3728
کد: 167467
12 بهمن 1396 - 10:45
لکه بینی و خونریزی پس از مصرف قرص دوفاستون چه علتی دارد ؟ هنوز قطع نشده باز دوفاستونو شروع کنم؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام مرسی از پاسختون. امروز هفت روزه که خونریزی من ادامه داره البته دیگه لک بینی شده و من احتمال خیلی زیاد میدم که اثر همین دوفاستون باشه. اما دکترم تلفنی گفتن که حالا شما باز از چهاردهم این دوفاستونو بخور تا ببینیم چی میشه.. مسخره نیست که من تو این لک بینی که هنوز قطع نشده باز دوفاستونو شروع کنم البته الان چهار روزه که باز دارم میخورم. من مطمئنم بخاطر دوفاستونه. تاحالا هیچوقت من چنین مشکلی نداشتم.

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
همانطور که گفتم واقعا بدون بررسی حضوری شامل معاینه و سونو و دیدن مدارک کامل نمیتوان هیچ توصیه ای کرد. در مورد دوفاستون هم همینطور. الان یا باید به پزشکی که شما را دیده اطمینان کرده و دارو را مصرف کنید یا مجدد ویزیت شوید.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: