13487
کد: 164358
17 دی 1396 - 07:26
من بعد از سقط و پارگی رحم که عمل کردم و دوختن . بعد از اولین پریود برای جلوگیری قرص ال دی خوردم الان بعد از ده روز لکه بینی دارم. چرا؟
 سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام من بعد از سقط و پارگی رحم که عمل کردم و دوختن . بعد از اولین پریود برای جلوگیری قرص ال دی خوردم الان بعد از ده روز لکه بینی دارم. چرا؟ 
 
پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
دوست عزیز معمولا در سه ماه اول مصرف ال دی ممکن است لکه بینی وجود داشته باشد که اغلب خود به خود برطرف می شود اگر لکه بینی با درد همراه نیست و همزمان با شروع ال دی اتفاق افتاده می توانید مصرف کنید و اگر ادامه یافت جهت بررسی علت به متخصص مراجعه کنید.
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/04/09
1
سلام من دوتا۴تادوازده ساعت یکبار ال دی مصرف کردم بعد۱۲روز پریود شدم باخونریزی کم از روز پنجم دوباره ال دی خوردم بعد چند روز که خوب شده بودم لکه زدم الانم لکه میزنم با دل درد و کمر درد ممنون میشم بگین راه حلش چیه خوب شم
پاسخ ها
مدیر پایگاه

سلام و ممنون از توجهتون



برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک
زیر استفاده کنید



https://ask.niniban.com/

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: