۲۲۵۰۸۳
۱۴۷۴
۱۴۷۴

اهمیت زیبایی زنان، چگونگی رفع افتادگی پستان

عموما، افتادگی پستان ها در زنان بالاتر از ۴۰ سال مشاهده می شود. این یک فرآیند طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد.

عموما، افتادگی پستان ها در زنان بالاتر از ۴۰ سال مشاهده می شود. این یک فرآیند طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد. در ادامه درمان های خانگی و حرکات ورزشی برای رفع افتادگی سینه بیان شده است.
این یک تمایل شایع است که ما بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهیم و از سایر اعضاء مهم بدن خود غافل می شویم. سینه ها، بدن زن را تعریف می کنند و زنان را جذاب می کنند. افتادگی سینه مشکلی است که می تواند بر ظاهر سکسی شما تاثیر بگذارد. عموما، افتادگی سینه ها در زنان بالاتر از 40 سال مشاهده می شود، در زمانی که آنها یائسگی را تجربه می کنند. این یک فرایند طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد.
در این اختلال، سینه فاقد استحکام بوده و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. شیردهی، یائسگی، از دست دادن سریع وزن یا افزایش سریع وزن، کمبود مواد مغذی، استفاده از سینه بندهایی که کاملا اندازه شما نیستند، از عوامل اصلی هستند که ممکن است باعث این مشکل شوند، حتی زودتر از آنچه انتظارش را دارید. جدا از این مسائل، مصرف غیر قابل کنترل الکل، نیکوتین یا نوشابه های گازدار، می تواند در بروز زود هنگام این مشکل نقش داشته باشد. اگر از مشکل افتادگی سینه رنج می برید و می خواهید آن را محکم و سالم کنید، به جای استفاده از درمان های شیمیایی که عوارض جانبی مانند کبودی و تورم دارند، ادامه این متن را بخوانید تا متوجه شوید چگونه به طور طبیعی مشکل افتادگی سینه را برطرف کنید.

درمان های طبیعی برای افتادگی سینه

ماساژ یخ
هنگامی که یخ با پوست تماس پیدا می کند، بافت های بدن منقبض می شوند. بر اساس یک تحقیق، آب یخ می تواند عضلات بدن را منقبض کند و آنها را سفت تر کند. ماساژ یخ پوست را محکم می کند و هر گونه درد غالب در عضلات را تسکین می دهد.
تکه های یخ را گرفته و آنها را بر روی سینه به صورت حرکات دایره ای و به مدت یک دقیقه ماساژ دهید.
برای خشک کردن آن از یک حوله استفاده کنید.
فورا یک سینه بند محکم ببندید، به عقب تکیه داده و برای ۳۰ دقیقه در این موقعیت آرام قرار بگیرید.
این روش درمانی را چند مرتبه در روز تکرار کنید.
روغن زیتون
ماساژ دادن سینه ها با روغن زیتون یکی از فوق العاده ترین روش ها برای سفت و محکم کردن سینه است. وجود مقدار زیادی آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب، می تواند آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد را خنثی کند. روغن زیتون پوست را تقویت کرده و هم زمان بافت را بهبود می بخشد. روغن رزماری را می توان با این روغن ترکیب کرده تا اثر آن را بهبود بخشید. این روغن باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود که پوست را محکم می کند.
کمی روغن زیتون را بر روی کف دست خود ریخته و سینه های خود را رو به بالا با آن ماساژ دهید.
یک ماساژ 15 دقیقه ای برای تقویت گردش خون و کمک به رشد سلول های جدید لازم است.
این روش درمانی را ۴ تا ۵ مرتبه در روز انجام دهید.
تذکر: روغن بادام، جوجوبا و روغن آووکادو نیز برای ماساژ مفید هستند، زیرا آنها بسیاری از مواد مغذی را برای بدن تامین می کنند.
زرده تخم مرغ و خیار
استفاده از ماسک؛ یکی از بهترین درمان ها برای کاهش افتادگی سینه ها است. خیار به دلیل توانایی سفت کردن پوست، در بسیاری از ماسک های صورت کاربرد زیادی دارد. خیار حاوی بتاکاروتن است، که می تواند پیری زودرس را کاهش دهد. ماده دیگر، زرده تخم مرغ است که سرشار از پروتئین ها و ویتامین هایی است که پوست را بهبود بخشیده و هر گونه آسیبی را ترمیم می کنند. علاوه بر این، همچنین حاوی ویتامین های A ،D و B6 و B12 است.
تنها کافی است تا خمیری از زرده تخم مرغ و خیار تهیه کنید و به مدت ۱۵ دقیقه بر روی سینه های خود اعمال کنید. آن را با آب سرد بشوئید.
سفیده تخم مرغ، درمان خانگی افتادگی سینه
نه تنها زرده تخم مرغ، بلکه سفیده تخم مرغ نیز به سفت کردن پوست کمک می کند. سفیده تخم مرغ دارای خواص تقویت کننده پوست است. وجود هیدرو لیپیدها در سفیده تخم مرغ باعث می شود که پوست شل اطراف سینه ها مجددا سفت شود. برای این منظور، نیاز است که:
سفیده تخم مرغ را هم بزنید تا بر روی سطح آن حباب تشکیل شود.
این تخم مرغ هم زده را بر روی سینه ها بمالید، و اجازه دهید به مدت ۳۰ دقیقه بر روی سینه ها باقی بماند.
قبل از شستن آن با آب، یک بار آن را با آب پیاز یا خیار شست و شو دهید.
به جای آن، می توانید با افزودن یک قاشق چایخوری کشک و عسل به سفیده تخم مرغ، یک ماسک تهیه کنید.
این ماسک را بر روی سینه خود اعمال کنید و اجازه دهید به مدت 20 دقیقه بر روی سینه ها باقی بماند.
سپس آن را با آب سرد بشوئید.
شنبلیله
شنبلیله یک گیاه دارویی مفید است. براساس طب آیورودا، اعتقاد بر این است که می تواند افتادگی سینه ها را درمان کند. ویتامین ها و آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه، هر نوع آسیب سلولی پوست پستان را خنثی می کند.
آب را به یک چهارم پیمانه پودر شنبلیله اضافه کنید تا خمیری تشکیل شود.
با حرکات دایره ای و به مدت ۱۵ دقیقه سینه های خود را با این خمیر ماساژ دهید
اجازه دهید به مدت 5 تا 10 دقیقه بر روی سینه ها باقی بمانند.
آن را با آب گرم بشوئید.
این درمان را برای دو مرتبه در هفته انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.
یکی دیگر از ماسک های موثر سینه ها را می توان با اضافه کردن ۱۰ قطره ویتامین E به روغن شنبلیله تهیه کرد. خمیر را مخلوط کرده و بر روی سینه خود اعمال کنید. اجازه دهید این ماسک به مدت ۳۰ دقیقه بر روی سینه ها باقی بماند. سپس آن را با آب سرد بشوئید. از این ماسک یک بار در هفته استفاده کنید. به جای آن، می توانید ماست را با پودر شنبلیله مخلوط کرده و سپس بر روی سینه بمالید. ماست غنی شده از اسید لاکتیک، کلسیم، روی و ویتامین B است. تمام این مواد علاوه بر بهبود رشد سلولی، پوست را آبرسانی و ترمیم می کنند. روی به علت خاصیت قابض، باعث محکم شدن پوست و سفت شدن منافذ می شود.
انار، برای درمان افتادگی سینه
این میوه، یک غذای ضد پیری است.
پوست انار را له کرده و چند قطره روغن خردل به آن اضافه کنید. قبل از اینکه به رختخواب بروید، سینه های خود را به مدت 5 تا 10 دقیقه با این خمیر ماساژ دهید.
علاوه بر این، روغن دانه انار مجهز به گیاه دارویی است که پستان را قوی و محکم می کند. همچنین می توانید روزانه به مدت ۲ تا ۳ دقیقه سینه را با روغن انار ماساژ دهید.
علاوه بر این، چهار قاشق روغن چریش و پوست انار خشک شده را با هم ترکیب کنید. این مخلوط را گرم کنید. اجازه دهید تا خنک شود و هر روز سینه های خود را همراه با روغن ماساژ دهید تا محکم شود.
شی باتر (کره شیا)
شی باتر یک ماده طبیعی است که از آن برای سفت کردن سینه ها استفاده می شود. این ماده سرشار از ویتامین E است که یک آنتی اکسیدان موثر است. حتی بافت های پوست را محکم می کند. علاوه بر این، برای بهبود آسیب رادیکال های آزاد نیز مفید است.
تنها کافی است مقدار کمی شی باتر را تهیه کرده و سینه ها خود را با آن به سمت بالا ماساژ دهید.
اجازه دهید به مدت 15 دقیقه باقی مانده و سپس آن را با آب سرد بشوئید.
این درمان را ۳ تا ۴ مرتبه در هفته انجام دهید.
ماسک روغن بادام و خامه شیر
روغن بادام یک مرطوب کننده قوی است و خاصیت ویسکوالاستیسیته پوست دارد. عدم وجود رطوبت در پوست، باعث شل شدن و غیر ارتجاعی شدن آن می شود. این روغن مواد مغذی پوست را فراهم کرده و رطوبت به آسانی توسط آن جذب می شود. خامه شیر یک مرطوب کننده طبیعی است که باعث آبرسانی پوست می شود، آن را نرم تر و سالم تر می کند.
4 تا 5 قاشق غذا خوری خامه شیر را با دو قاشق غذا خوری روغن ترکیب کرده و سینه را به آرامی با این مواد ماساژ دهید.
این درمان را ۳ تا ۴ مرتبه در هفته انجام دهید.
علاوه بر روغن بادام، می توانید از روغن نارگیل برای ماساژ سینه های شل استفاده کرده و آنها را سفت کنید.
شنا کردن
شنا کردن شامل حرکت به سمت جلو و عقب است. این کار ماهیچه هایی که سینه ها را نگه می دارند، قوی کرده و به طور خاص برای زیبا کردن بدن زن مفید است. شنا به آب کردن چربی ها کمک کرده و همینطور باعث ساخت عضله بیشتر و سفت شدن آنها می شود. دست و پا را فرم می دهد و سینه ها را محکم می کند. شنا را در فعالیت های روزانه خود قرار دهید و متوجه می شوید که در مدت چند هفته سینه های شما سفت تر می شوند. شنا کردن به مدت نیم ساعت در روز بیشتر از حد مورد نیاز است. به جای آن، در صورتی که زمان کافی برای شنا کردن ندارید، می توانید حرکات شنای سینه را در خشکی انجام دهید که نتیجه مشابهی دارد. برای شروع از دستورات زیر تبعیت کنید:
صاف ایستاده و به دیوار تکیه دهید.
به ماهیچه های سینه خود فشار وارد کرده و دستان خود را به گونه ای حرکت دهید که در حال شنا کردن در استخر هستید
به آرامی ۱۰۰ حرکت شنای سینه انجام دهید.
زنجبیل درمان خانگی افتادگی سینه ها
زنجبیل برای تنظیم متابولسیم خوب است. تقویت سیستم متابولیک منجر به سوختن کالری بیشتر می شود، که در نهایت به سوزاندن چربی بیشتر کمک می کند.
یک قاشق چایخوری از زنجبیل رنده شده را به مدت 10 دقیقه در یک فنجان آب بجوشانید.
زنجبیل ها را با صافی خارج کرده و یک قاشق چایخوری عسل به آن اضافه کنید.
حداقل 2 تا 3 پیمانه از چای زنجبیل را به طور روزانه بنوشید.

ورزش هایی برای افتادگی سینه ها
قرار دادن ورزش در برنامه روزانه تان، یکی از بهترین راه ها برای سفت کردن سینه های شل و افتاده است. این تمرینات که به طور ویژه عضلات صدری و سینه را هدف قرار می دهد، و برای سفت کردن آنها موثر است. ورزش های زیر را برای سفت کردن سینه ها انجام دهید.
ورزش پوش آپ
حرکت پوش آپ باعث تقویت عضلات سینه موجود در بافت سینه می شود و آنها را تقویت می کند. این ورزش شامل حرکت دادن عضلات سه سر ران، عضله دنده ای قدامی، عضلات سه گوش (عضلات قفسه سینه) است. برای داشتن سینه های جذاب، از مراحل زیر تبعیت کنید:
تنها کافی است تا روی شکم خود دراز بکشید
کف دست خود را صاف بر روی زمین و هم سطح شانه ها قرار دهید، و یک زاویه ۹۰ درجه درست کنید.
شکم خود را به داخل داده و سپس با قدرت دستان و نوک انگشتان، خود را بلند کنید.
مجددا دراز کشیده و این حرکت را تکرار کنید.
این کار را در سه مرتبه در روز و در هر دفعه 15 بار انجام دهید.
بالا بردن بازو عضلات سینه ای
بالا بردن تک بازو عضلات سینه ای به طور ویژه برای تقویت عضلات سینه و زیر بغل موثر است. عضلات سینه ای در زیر قفسه سینه واقع شده اند.
صاف بیاستید به گونه ای که پاها به اندازه عرض لگن از همه فاصله داشته باشند.
دمبل را با دست راست خود نگه دارید. دست خود را به شکل مورب با کف زمین نگه دارید
دست خود را تا بالای شانه ها بلند کرده و آن را صاف نگه دارید. این کار باعث کشش عضلات سینه می شود.
دست خود را پایین آورده و در موقعیت نقطه شروع حرکت قرار دهید. این حرکت را با هر کدام از دست ها برای 15 مرتبه تکرار کنید.
به جای آن، می توانید این کار را با باند کششی ورزشی انجام دهید. این باند را در زیر پای خود قرار داده و انتهای دیگرش را با یک دست خود نگه دارید. مراحل بالا را تکرار کنید.
حرکت شنا با دیوار
حرکت شنا با دیوار معمولی می تواند برای مبتدیان بسیار دشوار باشد. حرکت شنا با دیوار یک نوع ساده تر از حرکت شنا سوئدی است، که می توان آن را به صورت مراحل زیر انجام داد:
مقابل دیوار بیاستید به گونه ای که به اندازه پاهایتان از دیوار فاصله داشته باشید.
بازوی خود را صاف به دیوار بچسبانید به گونه ای که هم ارتفاع با شانه شما باشد.
آرنج خود را خم کرده و به دیوار تکیه دهید.
چند ثانیه در این وضعیت بمانید
سپس به وضعیت اولیه خود بازگردید.
حرکت کبری
این تمرین کششی برای عضلات سینه مناسب است. شانه ها، پاها و ریه ها نیز از این حرکت سود می برند. برای داشتن سینه ها فوق العاده، مراحل زیر را اجرا کنید:
دراز بکشید به گونه ای که شکم شما بر روی تشک قرار بگیرد، پاهای خود را صاف نگه دارید.
دستان خود را موازی با شانه ها قرار دهید.
در حالی که هوا را وارد ریه های خود می کنید (عمل دم انجام می دهید)، برای ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در این موقعیت بمانید.
هوا را از ریه های خود خارج کرده و پایین بیایید.
این تمرین را به طور مرتب انجام دهید تا بیشترین فواید آن را کسب کنید. این کار مطمئنا به محکم کردن سینه ها کمک می کند.
حرکت درخت
این تمرین عضلات را کشیده و در نتیجه عضلات شل را محکم می کند. همه چیز مربوط به حفظ تعادل در این موقعیت است. مبتدیان باید این تمرین را با تکیه گاهی مثل دیوار یا در نزدیکی صندلی انجام دهند.
صاف ایستاده و پاهای خود را به هم بچسبانید.
ف دو دست خود را بر روی هم جفت کرده و آن را مستقیما به بالای سر خود ببرید.
پای خود را بلند کرده و آن را در قسمت داخلی ران راست نگه دارید.
به مدت ۳۰ ثانیه در این وضعیت بمانید و سپس به وضعیت اولیه خود بازگردید.
حرکت چرخش بازو
انجام این تمرین ساده است و باعث ایجاد کشش در بازوها و عضلات سینه ای می شود. برای تمرین، این روش را به شکل زیر اجرا کنید.
صاف ایستاده و پاهای خود را به اندازه عرض شانه ها باز کنید.
بازوهای خود را به سمت پهلوها کشیده و شکم و باسن خود را سفت کنید.
10 حرکت چرخشی رو به جلو و 10 حرکت چرخشی رو به عقب انجام دهید.
این حرکت را ۴ تا ۵ مرتبه در روز تکرار کنید.
حرکت پرس سینه با دمبل
هدف این تمرین در درجه اول شانه ها، قفسه سینه و عضلات سه سر ران است. تمرین پرس سینه با دمبل را می توان به عنوان حرکت ترکیبی با تمرکز بر روی بسیاری از قسمت های بدن به طور هم زمان انجام داد.
دمبل را با هر دو دست خود نگه دارید.
به پشت دراز بکشید و دستان خود را باز کنید به گونه ای که عمود بر بدن شما باشد.
بازوها را به سمت بالا حرکت داده و سپس به سمت قفسه سینه خود پایین بیاورید.
به آرامی به حالت اولیه بازگردید. در هر جهت، این کار را ۱۰ مرتبه تکرار کنید.
حرکت مثلث
این تمرین برای سفت کردن عضلات سینه و سفت نگه داشتن آنها فوق العاده است.
صاف بیاستید و پاهای خود را با فاصله از هم قرار دهید.
هر دو دست خود را به سمت پهلوها و هم سطح با شانه ها بکشید.
با دست سمت راست، مچ پا سمت چپ خود را گرفته و به سمت جلو خم شوید. در این لحظه، بدن شبیه به مثلث به نظر می رسد.
کمی در این موقعیت باقی بمانید و این کار را با گرفتن مچ پا سمت راست با دست سمت چپ تکرار کنید.
حرکت پلانک
با کمک این ورزش، داشتن عضلات محکم کار دشواری نخواهد بود. علاوه بر اینکه سینه های شما را محکم می کند، عضلات اصلی شما را نیز تقویت می کند.
این ورزش نیاز به دراز کشیدن بر روی شکم دارد
دستان خود را هم سطح با شانه ها نگه داشته به گونه ای که کف دست به سمت پایین باشد.
بدن خود را به گونه ای از روی زمین بلند کنید که دست ها مستقیما زیر شانه ها قرار بگیرند.
در حالی که این تمرین را انجام می دهید، بدن باید از شانه ها تا مچ پا در یک خط صاف قرار داشته باشد.
قبل از بازگشت به حالت اولیه، به مدت 20 ثانیه در این موقعیت باقی بمانید.
حرکت کمان
این یک حرکت فوق العاده برای سفت کردن سینه ها است
بر روی شکم خود دراز بکشید
پاهای خود را به سمت سقف بالا ببرید.
پاهای خود را با دستانتان نگه دارید و پاهای خود را به شانه ها نزدیک کنید.
سینه و ران از روی زمین بلند شده و تنها شکم با زمین در تماس است.
مدتی در این موقعیت باقی بمانید.
به وضعیت اولیه خود بازگردید.
حرکت ملخ برای سفت کرن سینه ها
حرکت ملخ برای زنانی که می خواهند به بدن خود فرم دهند، بسیار مفید است. علاوه بر سفت کردن سینه ها، به کمر نیز فرم می دهد. علاوه بر این، یک درمان برای گرفتگی عضلات در دوره قاعدگی است.
بر روی شکم خود دراز بکشید.
بازوهای خود را در سمت پهلوی بدن قرار داده و پاهای خود را بکشید.
دستان خود را در پشت بدن به هم قفل کنید و بدن خود را به سمت عقب بکشید به گونه ای که شانه ها و قفسه سینه بر روی هوا باشد (با سطح زمین تماس نداشته باشند)
کشکک زانو خود را بالا آورده تا به ران و باسن فشار وارد کند.
پاهایتان را صاف نگه داشته و به اندازه عرض باسن بین آنها فاصله ایجاد کنید.
پاهای خود را بلند کنید و تا پنج مرتبه نفش کشیدن در این وضعیت باقی بمانید.
نفس بکشید و به مدت ۲ تا ۶ مرتبه نفس کشیدن در این وضعیت باقی بمانید.
حرکت جنگجو 3
این تمرین باعث می شود که بدن شما به شکل حرف T شود.
صاف بایستید و پاهای خود را به هم جفت کنید.
هوا را وارد ریه های خود کنید و دستان خود را بالا ببرید.
به سمت جلو خم شوید و یک زاویه 90 درجه درست کنید.
در این مدت، سینه، نیمه بالایی بدن و بازوها باید در یک سطح قرار بگیرند.
اکنون، در هنگام بازدم پای چپ خود را به عقب برده و در یک خط صاف با دست ها و قفسه سینه قرار دهید.
نفس کشیده و برای چند ثانیه در این وضعیت بمانید.
سپس این حرکت را با پای دیگر خود امتحان کنید.
تذکر: افرادی که اخیرا دچار صدمات مزمن در پاها، کمر، باسن یا شانه ها شده اند، نباید این تمرین را انجام دهند.
حرکت قایق
در حین انجام این تمرین، بدن شبیه به یک قایق به نظر می رسد. از این رو، به آن حرکت قایق می گویند.
این حرکت نیاز به نشستن و کشیدن پاها و بازوها به سمت جلو دارد.
در مرحله بعد، در حالی که بالا تنه خود را عقب می برید، پاهای خود را به آرامی به سمت بالا بلند کنید.
ران های خود را با دستان نگه دارید.
هم زمان با سفت کردن عضلات سینه، عضلات بازوها و پاها را نیز فرم می دهد.
حرکت کمان به سمت بالا
این حرکت، دست ها و پاها را کشیده و عضلات سینه را محکم می کند. به علاوه، این حرکت باعث تقویت انرژی بدن می شود.
به پشت دراز بکشید و با خم کردن بازوها، دستان خود را در کنار گوش ها قرار دهید.
زانوها را خم کرده و پاشنه های پا را به باسن خود نزدیک کنید. در حین بلند شدن، هوا را به داخل ریه های خود بکشید و با دستان و پاها، در این وضعیت بدن را نگه دارید.
برای 10 تا 15 ثانیه در این وضعیت باقی بمانید.
در هنگام بازگشت به وضعیت اولیه هوا را از ریه های خود خارج کنید. این کار را ۵ تا ۱۰ مرتبه تکرار کنید.
تذکر: پوشیدن یک سوتین ورزشی با کیفیت در هنگام ورزش بسیار مهم است. در غیر این صورت، ممکن است شرایط را وخیم تر کرده و باعث آسیب دائمی به سینه شود.

داروهای گیاهی برای افتادگی سینه ها
اسانس روغن
روغن های اسانس زمانی تهیه می شوند که اسانس ها به صورت طبیعی از گیاهان گرفته می شوند. برخی از روغن های اسانس توانایی سفت کردن پوست را دارند. روغن نعنا، روغن علف لیمو، روغن سرو، روغن نعنا دشتی، روغن هویج و روغن دانه های رازیانه، برخی از روغن هایی هستند که به بازگشت خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کنند. حداقل یک بار در روز اطراف سینه را با این روغن ها ماساژ دهید.
تذکر: روغن های اسانس خالص آنقدر قوی هستند که می توانند باعث سوزش پوست شوند. از این رو، قبل از مالش آن بر روی پوست، می توان این روغن ها را با یک روغن حامل رقیق کرد. دو قطره از این روغن های اسانس کافی است.
مارچوبه گردی (مارچوبه چتری)
این گیاه آنتی اکسیدانی نوعی مارچوبه است و به طور گسترده در طب آیورودا برای معالجه انواع بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. یک قاشق غذا خوری از آن را با آب گرم مخلوط کرده و هر صبح و عصر از آن بنوشید. به طور مرتب، مارچوبه گردی را به مدت ۳ ماه مصرف کنید و متوجه می شوید که سینه های شما روز به روز سفت تر و جذاب تر می شود.
خاک رس راسول
راسول یک خاک رس معدنی و بومی کشور مراکش است. این خاک، سلول های پوستی را سفت می کند. این خاک حاوی کلسیم، آهن، منیزیم، سدیم، و پتاسیم است که با خاصیت سفت کنندگی پوست شناخته می شود. دو قاشق غذاخوری از این خاک را در آب ریخته تا یک خمیر تهیه کنید. این خمیر را بر روی سینه های شل خود بمالید. وقتی که خاک خشک شد، آن را با آب گرم از روی پوست پاک کنید.
چای سبز
تاثیر چای سبز در سوزاندن چربی برای همه شناخته شده است. چای سبز حاوی کاتچین است که با سوزاندن کالری بیشتر باعث کاهش وزن می شود. این چای از تجمع چربی جلوگیری کرده و دمای بدن را افزایش می دهد که منجر به سوزاندن چربی می شود. مصرف مرتب چای سبز به کسانی که از چاقی رنج می برند که نوعی بیماری مرتبط با سبک زندگی است، کمک می کند. چای سبز به بدن فرم می دهد و یک راه حل فوق العاده برای کاهش افتادگی سینه ها و محکم تر کردن آنها است. چای سبز همچنین به فرم مکمل غذایی به فروش می رسد.
آلوئه ورا
آلوئه ورا برای محکم کردن سلول های پوستی مفید است. آنتی اکسیدان های فراوان موجود در آلوئه ورا با رادیکال های آزاد که مسئول پیری هستند، مبارزه می کند. آلوئه ورا همچنین خاصیت ضد پیری دارد، زیرا باعث تولید کلاژن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود.
کمی از ژل آن را تهیه کرده و با حرکات دایره ای به مدت 4 تا 5 دقیقه سینه ها را با آن ماساژ دهید.
اجازه دهید کمی بر روی پوست باقی بماند تا پوست قادر به جذب مواد مغذی آن باشد.

کارهایی که باید انجام دهید
هر روز مقدار زیادی آب بنوشید تا پوست خود را پرآب نگه دارید. این کار حتی شما را از پیری زودرس حفظ می کند.
صاف نگه داشتن بدن را برای خود به یک عادت تبدیل کنید، زیرا خم شدن (دولا شدن) از قسمت شانه در هنگام راه رفتن یا نشستن ممکن است بر سینه ها تاثیر بگذارد. این کار از شما در برابر افتادگی سینه ها محافظت می کند.
حرکات یوگا انجام دهید، زیرا برخی از حرکات یوگا در سفت کردن سینه ها تاثیرگذار است.
غذاهایی بخورید که سرشار از امگا 6 و اسیدهای چرب امگا 3 هستند تا سینه های خود را محکم نگه دارید.
سینه بندهای محکم بپوشید که سینه ها را محکم نگه دارد.
شکل خوابیدن شما نقش مهمی در سفت کردن سینه ها ایفا می کند. سعی کنید در اکثر مواقع به پشت بخوابید.
میوه های سرشار از ویتامین C مصرف کنید که باعث تولید کلاژن می شود و خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند.

کارهایی که نباید انجام دهید
از داشتن رژیم سریع لاغری یا رژیم های غذایی شدید اجتناب کنید که منجر به افتادگی سینه می شود.
از پوشیدن سینه بندهایی با سایز اشتباه اجتناب کنید که فرم سینه ها را خراب می کنند. یک سینه بند خوب که اندازه سینه های شما است، برای حفظ خاصیت ارتجاعی سلول های پوستی ضروری است.
از قرار گرفتن منظم در معرض آفتاب بدون استفاده از لوسیون ضد آفتاب خودداری نمایید. زیرا باعث کم آبی پوست شده و خاصیت ارتجاعی آن را از بین می برد.
از مصرف سیگار برای جلوگیری از شکنندگی پوست اجتناب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.