۲۲۸۲۴۴
۱۲۸۲۹
۱۲۸۲۹

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

اگر شما یکی از ساکنین مناطق شمال تهران باشید، احتمالا به دنبال یک آتلیه کودک در شمال تهران هستید تا رفت و آمدتان به آتلیه هم برای خودتان و هم برای کودک ساده‌تر باشد. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

اگر شما یکی از ساکنین مناطق شمال تهران باشید، احتمالا به دنبال یک آتلیه کودک در شمال تهران هستید تا رفت و آمدتان به آتلیه هم برای خودتان و هم برای کودک ساده‌تر باشد. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود.
عکس‌ها همواره بهترین وسیله برای مرور خاطرات خوب و شیرین بوده‌اند. ثبت خاطرات به کمک عکس، میتواند تا زمان‌های طولانی حس آن خاطرات را زنده نگه دارد و جایگاه آن‌ها را در ذهن و قلب شما حفظ کند. دوران کودکی فرزند دلبند شما از شیرین‌ترین دوره‌های زندگی شماست که از تک تک لحظات آن لذت میبرید. ثبت خاطرات این دوران توسط شما میتواند همواره پلی باشد به سوی گذشته‌ای شیرین و همچنین میتواند سِیر زیبایی باشد از تغییرات کوتاه و بلند مدت فرزندتان که بسیار لذت بخش خواهد بود.

در این مقاله می‌خوانید:

 • آتلیه کودک چیست؟
 • اهمیت عکاسی از کودکان در آتیله
 • بهترین آتلیه‌های عکاسی کودک در شمال تهران چه ویژگی‌هایی دارند؟
 • هزینه عکاسی در بهترین آتلیه کودک در شمال تهران

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

اگر شما یکی از ساکنین مناطق شمال تهران باشید، احتمالا به دنبال یک آتلیه کودک در نزدیکی محل زندگی خود هستید تا رفت و آمدتان به آتلیه هم برای خودتان و هم برای کودک ساده‌تر باشد. در این صورت حتما برایتان سوال است که بهترین آتلیه کودک در شمال تهران را چگونه می‌توانید بیابید. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود.

این هفته همراه نی نی بان باشید تا کنار یک دیگر ابتدا اطلاعاتی در رابطه با آتلیه کودک و اهمیت عکاسی از کودکان در آتلیه عکاسی با شما درمیان بگذاریم و سپس ویژگی‌های بهترین آتلیه عکاسی کودک در شمال تهران را بررسی کنیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل نسبت به انتخاب آتلیه اقدام نمایید.

آتلیه کودک چیست؟

پیش از هرچیز باید بگوییم که آتلیه عکاسی مکانی برای عکسبرداری است که در این مکان تمام تجهیزات عکاسی یافت می‌شود. ظاهر و امکانات آتلیه کودک معمولا متفاوت از آتلیه‌های دیگر است. البته برخی از آتلیه‌ها علاوه ب عکاسی از بزرگسالان، فضایی را نیز برای عکاسی از کودکان در نظر گرفته‌اند. این فضا معمولا رنگی‌تر و شادتر از فضای آتلیه عکاسی بزرگسالان است.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

آتلیه‌های مخصوص کودکان، دارای ویژگی‌های مهمی است که این ویژگی‌ها وجه تفاوت آن‌ها با آتلیه‌های معمولی می‌باشد. فضای آتلیه‌ی کودکان باید دقیقا متناسب با روحیات لطیف کودکانه باشد تا همه‌ی کودکان بعد از ورود به آن‌جا بتوانند کاملا با محیط ارتباط برقرار کنند. انرژی مثبت حاکم در فضای آتلیه‌ی کودکان احسای ترس را از کودک میگیرد و به آن‌ها احساس راحتی میدهد. یک آتلیه‌ی خوب برای کودکان باید خواسته‌های کودکانه را در الویت خود قرار دهد و به آن‌ها بپردازد تا بتواند نتیجه‌ی بهتری در اختیار شما و فرزندتان قرار دهد.

از آنجایی که در سال‌های اخیر، مردم بیشتر به اهمیت عکاسی از کودکان خود پی برده‌اند، آتلیه‌های عکاسی نوزاد و کودک در تمام دنیا رونق بیشتری یافته‌اند. همین موضوع نیز سبب گشته که بسیاری از عکاسان اقدام به افتتاح آتلیه کودک در شمال تهران، جنوب تهرن، شرق تهران، غرب تهران و یا مرکز تهران نمایند. همین افزایش تعداد آتلیه‌ها نیز کار را برای والدین دشوارتر کرده و انتخاب بهترین آتلیه کودک را مشکل نموده است. در ادامه پس از بررسی اهمیت عکاسی از کودکان در آتلیه کودک، راهنمای شما خواهیم بود تا انتخاب صحیحی داشته باشید.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

اهمیت عکاسی از کودکان در آتیله

عکس گرفتن از کودکان در منزل کار غیر ممکنی نیست، اما انجام آن بسیار سخت و دشوار است. ایده پردازی، دکوراسیون متنوع و زیبا، تجهیزات حرفه‌ای عکاسی و... نیاز‌های اصلی یک عکاسی خوب به شمار میروند که در دسترس هرکسی نیست و با عکاسی نوزاد در منزل ممکن نمی‌شود. برای همین اگر به کیفیت عکس‌های فرزندتان اهمیت میدهید با مراجعه به آتلیه‌های خوب مخصوص عکاسی از کودکان این کیفیت را تا جای ممکنه بالا ببرید و خاطرات شیرین دوران کودکی فرزندتان را به بهترین شکل ثبت کنید. برخی از اصلی‌ترین مزایای عکاسی از کودکان در آتلیه عکاسی در شمال تهران به شرح زیر می‌باشند:

 • نزدیک بودن آتلیه به خانه شما برای راحتی کودک و والدین (اگر ساکن شمال تهران باشید)
 • عکاسی استاندار و حرفه‌ای
 • رعایت اصول عکاسی برای جلوگیری از آزار دیدن کودک
 • دوربین‌های با کیفیت
 • فضای حرفه‌ای آتلیه برای عکاسی از کودک
 • ویرایش گرافیکی عکس‌ها برالی هرچه زیباتر شدن آن‌ها

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

بهترین آتلیه‌های عکاسی کودک در شمال تهران چه ویژگی‌هایی دارند؟

حال که با مفهوم آتلیه کودک، تفاوت آن با آتلیه معمولی و اهمیت عکاسی از کودکان در آتلیه آشنا شدید، حتما برایتان سوال است که چگونه می‌توانید بهترین آتلیه کودک در شمال تهران را بیابید. نگران نباشید! تیم نی نی بان در این راه راهنمای شما خواهد بود تا بهترین تصمیم را گرفته و به نفع خود و فرزندتان عمل نمایید.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

همانطور که پیش‌تر گفته شد، آتلیه‌های مخصوص کودکان دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. در انتخاب یک آتلیه خوب باید به نکات و ویژگی‌های مهم این آتلیه‌ها دقت کرد و به بررسی آن‌ها پرداخت تا بهترین انتخاب شکل گیرد. مهم‌ترین ویژگی‌های آتیلیه عکاسی کودکان شامل:

 • دکوراسیون مناسب آتلیه کودک

یک آتلیه‌ی خوب و حرفه‌ای باید دارای دکوراسیون‌های مختلف و متناسب با روحیات کودکان باشد. علاوه بر به روز بودن دکوراسیون و زیبایی آن، وجود نشاط و شادابی برای کودکان بسیار لازم و ضروری است. بیشتر کودکان با ورود به یک مکان جدید و ناشناخته دچار ترس و اضطراب می‌شوند. برای همین آتلیه‌های کودک باید در دکوراسیون خود دقت کافی را داشته باشند تا کودکان در این مکان احساس راحتی و آرامش پیدا کنند.

 • پرسنل حرفه‌ای آتلیه کودک

رفتار درست و صحیح با کودک، امری بسیار مهم در عکاسی کودکان است که بیش از هرچیز باید به آن توجه داشت. عکاسان حرفه‌ای علاوه بر مهارت عکاسی باید دارای ویژگی‌های اخلاقی مانند مهربانی و محبت باشند تا کودک با آن‌ها احساس صمیمیت داشته باشد و در نتیجه‌ی ارتباط خوب با عکاس به حرف‌های او گوش کند. یک عکاس حرفه‌ای باید رفتار با کودکان را به خوبی بلد باشد و سعی کند در قدم اول با کودک رابطه دوستی برقرار کند. در این صورت کودک حس امنیت می‌کند و در نتیجه سوژه‌ها و ژست‌های خوب و طبیعی در اختیار عکاس می‌گذارد.

 • تجهیزات پیشرفته آتلیه کودک

دوربین‌های عکاسی مناسب و حرفه ای، نور کافی، ابراز‌های مناسب برای عکاسی و... از نیاز‌های اساسی یک اتلیه‌ی خوب است. کفیت بالای وسایل و تجهیزات، کیفیت عکس‌ها را بیشتر می‌کند و نتیجه‌ی بهتری را رقم برای شما رقم خواهد زد.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

 • ایده پردازی زیبا آتلیه کودک

سعی کنید قبل از انتخاب یک آتلیه برای عکاسی از فرزندتان نمونه کار‌های آن آتلیه را مشاهد و مورد بررسی قرار دهید. ایده پردازی و خلاقیت در عکاسی کودکان باید به صورت حرفه‌ای و دقیق انجام شود. ایده‌های خلاقانه و ژست‌های مختلف برای عکاسی از ویژگی‌های ممتاز یک آتلیه عکاسی کودکان است.

حتما پیش از تصمیم‌گیری برای عکاسی، یک روز به آتلیه‌های مختلف سری بزنید و آن‌ها را از جنبه‌های گفته شده بررسی کنید تا بتئوانید مناسب‌ترین گزینه را بیابید. می‌توانید کودک خود را نیز به این آتلیه‌ها ببرید تا با فضای آتلیه آشنا باشد و در روز عکاسی همکاری بیشتری را از خود نشان دهد. لازم به ذکر است که بسیاری از این آتلیه‌ها، عکاسی در دوران بارداری نیز انجام می‌دهند.

هزینه عکاسی در بهترین آتلیه کودک در شمال تهران

هزینه عکاسی کودکان در شمال تهران تحت تاثیر عوامل مختلفی است. این عوامل میتوانند شامل سن کودک شما، انتخاب دکوراسیون برای عکاسی، تعداد عکس‌ها و ... باشد که هر کدام از آن‌ها روی هزینه عکاسی تاثیر می‌گذارند. قیمت‌ها بر اساس آتلیه عکاسی قابل تغییر هستند و هر آتلیه قیمت‌های مخصوص به خود را دارد. بدیهی است که یک آتلیه با کیفیت و شناخته شده، که دارای تمام ویژگی‌های گفته شده می‌باشد، قیمت بالاتری را نسبت به آتلیه‌های پایه‌ای‌تر دریافت می‌کند.

آتلیه کودک در شمال تهران، آتلیه کودک، نوزاد و بارداری

پیش از اقدام برای عکاسی، میزان بودجه خود را تعیین نمایید و سپس به اندازه بودجه خود بهترین عکس‌ها را در آتلیه کودک در شمال تهران بگیرید. فراموش نکنید که کیفیت همیشه بر کمیت اولویت دارد. می‌توانید با هزینه کمتر، عکس‌های کمتر، اما در عین حال با کیفیت‌تر و زیباتر از کودک خود بگیرید. این عکس‌ها روزی بخش مهمی از خاطرات شما و کودکتان را تشکیل خواهند داد پس بهتر است در انتخاب بهترین آتلیه کودک دقت به خرج دهید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.