۲۳۰۷۲۲
۴۰۶۳
۴۰۶۳
پ

بهترین دکتر نازایی در تهران

دکتر زنان و نازایی متخصصی است که در حوزه بیماری‌های مربوط به اندام تناسلی و بارداری فعالیت می‌کند. یعنی تمام بیماری‌های مربوط به تخمدان، رحم، لوله‌های فالوپ و دهانه رحم در حوزه تخصص دکتر نازایی هستند.

بهترین دکتر نازایی در تهران

دکتر زنان و نازایی متخصصی است که در حوزه بیماری‌های مربوط به اندام تناسلی و بارداری فعالیت می‌کند. یعنی تمام بیماری‌های مربوط به تخمدان، رحم، لوله‌های فالوپ و دهانه رحم در حوزه تخصص دکتر نازایی هستند.

بهترین دکتر نازایی در تهران

اگر چند وقتی است که تصمیم به بچه‌دار شدن گرفته‌اید و برای این هدف تلاش می‌کنید اما موفقیتی حاصل نشده است، احتمالا باید به متخصص زنان و دکتر نازایی مراجعه کنید. زمان در بیماری‌های زنانه اهمیت زیادی دارد و در مواردی اگر کار از کار بگذرد دیگر حتی از بهترین دکتر نازایی هم کاری بر نخواهد آمد.

بهترین دکتر نازایی در تهران

مراجعه به دکتر نازایی و صحبت کردن درباره ریزترین جزئیات مربوط به اندام جنسی نیازمند پیدا کردن دکتر متخصصی است که علاوه بر مهارت و تجربه در کار، از اصل محرمانگی هم برخوردار باشد. در چنین مواردی باید پزشکی را پیدا کنید در این حوزه بهترین باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین دکتر نازایی در تهران را بشناسید.

بهترین دکتر نازایی در تهران

نازایی زوجین

در مواردی که زوج‌ها طی یک سال رابطه جنسی مرتب و مکرر از هیچ‌گونه وسیله پیشگیری استفاده نکنند اما بارداری اتفاق نمی‌افتد، به این زوج‌ها نازا می‌گویند. البته این موضوع در خانم‌های زیر ۳۵ سال مصداق پیدا می‌کند، چرا که خانم‌هایی که بیشتر از ۳۵ سال سن دارند در صورتی که ۶ ماه رابطه جنسی مرتب بدون پیشگیری داشته باشند و موفقیتی در بارداری حاصل نشود، دچار نازایی خواهند شد.

نخستین گام برای حل مشکل ناباروری، یافتن بهترین دکتر نازایی است.

نازایی در زوج‌ها علاوه بر اینکه یک مشکل جسمی است روی روح و روان آن‌ها هم تاثیر می‌گذارد و استرس و فشار روانی زیادی برای زوج‌ها به‌دنبال دارد. در مواردی زن و مرد خود را به‌خاطر نازا بودن سرزنش می‌کنند. اما چاره کار، سرزنش و افسردگی نیست بلکه زوج‌ها باید با حفظ آرامش به‌دنبال درمان باشند.

نخستین گام برای حل این معضل هم یافتن بهترین دکتر نازایی است. اما پیش از اینکه به ویژگی‌های بهترین دکتر نازایی بپردازیم، ابتدا نگاهی به عوامل اصلی ایجاد نازایی در زوج‌ها خواهیم داشت:

ریسک فاکتورهای ابتلا به نازایی

در ادامه برخی از عوامل افزایش ریسک ابتلای زوج‌ها به نازایی را آورده‌ایم:

بهترین دکتر نازایی در تهران

سن

میزان باروری خانم‌ها با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند. معمولا بعد از سن 37 سالگی میزان باروری در خانم‌ها کم می‌شود. به‌خاطر کم شدن تعداد تخمک‌ها و پایین آمدن کیفیت تخمک‌ها، احتمال ناباروری در خانم‌های مسن به‌نسبت بقیه بیشتر می‌شود.

به‌علاوه اینکه با بالا رفتن سن و ریسک ابتلا به بیماری‌های مختلف هم، احتمال باروری پایین می‌آید. این موارد در مردان بالای 40 سال هم مصداق پیدا می‌کنند.

مصرف دخانیات

مصرف دخانیات یا مواد مخدری مثل ماریجوانا در خانم یا آقا احتمال باروری را پایین آورده و میزان تاثیر روش‌های درمان را هم کاهش می‌دهد. میزان سقط جنین در خانم‌هایی که مصرف دخانیات دارند بالاتر است و مردان هم با احتمال بیشتر اختلال نعوظ و کاهش اسپرم روبه‌رو می‌شوند.

بهترین دکتر نازایی در تهران

مصرف الکل

مصرف الکل در خلال لقاح، لانه‌گزینی و بارداری در خانم خطرناک است و احتمال ناباروری دارد. مصرف مداوم و زیاد الکل در مردان هم کیفیت و تعداد اسپرم‌ها را پایین می‌آورد.

چاقی و اضافه وزن

عدم تحرک و وزن زیاد از دیگر فاکتورهای ریسک افزایش دهنده خطر ناباروری در زوج‌ها به‌شمار می‌آید. تعداد اسپرم در مردان چاق کمتر می‌شود.

کمبود وزن

خانم‌هایی که از معضل بی‌اشتهایی یا پرخوری رنج می‌برند یا رژیم‌های غذایی محدودکننده یا کم‌کالری دارند به‌نسبت سایرین بیشترین در معرض خطر نازایی قرار دارند.

فقدان فعالیت جسمی و فیزیکی

ورزش نکردن و عدم تحرک باعث افزایش وزن و چاقی در زوج‌ها می‌شود که ریسک ابتلا به نازایی را چندبرابر می‌کند. انجام ورزش‌های شدید در خانم‌های دارای اضافه وزن هم ریسک ابتلا به مشکلات تخمدانی را به‌دنبال دارد.

بهترین دکتر نازایی در تهران

دکتر نازایی کیست؟

دکتر زنان و نازایی، متخصص غدد تناسلی و تولید مثل است؛ پزشکی که در زمینه زنان و زایمان، و نازایی و ناباروری تخصص دارد. در واقع دکتر نازایی یکی از شاخه‌های پزشکی است که با عملکرد هورمونی مربوط به تولیدمثل و نازایی در زنان و مردان سروکار دارد. دکتر زنان و زایمان بعد از یک دوره چهار ساله آموزش پزشکی باید یک دوره فلوشیپ سه ساله نازایی را هم بگذراند.

بهترین دکتر نازایی در تهران

مرکز باروری و درمان ناباروری مام

بهترین دکتر نازایی در تهران

mom.ir

بهترین دکتر نازایی در تهران

mom.ir@

momapp.ir@

بهترین دکتر نازایی در تهران

۰۲۱-۴۲۵۰۰

بهترین دکتر نازایی در تهران

mom_ir

بهترین دکتر نازایی در تهران
آدرس: تهران، شیراز جنوبی پایین تر از همت، خیابان ۶۸ شرقی، پلاک ۶

بهترین دکتر نازایی در تهران

داشتن یک بچه سالم شاید یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای زوج‌ها (البته نه تمام زوج‌ها) باشد. اما گاهی مشکلات نازایی مانع از تحقق این رویای شیرین می‌شوند. خوشبختانه، پیشرفت در علم پزشکی، شمار زیادی از زوج‌های نابارور را به‌سمت استفاده از روش‌های درمان ناباروری مثل IVF کشانده تا مشکل نازایی را حل کرده و روزی فرزند دلبندشان را در آغوش بگیرند.

اولین و مهمترین قدم در درمان ناباروری هم انتخاب پزشک مجرب و متخصص در این حوزه است. دکتر نازایی پس از ارزیابی و بررسی شرایط زوج، بهترین و موثرترین روش درمان را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد و در طول فرایند درمان با آن‌ها همراهی می‌کند.

سن، دخانیات، الکل، و عدم تحرک از ریسک فاکتورهای ناباروری زوجین هستند.

مراکز درمان ناباروری در ایران و تهران مجهز به بهترین متخصصان و دکتر نازایی هستند و انواع خدمات مربوط به درمان نازایی را به مراجعین ارائه می‌دهند. تمام روش‌های به‌روز و جدید درمان نازایی مانند ICSI (میکرواینجکشن) IUI، IVF، اهدای تخمک، رحم جایگزین و روش‌های درمان کمکی مثل تعیین جنسیت، PGD، PGS، لاپارسکوپی، و میکروسفالی در مراکز مجهز و پیشرفته درمان ناباروری در تهران توسط مجرب‌ترین دکتر نازایی انجام می‌شوند.

انتخاب مرکز درمانی و دکتر نازایی مناسب یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر موفقیت لقاح مصنوعی (IVF) و درمان ناباروری محسوب می‌شود. پزشک مجرب و معتبر می‌تواند مشکل اصلی نازایی را درست تشخیص داده و از قابلیت استفاده از روش‌های درمان مناسب برخوردار است. به‌علاوه اینکه انتخاب مرکز درمانی مجهز و پیشرفته هم کمک زیادی در بهتر پیش رفتن روند درمان ناباروری زوج‌ها خواهد داشت.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر نازایی در تهران را آورده‌ایم:

سوالات متداول

رایج‌ترین شیوه درمان ناباروری چیست؟

اولین و پرکاربردترین داروی درمان نازایی، کلومید است که معمولا برای درمان ناباروری در خانم‌ها تجویز می‌شود. هرچند برای نازایی مردان هم قابل استفاده است.

آیا نازایی قابل درمان است؟

ناباروری را بسته به علت نازایی، می‌توان از طریق روش‌های مختلف باروری مثل تراپی، دارو، IUI یا لقاح مصنوعی درمان نمود.

بهترین روش درمان ناباروری چیست؟

لقاح مصنوعی (IVF) بالاترین نرخ موفقیت در میان روش‌های درمان نازایی را دارد و زوج‌هایی که با روش‌های دیگر درمان ناباروری باردار نشدند را درمان می‌کند.

بهترین دکتر نازایی در تهران

کلام آخر

نازایی و ناباروری در زوج‌ها دلایل مختلفی دارد. گاهی دلایل اصلی به‌شدت پیچیده هستند و فقط با روش‌های درمان تخصصی برطرف خواهند شد. در چنین مواقعی زوج‌ها باید به مراکز ناباروری و متخصصانی مراجعه کنند که تخصص کافی در درمان مشکلات ناباروری زوج‌ها داشته باشند.

تجربه، تخصص و مهارت حرف اول را در انتخاب بهترین دکتر نازایی می‌زنند. کلید حل مشکل ناباروری در زوج‌ها مراجعه به پزشک متخصص و دکتر نازایی است که راه و روش درمان را بلد باشد.

اگر میخواهید مشکل ناباروری خود را حل کنید پیشنهاد می‌کنیم به مرکز ناباروری مام مراجعه کنید و از آن ها مشاوره‌های مورد نیاز را دریافت کنید.

پ
منبع: hayatmedtour

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.