1518
کد: 174168
08 ارديبهشت 1397 - 09:53
از قرص هورمونی اسپیرنولاکتون بخاطر تستسترون بالام و همچنین قرص ویتاگنوس استفاده میکنم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ماه اسفند پریودم ١٠ روز دیر شد (٢٣ ام) و دوباره روز ششم فروردین سینه هام درد گرفت و لکه بینی داشتم و صبح روز هفتم پریود شدم.(در صورتی ک به طور معمولی نشانه های پریودم از حداقل ٣ روز قبل شروع میشن).امروز روز سوم تا ظهر خونریزی سبک داستم و بعد کاملاً قطع شد. از قرص هورمونی اسپیرنولاکتون بخاطر تستسترون بالام و همچنین قرص ویتاگنوس استفاده میکنم. قبلاً کیست های ریزی در تخمدانم مشاهده شده بود که دکتر گفت عادیه ولی توی این دوره ی جدیدی ک دوز قرص هام پایین اومده موهای زائد صورتم هیچ تغییری نکرده و کم نشده. به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟
 
پاسخ دکتر سمیه یگانه، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
باید با تمامیه مدارک بصورت حضوری مراجعه کنید بررسی شما کامل نبوده است واحتمالا نیاز به مصرف داروهای دیگری دارید.
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
23:13 - 1399/11/28
0
من پریودم نمیشم کمر درد هم دارم تست بارداری دادم باردار نیستم
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید


https://clinic.niniban.com

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: