۲۳۶۱۹۰
۵۴۲۶
۵۴۲۶

۳ استایل جذاب برای مهمانی های زنانه 

سوال چی بپوشم، از جمله سوالاتی است که خانم ها در زمان دعوت شدن به موقعیت های مختلف آن را می پرسند. به خصوص اگر یک میهمانی یا دورهمی در پیش باشد! دغدغه استایل و پوشیدن لباس به یکی از مهم ترین مشغله های فکری بانوان تبدیل شده و شاید ساعت ها در کمد لباس ها، به دنبال بهترین آیتم ها و پوشش ها باشند تا متناسب ترین آن ها را برای میهمانی پیش رو، به تن داشته باشند.


۳ استایل جذاب برای مهمانی های زنانه

سوال چی بپوشم، از جمله سوالاتی است که خانم ها در زمان دعوت شدن به موقعیت های مختلف آن را می پرسند. به خصوص اگر یک میهمانی یا دورهمی در پیش باشد!
دغدغه استایل و پوشیدن لباس به یکی از مهم ترین مشغله های فکری بانوان تبدیل شده و شاید ساعت ها در کمد لباس ها، به دنبال بهترین آیتم ها و پوشش ها باشند تا متناسب ترین آن ها را برای میهمانی پیش رو، به تن داشته باشند.
اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید و با هر بار دعوت شدن، وسواس و دقت زیادی برای پوشیدن لباس به خرج می دهید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. تصمیم داریم با کت شلوار زنانه ، پیراهن زنانه و تیشرت زنانه، ۳ استایل جذاب برای میهمانی معرفی کنیم تا دیگر دغدغه ای برای حضور پیدا کردن در موقعیت های مختلف نداشته باشید.

چگونه در میهمانی لباس بپوشیم؟

انتخاب لباس برای رفتن به میهمانی، این روز ها به یکی از دغدغه های حائز اهمیت خانم های تبدیل شده است. این مسئله از تنوع بسیار زیاد مدل ها و رنگ ها و طرح های لباس های امروز نشات می گیرد.
از این رو شاید ساعت ها لباس های مختلفی را کنار هم قرار دهند و در نهایت در ساخت استایل برای میهمانی موفق عمل کنند.
البته گاهی اوقات ممکن است کوچک ترین اشتباه منجر به خراب شدن تیپ شده و با ظاهری آشفته و شلخته در میهمانی حضور پیدا کنند.
3 استایل جذاب برای مهمانی های زنانه 
اگر تصمیم دارید از این موضوع جلوگیری کنید، بهتر است حتما به نکاتی پایه و اساسی در ساخت استایل توجه داشته باشید:
• حتما پالت رنگی استایل خود را تعیین کنید.
• بررسی کنید که موقعیت میهمانی در کدام دسته بندی رسمی، نیم رسمی و غیر رسمی قرار می گیرد.
• از میزبان در مورد کد درس بپرسید.

پیراهن زنانه، انتخابی برای میهمانی های رسمی

اگر به یک میهمانی رسمی دعوت شده اید، پیراهن زنانه می تواند بهترین گزینه پیش روی شما برای داشتن ظاهری شکیل و شیک باشد. پیراهن، یکی از متنوع ترین مدل های لباس زنانه به شمار می آید. پیراهن های بلند ماکسی و یا پیراهن های مینی و پیراهن هایی که قد آن ها تا زیر زانو ادامه پیدا می کند، برای یک میهمانی رسمی توصیه می شوند.
برای کامل کردن استایل خود با پیراهن زنانه مجلسی، بهتر است از کفش های پاشنه دار که مدل پاشنه آن ها به میخی شهرت دارد، استفاده نمایید. حتما یک کیف کوچک دستی با بند بلند زنجیری و یا با بند مچی نیز به همراه داشته باشید.
پوشیدن جوراب شلواری های به رنگ نود (رنگ پوست) می توانند جذابیت پا های شما را دو چندان کنند. البته در نظر داشته باشید که نباید با کفش های جلو باز، به سراغ جوراب شلواری بروید!
با مشخص کردن پالت رنگی استایل خود، می توانید رنگ کیف و کفش را به درستی انتخاب کنید. در صورتی که میهمانی در شب برگزار می شود، به سراغ رنگ هایی هم چون مشکی، آبی نفتی، طلایی، نقره ای و... بروید. اما اگر در ساعات روز به میهمانی می روید، رنگ های شاد مانند سبز، صورتی، قرمز و... را پیشنهاد می دهیم.
بر اساس شب یا روز بودن زمان میهمانی، مدل پیراهن زنانه و پالت رنگی استایل، باید اکسسوری هایی با رنگ و سبک مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال اگر یقه پیراهن خرج کار زیادی دارد، بهتر است از زنجیر های ساده و کوتاه استفاده کنید.

برای دورهمی خودمانی، تیشرت زنانه بپوشید

از بهترین آیتم ها برای دورهمی های دوستانه و ساخت استایل کژوال و راحت، تیشرت زنانه می باشد. تیشرت ها، دنیای متنوعی از مدل و رنگ را تشکیل می دهند که غیر ممکن است خانمی با هر سلیقه ای، امکان انتخاب تیشرت زنانه دلخواه خود را نداشته باشد.

3 استایل جذاب برای مهمانی های زنانه 

تیشرت های زنانه شاید نسبت به مدل های مردانه، از تعدد مدل بیش تری نیز برخوردار شده باشند. پوشیدن این لباس زنانه، ارتباطی با شب یا روز بودن دورهمی و میهمانی ندارد. هم چنین راحتی کافی را برای شما ایجاد خواهد کرد. از این رو از آیتم های مناسب برای استایل های کژوال و خیابانی نیز به شمار می آید.
از بهترین آیتم هایی که می توانید برای استایل با تیشرت زنانه از آن استفاده کنید، شلوار های جین هستند. برای انتخاب مدل شلوار جین باید ابتدا به فرم اندام خود دقت کنید و سپس با توجه به مدل تیشرت از نظر قد، گشادی، بلندی و کوتاه آستین و... به سراغ متناسب ترین مدل ها بروید.
به طور مثال اگر تیشرت زنانه ای که به تن دارید، ارتفاعی تا روی کمربند دارد، بهتر است به سراغ شلوار های اسکینی بروید. اما اگر تیشرت لانگ انتخاب شما است، پیشنهاد می دهیم حتما مدل مام فیت را به تن کنید.
اکسسوری های این استایل نیز باید کاملا اسپرت باشند. کیف هایی با بند بلند رو دوشی یا کوله پشتی ها و همین طور کفش های کتانی یا ونس ها بهترین گزینه ها برای ترکیب شدن با تیشرت زنانه در استایل محسوب می شوند.

کت شلوار زنانه، استایلی برای تمامی میهمانی ها

اگر اطلاعی از رسمی یا غیر رسمی بودن موقعیت میهمانی ندارید یا تمایلی برای پوشیده پیراهن زنانه یا حتی تیشرت زنانه ندارید، به شما کت شلوار را پیشنهاد می دهیم.
کت شلوار زنانه، از جذاب ترین لباس ها به شمار می آید که علاوه بر داشتن مدل های مختلف برای فرم اندام های متفاوت، اگر در کنار آیتم های متناسبی قرار بگیرند، برای استفاده در هر موقعیتی بهترین و مناسب ترین خواهند بود. به طور مثال کت شلوار زنانه که مدل کت آن کمی اوور سایز باشد، برای استایل های کژوال و میهمانی های غیر رسمی، جذابیت تیپ شما را دو چندان خواهد کرد.

3 استایل جذاب برای مهمانی های زنانه 

هم چنین پوشیدن این ست با مدل شلوار راسته و یقه پهن به جای پیراهن زنانه در میهمانی های رسمی، استایل ایده آلی را به وجود خواهد آورد.
برای مشخص نمودن سبک استایل پس از پوشیدن کت شلوار زنانه، باید سایر آیتم های استایل هم چون، کیف، کفش، اکسسوری ها، شال و روسری و... به درستی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. برای مثال، ترکیب کفش کتانی با کیف دستی با بند زنجیری چندان ترکیب جذابی را ایجاد نخواهد کرد و این فقط شلختگی ظاهر شما را نشان خواهد داد.
بلکه می توانید از کفش های لوفر و کیف های رودوشی با بند بلند استفاده کنید و کژوال بودن استایل خود را به نمایش بگذارید. برای آیتمی که تصمیم دارید در زیر کت به تن داشته باشید که نیز توجه نمایید. بادی ها و کراپ ها بهترین گزینه ها برای ست شدن با کت و شلوار زنانه به حساب می آیند که به جذابیت استایل کمک می کنند.

برای میهمانی چی می پوشید؟

سعی کردیم با معرفی 3 استایل، ایده های لازم را برای رفتن به میهمانی ارائه کنیم. اگر به دنبال آیتم های هر استایل گفته شده هستید، پیشنهاد می دهیم نگاهی به فروشگاه سنسی شاپ بزنید. ترند ترین و به روز ترین مدل های کت شلوار زنانه انتخاب را برای شما راحت خواهند کرد.
علاوه بر این، به پیراهن زنانه دلخواه خود را خریداری کنید یا تیشرت زنانه مناسبی را تهیه نمایید. این فروشگاه جدید ترین مدل ها را در کنار هم قرار داده است تا ساخت استایل برای رفتن به میهمانی برای شما راحت تر شود!

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.