۲۳۰۲۲۸
۱۳۳۰۰
۱۳۳۰۰

۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن

اگر قصد افتتاح یک سالن ناخن را دارید بدون شک به ایده‌هایی برای دکوراسیون آن نیاز پیدا خواهید کرد. در این مقاله با ما همراه شوید تا ۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن را در اختیارتان قرار دهیم.

۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
امروزه دکوراسیون سالن‌های زیبایی موضوعی حائز اهمیت است. یک سالن زیبایی با دکوراسیونی مناسب و شیک می‌تواند حس بهتری به مشتریان بدهد و حتی در بسیاری از موارد می‌تواند در جذب مشتری بیشتر نیز موثر واقع شود. این موضوع برای سالن‌های کاشت ناخن نیز صدق می‌کند. زیرا مشتری برای ترمیم یا کاشت ناخن‌های خود زمان زیادی را در سالن می‌گذراند و توجه به دکوراسیون سالن کاشت ناخن ، به معنای توجه و اهمیت بیشتر به مشتری خواهد بود.

در این مقاله می‌خوانید:

 • هنگام انتخاب ایده‌های دکوراسیون سالن کاشت ناخن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
 • ۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن

بیشتر بخوانید: معروف‌ ترین سالن های زیبایی تهران

۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
توجه به دکوراسیون سالن زیبایی کاملا به شما بستگی دارد که فضایی ایجاد کنید که مشتریان شما در آن احساس راحتی کنند و به همان اندازه مطمئن شوید که فضای کاریتان برای شخص شما نیز مناسب است. ایده‌های مختلفی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها براساس سلیقه، بودجه خود و المان‌های دیگری انتخاب کنید. انتخاب رنگ‌ها، مبلمان و وسایل تزئینی مناسب می‌تواند سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد. درادامه ۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن در اختیارتان قرار می‌دهیم که برای شروع کار می‌تواند کمکتان کند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

هنگام انتخاب ایده‌های دکوراسیون سالن کاشت ناخن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
همان‌ طور که اشاره کردیم، انتخاب یک سبک و ایده از بین ایده‌های موجود، کاملا به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. به طور مثال برخی دکوراسیون‌ مینیمال و خلوت را برای سالن کاشت ناخن ترجیح می‌دهند و برخی دیگر تمایل دارند از رنگ‌ها و سبک و سیاق شادتر و شلوغ‌تری برای طراحی فضا استفاده کنند. برخی از صاحبان سالن‌ها دوست دارند به یک طرح و رنگ خاص پایبند باشند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می‌دهند همه چیز را با هم مخلوط کنند.

۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
به طور کلی هنگام تصمیم گیری از بین ایده‌های موجود، بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

 • ایده و سبکی که انتخاب می‌کنید بهتر است به سلیقه شما نزدیک باشد تا با آن احساس راحتی کنید
 • بهتر است سبک و ایده انتخابی شما با لوگو و سبک تبلیغات شما مطابقت داشته باشد
 • هنگام انتخاب تم و ایده مورد نظر خود، به مشتریانتان نیز فکر کنید. آیا تم دکوراسیون سالن شما برای آن‌ها سرگرم کننده و قابل توجه است یا خسته‌کننده؟
 • از آنجایی که می خواهید مشتریانتان احساس کنند که در خانه هستند، باید مطمئن شوید نمادهایی که در جزئیات و تزئینات فضا استفاده می‌کنید، توهین آمیز نیست. به عنوان مثال، بهتر است از نمادهای فرهنگی یا هر آیتم مذهبی خودداری کنید.
 • از به هم ریختگی و شلوغی پرهیز کنید. در حالی که پیدا کردن لامپ، مجسمه یا گلدان مناسب می‌تواند فضای سالن شما را زیباتر نشان دهد، استفاده بیش از حد از این اقلام تزئینی نیز می‌توانند احساس درهم ریختگی و کلاستروفوبیک ایجاد کند.
 • مطمئن شوید که سالن انتظار به اندازه کافی راحت است. حتی اگر فضای کمی برای این کار دارید، افزودن یک صندلی راحتی با چند کوسن بزرگ به فضای انتطار، می‌تواند حس راحتی را القا کند.

مطالب پیشنهادی: بهترین سالن زیبایی تهران، تمام آنچه شما نیاز دارید!

۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن

در این بخش قصد داریم تا ۱۰ ایده و تم را که مناسب دکوراسیون سالن کاشت ناخن هستند، به شما معرفی کنیم تا بتوانید از بین آن‌ها ایده‌ای را که به سلیقه و نیازتان نزدیک‌تر است، انتخاب کنید.

۱.استفاده از رنگ‌های شاد و زنانه


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
اگر عاشق رنگ‌های شاد و زنانه مانند صورتی هستید، این ایده می‌تواند یک گزینه عالی برای شما محسوب شود. مبلمان شاد با دیوارهای پوشیده از رنگ‌های شاد همراه با چراغ‌های سقفی ساده اما شیک، می‌تواند حس و حالی متفاوت به فضای سالن شما بخشد.

۲.استفاده از کف‌پوش‌های چوبی و القای حس آرامش


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
اگر کف‌پوش‌های سالن شما چوبی هستند، می‌توانید فضایی گرم و خانگی را برای سالن خود ایجاد کنید. چگونه این کار را انجام دهید؟ با ترکیب پارچه‌های طرحدار برای رویه مبل‌ها و استفاده از کنسول و میزهای چوبی می‌توانید این فضای گرم را به سالن خود بیاورید و به مشتریانتان حس آرامش را القا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین سالن زیبایی شهرک غرب

۳.سفر به گذشته


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
اگر دوست دارید دکوراسیون سالن شما نمادی از گذشته داشته باشد و سبکی قدیمی به خود بگیرد، سبک دکوراسیون رترو می‌تواند گزینه‌ای باشد که می‌خواهید. شما می‌توانید با المان‌های کاملا معمولی فضایی کلاسیک ایجاد کنید که مشتریانتان را به یاد سالن‌های زیبایی دهه‌های پیشین بیندازید. برای این کار استفاده از پارتیشن‌های قدیمی و صندلی‌هایی با سبک رترو می‌تواند شما را به هدفتان برساند.

۴.استفاده از المان‌های مینیمال و مدرن


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
استفاده از رنگ‌های خیلی روشن و وسیله‌های ساده و بی‌طرح در کنار تزئینات و تجهیزات فلزی می‌تواند دکوراسیون سالن شما را به فضایی مینیمال و در عین حال مدرن تبدیل کند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

۵.استفاده از رنگ‌های تند و پرانرژی


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
پانک راک یکی از سبک‌های مدرن است که به فضای سالن شما انرژی را تزریق می‌کند. استفاده از رنگ‌های تند و تزئینات نئونی در دکوراسیون می‌تواند شما را به این سبک نزدیک کند. اگر اکثر مشتریانتان را قشر جوان و پرانرژی تشکیل می‌دهند، این سبک می‌تواند آن‌ها را مجذوب خود کند.

۶.دکوراسیونی با دیواری مملو از لاک‌ها


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن، یکی از المان‌های ضروری که می‌تواند در هر سبک دکوراسیون قرار داده شود، وجود دیواری برای به نمایش گذاشتن لاک‌هاست . این المان باعث می‌شود تا مشتری‌ها بتوانند انواع رنگ‌های لاک را در این دیوار مشاهده کنند و انتخاب برایشان راحت‌تر شود.

مطالب پیشنهادی: بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس، ۱۰ نکته مهم

۷.استفاده از المان‌های برنجی یا طلایی


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
اگر می‌خواهید دکوراسیون سالن کاشت ناخن شما فضایی لوکس و شیک به خود بگیرد، استفاده از المان‌های برنجی یا طلایی را دست کم نگیرید. به طور مثال میزهایی با پایه‌های برنجی یا آینه‌های پایه برنجی می‌توانند فضایی خاص و لوکس را برایتان به ارمغان آورند.

۸.استفاده از المان‌های آرت دکو


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
استفاده از تزئینات و وسیله‌هایی با طراحی آرت دکو می‌تواند فضایی خاص و دلنشین را به سالن ناخنتان ببخشد. نیازی به زیاده‌روی در استفاده از این المان‌ها نیست. تنها کافی است یک صندلی یا چند قاب یا آیینه را به این سبک انتخاب کنید که با فضای سالن نیز همخوانی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: آرایشگاه های لاکچری تهران، معرفی ۷ تا از لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی

۹.استفاده از گلدان و گیاه در فضای سالن


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
گیاهان می‌توانند هوای سالن شما را تصفیه کنن د و حس آرامش‌بخشی به فضا بخشند. اما فقط در صورتی به سراغ گیاهان بروید که مایل به مراقبت از آن‌ها هستید. یک گیاه پژمرده بسیار غیرحرفه‌ای به نظر می رسد. اگر وقتتان برای رسیدگی کم است به سراغ گیاهانی مانند ساکولنت که به مراقبت کمی نیاز دارند ، بروید.

۱۰.استفاده از کاتالوگ‌ها و مجلات مد در اتاق انتظار


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
سرگرمی فراهم کردن برای مشتریانی که قرار است زمان زیادی را به انتظار بنشینند، می‌تواند ایده‌ای عالی باشد. تهیه مجلات و کاتالوگ‌های به روز مد و فشن می‌تواند ساعت‌ها مشتریانتان را مشغول کند و کمتر متوجه گذر زمان در اتاق انتظار شوند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: آرایشگاه خوب برای میکاپ و شینیون غرب تهران

کلام آخر


۱۰ ایده کاربردی برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن
در این مقاله سعی داشتیم تا نکات و ایده‌هایی را که برای دکوراسیون سالن کاشت ناخن می‌توانند کمک کننده باشند، در اختیارتان قرار دهیم. اگر ابتدای شروع فعالیتتان است، این نکته را فراموش نکنید که قرار نیست از همان روز اول همه چیز کامل و ایده‌آل باشد. تا جایی که می‌توانید سالن خود را با بودجه موجود تکمیل کنید اما فراموش نکنید که با توسعه کسب و کارتان می‌توانید روز به روز به کیفیت دکوراسیون سالنتان بیفزایید و آن را بهتر کنید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.