۲۲۷۲۶۲
۳۴۶۴
۳۴۶۴

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

اگر تصمیم گرفتید که جنسیت کودک خود را دریابید، به احتمال زیاد از طریق سونوگرافی این کار را خواهید کرد.

اگر تصمیم گرفتید که جنسیت کودک خود را دریابید، به احتمال زیاد از طریق سونوگرافی این کار را خواهید کرد.
به طور معمول ، سونوگرافی در نیمه راه از طریق بارداری انجام می‌شود .
این مطالعه , بررسی کالبدشناسی جنین نامیده می‌شود و برای یافتن ناهنجاری‌های جنینی , بدون توجه به جنسیت نوزاد شما انجام می‌شود .
با این حال , نشانه‌هایی مشخص در تصاویر اولتراسونوگرافی پسر و دختر وجود دارد که از تکنسین برای تعیین جنسیت نوزاد استفاده می‌کند .
یکی از نشانه هایی که مادران فکر می کنند به طور خودکار نشان دهنده یک دختر است ، مثلاً نظریه "عدم وجود آلت = دختر" است. این نظریه بیان می‌کند که اگر تکنسین سونوگرافی نتواند آلت تناسلی را پیدا کند ، کودک به طور خودکار یک دختر است. در زیر خواهید دید که در عکس سونوگرافی یک دختر بیشتر از عدم وجود آلت تناسلی وجود دارد. در حقیقت ، به ویژه در اوایل بارداری ، یک کلیتوریس و آلت تناسلی تقریباً به اندازه و شکل یکسان هستند.

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

نحوه تشخیص جنسیت جنین در سونوگرافی
هنگام انجام سونوگرافی برای تعیین جنسیت کودک ، یک تکنسین سونوگرافی در واقع به دنبال اندام تناسلی دختر- لب و کلیتوریس می باشد. زمانی که اینها دیده می‌شوند ، اغلب به عنوان " علائم همبرگر " یاد می‌شود .
کلیتوریس واقع در بین لبهای لب مانند یک همبرگر بین دو نان یا سه خط است. لب ها نانهای همبرگر و کلیتوریس گوشت خواهد بود.
وقتی تکنسین سونوگرافی به دنبال پسر است ، آنها به دنبال چیزی به نام علامت لاک پشت هستند. اینجا جایی است که می‌توانید نوک آلت تناسلی را از پشت بیضه ببینید .
دیدن آن در بعضی نوزادان سخت‌تر است , به همین دلیل چندین علامت برای ظاهر شدن در طول یک اولتراسونوگرافی وجود دارد . سن و جایگاه کودک بخشی در آنچه می‌تواند دیده شود، نقش بازی می‌کند .
حتی به عنوان جنین، پسر بچه ها می توانند و نعوظ خواهند داشت. . اگر اتفاقاً در این زمان با سونوگرافی به نظر کنید ، یک آلت بسیار کاملاً مشخص را خواهید دید . این به طور واضح تشخیص یک کودک پسر را بسیار آسان‌تر می‌کند.
دیدن نعوظ ممکن است برخی والدین را آزار دهد. اما نگران نباشید - طبیعی است که پسران نعوظ داشته باشند. شما بعد از تولد ، در طی تغییر پوشک بچه متوجه این ها خواهید شد.
در دسترس بودن بیشتر دستگاه‌های سونوگرافی ۳ D و ۴ D سونوگرافی نحوه تعیین جنسیت نوزاد را تغییر داده‌است . سونوگرافی ها اغلب دقیق‌تر هستند چون شما می‌توانید قسمت‌های بدن را به وضوح ببینید ، که در مقابل حدس زدن از سایه‌ها مخالف هستند .

نحوه تشخیص جنسیت جنین در سونوگرافی
به یاد داشته باشید ، قبل از ۱۸ هفته کلیتوریس و آلت تناسلی تقریباً هم اندازه هستند و به راحتی قابل اشتباه هستند. اگرچه شما واقعاً می خواهید جنسیت کودک خود را بدانید و برای تولد او آماده شوید ، اما بهتر است صبور باشید. مهم نیست از چه نوع سونوگرافی استفاده می کنید ، به خصوص در مورد سونوگرافی های اولیه، همیشه اشتباهاتی وجود خواهد داشت.

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی


اشتباه سونوگرافی در تشخیص جنسیت جنین دختر
سونوگرافی مدت‌ها است که به عنوان روشی برای تشخیص جنسیت نوزاد قبل از تولد استفاده می‌شود . این گالری به شما یک دیدگاه منحصر به فرد از چند کودک مختلف در مراحل مختلف بارداری ارائه می‌دهد. عکس‌های اولتراسونوگرافی در اینجا به شما کمک می‌کند ببینید که چگونه در این عکس ها دخترها رشد می‌کنند و به نظر می رسند.
شما می‌توانید از عکس‌های زیر برای یاد گرفتن آنچه که باید در طی سونوگرافی به دنبالش باشید و یا می‌توانید عکس‌های خود را با این تصاویر مقایسه کنید تا ببینید بهترین حدس شما مربوط به جنسییت نوزاد شما است .
به یاد داشته باشید، این برای سرگرمی و مقایسه است ، همیشه باید از پزشک یا قابله سوال کنید .

سونوگرافی در هفته 16
این یک سونوگرافی نسبتاً زود هنگام برای تعیین دختر یا پسر است ، اما این یکی ثابت کرد که به درستی به عنوان یک دختر بچه شناسایی شده‌است.

سونوگرافی در هفته ۱۷
این عکس در ۱۷ هفته از پایین است که در آن شما می توانید لبینه مشخص شده به عنوان یک دختر بچه توسط تکنسین سونوگرافی را ببینید.

سونوگرافی هفته ۱۹
این سونوگرافی ۱۹ هفته ای همچنین سه خط سفید واضح را برای یک دختر بچه نشان می دهد. بنابراین اگر چه این نوزاد کمی کوچک‌تر از برخی از تصاویر دیگر است ، تصویر بهتری وجود دارد و تشخیص اینکه نوزاد دختر یا پسر است , آسان‌تر است .

سونوگرافی در میانه حاملگی
این دختر کودک دیگری است که کمی بیشتتر وارد دوران بارداری در ۲۰ هفته است. شما می‌توانید این سه خط را ، اما نه به اندازه برخی از تصاویر سونوگرافی ببینید.
بعضی اوقات این عدم وضوح مربوط به تجهیزات سونوگرافی ، وزن مادر ، اندازه کودک است … عوامل زیادی در دریافت تصویر شفاف از سونوگرافی وجود دارند . تکنسین سونوگرافی این یکی را نیز به عنوان دختر مشخص کرده است.

سونوگرافی هفته ۲۰
اگر به دنبال علامت کلاسیک "همبرگر" سه خط سفید هستید ، این سونوگرافی ۲۰ هفته ای کمی آشکارتر است. سه خط سفید - که در واقع لابیائی با کلیتوریس در وسط هستند - می توانند به دو نان و گوشت یک همبرگر شباهت داشته باشند.
این تصویر آسان تر مشخص می شود ، همانطور که ران های کودک را نیز می بینید. این نشانه‌ها آنچه را که به دنبالش هستید بخصوص آسان هنگامی که یک عکس است و نه یک ویدیو نشان می دهد آسان تر می کند.

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

سونوگرافی و رادیولوژی بهبخش

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

behbakhsh_sonography

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

behbakhshclinic.com

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

چگونگی تشخیص جنسیت با سونوگرافی

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، خیابان امین(شهید زهدی)، کوجه صحرا نورد، پلاک ۱۷۳

سونوگرافی دیگر هفته ۲۰
مطمئناً این یک دختر است! این همان چیزی است که تکنسین سونوگرافی در نگاه این سونوگرافی ۲۰ هفته ای گفت. این کودک با فضای بین پاهای او کمک کرد کمی راحت تر تشخیص دختر داده شود.

سونوگرافی هفته ۲۲
این تصویر یک دختر بچه در هفته ۲۲ است . این می تواند دشوار باشد که بگویید مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید ، اما دانستن این که"عکس دختر" است به طور واضح به شما کمک می‌کند بفهمید که در تصویر به دنبال چه چیزی هستید.
هنگامی که سونوگرافی خود را انجام داده اید ، به یاد داشته باشید در حالی که معمولاً حدس تکنسین درست است ، گاهی اوقات ، اشتباهاتی رخ می دهد. دلایل زیادی وجود دارد که هنگام تشخیص دختر یا پسر ، ممکن است سونوگرافی شما اشتباه باشد. این سکسکه های احتمالی معمولاً به روش های مختلفی کنترل می شوند ، اما همچنین باید محدودیت های امتحان را با روشی که شما می‌توانید درک کنید، داشته باشید.
درک محدودیت‌های تکنولوژی سونوگرافی , ایده بهتری از این که شما باید نتایج را به طور جدی بگیرید , و اینکه چقدر دکوراسیون باید در اتاق کودک یا در کمد لباس کودک انجام دهید , به شما می‌دهد .

سونوگرافی هفته ۲۳
این کودک در هفته ۲۳ دوران بارداری قرار دارد . تکنسین سونوگرافی منطقه را برای یک دختر مشخص کرده‌است . می بینید که حتی با اینکه چند هفته از حاملگی باقی مانده ، این بیشتر مشخص می‌شود.
سونوگرافی اواخر بارداری:نحوه تشخیص جنسیت جنین در سونوگرافی
این دختر بچه هنگامی که این اتفاق در دوران بارداری انجام شد ، برای تولد آماده می شود. به دلیل این که در اواخر حاملگی است ، لبینه بسیار مشخص تر و راحت تر دیده می شوند. کلیتوریس دیگر از بین لبینه ها بیرون نمی آید.

سونوگرافی سه‌ بعدی هفته ۳۵
برای بیشتر زنان باردار ، پیدا کردن جنسیت جنین در سونوگرافی بیشتر از ضرورت یک کنجکاوی است . اما برای برخی از خانمهای باردار فهمیدن جنسیت جنین بسیار مهم است ، به خصوص اگر آنها در حال بررسی آزمایش تهاجمی برای یک اختلال مرتبط با جنسیت مردانه مانند دیستروفی عضلانی دوشن یا هموفیلی باشند.
در دوران بارداری ، شما به احتمال زیاد حداقل یک یا دو سونوگرافی روتین خواهید داشت. اگر پزشک فکر کند که آنها مشخص شده اند ، ممکن است تعداد بیشتری داشته باشید. به جز در برخی شرایط خاص ناگوار ، سونوگرافی های قبل از تولد فقط برای بررسی جنسیت جنین انجام نمی شوند.
به یاد داشته باشید، یک کودک سالم هدف نهایی شماست و دلیل واقعی برای سونوگرافی پیش از تولد نیز کمک به حصول اطمینان از رسیدن به این هدف است . این چیزی است که این دستگاه سونوگرافی ممکن است در مراحل مختلف زمانی که یک پسر را حمل می‌کنید ، به نظر برسد .

منبع: ماما طب

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.