389
کد: 219019
10 فروردين 1399 - 22:16
بکارت دارم اما رابطه مقعدى داشتم. قرص ضد باردارى اورژانسى خوردم از اون به بعد ترشحات واژنم خیلى زیاد شد.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام
من دخترم و بکارت دارم اما رابطه مقعدى داشتم و شنیده بودم ممکن خستش باعث باردارى بشه
من یه قرص ضد باردارى اورژانسى خوردم از اون به یعد ترشحات واژنم خیلى زیاد شد و امروز ٨ روز از خوردن قرص میگذره و من کمى لکه خون دیدم یعنى یه کمى همراه ترشحات خون بود و بعد از اون، چند قطره کم!
این نشانه ى چه چیزى میتونه باشه؟
 
 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. برای ایجاد نظم قاعدگی به پزشک مراجعه کنید.  
 
 
پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست عزیز اگر مایع منی با واژن تماس نداشته رابطه مقعدی باعث بارداری نمی شود.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: