1417
کد: 149779
20 تير 1396 - 15:27
من رابطه بدون دخول داشتم با نامزدم قرص اورژانسى از این دوتایی ها خوردم پریود شدم اما بعد از پریود ترشح قهوه اى رنگ دارم باید چی کار کنم؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام وقتتون بخیر. تور و خدا زودتر جواب بدید. مرسی. من رابطه بدون دخول داشتم با نامزدم و براى این که حدس زدم ممکنه داخل پیش آب اسپرم باشه قرص اورژانسى از این دوتایی ها خوردم. از اینایی که تو یه بسته هست. قرص اوسیز ٧٥.٥ بود. پریود هم شدم بعدش. اما بعد از پریود ترشح قهوه اى رنگ دارم. باید چی کار کنم؟ مشکل کجاست؟
 
پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
به دنبال مصرف قرص پیشگیری، یک بی نظمی هورمونی در سیکل شما به وجود آمده است و ترشح قهوه ای رنگ شما ممکن است به همین علت باشد. در صورتی که در ماه بعد لکه بینی ادامه دار باشد، باید به یک پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی شوید. در صورتی که قصد پیشگیری از بارداری را دارید، قرص های ال دی را با مشورت پزشک شروع کنید تا یک روش پیشگیری دائم و مطمئن داشته باشید که سیکل های قاعدگیتان هم بهم نریزد.
 
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: