10844
کد: 100498
05 شهريور 1396 - 16:52
چرا بعد از مصرف داروی تخمک گذاری فقط لکه بینی دارم؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من 6 ماهه برای بارداری اقدام کردم ولی نشده و کلومفین هم استفاده کردم. به خاطر نامنظم شدن پریود هام این ماه دوفاستون خوردم ولی بدتر شده و 5 روز از پریودم گذشته ولی فقط لکه بینی دارم حتی بی بی چک هم منفی بود. چکار کنم؟

پاسخ دکتر سمیه یگانه،‌ جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی:
به طورکلی برای تحریک تخمک گذاری چندین دارو وجود دارد که هر کدام از آنها پاسخ و تاثیر متفاوتی در بدن شما می گذارد و ممکن است با مصرف آنها دچار لکه بینی شوید به همین دلیل به شما توصیه می کنم که برای منظم شدن پریود های خود داروی مناسبی دریافت کنید و در کنارش هم می توانید برای بارور شدن خود دارو مصرف کنید و اگر دوباره این مشکل برای شما ایجاد شد باید سونوکرافی دهید تا مشخص شود که به تنبلی تخمدان دچار نشده باشید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنم که با مراجعه به متخصص زنان هم معاینه شوید و هم داروی خود را برای کاهش مشکلات خود، تغییر دهید.
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1396/12/12
0
با سلام
من دو ماه به تجویز پزشک دوفاستون خوردم و این ماه لتروزول از ۲تا ۱۰پریودم بازم به تجویز پزشک .روز دهم سیکلم سونو بزرگترین فولیکولمو ۲۰ اندازه زد و دکتر برام دوتا هاش سی جی تجویز کرد و روز آی یو آی سونو واژینال گفت تخمکت پاره شده و داخلش خون هست . با این شرایط احتمال بارداری بوده یا آی یو آیم بی نتیجست؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه

سلام و ممنون از توجهتون



برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک
زیر استفاده کنید



https://ninisoal.com/

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: