۲۲۸۳۴۵
۵۲۱۳۸
۵۲۱۳۸

قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ چقدر است؟

هایفوتراپی یکی از روش‌های جدید بدون درد و غیرجراحی برای جوان‌سازی و لیفت کردن صورت است که در این مطلب، به قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ و مزایای استفاده از آن می‌پردازیم.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟

قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ به عوامل مختلفی از جمله دانش و مهارت جراح، وسعت ناحیه درمان و نوع دستگاه استفاده شده بستگی دارد. در واقع، هزینه هایفو صورت می‌تواند 3 تا 4 میلیون تومان یا حتی بیشتر باشد.

در این مقاله می‌خوانید:

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفو یک روش نوین است که با استفاده از امواج اولتراسوند متمرکز با شدت زیاد می‌تواند اعمالی از جمله لیفت و جوانسازی پوست بدون جراحی، سفت کردن پوست و ترویج بازسازی فیبرهای کلاژن و الاستین را انجام دهد. در شرایط خاص، روش هایفو حتی می‌تواند رسوبات چربی را نیز کاهش دهد و به عنوان یکی از موثرترین و نوآورانه‌ترین روش‌های زیبایی غیرتهاجمی محسوب می‌شود.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: انجام هایفو تراپی به جای جراحی زیبایی صورت


عوامل موثر بر هزینه هایفو

عوامل مختلفی بر هزینه این روش تاثیر می‌گذارند که در زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید:

نقش گستردگی ناحیه تحت درمان در هزینه هایفو صورت

قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ در وهله اول به گستردگی این عمل بستگی دارد. در واقع، حتی نوع و ضخامت پوست شما نیز می‌تواند یک عامل تعیین کننده باشد. هم‌چنین، توقعات شما از انجام این روش نیز مهم هستند. در نتیجه، طبیعی است که هر چقدر صورت شما افتاده‌تر باشد یا محدوده تحت هایفو بزرگ‌تر باشد، هزینه‌های شما نیز به همان نسبت افزایش بیایند.

نقش تعداد جلسات لازم در قیمت هایفو صورت

نوع پوست شما و نیازهایی که از انجام هایفو دارید، می‌توانند روی تعداد جلسات لازم برای انجام این روش نیز تاثیر بگذارند. ممکن است برای بعضی از افراد تنها همان یک جلسه کافی باشد، اما طبیعتاً کسانی نیز هستند که بسته به میزان چین و چروک‌هایی که دارند، باید جلسات بیشتری را به این روش اختصاص دهند. در نتیجه، بر کسی پوشیده نیست که هر چه عدد جلسات بالاتر رود، عدد هزینه‌ها نیز به همان میزان افزایش می‌یابد.

تقش میزان تجربه و مهارت پزشک در هزینه هایفو سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲

تجربه و مهارت پزشک نیز از عواملی است که بر هزینه هایفو سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲​ تاثیر می‌گذارد. البته این بدان معنی نیست که هر پزشک ماهرتری به طور اتوماتیک قیمت‌های بالاتری ارائه دهد! در واقع، می‌خواهیم بگوییم که فریب قیمت‌های خیلی بالا یا خیلی پایین را نخورید و اجازه ندهید که تبلیغات قیمتی گمراه کننده، قضاوت شما را درباره خود پزشک یا جراح زیبایی مخدوش کند.

نقش برند دستگاه هایفو در قیمت هایفوتراپی

شاید در نگاه اول به نظر نرسد، اما برند دستگاه هایفو یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه‌های این روش است که حتماً باید در نظر گرفته شود. توصیه ما این است که سراغ تجهیزات مدرن باشید و بی پرده از پزشک یا جراح خود در این مورد سوال بپرسید. البته طبیعی است که هر چقدر دستگاه هایفوی استفاده شده پیشرفته‌تر باشد، احتمالاً هزینه‌های آن نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: جدیدترین دستگاه جوانسازی پوست ۲۰۲۴، ۲۰۲۳ موثرترین روش


قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲

با توجه به این‌که قیمت این روش به عوامل مختلف و متنوعی بستگی دارد، برای ما سخت است که بخواهیم یک عدد دقیق را برای شما عنوان کنیم. با این حال می‌توانیم بگوییم که هزینه هایفو صورت نسبت به روش‌های جراحی، لیزر و لیفت صورت کم‌تر است و با توجه به اثربخشی آن روشی مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود. اگر هم بخواهیم به صورت حدودی هزینه‌ای برای این روش تعیین کنیم، می‌توانیم بگوییم که قیمت آن می‌تواند چیزی در حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان و حتی بیشتر باشد.


بیشتر بخوانید: کدام روش جوانسازی بهتر است؟ (هایفو، اندولیفت، ...)


روش انجام هایفوتراپی

درمان هایفو با مشاوره کامل با یک متخصص زیبایی شروع می‌شود تا مشخص کند که آیا اصلاً این روش برای پوست و نیازهای زیبایی شما مناسب است یا خیر. سپس برای انجام این روش، متخصص پوست شما را تمیز می‌کند و با اعمال یک ژل مخصوص کاری می‌کند تا امواج اولتراسوند دستگاه هایفو بهتر به پوست شما انتقال بیابند. در مرحله بعد، متخصص زیبایی دستگاه HIFU را در سراسر پوست شما حرکت می‌دهد تا انرژی اولتراسوند متمرکز با شدت بالا را به لایه‌های عمیق‌تر پوست برساند و نتایج مورد انتظار را ایجاد کند.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: کاربردهای هایفوتراپی برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت و بدن


طول درمان هایفوتراپی صورت چقدر است؟

همان‌طور که می‌دانید تعداد جلسات این روش بر قیمت هایفو تاثیر می‌گذارند. شمار این جلسات بسته به نوع پوست و شدت چین و چروک پوست صورت بین یک تا دو جلسه در سال می‌باشد، که بر اساس سن، نوع پوست و تشخیص پزشک متغیر است. به علاوه، هر جلسه هایفو معمولاً بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه طول می‌‌کشد و دوران نقاهت قابل توجهی ندارد و افراد بعد از جلسات درمانی می‌توانند فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند.


بیشتر بخوانید: هایفوتراپی و تعداد جلسه لازم برای درمان


آیا هایفوتراپی صورت روشی موثر است؟

طی تحقیقی که در سال ۲۰۱۸ روی ۲۳۱ مورد انجام شد، نتایجی مبنی بر اثربخشی این روش به دست آمد. در این مطالعه عکس‌های اولیه شرکت‌ کنندگان را با عکس‌های سه ماه و شش ماه بعد از درمان آن‌ها مقایسه کردند و تغییرات کاملاً مشهود بود. در نتیجه، محققان طی بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدند که این روش در درمان چین و چروک پوست و سفت شدن آن، روشی ایمن و موثر امحسوب می‌شود.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: تاثیر هایفوتراپی روی صورت، چقدر است؟


مزایای هایفوتراپی صورت

حال که با قیمت هایفوتراپی صورت آشنا شده‌اید، بهتر است مزایای آن را نیز بشناسید. همان‌طور که گفته شد هایفوتراپی یکی از روش‌های جدید برای رفع چین و چروک صورت و لیفت کردن آن است که نیازی به جراحی ندارد. این روش نسبت به جراحی‌های زیبایی و لیفتینگ دارای مزیت‌های بسیاری است که عبارتند از:

 • تقریباً بدون درد و خون‌ریزی
 • دوران بهبودی بسیار کوتاه
 • بدون نیاز به پانسمان و مراقبت‌های ویژه پوستی
 • هزینه کم‌تر نسبت به روش‌های جراحی
 • اثربخشی قابل مشاهده در همان جلسه اول

بیشتر بخوانید: کاربردهای هایفوتراپی


عوارض هایفوتراپی

احتمالاً بعد از درمان هایفو قرمزی مختصر و تورم بسیار خفیفی را تجربه خواهید کرد که جای نگرانی ندارد، زیرا چنین عوارضی در عرض 48 ساعت ناپدید می‌شوند. علاوه بر این، احتمال ایجاد اسکار یا جای زخم نیز کم است و به طور کلی، این روش خطرات و عوارض مربوط به جراحی را ندارد؛ چرا که یک روش غیرتهاجمی محسوب می‌شود.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: عوارض هایفو صورت؛ جوانسازی و زیبایی با هایفو واقعیت دارد؟


مراقبت های بعد از هایفو

اگر می‌خواهید هزینه هایفوتراپی صورت شما هدر نرود، باید دستورالعمل‌های مراقبتی بعد از این درمان را جدی بگیرید و از نتایج خود محافظت کنید. پس توصیه می‌کنیم که:

 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید، زیرا نور شدید خورشید می‌تواند باعث ایجاد هیپرپیگمانتاسیون پوست شود. پس باید این اقدام احتیاطی را تا زمان بهبود کامل پوست خود رعایت کنید.
 • در صورت بروز خارش پس از درمان هایفو، از خاراندن پوست‌تان خودداری کنید؛ چرا که پوست شما پس از عمل بسیار حساس می‌شود و خاراندن ممکن است به آن آسیب برساند و احتمال ابتلا به عفونت را افزایش دهد.
 • حفظ هیدراتاسیون مناسب برای تولید کلاژن در بدن بسیار مهم است، به همین دلیل باید آب فراوان بنوشید.
 • از دوش آب گرم نیز خودداری کنید، زیرا باعث تحریک پوست می‌شود و دوش آب ولرم گزینه بهتری است.

قیمت هایفو صورت سال 1403 / 1402 چقدر است؟


بیشتر بخوانید: ۸ روش لیفت و جوانسازی گردن ، بهترین کدام است؟


ماندگاری نتایج هایفو

شما می‌توانید بلافاصله پس از انجام هایفو، بهبودی را در پوست خود مشاهده کنید. علاوه بر این، بعد از هایفو، تولید کلاژن آغاز می‌شود که به تدریج چین و چروک‌های روی صورت را کاهش می‌دهد. در نهایت، نتایج هایفو بسته به سن و سبک زندگی شما باید تا 12 ماه دوام داشته باشد. البته باید یادآوری کنیم که هایفو از ایجاد چین و چروک‌های جدید با افزایش سن جلوگیری نمی‌کند.


بیشتر بخوانید: ماندگاری هایفوتراپی چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟


کلام آخر

قیمت هایفو صورت سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها، تعداد جلسات، گستردگی ناحیه تحت عمل و مهارت و تخصص پزشک را شامل می‌شود. در نتیجه، قیمت این روش از چیزی در حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان و حتی بیشتر متغیر است.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با متخصصین پوست، مو و زیبایی، به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

منبع: sarasinclinic

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.