۲۳۰۲۶۴
۱۶۲۹
۱۶۲۹

بهترین صرافی برای استیکینگ کدام است؟

اثبات سهام در کریپتو یک مکانیسم اجماع است که راهی برای یک بلاک‌چین جهت اعتبارسنجی تراکنش‌ها به‌حساب می‌آید. گره‌های یک بلاک‌چین باید در مورد وضعیت فعلی بلاک‌چین و اینکه کدام تراکنش‌ها معتبر هستند توافق داشته باشند. مکانیسم‎های اجماع متفاوتی وجود دارد که ارزهای دیجیتال از آنها استفاده می‌کنند.

همه بلاک‌چین‌ها یک چیز مشترک دارند: تراکنش‌ها باید اعتبارسنجی شوند. به‌عنوان مثال، بیت‌کوین این کار را در فرایندی به نام ماینینگ انجام می‌دهد که مقدار زیادی برق مصرف می‌کند. بااین‌حال، مکانیسم‌های اجماع دیگری وجود دارد که برای اعتبارسنجی استفاده می‌شود. استیکینگ یکی از این مکانیسم‌های اجماع است که دارای چندین تنوع و همچنین برخی از مدل‌های ترکیبی است.

استیکینگ به دارندگان ارز قدرت تصمیم‌گیری در شبکه می‌دهد. با استیک کردن رمزارزها، توانایی رأی دادن و کسب درآمد را به دست می‌آورید. این کاملاً شبیه این است که کسی برای نگهداری پول در حساب بانکی یا دادن پول به بانک برای سرمایه‌گذاری، سود دریافت می‌کند.

اثبات سهام چیست؟

اثبات سهام در کریپتو یک مکانیسم اجماع است که راهی برای یک بلاک‌چین جهت اعتبارسنجی تراکنش‌ها به‌حساب می‌آید. گره‌های یک بلاک‌چین باید در مورد وضعیت فعلی بلاک‌چین و اینکه کدام تراکنش‌ها معتبر هستند توافق داشته باشند. مکانیسم‎های اجماع متفاوتی وجود دارد که ارزهای دیجیتال از آنها استفاده می‌کنند. اثبات سهام به دلیل کارایی آن، یکی از محبوب‌ترین‌ها است و سرمایه‎گذاران می‌توانند در ارز دیجیتالی که سهام دارند، پاداش دریافت کنند.

پاداش دادن انگیزه‌ای است که بلاک‌چین برای سرمایه‎گذاران فراهم میکند. هر بلاک چین دارای مقدار مشخصی از پاداش های رمزنگاری برای اعتبارسنجی یک بلوک تراکنش است. هنگامی که رمز ارز را استیک می‎کنید و برای اعتبارسنجی تراکنش ها انتخاب می‎شوید، آن پاداش‎های رمزنگاری را دریافت می‎کنید.

بهترین صرافی برای استیکینگ کدام است؟

چگونه ارز دیجیتال را استیک کنیم؟

استیک کردن ارز دیجیتال ممکن است برای اولین بار کمی گیج‎کننده به نظر برسد، اما زمانی که به آن دست پیدا کنید، فرایندی ساده است. در اینجا نحوه استیک کردن رمزارز آورده شده است:

1.یک ارز دیجیتال بخرید که از اثبات سهام استفاده می کند

همانطور که قبلاً اشاره شد، به دلیل تنوع در اعتبارسنجی همه رمزارزها امکان استیکینگ ندارند. شما به یک رمزارز نیاز دارید که معاملات را با اثبات سهام تایید کند. در اینجا چند مورد از رمزارزهای اصلی که می‎توانید به استیک کنید آورده شده است:

اتریوم ( CRYPTO:ETH )

اولین ارز دیجیتال با بلاک‎چین قابل برنامه ریزی بود که توسعه‎دهندگان می‎توانند از آن برای ایجاد اپلیکیشن استفاده کنند. اتریوم با استفاده از اثبات کار شروع به کار کرد، اما در حال انتقال به مدل اثبات سهام است.

کاردانو ( CRYPTO:ADA )

یک ارز دیجیتال دوستدار محیط زیست است . این بر اساس تحقیقات بررسی شده و از طریق روش‎های مبتنی بر شواهد توسعه یافته است.

پولکادات ( CRYPTO:DOT )

پروتکلی است که به بلاک‎چین‎های مختلف اجازه می‎دهد با یکدیگر متصل شده و کار کنند.

سولانا ( CRYPTO:SOL )

یک بلاک چین است که برای مقیاس‌پذیری طراحی شده است زیرا تراکنش‌های سریع با کارمزد پایین را ارائه می‌دهد.

با یادگیری بیشتر در مورد هر رمزارز اثبات سهام که توجه شما را به خود جلب می‎کند، از جمله نحوه کار آنها، سود استیکینگ آنها و فرآیند استیکینگ با هر یک، شروع کنید. در مرحله بعد، می‎توانید رمزارز مورد نظر خود را جستجو کنید و آن را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید .

2.رمزارز خود را به کیف پول بلاک چین منتقل کنید

پس از خرید رمزارز، در صرافی که آن را خریداری کرده‎اید ارزهای دیجیتالتان در دسترس خواهد بود. می‌توانید رمز ارز را مستقیماً در صرافی استیک کنید.

یک راه دیگر هم وجود دارد که باید وجوه خود را به یک کیف پول بلاک‎چین منتقل کنید. این کیف پول به‌عنوان کیف پول رمزنگاری نیز شناخته می شود. کیف پول راهی برای ذخیره ایمن ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‎شود.

3.به یک استخر سهام بپیوندید

در حالی که استیکینگ بسته به ارز دیجیتال می‎تواند متفاوت عمل کند، اکثر آنها از استخرهای استیک استفاده می‎کنند. معامله‎گران کریپتو وجوه خود را در این استخرهای سهام ترکیب می‎کنند تا شانس بیشتری برای کسب سود سهام داشته باشند.

هنگامی که یک استخر پیدا کردید، رمز ارز خود را از طریق کیف پول خود در آن قرار دهید. این تمام کاری است که باید انجام دهید و شروع به کسب پاداش خواهید کرد.

مزایای استیکینگ ارز دیجیتال

در ادامه بعضی از مزایای استیک کردن رمزارزها را می‎خوانید:

این یک راه آسان برای کسب سود در دارایی‌های ارز دیجیتال است.

شما مانند ماینینگ کریپتو به تجهیزاتی برای استیکینگ کریپتو نیاز ندارید.

شما به حفظ امنیت و کارایی بلاک‎چین کمک می‎کنید.

نسبت به ماینینگ کریپتو سازگارتر با محیط زیست است.

مزیت اصلی سرمایه‎گذاری این است که شما رمزارز بیشتری به دست می‎آورید و نرخ بهره می‎تواند بسیار سخاوتمندانه باشد. در برخی موارد، شما می‎توانید بیش از 10٪ یا 20٪ در سال درآمد داشته باشید. این به طور بالقوه راهی بسیار سودآور برای سرمایه‎گذاری پول شما است و تنها چیزی که نیاز دارید رمزارزی است که از مدل اثبات سهام استفاده می‎کند.

استیکینگ همچنین راهی برای پشتیبانی از بلاک چین ارز دیجیتالی است که روی آن سرمایه‎گذاری کرده‎اید. این ارزهای دیجیتال برای تأیید تراکنش ها به دارندگانی که سهام دارند متکی هستند و همه چیز را امن نگه می‎دارند.

همچنین راه دیگری که شما می‎توانید به سود برسید خرید ارزهای متاورسی است. متاورس یک دنیای مجازی جدید است که مسیر پیشرفت زیاد و آینده خوبی دارد. برای آشنایی با بهترین صرافی برای خرید و فروش ارزهای متاورسی کلیک کنید.

بهترین صرافی برای استیکینگ کدام است؟

نکات مهم برای انتخاب صرافی

قبل از اعتماد به یک پلتفرم، آن را بشناسید. در مورد آن مطالعه داشته باشید و ویژگی‎های آن را در نظر بگیرید. کار کردن با پلتفرمی که قابل اعتماد همه است شما را آسوده خاطر نگه می‎دارد.

هر پلتفرم برای استیکینگ قوانین خاصی دارد. شما باید قوانین پلتفرم موردنظرتان را مطالعه کنید. این قوانین شما نحوه و مدت زمان استیکینگ، سود و حداقل ارز موردنیاز را در بر می‎گیرد.

صرافی‎هایی که وعده سودهای نجومی می‏دهند را کنار بگذارید. همانطور که در بالا گفتیم استیکینگ سود معقولی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد دارد.

در ابتدا باید سابقه و نوع کار صرافی را بشناسید. بعضی از صرافی‎ها کم‎سابقه هستند و قصد کلاهبرداری دارند.

هنگامی که شما در یک پلتفرم سرمایه‎گذاری می‎کنید، در اصل ولیدیتور مورد نظر به شما سود می‎دهد. در صورتی که ولیدیتور انتخاب شده کلاه‌بردار باشد، سرمایه‎تان به صورت کامل از بین می‎رود و این موضوع در نهایت برای شما مشکل ایجاد می‎کند. قبل از انتخاب ولیدیتور، کمی درباره ولیدیتور مورد نظرتان تحقیق کنید.

ویژگی های بهترین صرافی برای استیکینگ

 • صدها پروژه برای کسب درآمد
 • کارمزد صفر
 • نرخ‎های بهره بالا
 • گزینه‎های سپرده چندگانه
 • خریدوفروش بیش از 90 ارز دیجیتال
 • پشتیبانی از اکثر رمزارزها برای استیکینگ
 • صرافی قابل اعتماد و بسیار امن
 • کیف پول اختصاصی امن

بهترین صرافی برای استیکینگ کدام است؟

سخن پایانی

شما برای کسب سود از ارزهای دیجیتال راه‎های زیادی دارید. می‎توانید به خریدوفروش این ارزها بپردازید، استیکینگ کنید یا خریدوفروش ارزهای متاورسی را انجام دهید. اما قبل از همه این کارها نیاز به بستری امن و قابل اعتماد دارید که اطلاعات کسب کنید و با خیالی راحت کارهایتان را انجام دهید. چه چیزی بهتر از یک صرافی خوب؟

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.