیرون می‌کشد و سپس، آن را در نواحی لازم در صورت تزریق می‌کند. مدت زمان این روش ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است و برخلاف تصور اکثر افراد، برداشتن چربی از ناحیه شکم یا ران در این روش با لیپوساکشن کاملاً متفاوت است. بنابراین، برداشتن چربی برای تزریق، نقشی در کاهش یا افزایش وزن افراد ندارد و نباید با روش‌های لاغرسازی بدن اشتباه گرفته شود.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت مردان، راز جذابیت شما!

عمل زاویه سازی صورت گرد

جراحی معمولاً آخرین انتخاب پزشک زیبایی برای زاویه ‌سازی است.

روش‌های تهاجمی مثل جراحی، معمولاً آخرین انتخاب پزشک زیبایی برای زاویه ‌سازی هستند. در این روش، ابتدا فرد تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد. سپس جراح، برش‌هایی را در فک ایجاد می‌کند تا در نهایت با کمک مته و سایر تجهیزات جراحی، تغییرات لازم در استخوان را اعمال کند. در این روش، ممکن است از ایمپلنت نیز برای زاویه دهی در فک استفاده شود که البته قبل از تصمیم نهایی، با پزشک و جراح خود می‌توانید مشورت کنید و یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. اگر سوال‌های بیشتری دارید، می‌توانید فیلم زاویه سازی صورت گرد را در اینترنت جستجو کنید تا عملاً مراحل آن را ببینید و کمی ترس و نگرانی خود را کاهش دهید.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت دائمی، مزایا و معایب‌اش چیست؟

هزینه زاویه سازی صورت گرد

روش جراحی از روش‌های غیرجراحی گران‌تر است.

قیمت زاویه دار کردن صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید. با این حال، مهم‌ترین و موثرترین فاکتور، روش انجام زاویه سازی است که تاثیر عمده‌ای بر هزینه نهایی می‌گذارد.
زاویه دار کردن صورت گرد با فیلر به نوع و کیفیت فیلرهای استفاده شده بستگی دارد. البته تعداد سی سی‌های تزریق شده نیز نقش تعیین کننده دارند. در زاویه سازی با نخ نیز نوع و میزان نخ‌های استفاده ، به همراه پیچیدگی عمل، بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند که می‌تواند برای هر کس متفاوت باشد.
با این حال، می‌توان گفت که به طور کلی، روش جراحی از روش‌های غیرجراحی گران‌تر است، زیرا تجهیزات، تخصص و هزینه بستری بیشتری را شامل می‌شود.

زاویه سازی صورت گرد، با تمام روش‌های ممکن آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: قیمت زاویه سازی صورت سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ چند در می‌یاد؟

کلام آخر

زاویه سازی صورت گرد نوعی اقدام زیبایی است که برای باریک و لاغر نشان دادن صورت انجام می‌شود. زاویه سازی هم با روش‌های جراحی و هم بدون جراحی ممکن است که به ترتیب، نتایج ماندگار و موقت به همراه دارند. با این حال، میزان تهاجم و خطر جراحی از روش‌های دیگر بیشتر است؛ هر چند که در نهایت، فقط یک متخصص می‌تواند روش متناسب با شما را تعیین کند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با متخصصین پوست، مو و زیبایی، به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.