355
کد: 203857
25 تير 1398 - 08:16
من قرص مجسترول مصرف میکنم و روی گونه هایم لک شده است.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام دکتر خسته نباشید چندروزپیش هم مزاحمتون شدم اما اما الان متوجه یه مشکل بزرگی شدم من ۲۱سالمه ومجرد قرص مجسترول۴۰میخورم روزانه ۳۲۰ میلی گرم الان متوجه شدم قسمت گونه هام کنار بینی لک زده درصورتیکه قبلا صاف بود یعنی از عوارض قرص عاست؟؟به نظرتون بعد قطع دارو ازبین میرند یا میمونن؟؟میترسم بعدازقطع مصرف قرصها بمونن..دکترتوروخدا راهنماییم کنید متشکرم

پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان: 
خیر دوست عزیز این دارو باعث ایجاد لک نمیشود. حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/10/17
0
سلام،خسته نباشید
دخترم 15 ساله است وبرای کمبود وزن ولاغر بودنش دکتر بردم قرص مجسترول 40تجویزکردن،آیا خوردن این قرص عوارض دارد،لطفا راهنمایی کنید ممنونم
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید


http://bit.ly/31AMOqp

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: