۲۲۸۷۲۵
۱۹۰۷۳
۱۹۰۷۳

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

بعد از گذراندن یک روز پرمشغله کاری اولین مکانی که بخواهید به آن پناه ببرید خانه‌تان است، و در خانه چه لوکیشنی بهتر از اتاق خواب که یک تخت خواب راحت انتظار شما را می‌کشد. با ما باشید که در این مقاله می‌خواهیم بهترین برند‌های سرویس خواب ترک را به شما معرفی کنیم.

شما از هر قشری از جامعه که باشید با هر رده شغلی و یا مالی، بی شک بعد از گذراندن یک روز پرمشغله کاری و یا حتی بعد از برگشت از یک مسافرت طولانی برای آن که خستگی راه را از وجودتان دور کند به اولین مکانی که بخواهید پناه ببرید خانه‌تان است، و در خانه چه لوکیشنی بهتر از اتاق خواب که یک تخت خواب راحت برای داشتن یک خواب عمیق انتظار شما را می‌کشد. بی شک داشتن تخت خوابی راحت یک فاکتور مهم در داشتن خوابی شیرین است.
پس با ما باشید که در این مقاله می‌خواهیم بهترین برند‌های سرویس خواب ترک را به شما معرفی کنیم.

و اما در این مقاله می‌خوانیم:

 • انواع سرویس خواب
 • سرویس خواب مدرن ترک
 • سرویس خواب کلاسیک ترک
 • اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب
 • راهنمای خرید برای انتخاب مدل تخت خواب دونفره
 • تخت خواب مدرن برای چه خانه‌هایی مناسب است؟
 • تخت خواب کلاسیک برای چه خانه‌هایی مناسب است؟

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

داشتن یک سرویس خواب ترک یکی از مهم‌ترین وسایلی است که در هر اتاق خواب می‌تواند وجود داشته باشد. اگر برای خرید سرویس خواب به سراغ فروشگاه‌ها و یا سایت‌های اینترنتی رفته باشید متوجه خواهید شد که این سرویس خواب‌ها تنوع‌های بسیار زیادی دارند که مربوط به برند‌ها و کشور‌های مختلف هستند.
یکی از محبوب‌ترین انواع سرویس خواب‌ها سرویس خواب‌های ترک هستند که با ان‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: برندهای معروف سرویس خواب ایرانی کدام‌اند؟

اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب

انواع سرویس خواب‌ها شامل موارد زیر هستند، اما بسته به سبک، مدل و یا سلیقه افراد در زمان سفاش برای ساخت ممکن است در بعضی از سرویس خواب‌ها یکی از این موارد زیر به کار نرود.

 • آینه
 • کمد
 • پاف
 • پاتختی
 • میز توالت
 • تخت خواب

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

انواع تخت خواب در سبک‌های مختلف

در زمان خرید سرویس خواب قبل از هرچیز مشخص کنید که چه سبک دکوراسیونی را می‌پسندید این موضوع به شما کمک شایانی خواهد کرد که مستقیما به دنبال آن محصولی باشید که مطابق سلیقه شماست.

 1. سرویس خواب مدرن
 2. سرویس خواب چوبی
 3. سرویس خواب اسپرت
 4. سرویس خواب کلاسیک
 5. سرویس خواب روستیک
 6. سرویس خواب ام دی اف

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

جنس چوب مرغوب یک نکته بسیار مهم است که زمان خرید تخت خواب باید بدانید

زمانی که می‌خواهید سرویس خواب‌ خود را خریداری کنید حتما هنگام خرید قسمت‌های مختلف آن را بو کنید. برخی از تخت‌ها به علت اینکه در ساخت آن از چوب نامرغوب استفاده شده است و یا رنگی که در آن‌ها به کار رفته از رنگ‌های نامناسب و با کیفیت پایین است، بوی بدی دارند که در بلند مدت ممکن است باعث بیماری‌های تنفسی شود و اگر شما آلرژی داشته باشید بوی این رنگ‌ها باعث تشدید بیماری شما می‌شود.

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

راهنمای خرید برای انتخاب مدل تخت خواب دو نفره

انتخاب سبک تخت خواب بخش مهمی از انتخاب این محصول است. شما بسته به سلیقه خود و همین طور بودجه‌ای که در نظر گرفته اید باید تخت خواب دونفره تان را انتخاب و خریداری کنید. این روز‌ها تخت خواب‌های دونفره موجود در بازار از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع دست شما را برای انتخاب سرویس خواب باز می‌گذارد.
اما از آنجایی که دو سبک مدرن و کلاسیک بیشترین سلایق را پوشش می‌دهد از آن‌ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

تخت خواب مدرن ترک

ابعاد تخت خواب از دو جنبه دارای اهمیت است. یکی مقدار فضایی که قرار است بر روی آن بخوابید و دیگری متراژ یا فضایی که کل تخت در اتاق اشغال می‌کند. در مورد ابعاد فضایی که قرار است بر روی آن بخوابید استاندارد‌هایی وجود دارد که برای هر مدل تختی ثابت است. در جدول زیر ابعاد استاندارد مدل‌های مختلف تخت خواب را آورده‌ایم:

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

در طراحی و تولید انواع تخت خواب مدرن از متریال‌های مختلفی چه به صورت تکی و چه به صورت تلفیقی استفاده می‌شود. رایج‌ترین متریال‌های مورد استفاده در طراحی سرویس خواب مدرن انواع چوب، ام‌دی‌اف، هایگلاس و فلز هستند.

رایج‌ترین متریال‌های مورد استفاده در طراحی تخت خواب مدرن انواع چوب، ام‌دی‌اف، هایگلاس و فلز هستند.

این متریال‌ها در کنار متریال‌های دیگری مانند پارچه و چرم به کار می‌روند و گاهی در کنار تزئیناتی مثل آینه کاری یا حکاکی‌های سبک مدرن همراه هستند.

به طور کلی در طراحی انواع تخت خواب مدرن رنگ‌های خنثی مثل سفید، مشکی و خاکستری حرف اول را می‌زنند. سپس آنچه که اهمیت دارد دوری از شلوغی و استفاده نکردن از چندین رنگ به صورت هم‌زمان است. به طور کلی در طراحی مدرن ترجیح بر این است که از یک یا دو رنگ اصلی استفاده شود و رنگ‌های مکمل به صورت جزئی به کار روند.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس خواب نوزاد، در نی نی کالا

انواع تخت خواب مدرن به رنگ‌های مختلفی از جمله سفید، خاکستری، مشکی و قهوه‌ای موجود هستند. همچنین تخت خواب مدرن برای کودکان و نوجوانان نیز با رنگ‌بندی‌های مختلفی مثل لیمویی، آبی، صورتی و سایر رنگ‌ها وجود دارند.

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

تخت خواب مدرن برای چه خانه‌هایی مناسب است؟

استفاده از تخت خواب مدرن برای خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن مناسب هستند. در واقع سرویس خواب بخش مهمی از دکوراسیون خانه و اتاق خواب را تشکیل می‌دهد و باید با سبک دکوراسیونی خانه‌تان هماهنگ باشد.

همچنین بهتر است که رنگ سرویس خواب خود را بر اساس تم رنگی دکوراسیون اتاق خوابتان انتخاب کنید.

انواع تخت خواب‌های مدرن به دلیل تنوع بسیار زیادی که از نظر سادگی در طراحی و بهبود کارایی دارند برای خانه‌های کوچک نیز بسیار توصیه می‌شوند.

همچنین بهتر است که رنگ سرویس خواب خود را براساس تم رنگی دکوراسیون اتاق خوابتان انتخاب کنید. یعنی سعی کنید تا هارمونی و هماهنگی رنگ‌های عناصر مختلف موجود در اتاق خواب از جمله سرویس خواب، رنگ کمد‌ها، پرده اتاق خواب، آباژور، فرش و سایر المان‌های دکوری موجود در نظر بگیرید.

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

تخت خواب کلاسیک ترک

اتاق خواب‌هایی که به صورت کلاسیک طراحی می‌شوند نیاز به تخت خواب‌های لوکس و شیک دارند از این رو بهتر است شما در فضای اتاق خواب‌های سلطنتی از سرویس خواب‌های سلطنتی و خاص استفاده کنید.
اغلب سرویس خواب‌های کلاسیک از چوب ساخته می‌شوند و دارای منبت کاری‌های زیبا و خاصی هستند و تاج‌های بلندی دارند، که شما می‌توانید با قرار دادن این طرح سرویس‌های خواب فضایی بی نظیری را در اتاق خواب منزل تان ایجاد نمایید.
معمولا سرویس خواب کلاسیک را در رنگ‌های سفید، کرم، قهوه‌ای و زرشکی خواهید دید.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس خواب خارجی چه ویژگی‌هایی دارد؟

تخت خواب کلاسیک شامل پاتختی، تخت خواب، دراور، کمد لباس، میز توالت، آینه و پاف است؛ و اگر شما در اتاق خواب تان فضایی بزرگ و مناسبی را در دسترس داشته باشید بهتر است همه اجزای سرویس خواب را تهیه نمایید همچنین برای اتاق خواب‌ها با فضای کوچک می‌توانید اجزای مهم‌تر سرویس خواب را تهیه کنید، و یا از تخت خواب‌های کلاسیکی استفاده کنید که دارای طراحی‌های ظریف‌تری هستند.

بهترین برند‌های تخت خواب ترکیه، شما تخت خواب مدرن می‌پسندید یا تخت خواب کلاسیک؟

تخت خواب کلاسیک برای چه خانه‌هایی مناسب است؟

انتخاب رنگی مناسب برای تخت خواب کلاسیک از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. تخت خواب‌های کلاسیک در انواع رنگ‌های روشن و تیره موجود می‌باشند که انتخاب رنگ آن‌ها بهتر است با توجه به رنگ دیوار و سایر وسایل موجود در اتاق خواب انتخاب شود.

بیشتر بخوانید: سرویس خواب نوزاد مارک های معروف

تخت خواب‌های کلاسیک با رنگ روشن برای اتاق خواب‌های کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می‌شوند. و در فضای اتاق خواب‌های بزرگ در انتخاب رنگ سرویس خواب هیچ محدودیتی وجود ندارد.

تخت خواب‌های کلاسیک با رنگ روشن برای اتاق خواب‌های کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می‌شوند.

قرار دادن سرویس خواب در مکانی مناسب از اتاق خواب از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد و با توجه به اینکه تخت خواب جزء ضروری‌ترین وسایل در سرویس خواب محسوب می‌شود از این رو بهتر است شما تخت خواب را در مکانی مناسب قرار دهید سپس سایر اجزای سرویس خواب را در قسمت‌های مناسب اتاق خواب خود قرار دهید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.