۲۲۸۲۲۳
۲ نظر
۱۶۳۸۵
۲ نظر
۱۶۳۸۵
پ

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

لابیاپلاستی نوعی عمل زیبایی است که برای کاهش اندازه لابیای مینور انجام می‌شود. هرچند داشتن چین‌های پوستی در اطراف واژن کاملاً طبیعی است و اکثراً مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما بعضی از خانم‌ها به دلیل این که ظاهر واژن خود را دوست ندارند، این جراحی زیبایی را انجام می‌دهند. در این مقاله، بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) را معرفی و درباره هزینه، مزایا و معایب این عمل صحبت می‌کنیم.

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

انتخاب جراح برای کسانی که می‌خواهند لابیاپلاستی انجام دهند، بسیار مهم است. برای انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) باید سوابق آن‌ها و میزان رضایتی را که مراجعین از کار آن‌ها داشته‌اند بررسی کنید تا تصمیم درستی بگیرید.
در سال‌های اخیر جراحی زیبایی واژن به یکی از جراحی‌های پرطرفدار تبدیل شده چرا که علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، مشکلاتی مثل خشکی واژن و گشادی واژن را هم درمان می‌کند. کسی که این جراحی را انجام می‌دهد جراح زیبایی زنان است که در همه مشکلات مربوط به زنان، زایمان و نازایی تخصص دارد.
دکتر جراحی زیبایی زنان همچنین آشنایی کاملی از آناتومی ناحیه تناسلی دارد. این پزشک متخصص هم باید مانند سایر پزشکان از مهارت کافی برخوردار باشد، صادق و راستگو باشد و در پاسخ به پرسش‌های بیماران صبوری به خرج دهد.

در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)
 • هزینه عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی
 • مراقبت‌های بعد از عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی
 • مزایای عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی
 • معایب عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

لابیاپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی واژن که با عنوان لابیاپلاستی نیز شناخته می‌شود به معنای کوچک کردن و متقارن سازی لابیاهاست. از آنجایی که لابیاهای بزرگ و نامتقارن، باعث بروز مشکلاتی همچون احساس آزردگی در زمان پوشیدن لباس‌های تنگ، دوچرخه سواری و... برای خانم‌ها می‌شود، این جراحی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در کنار این نیز با بزرگ بودن لابیاها، ناحیه واژن، زیبایی خودش را تا حدودی از دست می‌دهد و در نتیجه، اعتماد به نفس فرد در زمان برقراری رابطه جنسی به مراتب کاهش پیدا می‌کند.

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

جراحی لابیاپلاستی به نوبه خود، حساسیت‌هایی دارد که همین موضوع هم لزوم انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن را برایتان به مراتب بااهمیت‌تر می‌کند. بنابراین سعی کنید که پیش از هرچیز با کمک استفاده از نظرات بیماران قبلی هر متخصص و همین‌طور بررسی نتایج نهایی از هر جراحی، پزشک متخصص قابل اعتمادی را انتخاب کنید.

 دکتر معصومه میراسماعیلی، متخصص زنان و زایمان

 

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایببهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایبdrmiresmaili

 

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

۸۸۳۶۷۴۳۰

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایببهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایببهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایببهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

 آدرس: شهرک غرب، تقاطع بلوار فرحزادی و شهید دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه ۳

هزینه عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

طبیعتا مسئله مهمی که در انتخاب شما برای بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن اهمیت پیدا می‌کند، هزینه این جراحی است. به طور کلی باید بگوییم که عوامل زیادی بر هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر دارند و می‌توانند در افزایش آن موثر باشند که از میان آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • روش جراحی
 • شکل لابیا مینور
 • تعداد برش‌های لازم در جراحی
 • مواد و وسایل جراحی از جمله بی‌حسی موضعی، نخ بخیه یا لیزر
 • محل انجام جراحی از این نظر که در بیمارستان انجام می‌شود یا مطب

با توجه به عوامل بالا، نمی‌توان قیمت دقیقی را برای لابیاپلاستی مشخص کرد. پس بهترین کار این است که با چند کلینیک زیبایی مختلف تماس بگیرید و قیمت بپرسید.

ممکن است هزینه عمل‌های زیبایی از شهری به شهر دیگر کمی فرق داشته باشد. اما در نهایت، این دکتر است که بعد از معاینه مشخص می‌کند چه نوع عملی باید انجام دهید و چقدر باید هزینه بپردازید.

ممکن است هزینه عمل‌های زیبایی از شهری به شهر دیگر کمی فرق داشته باشد. اما در نهایت، این دکتر است که بعد از معاینه مشخص می‌کند چه نوع عملی باید انجام دهید و چقدر باید هزینه بپردازید.

لازم به ذکر است که لابیاپلاستی، نوعی جراحی زیبایی است، نه درمانی. پس مثل سایر عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه و بیمه‌های تکمیلی قرار نمی‌گیرد.
بعضی از خانم‌ها برای تخفیف گرفتن از دکتر، چند عمل زیبایی تکمیلی واژن را با هم انجام می‌دهند.

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

مراقبت‌های بعد از عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

بعد از عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی، مثل هر جراحی دیگری باید یک سری نکات را رعایت کنید و به طور کلی مراقب خودتان باشید. بعضی از مراقبت‌های لازم بعد از لابیاپلاستی شامل این موارد می‌شوند:

 • در سه روز اول بعد از عمل ممکن است کمی درد و تورم احساس کنید که البته کاملاً طبیعی است و جای نگرانی ندارد. اما برای کاهش این علائم می‌توانید با اطلاع پزشک خود، قرص مسکن بخورید و از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از تحریک شدن ناحیه تناسلی خود بعد از عمل، تا حد امکان لباس‌های تنگ و چسبان نپوشید و دندان روی جگر بگذارید تا کاملاً بهبود پیدا کنید.
 • بهتر است ۶ تا ۸ هفته صبر کنید و بعداً رابطه جنسی برقرار کنید. زیرا ممکن است زخم‌های عمل‌تان باز شوند و عفونت کنند.
 • از انجام هر نوع ورزش سختی که به ناحیه تناسلی فشار وارد می‌کند، تا پایان روند بهبودی اکیداً خودداری کنید.

مزایای عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

از جمله مواردی که می‌توان به عنوان مزایای عمل زیبایی واژن مطرح کرد می‌توان به این موارد اشاره نمود:

زیبا شدن واژن

هدف عمل زیبایی واژن از اسمش مشخص است: زیباسازی واژن! این جراحی باعث می‌شود واژن کوچک‌تر، مرتب‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد و بهترین مزیت لابیاپلاستی هم همین است!

افزایش راحتی

لابیاپلاستی در بعضی از خانم‌ها ممکن است باعث افزایش راحتی شود. خانم‌هایی که لبه‌های واژن داخلی یا بیرونی بیش از اندازه دارند، ممکن است موقع پوشیدن بعضی از لباس‌های خاص مثل شلوار جین، کمی معذب باشند. یا موقع پوشیدن لباس زیر تنگ یا حتی لباس شنا دچار خراش و جوش و سایر مشکلات پوستی شوند. در این شرایط، لابیاپلاستی ممکن است کمک‌کننده باشد.

داشتن واژنی زیبا به خانم‌ها کمک می‌کند احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشند. لابیاپلاستی مخصوصاً برای خانم‌هایی که چندین بار زایمان داشته‌اند و لبه‌های واژن‌شان کشیده شده، بسیار مناسب است.

افزایش اعتماد به نفس

از همه این‌ها گذشته، عمل‌های زیبایی می‌توانند اعتماد به نفس افراد را افزایش دهند. داشتن واژنی زیبا به خانم‌ها کمک می‌کند احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشند.
لابیاپلاستی مخصوصاً برای خانم‌هایی که چندین بار زایمان داشته‌اند و لبه‌های واژن‌شان کشیده شده، بسیار مناسب است.

افزایش لذت جنسی

حذف بافت‌های اضافی و غیرضروری واژن ممکن است توانایی خانم‌ها در تجربه لذت جنسی را افزایش دهد و باعث بهبود روابط زناشویی آن‌ها شود.

بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

معایب عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

تمام روش‌های جراحی خطر ذاتی دارند. لابیاپلاستی هم از این مستثنی نیست. بعضی از خطرات بالقوه لابیاپلاستی عبارتند از:

 • عفونت
 • لخته شدن خون
 • کبودی
 • تورم
 • خونریزی
 • زخم

علاوه بر این، گاهی اوقات ممکن است شخص از نتایج لابیاپلاستی راضی نباشد یا دچار خشکی واژن و به دنبال آن، رابطه جنسی دردناک شود.
حتی ممکن است احتمال پارگی واژن در صورت زایمان طبیعی در آینده افزایش یابد.
البته خطراتی که گفتیم، نادرند. زیرا پوست ناحیه واژن انعطاف‌پذیر است و به سرعت التیام می‌یابد. آنتی‌بیوتیک‌ها نیز در پیشگیری از عفونت موثرند.

گاهی اوقات ممکن است شخص از نتایج لابیاپلاستی راضی نباشد یا دچار خشکی واژن و به دنبال آن، رابطه جنسی دردناک شود. حتی ممکن است احتمال پارگی واژن در صورت زایمان طبیعی در آینده افزایش یابد.

لازم به ذکر است که عمل لابیاپلاستی در دوران بارداری به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. زیرا در دوران بارداری ممکن است لبه‌های واژن در اثر تغییرات هورمونی متورم شوند و امکان تشخیص درست را از دکتر بگیرند. هم‌چنین همان‌طور که گفتیم، زایمان طبیعی بعد از عمل لابیاپلاستی ممکن است باعث باز شدن بخیه‌های واژن شود و مجبور شوید عمل ترمیمی انجام دهید.
 

پ
منبع: cliniqueps

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • زیور
   درباره بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

   بالاترین وسختترین عمل واژن وتنگ کردن آن چه قیمتیست

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.