63
کد: 221666
31 خرداد 1399 - 10:57
بعد از هشت ساعت از رابطه قرص اورژانسی تنسی استفاده کردم و شنیدم که باعث پریود شدن میشه.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام دکر ، من کیست تخمدان دارم و چندین ماه قرص وروژست و فمیکا مصرف می‌کردم گاهی خونریزی و لک بینی داشتم که دکترم بهم قرص اچ دی میداد و قطع میشد
من نامزد کرده هستم ، امروز رابطه داشتیم حدود سه ظهر و مایع منی ایشون داخل واژن من ریخته شد ، من سوم ماه یعنی اول ماه پریود میشم سیکلم کلا اونموقع هست  یعنی دو هفته حدودا مونده تا پریودم ، ولی بخاطر قرصا خب پریود نمیشدم ، من دو سه روز قبل از رابطه امروزمونم قرص اچ دی مصرف میکردم
بعد از هشت ساعت از رابطه جنسیمون من قرص اورژانسی تنسی استفاده کردم دوز یک و نیم ، و شنیدم که باعث پریود شدن میشه ، الان سوال من اینه من از فردا اچ دی رو مصرف کنم یا نکنم؟ باعث میشه این قرص اثر نکنه؟
 
 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی:
دوست عزیز دارو را ادامه بدید.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: