1881
کد: 143271
30 آذر 1396 - 10:42
آمپول سه ماهه جهت پیشگیری از بارداری استفاده کردم دچار لکه بینی شدم، چرا؟
سوال:
باسلام آمپول سه ماهه جهت پیشگیری از بارداری استفاده کردم دچار لکه بینی شدم تشخیصتان چیست و راه حل رفع چگونه است؟ با تشکر.

جواب:
دوست عزیز. اولین بار است که آمپول را تزریق میکنید؟ اگر بله از عوارض آن است و به مرور زمان و با تزریق های بعدی برطرف میشود. فعلا از کپسول مفنامیک اید استفاده کنید هر 8 ساعت یک عدد تا برطرف شود . برای اطمینان بیشتر انجام تست بارداری و سونوگرافی بررسی موارد دیگر.
منبع: تبیان
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
عشوری
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1395/12/05
0
سلام بارداری بعداز قطع آخرین آمپول چه مدتی طول میکشه ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و ممنون از توجهتون
برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید
http://moshavere.niniban.com
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: